Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 193

Tema: Zona bez mirisa :)

  1. #51
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    dezić s kuglicom ispod ruke svakom građaninu trebaaaaaaaaa
    Pod pretpostavkom da je prethodno potrošio malo tople vode i sapuna/gela

    kulenova_seka, gdje kupuješ kristalni kamen i kako se to koristi?[/u][/b]

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    38

    Početno

    Da budem iskrena malo mi je čudno to da se traži prestanak korištenja parfema. Naravno da se ne treba okupati u njemu, ali diskretno se "namiraišati", zašto ne?
    Ja sam jako protiv onih mirišljavih gluposti koje uštekaš u struju i onda ti kakti soba miriši.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Ja sam jedna od onih koja se mora "okupati" u parfemu

    jer spužva i ploča smrde ( tko misli da mirišu nek si stavi školsku spužvu pod nos )

    jer škole po defaultu imaju svoj specifični miris koji je potenciran ako škola ima kuhinju i zato sam ja u oblaku ili poisona ili no 5 ili opiuma

    a iskreno ako nekome tko radi sa mnom smeta ,uvijek ima za mirisati spužvu ili zapršku

  4. #54
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    a iskreno ako nekome tko radi sa mnom smeta ,uvijek ima za mirisati spužvu ili zapršku
    nakon parfema koje si nabrojala, sigurna sam da ni školu, a kamoli zbornicu... ne bismo mogle dijeliti
    opium i poason su mi dva najomraženija

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno



    umireeeeem, umireeeeeem, postat ću inkontinentna

  6. #56
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ajme sve im je u imenu
    i meni su to najomrazeniji, taman sam htjela reci da to samo mame vole a onda se sjetim da smo i mi vec kategorija mame, pokloni za majcin dan i 8. mart

    sestra i ja jednom isle u duty free mami kupiti poison za rodendan i kaze moja sestra na pultu: "Poason", kaze zena: "a?", sestra opet onako plinovito "Poason", a zena se dere drugoj: "dodji Ane, imamo Francuzicu"
    godinama sam je time zezala

  7. #57
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    U oblaku Poisona sam hodala u prvom srednje.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    sad znate što mi možete kupiti za bing, 8 mart i ostalo....

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    btw lako se sad sprdat sa mnom

  10. #60
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma nije...
    ja u prvom srednje nisam ni znala što je parfem.
    moj prvi je bio Ungarova Diva, na prvoj godini faksa.
    Tada mi je bio predivan, a sada... mislim da bi mi bio presladak...

    Sjećam se da su cure u srednjoj koristiel Lou-Lou...
    prestrašno!

  11. #61
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    LuLu mi je super.

  12. #62
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    meni je malo koji parfem koji sam već koristila dobar, čak teško da ga uspijem do kraja potrošiti a već mi ga je dosta, pa imam punu policu polupotrošenih parfema (uključujući i famozni opium, i anais-anais iz srednješkolskih dana, i fiji iz tko zna kojeg vremena )

    ali prošle godine sam uspjela naći jedan i jedinstven i evo već drugu bočicu furam - Perles de Lalique

  13. #63
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Ja obožavam parfeme, i to slatkaste i voćne. Omiljeni su mi Laura (studentski dani), Sentiment koji sam dobila od muža, Dolce vita (opet studentski dani), Hugo woman, 5th avenue... Kozmetika mi je potpuno prirodna, ali parfemi nikako da dobiju vritanjak iz moje kupaone...

  14. #64

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    808

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa
    U oblaku Poisona sam hodala u prvom srednje.
    Ja koristim onda neki mladi Poison,Pur Poison.

  15. #65
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    bas zanimljiv topic. podrzavam peticiju za zone bez mirisa!

    od trudnoce nadalje sam potpuno prestala koristiti parfeme, smrde mi. cak sam nabavila i deo bez ikakvog mirisa.

    isto tako i mm. dezodoriramo se samo kad idemo van, po doma smo bez kemije i bas nam je super, nikakve 'lose' mirise ne primjecujem.

    nisu mi jasni ljudi koji se dezodoriraju npr. prije spavanja. dobro, mozda ja stvarno ne smrdim pa mi ne treba, ali nikad mi to ne bi palo na pamet.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    118

    Početno

    da, otkad sam trudna još češće, skoro svaki dan i za svaku priliku ali samo da sama sebi mirišem. iman zimski i 2 ljetna, iako ljetni nekad znam i zimi stavit čisto mi vrati toplinu oko srca. cijelu trudnoću mi odgovara da sve oko mene miriše (u autu, wc-u, stanu, roba, ormari i sl.) nikad prije nisan bila takva.

  17. #67
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    vidi felix, ona podrzava zonu bez mirisa ali po kuci,a kad ide van...
    poanta je u ovom vam

  18. #68
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Meni bi smetalo da mi se zabrani da se recimo namirisem kad dolazim na radno mjesto - radim u uredu, za racunalom, nisam npr. zubar pa da se unosim ljudima u lice.... Ja parfema stvarno samo malo diskretno stavim.
    Koristim dugo isti, i istina, neki mirisi me vracaju u vrijeme kad sam ih koristila.
    Ne volim mijesanje mirisa pa obavezno koristim gel za tusiranje i dezic neutralnog mirisa.

  19. #69
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    jeste vidjeli lushove parfeme pakirane u one male posudice kao njihove kreme za usta?

    ja sam nasla jedan jedini koji mi se svidja, ali SUPER MI JE

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Volim parfeme.
    I svaki moj period života karakteriziran je određenim parfemom, tako da me ponekad samo miris transportira direktno u prošlost zajedno s pripadajućom joj atmosferom, sentimentima, stanjem duše...nevjerovatno!
    Sad već duže koristim jedan i baš mi je sjeo, teško ću ga se odreći. Ne našpricavam se nekontrolirano njime, onako malo, pokoja kapljica, dovoljno je da meni miriši, da ga osjetim.
    Parfem je ugodan ako se nanosi nakon tuširanja, kupanja (i to po mogućnosti kupkom iste linije) i ako nije jeftininjak, tj. rezultat bezuspješnog alkoholnog kemijanja. Takve bih zakonom zabranila.

  21. #71
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    koristim i deodorante i parfeme, al se svejedno nazalost vrlo brzo udjikim!! :/

  22. #72
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    kosristimi obožavam parfeme....imam ih 10-ak

    al imam ih toliko jer ih sporo trošim..špricnem 2 puta kad negdje idem i to je to...pa duuugo traju i ne mirišim na kilometar

    inače samo koristim deodorans Dove...

  23. #73
    Naomi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Preko velike bare, srcem u ZG
    Postovi
    546

    Početno

    Imam dva-tri omiljena parfema, u najmanjim mogucim bocicama (do 30 ml), jer ih uvijek stavljam vrlo malo i one ogromne boce mi traju sto godina, pa ih izbjegavam. Nikad ne koristim parfeme kod kuce, samo za posao i sl. I to vrlo malo, jedanput spricnem ispod kose. Kad ne nosim parfem osjecam se nekako "gola". MM nikad ne koristi parfeme i takav mi je najdrazi.

    Sto se dezica tice, tek nakon sto sam kupila knjigu "Povecajte svoju plodnost" sam pocela razmisljati o aluminiju u dezicima i koliko je to u biti otrovno. Moj omiljeni Nivea dezic sadrzi puno aluminija i sad sam se prebacila na "prirodnjacki". Voljela bi da sam to znala i ranije, ali OK, bolje ikad nego nikad.

  24. #74
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Maja prvotno napisa
    Ja sam s parfemima uvijek imala problem da sam se redovito zaboravljala naparfemirat. Nekako nikako da mi sjedne navika. I onda bi oni stajali negdje na policama dok ne bi ishlapili. Tako da sam s vremenom odustala (iznimka je jedan intenzivan period u mom životu kad sam se par mjeseci relativno redovito namirisavala i strašna je moć mirisa - danas me taj parfem instantly transportira u taj period, prekrasno nešto )
    Dezodoran sve neutralniji i neutralniji koristim kroz godine.
    Lushove masažne pločice su mi najbolje rješenje, palim se na njih, nažalost, pali mi se i novčanik od njih pa to samo povremeno.
    isto ovako, al meni ne sjeda ni navika maazanja mlijekom za tijelo, šminkanja i sl.
    Baš se svaki put mučim da se natjeram

  25. #75
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Sve sam izbacila čim sam zatrudnila, a ni prije nisam pretjerivala.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    41

    Početno

    koristim parfeme, moj je uglavnom Angel, te katkad i verzija Rose i Lys od Angela,
    ali na odjeću a ne na kožu-
    ne vjerujem da je sve to skupa prezdravo.

    nastojim se izvještiti s eteričnim uljima, ali nekako... to mi nije to.

    ako ništa, bar ne stavljam na kožu.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    jeste vidjeli lushove parfeme pakirane u one male posudice kao njihove kreme za usta?

    ja sam nasla jedan jedini koji mi se svidja, ali SUPER MI JE
    Mislim da ih imam skoro sve x bezbroj

    Najbolji su mi Go Green (svježe, mahovinasto, vetiverasto) i dobra stara Karma, ali sad već eksperimentiram i sa Honey I Washed the Kids (slatko da mi zubi utrnu kad se namažem) i Potion (klinčići karanfilčići).
    Super mi je što ih mogu nositi sve sa sobom pa se mackati kad se sjetim. I miris Karme je daleko blaži nego kad je tekuća- prije je nikako nisam mogla dozirati, i jedan špric bi bio prejak.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    41

    Početno

    hej, mommy, tvoja beba i ja smo rođene na isti datum, 25.3.

    pusa bebaču

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj zrinka prvotno napisa
    ja ako nekad zelim navonjicat se koristim iskljucivo etericna ulja i stalno me moja mama tlaci da bi kad idem na neke sastanke i sl trebala iza sebe ostavljati oblake parfema


    ja sam ih redovno koristila prije, ali kroz trudnoce i dojenja su mi strasno smetali, i kod mene i kod drugih i eto, ne koristim ih vec koju godinu
    iako puno bocice jos stoje una stalazi, ali sve se bojim da sam se odvikla

    ali, izgleda da to nije lose
    Ovako ko i Zrinka...s tim da se nekad namirišem za vani il dok sam dojila, a radila...al to je tako rijetko.
    U trudnoći sam jedva našla gel za tuširanje koji mi ne smeta, čak jednom nije bilo Damirovog gela za tuširanje pa sam kupila neki nivein dječji i oprala ga u njemu jednom i proslijedila. Dezodorans mi je do trudnoće bio neizbježan-svijet ne bi po meni smio postojat bez toga-onda se sve preokrenilo i shvatila sam da n smrdi znoj nego ustajali znoj. A svako znoj koji se miješa sa dezodoransom ostavlja na odjeći pod pazuhom teško periv miris i sloj krute prljavštine. E, to mi je ajme!

  30. #80
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Honey I Washed the Kids (slatko da mi zubi utrnu kad se namažem)
    Bilo me strah kupiti ga jer bi garant stalno bila gladna od njega.
    A sapun obozavam.

  31. #81
    Tikva avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    168

    Početno

    Lush...joj...kupila sam tamo one plocice za masazu...ahhh...raj!

    Inace obozavam parfeme al ih imam samo 3 (od toga je jedan fkt pravi, skupi parfem) jer spricnem kad idem van!

    Dezice sam prestala koristiti jer mi se znalo upaliti ispod pazuha i nisam ruku mogla spustiti Ali kako ipak nije dovoljno bez icega, pogotovo kad je neki stres u pitanju, razmisljam o kupnji kristalnog kamena. Vidim da pisete i o lushovom kamenu. Koji je po vama bolji - kristalni ili lush?

  32. #82
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Kulenova_seka, gdje kupuješ kristalni kamen i kako se to koristi?


    Dajte predloge za deziće koji su bez mirisa, zdravi za tijelo i da držeeeee

    Ja sam zadnje 3god. na roll on-u od dova. Mijenjala bi.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    76

    Početno

    Koristi li tko od vas Kenzo parfeme? Kakvi su vam? Ja sam baš mislila kupit Kenzo orientale - super mi je kad malo odstoji, ali kad ga tek stavim čini se prejak. Htio mi ga MM kupit za godišnjicu, al ja oklijevam...

    Inače, volim parfeme, al ne prejake...

  34. #84
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Iki, ako ti Vichy nije preskup preporučam ga. Nema mirisa, ne isušuje, ne iritira i drži. Ja sam na njega prešla prije par mjeseci i jako sam zadovoljna.

    Ranga, ako voliš snažne sladunjave mirise, taj je Kenzo. Ja sam imala samo Flower, ali ne bih ga više ponovila. Nije moj tip parfema.

  35. #85
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Koristim parfeme, najčešće u meni posebnim prilikama, ponekad ničim izazvana, u svakom slučaju neredovito. Nikad nisam otkrila neki za koji bih bez imalo dileme mogla tvrditi da se mogu pronalazim u njemu ili da zrcali moju osobnost, u najboljem slučaju određenu stranu mojeg bića ili raspoloženje, ali cijelu mene - ne. Sjećam se da sam kao tinejdžerica bila uvjerena da to postoji, a onda sam se valjda okrenula drugim stvarima i zaboravila tu teoriju...

    Ne volim pretjerivanje s parfemima. To mi je otprilike jednako vulgarno kao kad vidim osobu s deset tona nakita na sebi.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    roll on obavezno
    kap - dvije ck euphoria (imam rišpeta prema ljudima sa osjetljivim nosom koji ne podnose parfeme)

  37. #87
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    roll-on obavezno jer su mi u zadnju godinu podivljali hormoni pa (iako čista i okupana) vrlo brzo znam sama sebi neugodno šnjufkat

    parfem obavezno, bez mirisa ne idem vani.
    ne nalivam ih po sebi jer one koje ja koristim dovoljno je stavit kap da "kolju za oči". već duže vrime sam opsjednuta Angelom, Jungle-om, crvenim (muškim) Joop-om i Emporiom (pa vrtim u krug, svaki dan drugi). a od nedavno i neki orient (ima ga kupit u dm-u i nemam blage kako se zove, ali mi se skroz sviđa, miris ruže).

  38. #88
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    već duže vrime sam opsjednuta Angelom
    Ajme, dok me nije prošla ta faza mislim da su ljudi oko mene umirali

  39. #89
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Volim parfeme... ako se dogodi da izađem van bez parfema, osjećam se kao da sam bez gaća

    Zato furam jedan u torbici a drugi je u kupaoni na ogledalu

  40. #90
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    već duže vrime sam opsjednuta Angelom
    Ajme, dok me nije prošla ta faza mislim da su ljudi oko mene umirali
    moju okolinu više dotuče Jungle.
    imam kolegu kojem taj parfem smrdi isto ko što meni smrdi njegovo svakodnevno kusanje ćevapa s kapulom u uredu. pa smo na istom. ja koljem parfemom, a on marendom

  41. #91
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    moju okolinu više dotuče Jungle.
    imam kolegu kojem taj parfem smrdi isto ko što meni smrdi njegovo svakodnevno kusanje ćevapa s kapulom u uredu. pa smo na istom. ja koljem parfemom, a on marendom
    Ja glasam za parfem!

  42. #92
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Iki, ako ti Vichy nije preskup preporučam ga. Nema mirisa, ne isušuje, ne iritira i drži. Ja sam na njega prešla prije par mjeseci i jako sam zadovoljna.
    Probala bi ga, jel to roll on?
    Imala sam davno njihovu kremu protiv znojenja i ostavljala mi je mrlje na majcama.

  43. #93
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Je roll on.
    Ja sam na njega prešla isključivo zbog iritacija (isušivanje, crvenilo, svrab) pri korištenju ostalih dejzića (koje su mi postale nepodnošljive :shock: ) tako da je mene izostanak istih s te strane preporodio.

    Mirisa nema, do sada dobro "držao", (ne znam kako će danas, nisam ga do sada testirala na 35 stupnjeva ) ne ostavlja nikakav trag na odjeći, ima ga u dvije varijante: "drži" 24 i "drži" 48 sati (ja koristim ovaj prvi) a po meni mu je jedina mana cijena od cca 75 kuna. :/

  44. #94
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ja isto ne mogu sintetske mirise podnijeti na sebi. Ponekad bih isprobala u dm-u ili nekoj parfumeriji pokoji parfem tako da špricnem na ruku, u prvi čas mi se svidi ali nakon sat-dva poludim od tog mirisa i moram ga izribati sa sebe. Sviđaju mi se eterična ulja, pogotovo ružino. Ali nedavno sam shvatila da pravo ružino ulje košta oko 200 kn jedna bočica, znači ono što sam ja koristila opet je moralo biti sintetsko. Ipak mi je bilo ok :?
    Kao dezić - isto kristalni kamen, iz dm-a. Odahnula sam kad sam to otkrila, svi dezići su mi samo još gore smrdjeli. Nadam se da to nije onaj aluminijev... ne zaustavlja mi znojenje, nego samo ne smrdi. Ja sam pretpostavila da ne dozvoljava nekim bakterijama da se pretjerano množe. Kao i kad sam na moru, ne moram stavljati ništa, premda se često kupam samo u moru bez sapuna i vrućina je, sasvim drugačije mirišem.

  45. #95
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj kulenova_seka prvotno napisa
    ...da postoje kristalni kameni na bazi aluminijevog klorida (?) ... Očito se više proizvoda deklarira istim imenom... Kristalni kamen mora biti čisti alaun (iliti stipsa).
    ... a u sastavu ima i aluminijeve soli u promjenjivim odnosima. Bez obzira na to je i dalje nekako najprihvatljivija supstanca za tretiranje naročito privatnih područja

  46. #96
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Citiraj kulenova_seka prvotno napisa
    ...da postoje kristalni kameni na bazi aluminijevog klorida (?) ... Očito se više proizvoda deklarira istim imenom... Kristalni kamen mora biti čisti alaun (iliti stipsa).
    ... a u sastavu ima i aluminijeve soli u promjenjivim odnosima. Bez obzira na to je i dalje nekako najprihvatljivija supstanca za tretiranje naročito privatnih područja
    a gdje nabaviti stipsu?
    ja imam kristalni kamen od bionsena. na bočici ništa ne piše, a kutiju na kojoj je bio sastav sam bacila . zna li tko ima li u tom proizvodu aluminijevog klorida?

  47. #97
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Imam samo jedan pafem i taj koristim diskretno ali svakodnevno.
    Ispod pazuha koristim uvijek nešto najblaže i neutralno što mogu naći - trenutno je to deo od Pyrus-a

  48. #98
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj anamar prvotno napisa
    ja imam kristalni kamen od bionsena
    koji je zapravo alaun ili stipsa.

  49. #99
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

  50. #100
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj Sun prvotno napisa
    i zamislite šta mi se desilo prošle godine: sveki me pita (a ona je jedna od onih koje hodaju u oblacima parfema) da koji to fini parfem imam, ja joj kažem i ona si ga kupi :shock: :shock:
    Odvalit cu..

    Moja je napravila nesto slicno..nakon sto sam ja njoj rekla da fino mirise taj parfem koji koristi (sta cu pristojno celjade) kupila mi je isti takav za Bozic..

    A inace parfeme koristim u puno manjim kolicinama nego prije..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •