Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 137

Tema: odred za čistoću II

  1. #1
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj kurioža prvotno napisa
    evo pa da započnem, muči me kako što brže i efikasnije očistiti :
    1.čišćenje iverice tamne boje, problem je jer samčistila prontom u spreju pa su ostale crte
    2. kako uklonuti naljepnice sa namještaja u wc-u
    3.čime najbolje očisiti wc školjku a da ne smrdi poslije,nemam prozor u tom wc-u
    4. kako doprijetit i očistiti vodilice za vrata od tuš kabine, to me izludiiii, korisitm četkicu za zube i neko sredstvo za kupatilo ali ne mogu sve dohvatiti kako triba
    5.čime se najbolje čiste fuge u kupatilu
    6.kako da skinem farbu sa utičnica
    7.i čime vi čistite pločice inače
    fala unaprid

  2. #2
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    1.čišćenje iverice tamne boje, problem je jer samčistila prontom u spreju pa su ostale crte
    magičnom krpom i vodom
    2. kako uklonuti naljepnice sa namještaja u wc-u
    kakve su naljepnice i od čega je namještaj?
    3.čime najbolje očisiti wc školjku a da ne smrdi poslije,nemam prozor u tom wc-u
    to ti nisam baš ziher, ja imam prozor u kupatilu i perem Domestosom, pa izračim kad počne štipat za oči
    sona kiselina ili sirće (ocat)? Već će neko odgovoriti na ovo

    4. kako doprijetit i očistiti vodilice za vrata od tuš kabine, to me izludiiii, korisitm četkicu za zube i neko sredstvo za kupatilo ali ne mogu sve dohvatiti kako triba
    nemam tuš kabinu (ali ipak mogu zamisliti koliko je to frustrirajuće) Da probaš sa nekim sredstvom u spreju (tipa Ajax) i nakon što odstoji ispereš vrelom vodom pod pritiskom (tušem)?
    5.čime se najbolje čiste fuge u kupatilu
    nemam pojma, ja sam dalekovido zatražila antracitno sive fuge između pločica 8)
    6.kako da skinem farbu sa utičnica
    Skini utičnicu i
    a) operi je ako je farba za zidove,
    b) ako je masna boja onda očisti uljnim razrjeđivačem (obično zahtjeva i malo struganja)

    7.i čime vi čistite pločice inače
    bilo kolim sredstvom za kupatilo, ono što ne mogu dohvatiti rukom, čistim onim partvišem sa teleskopskom drškom. Na kraju sve saperem tušem i prebrišem suvom krpom. Sjaj traje do prvog tuširanja :mad: (voda nam je jako tvrda)
    PS ovo je treći put kako pokušavam odgovoriti na ova pitanja ms. ivy je vrijedna jutros...

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno

    falaaa
    oprostite, nisam razmišljala di ću tipkati

  4. #4
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    [quote="ms. ivy"]
    Citiraj kurioža prvotno napisa
    evo pa da započnem, muči me kako što brže i efikasnije očistiti :

    4. kako doprijetit i očistiti vodilice za vrata od tuš kabine, to me izludiiii, korisitm četkicu za zube i neko sredstvo za kupatilo ali ne mogu sve dohvatiti kako triba
    5.čime se najbolje čiste fuge u kupatilu
    6.kako da skinem farbu sa utičnica

    ako si mislila na salitru pod brojem 4. i 5. onda ocat! ocat pomjesaj s zlicicom soli, pusti da provrije i da se sol otopi. preli preko saltre i malo pricekaj da se "odlijepi" s plocica ili fuga, mozda neces trebati ni ribati ako se dobro otopi. jest da ocat smrdi ali je jako jakooo djelotvoran...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    3. Coca-cola, da, da, samo dobro zalij barem sa litrom, malo sa četkom izribaj i ostavi preko noći ili barem 2-3 sata i vidjet ćeš, a ne bu ti smrdilo obzirom da nema prozor.

    5. za fuge nikad nisam našla ništa efikasno osim da prefugiraš pločice u drugu boju.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Žu
    Postovi
    156

    Početno

    :? toffifeee - otkud coca-colom jel ti to netko savjetovao ili si probala???

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    Probala jer sam čula i čitala. Vele da skida i hrđu. Za kamenac znam pouzdano. Zato ju mi ne pijemo, moš mislit kaj radi želucu. :/

  8. #8
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    :shock: koka kola odsada i za našu klonju!!!
    inače ja sve (osim namještaja) čistim frosch universal classicom, pa i vodilice od tuš kabine, onoliko koliko mogu dobavit četkicom za zube

  9. #9
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Za fuge pomaze jedino gruba cetka i soda bikarbona, sol s octom ili nesto u tom stilu.

  10. #10
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Ja sam farbu s uticnica skidala acetonom.

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Ja bih ono što ne mogu dohvatiti nasprejala nečim-il octom koji ću stavit u bocu s raspršivačem il s nekim sredstvom-ja volim arf deobad kad ne koristim ocat- nakon što odstoji neko vrijeme otuširam sa najjačim mlazom i to je to

  12. #12
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj kurioža prvotno napisa
    2. kako uklonuti naljepnice sa namještaja u wc-u
    Naljepnice s glatkih površina najlakše se uklanjaju običnim suncokretovim uljem. Najprije oguliš površinski sloj naljepnice, a onda natopiš s nekoliko kapi ulja onaj dio koji se ljepilom drži za podlogu. Dovoljno je zatim nečim grubim ( npr. zelenom stranom spužve za pranje suđa) istrljati to mjesto gdje je bila naljepnica i sve će se skinuti. (uspješno isprobano milijun puta 8) )

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno

    a drean oće li oštetiti namještaj, iverica, ako s grubom stranom to očistim?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj anamar prvotno napisa
    :shock: koka kola odsada i za našu klonju!!!
    inače ja sve (osim namještaja) čistim frosch universal classicom, pa i vodilice od tuš kabine, onoliko koliko mogu dobavit četkicom za zube
    a frosch je zakon! poslije sve super sjaji + šta je ekološki i nema onih opasnih smrdljivih para i sasvim je jeftin. ja ga razrijedim,a ti?
    ne koristim ga u zadnje vrijeme jer nije antibakterijski. koristim onaj domestos sa špricaljkom (zeleni) zaudara za poludit ali dezinficira.

  15. #15
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj kurioža prvotno napisa
    a drean oće li oštetiti namještaj, iverica, ako s grubom stranom to očistim?
    Ma neće oštetiti ivericu. Nije to žica. To su samo malo grublja plastična vlakna.

  16. #16
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Z fuge, ako ništa drugo ne pomaže, kupi neko sredstvo na bazi klora, to jedino pomaže. Imaš u trgovinama sa bojama i lakovima.
    Boju sa utičnica možeš skinuti jedino sa malim tupim nožićem, malo namočiš, pa lagano ostružeš. Ide dosta brzo!

  17. #17
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    a kako da skinem kemijsku sa stolica (neki skaj) i sa kauča (mikrofibra)?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    je li itko vidio ona neka nova sredstav za čišćenje - xantor, valjda nešto naše.

    http://www.unim.hr/

  19. #19
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    Citiraj clio180 prvotno napisa
    a kako da skinem kemijsku sa stolica (neki skaj) i sa kauča (mikrofibra)?
    probaj nasprejat sa lakom za kosu i istrljat. ja sam uspjela a prije toga nisam ni s čim.

  20. #20
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj clio180 prvotno napisa
    a kako da skinem kemijsku sa stolica (neki skaj) i sa kauča (mikrofibra)?
    Meni obično kemijska sa svega ode sa alkoholom. Probaj!

  21. #21
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Citiraj clio180 prvotno napisa
    a kako da skinem kemijsku sa stolica (neki skaj) i sa kauča (mikrofibra)?
    Sa mikrofibre ide sa čarobnom krpom i vodom.
    Ja neki dan tako očistila.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    0
    4. kako doprijetit i očistiti vodilice za vrata od tuš kabine, to me izludiiii, korisitm četkicu za zube i neko sredstvo za kupatilo ali ne mogu sve dohvatiti kako triba
    5.čime se najbolje čiste fuge u kupatilu

    Na jednom sličnom topicu sam pročitala za Muffa killer za gljivice da je najbolji. I tako mi konačno uspješno riješili gljivice iz jednog ćoška koje se nikad više nisu pojavile. Međutim njime sam očistila neke platične dijelove, koji se nisu dali niti jednim sredstvom za kamenac i slično, niti octom, limunskom, Cilitom itd.

    Piše da čisti organske nakupine, dakle gljivice, plijesni, bakterije itd. mislim da je na bazi klora.

    Bitno je da očisti bez ribanja četkicom, znači samo pošpricaš, ostaviš 15min, i ispereš. Sve ostane bijelo. A tuš kabina je plastika zar ne, pa će i to sigurno uspjeti.

    U biti sam skužila, ako ne ide Cilitom, nije kamenac u pitanju, nego životinjice, koje se očito jako dobro drže i izgledaju kao kamenac ali nisu kamenac.

  23. #23
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Citiraj kurioža prvotno napisa
    5.čime se najbolje čiste fuge u kupatilu
    Ja ih čistim bijelim spužvicama iz DM-a, zovu se Schmutzradierer, žuta kutijica na kojoj su nekakve olovke, 4 komada pakirana, košta oko 16 kn. Bez ikakvog detergenta. Ovdje sam za njih saznala.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Đurđevac
    Postovi
    174

    Početno

    janjica da odgovorim na tvoje pitanje....
    Ja koristim Xantor odčepljivač i odličan je ... imamo loš odvod iz tuš kade i jedino što je pomoglo je taj Xantor odčepljivač, nije pomogla ni solna kiselina.

  25. #25
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    0
    4Na jednom sličnom topicu sam pročitala za Muffa killer za gljivice da je najbolji. I tako mi konačno uspješno riješili gljivice iz jednog ćoška koje se nikad više nisu pojavile. Međutim njime sam očistila neke platične dijelove, koji se nisu dali niti jednim sredstvom za kamenac i slično, niti octom, limunskom, Cilitom itd.
    Di si kupila taj Muffa killer?!?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Merkur, i onaj koji je prvi dao savjet o njemu, je napisao da ga ima u Merkuru, onda možda ima u svakoj poslovnici.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    Je li tko koristi onja novi cilit što 5 puta duže djeluje? Ja sam provala i rezultati nisu baš nešto, a o smradu da ne pričam, čak na proizvodu piše malim slovima da treba nositi masku.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    što koristite da vam wc sjaji? meni odmah nakon tuširanja izgubi ono malo sjaja

  29. #29
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj janjica prvotno napisa
    što koristite da vam wc sjaji? meni odmah nakon tuširanja izgubi ono malo sjaja
    ja sam zadovoljna cilit bagn protiv kamenca. kada pošpricam po kadi, špinama i lavandinu, ostavim 5-10 minuta. operem, isperem i sve se sjaji ko novo! :D

  30. #30

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj clio180 prvotno napisa
    Citiraj janjica prvotno napisa
    što koristite da vam wc sjaji? meni odmah nakon tuširanja izgubi ono malo sjaja
    ja sam zadovoljna cilit bagn protiv kamenca. kada pošpricam po kadi, špinama i lavandinu, ostavim 5-10 minuta. operem, isperem i sve se sjaji ko novo! :D
    to mi je nekako preagresivno, bojim se da ne ošteti površine + ne dezinficira.

  31. #31
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    zašto misliš da ne dezinficira?
    zašto preagresivno? - ja perem bez rukavica.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    a šta nam je u životu dezinficirano duže od 5 min. bakterije i mikroorganizmi su sastavni dio svega oko nas i ne možemo ih se riješiti trajno niti na koji način. a 5 min dulje ili kraće :? je samo reklamni trik

  33. #33

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    a šta nam je u životu dezinficirano duže od 5 min. bakterije i mikroorganizmi su sastavni dio svega oko nas i ne možemo ih se riješiti trajno niti na koji način. a 5 min dulje ili kraće :? je samo reklamni trik
    ne razumijm baš što si napisala. pa oni proizvodi koji dezinficiraju to i rade, zašto bi lagali? sigurno da domestos ne ubija baš sve bakterije i viruse, ali veliku većinu da. ne znam, to ti je sve u glavi, osjećam s ebolje kad znam da piše da dezinficira.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj clio180 prvotno napisa
    zašto misliš da ne dezinficira?
    zašto preagresivno? - ja perem bez rukavica.
    ajme - bez rukavica?! pa jel ti ruke ošteti? mislim da piše da se moraju nositi. Iam one oznake na sebi - iritirajuće, onaj opasni x. nemoj to ignorirat. i ona pusta upozorenja na njemu.

    pa ne piše na njemu da dezinficira, eto zašto.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Citiraj janjica prvotno napisa
    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    a šta nam je u životu dezinficirano duže od 5 min. bakterije i mikroorganizmi su sastavni dio svega oko nas i ne možemo ih se riješiti trajno niti na koji način. a 5 min dulje ili kraće :? je samo reklamni trik
    ne razumijm baš što si napisala. pa oni proizvodi koji dezinficiraju to i rade, zašto bi lagali? sigurno da domestos ne ubija baš sve bakterije i viruse, ali veliku većinu da. ne znam, to ti je sve u glavi, osjećam s ebolje kad znam da piše da dezinficira.
    da, na 5 min.
    Meni je to potpuno nebitno, i uglavnom ismijavamo reklame za Domestos kod nas doma, mislim svuda oko nas su bakterije, i na podu i u zraku, i na zemlji i u pijesku prema kojem moja djeca uopće nemaju respekt .
    Jedine bakterije koje me birnu, su one iz nosa drugog djeteta u vrtiću, i to pogotovo od kada su tete uvele pravilo da svi piju iz istih čaša.

    ma nesvrsishodno je o tome, svatko ima svoj pogled na čistoću, moje definitvno nije da je čisti pod onaj opran Domestosom da bi dijte moglo slobodno puzati po njemu, jer su prije toga poda puzali po zemlji vani - za koju još srećom nisu izmislili Domestos.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    Citiraj janjica prvotno napisa
    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    a šta nam je u životu dezinficirano duže od 5 min. bakterije i mikroorganizmi su sastavni dio svega oko nas i ne možemo ih se riješiti trajno niti na koji način. a 5 min dulje ili kraće :? je samo reklamni trik
    ne razumijm baš što si napisala. pa oni proizvodi koji dezinficiraju to i rade, zašto bi lagali? sigurno da domestos ne ubija baš sve bakterije i viruse, ali veliku većinu da. ne znam, to ti je sve u glavi, osjećam s ebolje kad znam da piše da dezinficira.
    da, na 5 min.
    Meni je to potpuno nebitno, i uglavnom ismijavamo reklame za Domestos kod nas doma, mislim svuda oko nas su bakterije, i na podu i u zraku, i na zemlji i u pijesku prema kojem moja djeca uopće nemaju respekt .
    Jedine bakterije koje me birnu, su one iz nosa drugog djeteta u vrtiću, i to pogotovo od kada su tete uvele pravilo da svi piju iz istih čaša.

    ma nesvrsishodno je o tome, svatko ima svoj pogled na čistoću, moje definitvno nije da je čisti pod onaj opran Domestosom da bi dijte moglo slobodno puzati po njemu, jer su prije toga poda puzali po zemlji vani - za koju još srećom nisu izmislili Domestos.
    slažem se, ali ja i dalje vjerujem domestosu.

    zar i kod vas djeca piju iz istih čaša?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    ma da, nedavno sam odlučila za svoju djecu odnijeti ipak posebne čaše koje nisu jednokratne, tete se naljutile, ali ja sam inzistirala

    problem je kaj vjerojatno F. ne pije iz te češe, kad sva ostala djeca piju iz jednokratnih (odosno s teme).

  38. #38

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    86

    Početno

    kakve krpe koristite za čišćenje? ja neke stare majice, ali mi ih polako nestaje, a u dućanima takvih krpa nema.

  39. #39
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Citiraj janjica prvotno napisa
    kakve krpe koristite za čišćenje? ja neke stare majice, ali mi ih polako nestaje, a u dućanima takvih krpa nema.
    Ima na placu obično onih pamučnih majica s kratkim rukavima po 10-15 kuna
    Ja ih imam pun ormar, ali mm ne da nijednu, ko da mu bubreg vadim

  40. #40
    vjestica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    461

    Početno

    koristim stare gaće, potkošulje, čarape, majice, peškire uvijek se nađe nešto staro a za finije čišćenje koristim magičnu krpu

  41. #41
    vjestica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    461

    Početno

    čime čistite pločice u kupatilu? cilit beng fino očisti pločice i skine kamenac ali smrdi do bola, imate li mi preporučiti neko drugo sredstvo?

  42. #42
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Gdje ima Muffa kiler za kupiti u Splitu?

  43. #43
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj clio180 prvotno napisa
    a kako da skinem kemijsku sa stolica (neki skaj) i sa kauča (mikrofibra)?
    Mi kemijsku s eko-kože nismo uspjeli skinuti uopće - probali smo, sve uz preporuke ljudi kojima je uspjelo - alkohol, vlažne maramice, neka uobičajena kućanska sredstva za čišćenje te posebno sredstvo za skidanje kemijske i ništa nije funkcioniralo. Crtež je bio ogroman, pa smo svako sredstvo isprobali na jednom dijelu, rezultat je bio da su neka sredstva tek neznatno posvijetlila kemijsku. Druga nisu djelovala uopće. :/

    Međutim, upotrebom, tj. redovitim sjedenjem se crtež sasvim izbrisao i sad se uopće više ne vidi. Za njegovo potpuno nestajanje je trebalo par mjeseci.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    možda da si probala majonezom

  45. #45
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    možda da si probala majonezom
    Ma daj, zezaš? :?

    Imam i ja pitanje: kako očistiti fleke koje na svijetlim keramičkim šalicama ostaju od crnog čaja? (Od kave ne ostaje ništa, samo od tog glupog čaja i uobičajenim sredstvima ne ide dolje.)

  46. #46
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    Citiraj janjica prvotno napisa
    Citiraj clio180 prvotno napisa
    zašto misliš da ne dezinficira?
    zašto preagresivno? - ja perem bez rukavica.
    ajme - bez rukavica?! pa jel ti ruke ošteti? mislim da piše da se moraju nositi. Iam one oznake na sebi - iritirajuće, onaj opasni x. nemoj to ignorirat. i ona pusta upozorenja na njemu.

    pa ne piše na njemu da dezinficira, eto zašto.
    ma nije to žuti, nego naranđasti (čini mi se), a ruke su mi sasvim OK nakon toga!

  47. #47
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa

    Imam i ja pitanje: kako očistiti fleke koje na svijetlim keramičkim šalicama ostaju od crnog čaja? (Od kave ne ostaje ništa, samo od tog glupog čaja i uobičajenim sredstvima ne ide dolje.)
    Jednom u par meseci sve moje šolje i šoljice, džezve i manje šerpice budu natrpane u veliki lonac u koji nalijem hladne vode u dodam prašak za veš (nekad 'doradim' rastvor Vimom ili deterdžentom za sudove). Stavim lonac na plin i pustim da voda proključa. Najmanje isflekane stvari vadim prve, doooooobro isperem pod mlazom čiste vode i dok njih polako ispiram krčkaju se one prljavije. Krajnji rezultat je savršen.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Gdje ima Muffa kiler za kupiti u Splitu?
    uvoznik za Hrvatsku: PRISTAN d.o.o., Vukovarska 180, 21000 Aplit, 021 457 624

  49. #49

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    3,613

    Početno

    Aplit=Split

  50. #50
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj TinnaZ prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    Gdje ima Muffa kiler za kupiti u Splitu?
    uvoznik za Hrvatsku: PRISTAN d.o.o., Vukovarska 180, 21000 Split, 021 457 624

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •