Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ultrazvuk abdomena

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno Ultrazvuk abdomena

    Kako je u Klaićevoj gužva i za ovu godinu se više ne naručuje, molim Vaša iskustva sa ovim pregledom. Znaći: gdje ste ga obavili i da li imaju kakve specijalne pripreme za taj pregled (tipa na tašte doći).

  2. #2
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    poliklinika helena, najmanje 2-3 h prije ništa jesti niti piti

  3. #3
    anavi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, Trnje
    Postovi
    87

    Početno

    Mi smo prije 2 godine bili kod Sabola. Došao je doktor iz Klaićeve, ali ne sjećam se koji. Pregled je koštao 400 kn. Andrej je tad bio još beba, pa nije bilo nikakvih posebnih priprema.
    U svakom slučaju ih nazovi i pitaj sve.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Zvala u Vinogradsku, kažu da dan prije mora jesti samo tjesteninu bez ićega ili palentu isto tak bez ićega i piti samo vodu i doći na tašte ujutro.
    Zvala u Sabol polikliniku, kažu doći četvrtkom, platiti 400,00 kunića i može jesti i piti i nema nikakvih priprema. Pa ti sad budi pametan. meni je od našeg zdravstva lagano zlo.
    Kam god da dođeš ili čekaš u redu ko majmun po dva tri sata ili dođeš odma na red pa ispljuneš lovu, a koju niti nemaš, pa ti da banka minus, na koji iopet moraš platiti kamate.
    :/ Kam god dođeš svi od tebe očekuju da daš novac, a niko ne pita jel ga uopće imaš. Ak si siromak, najbolje budi doma i niš ne pitaj.

  5. #5
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    i mi u poliklinici helena, dr iz klaiceve, ravnatelj mislim sadasnji.

  6. #6
    mirje avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    763

    Početno

    u Heleni je 300

    a što se jela i pića tiče, mi smo zbog jednog pojedenog keksića pola sata prije pretrage morali doći ponovno (smetalo puno crijevo, prelazilo preko bubrega)
    a braco je pojeo tri keksa i pretraga je obavljena bez problema
    rečeno nam je da to ovisi o organizmu ali da je bolje ne jesti i ne piti 2-3 sata prije ...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •