Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 185 od 185

Tema: usisivac

  1. #151
    annastesia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    9

    Početno

    I ja sam u potrazi. Jel ima netko Samsung Navibot? Dvoumim se između nekog jeftinijeg Mieleta i njega.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj annastesia prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam u potrazi. Jel ima netko Samsung Navibot? Dvoumim se između nekog jeftinijeg Mieleta i njega.
    nemam niti jedan od navedenih ali uvijek volim iskoristiti priliku i pohvaliti svoj Rowenta silence force usisivač!
    jer je tihhhh, jer je kompaktan u smilsu da jedini od svih ima preklopnu cijev, dakle mogu ga složenog staviti u ormar a ne da svaki put sastavljam tu cijev, to me izluđivalo, ima turbo četku koja radi čuda sa mojim čupavcima tepisima a kažu da je odlična za dlake kućnih ljubimaca (to nemam pa ne znam)..sada je izašao neki novi model tog mog koji čak i struju špara jer ima 1400 w ali usisina snaga je ostala ista tak da mogu samo preporučiti..moždas nađem link negdje pa stavim

  3. #153

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno

    http://www.tunica.hr/catalog/product...oducts_id=6820

    EVO GA, JA NISAM SVOJ OVOLIKO PLATILA ALI ETO...TU JE

  4. #154
    annastesia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    9

    Početno

    hvala. bacam se na razmišljanje .

  5. #155
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Podižem.
    Tražim neki tihi, najtiši usisavač da mogu usisavati rano ujutro dok još Smjehuljica spava. Ima tko kakvu preporuku?

    Kad uguglam najtiši usisavač ispadne mi ovo http://newsroom.electrolux.com/hr/20...ac-na-svijetu/ ima ga netko?
    Ili ovoga http://she.hr/najtisi-usisavac-na-trzistu/?
    Ili ovoga http://www.vita.com.hr/lifestyle/moj...8Di-ikad.html?
    Posljednje uređivanje od Mojca : 19.08.2013. at 08:34

  6. #156
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Mojca,ja imam Ultrasilencer od Electroluxa no mozda nisam mjerodavna za davanje preporuka jer ga mrzim,to mi je drugi Electroluxov usisavac i kod svakog isti problem-ja jednostavno ne mogu normalno usisavati njime,nastavak za usisavanje tepiha ima kotacice na koje se stalno sam nastavak uzdize i onda se kotrlja umjesto da klizi po tepihu,nadalje mogu usisavati samo prema sebi(kao da imam metlu a ne usisavac) a ne od sebe itd.Uz tolike mane nisam ni primjetila jel je nesto tisi od ostalih usisavaca,vjerovatno je.Mi zivimo u 60 kvadrata i moje se uspavano dijete budi ako ga upalim.Sretno!

  7. #157
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Hvala Sela, možda imaš neadekvatan usisavač za vrstu poda http://www.electrolux.hr/Products/%C...lencer/ZUS3990 (vidi donju tablicu)
    Nisma ni znala da postoje usisavači za različite vrste podova dok nisam naišla jutros na ovu stranicu.

    Moje se uspavano dijete ne budi ako upalim sjeckalicu uz otvorena vrata ili mikser uz zatvorena vrata pa se nadam da će spavati i uz usisavač i zatvorena vrata.

  8. #158
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Ma ne,ima nastavke za tvrdi pod,tepih i tapicirani namjestaj a kupljen je zbog specijalno duge rucke kako se ne bih nepotrebno sagibala.

  9. #159
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Uf. onda je to zbilja frustrirajuće.
    A ako još i dijete budi.. grrr.

    Dalke, tog ne uzimam.

  10. #160
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Kupila sam usisavač na vodeni filter http://www.elipso.hr/mali-kucanski/u...NG-VCD9451S32/ e sad zanima me ako netko ima takav da li je probao staviti kap eteričnog u vodu?? U uputama piše da se ne stavlja ... e sad da li je netko probao ili u ovaj model ili u neki drugi u kojem isto piše da se ne stavlja ulje, detergenti i sl....???

  11. #161

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Eeej zna li itko ista o usisavacu sa vodenim filterom elit aupa box???

  12. #162

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Eeeeej zna li itko ista o usisavacu na vodu elit aupa box 2000????

  13. #163

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    5

    Početno

    Slobodno ti stavi to se smi stavjati u svaki vodeni usisavac,nadam se da sam ti pomogao

  14. #164
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    mene zanimaju usisavaci bez vrecica, ali ne vodeni. znaci oni sa posudom. ima li tko i kakva su vam iskustva?

  15. #165
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    ja imam već drugi
    ovaj prvi je bio ok, al sam ja malo zapostavile te filtere pa je i povukao prašine i svašta nešto. Radi on ali mi jednostavno ne vuče onoliko koliko je vukao prije. Sad sam opet kupila samsungov koji ima vrećicu i posudu, savršen je. Ovajhttp://www.europatrade.hr/detalji_pr...c-samsung.aspx

  16. #166
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    mene zanimaju usisavaci bez vrecica, ali ne vodeni. znaci oni sa posudom. ima li tko i kakva su vam iskustva?
    Ufff, gadna...

    Kao i Kosjenka, mi smo imali dva. Za prvi sam mislila da ne valja tip/proizvođač, čak sam imala dvije garniture filtera jer to moraš oprati i osušiti nakon svakog usisavanja (ne piše da moraš, ali ako to ne učiniš, stara usmrđena prašina izlazi na drugu stranu, nikako mi se to nije sviđalo). Drugi sam imala koji je mogao i na mokro i na suho. Na suho - ista priča, moraš prati filtere svaki put. Na žalost ili na sreću, mm ga je razbio pa sam nabavila novi, s vodenim filterom.

    Za svakodnevno usisavanje najbolji mi se pokazao Electrolux Ergorapido (isto ima posudu i minijaturnu platnenu vrećicu): http://www.apartmenttherapy.com/best...ectrolux-47188 a za temeljito čišćenje (1x tjedno, a ponekad i 1x u 2 tjedna) koristim Gorenje najmanji s vodenim filterom. Vodu bacim, posudu operem i priča gotova. Hepa filteri nisu za moju kuću.

  17. #167
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ali ovaj mora imati vrecicu? zelim izbjeci te vrecice, jer imam pec koju moram cistiti svaki drugi dan, pa moram malo i pepela usisati pa mi se te vrecice jako brzo napune, a skupe su. zato sam htjela bez vrecice, tako da samo ispraznim posudu.

  18. #168
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Postoje namjenski usisavači za pepeo. Bojim se da hepa filter za to nije, začepio bi se u roku keks, ali ne znam - nemam peć na drva. Nadam se da će biti još komentara.

  19. #169
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ali nemam mjesta za dva usisavaca. jedva i jednog negdje zaguram i non stop ga premjestam jer mi svugdje smeta. a mora mi biti pri ruci jer usisavam vise puta dnevno

  20. #170
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    nema tog pepela puno, jer imam pec na pelete, ali posto ju cistim svaki drugi dan, brzo se napuni vrecica.

  21. #171
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Imam ovog http://www.manualslib.com/manual/259...Spin-1800.html.
    To je Elektrolux AEG Viva spin hepa filter. Nema vrećice, samo posudu koja se lako očisti. Dobar je, usisavao je i betonsku prašinu, iako sam se bojala da će to začepiti filter-nije

  22. #172
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    di si ga kupila? koliko si ga platila?

  23. #173
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    U Metrou, ali ima 2-3 godine. Nije bio preskup, jer za "veliko" čišćenje imam onaj ogromni na vodu, a ovaj mi je za gornji kat, tako da je sigurno bio između šesto i osamsto kuna, to mi je raspon za usisivač. Metla rules po mom mišljenju.

  24. #174
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    pogledat cu si malo po internetu, hvala!

  25. #175
    sasana avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    493

    Početno

    mi nedavno ovaj kupili. super sam zadovoljna. odlično vuče. nema vrećice, ni vodu. samo spremnik.
    http://www.elipso.hr/mali-kucanski/u...-VCK2303GCYIV/

  26. #176
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    ali ovaj mora imati vrecicu? zelim izbjeci te vrecice, jer imam pec koju moram cistiti svaki drugi dan, pa moram malo i pepela usisati pa mi se te vrecice jako brzo napune, a skupe su. zato sam htjela bez vrecice, tako da samo ispraznim posudu.
    ima platnenu vrećicu(i papirnatu) ali sav otpad ostane u ciklonskoj posudi, to meni dođe više kao neka rezerva.
    Ako je pepel u pitanju svakako pitaj u trgovini koji god usisivač da kupuješ dali smije kupiti pepel.
    Prijateljica si je prve zime upropastila usisivač koji je ne malo platila pepelom, da bi joj na servisu reklai da ni blizu pepela ne smije. Mislim da je neki elektroluxov bio u pitanju.

  27. #177
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    hvala cure!

  28. #178

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    mi imamo ovakav http://www.philips.hr/c/usisavaci/st...fc9080_01/prd/
    ložimo peć na drva i usisavamo pepel oko nje praznimo vrećicu 1 u 2mj, super usisava, prezadovoljna sam s njim

  29. #179
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    vrecica se prazni?

  30. #180

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    Osječk-baranjska županija
    Postovi
    383

    Početno

    da, platnena je

  31. #181

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    ja imam ovaj bez vrećice
    http://www.philips.hr/c/usisavaci/po...fc8764_01/prd/
    preporučam

  32. #182
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

  33. #183
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ovo je normalni ususavac + pepeo? ako sam dobro skuzila

  34. #184
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    je znači prek glavnog uštekaš ovaj drugi pa vuče samo u taj drugi

  35. #185

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj lipalila prvotno napisa Vidi poruku
    nemam niti jedan od navedenih ali uvijek volim iskoristiti priliku i pohvaliti svoj Rowenta silence force usisivač!
    jer je tihhhh, jer je kompaktan u smilsu da jedini od svih ima preklopnu cijev, dakle mogu ga složenog staviti u ormar a ne da svaki put sastavljam tu cijev, to me izluđivalo, ima turbo četku koja radi čuda sa mojim čupavcima tepisima a kažu da je odlična za dlake kućnih ljubimaca (to nemam pa ne znam)..sada je izašao neki novi model tog mog koji čak i struju špara jer ima 1400 w ali usisina snaga je ostala ista tak da mogu samo preporučiti..moždas nađem link negdje pa stavim
    Postovana, molim vas model vašeg usisavaca.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •