Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: DOKAD nosiljke?

  1. #1
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno DOKAD nosiljke?

    Žao mi je što nisam kupila nosiljku, niti s prvom, niti drugom kćeri. Nisam znala nikoga tko to ima, jedno vrijem živjele u manjem gradu, pogotovo nismo ništa vidjele... A sad mi je Jelena 13 mjeseci, skoro 12 kg i čini mi se da mi je kasno. Ne znam dokad se djeca nose u nosiljkama, neda mi se davat 400-500 kuna za mjesec-dva nošenja.

  2. #2
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    kupi rabljenu i nosaj. 12 kg je jos podnosljivo. Vid ima 15 i sad bih ga mogla nositi samo eventualno na ledjima.

  3. #3
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    meni je 14 kg previše, ali recimo mm još može potegnuti.

    no tvoja cura je mala, ona će se još puno htjeti nositi a onda će ti biti puno lakše tegliti u nosiljci nego na rukama.

    sigurna sam da možeš pronaći sling za dvjestotinjak kn, možda i manje.

  4. #4
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mi smo kupili nosiljku tek s osamnaest mjeseci (faza: neću u kolica, ali neću niti hodati!). Nosili smo se do cca. 14 kg. Sad je blizu 15 i nošenje je jaaako rijetko.

  5. #5
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Moja je sad 14.5 mjeseci, skoro 11kg, i jos uvijek se nosamo svaki dan, dva do tri puta po barem pola sata, a mislim da cemo se nastaviti nositi bar do dvije godine. Doduse to bi bilo nemoguce u bilo kojoj nosiljci osim mei tai. Mei tai je super udoban i moze se nositi i naprijed i otraga (i na boku, ali ta mi se pozicija ne svidja). Ako ga das sivati (npr. imas na superbaby.org, forumskoj burzi, tri mame sivalice koje to rade), kosta ti oko 300 kn, a u pixiekid 500kn sto mi je malo skupo. Ili ga mozes sasiti sama kao i ja - ja ih sad imam vec 5 komada iz vlastite produkcije Detaljne instrukcije sa slikicama kako ja to radim imas ovdje. Ugodno ti nosenje!

  6. #6
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Sling navodno ide do 20kg težine (na koliko je većina ringova atestirana). Mada, to je teoretski. Praktično - može dok možeš durat

  7. #7
    mamabanana avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    u službi njihovih visočanstava
    Postovi
    287

    Početno

    pa ako ju sad dosta nosis na rukama, kupi nes rabljeno i uzivaj

  8. #8
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    u svemu nosiš kolko možeš podnjijeti!

    npr. Nika ima 3,5 godine i 17 kg, i još ju nekad znam nositi!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Kupi mei tai pa je mozes nositi i ispred i na ledjima.

  10. #10
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Mi smo se slingali do 3 godine, a i duže bi da se malo ždrijebe nije ritalo.

  11. #11
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Hvala svima, razmislit ću. Vani i ne raži da je nosim, ima stariju seku i hoće raditi sve što i ona tako da dosta hoda. u biti najviše traži da je nosim po doma, npr. ako želim robu odnijeti u ormar, otuširati sekicu- pa sam ih na kraju počela zajedno tuširati, (onda nitko ne plače, nitko nije ljubomoran- ja perem stariju, starija malu!), ...

    Vidjet ću! Thanks!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •