Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 219

Tema: ZPB 2005. (26. dio)

  1. #51
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj mama27 prvotno napisa
    konacno sam izdvojila malo vremena bas za sebe pa sam pocela hodati na plivanje .
    Ovo ti je super :D i baš ti zavidim. Ja kad sam solo (subota popodne) nemam snage ni volje nizašto,a u biti bi baš tako nešto trebala.
    Zaista ću morati početi raditi na sebi :/

  2. #52
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    bravo mama27

    mislim da bi i ja trebala krenuti tvojim stopama 8)

  3. #53

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Mama 27 blago tebi
    Ja se probudila sva iskomirana.
    Ajna(pisem cijelo ime samo za Traktorkinu dusu ) je danas napravila svog prvog snjeska s nenom a ni ja niti MM nismo bili tu ,sutra saljem muza da ih uslika,bas mi je zao tako nekih trenutaka,koje propustim i onda se rascmoljim i budem u bedu .
    Mial ,kad budes isla u TL,ja cekam izvjestaj.
    Jeluska,Petra je ,a isto pitanje kao i kod Yas,zar se ne klize?Inace je divan sling.
    Hajde neka mi neko napise pravi naziv tih kapi,pa vam sutra javim kakve su,jeli Sab simplex?
    Yas definitivno ti je najbolje da jedes one "tjesteninaste"(pazi izraza) supice,dok ne ojaca.
    Sretan Luci prvi mj,zivota
    Nina, Ajna je prosle zime jela mandarine u ogromnim kolicinama :shock: i na kraju dobila alergiju u vidu crvenila na guzi,poput opekotine ,tako da joj izvjesno vrijeme nisam nikako dala jesti,sad je opet pocela ali 2-3 najvise.
    svima

  4. #54
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Joj Yas , znam kako se osjećaš S Petrom još uvijek imam problema. Kad jede podriguje. kad treba novi obrok, opet podriguje. Između obroka podriguje. Ta stalno podriguje. Po noći se budi uz vrisak i plač. Dignemo ju ona podrigne i nastavi spavati. I tako savko malo. A Jelena bi čak povratila iz sna ako se nije izpodrigivala. Samo ju čujemo na intrerfon kako bljuje i šprint u sobu. HDB da je prošlo i to je trajalo sigurno godinu dana.
    Petri pomaže da leži na meni potrbuške s tim da sma ja u polu sjedećem položaju.

    A što se tiče slinga, na klizi osim ako nam obučem zimske jakne, a da su one skliske. Zato na sebe obučem sto majica. Stvarno je zakon. Imam i Pixiekid (josie sorry) ali nije mu ni do koljena. Barem meni. Ruku na srce, zadovoljna sam i s Pixijem. Ipak je on naš prvi.

    Haribo, zakon su.

  5. #55
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    našla sam si posao koji ću raditi kad završi porodiljni s Kiarom - med. sestra, dadilja il nešto sl. zašto? pa imam još jednog bolesnika u našoj bolnici MM.
    baš nas sastavilo. sad htjeli ili ne obiteljsko druženje će biti , svako zlo za neko dobro.
    noćas smo klinci i ja bolje spavali pa sam čak i naspavana. jedino što je Kala počela u zadnje vrijeme oko pol 12, 12 ić spavati. grozno! digne se iz kreveta nakon sat vremena i koda je spavala cijelu noć, a popodne samo sat i 20 min - ali onda odrapi ujutro.
    za sad toliko od mene
    svima

  6. #56
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    baš vam je veselo! ~~~~~~~ za tvoj humanitarni rad ipak ćeš ti potražiti bolji posao! Kala je vjerovatno toliko budana jer neide u vrtić odmornija je bar je tak kod Matea! jutros ga je tata vodio ostao je plačući sad više nisam već na njegovo ponašanje samo se nadam da neće još dugo tako

  7. #57
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    baš vam je veselo! ~~~~~~~ za tvoj humanitarni rad ipak ćeš ti potražiti bolji posao! Kala je vjerovatno toliko budana jer neide u vrtić odmornija je bar je tak kod Matea! jutros ga je tata vodio ostao je plačući sad više nisam već na njegovo ponašanje samo se nadam da neće još dugo tako
    e Nina tak sam i ja podzadnje bila na Kalu jer sam vidjela da frajerica samo mene cima. ja odlazim a ona vrišti.jedan dan sam već razmišljala da ju i ispišem jer me ubija to njeno plakanje. i tako ja dođem do izlaznih vrata u vrtiću i vratim se, a kad ono Kala glavna u igri. dođem ja popodne i kažem joj zašto plače kad se tako ljepo igra i da sam ju vidjela da čim odem uživa i od tad više nije plakala. propo joj plan mu stre su to velike

  8. #58
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    daj tak i on- čim vidi da ja odem, uđu u sobu ja se naravno vratim jer naravno moram čut što se događa al više ne plače neplače on toliko koliko se ljuti što odlazim, bit će sutra bolje više nisam u bedu kao na početku, sad mi njegovo plakanje ništa neznači 8) Gle sunce napokon malo da nas ugrije

  9. #59
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Samo bok od nas-imamo goste !


  10. #60
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Trak!
    Nina!

  11. #61
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    kako sam se nanervirala na poslu...
    kad ovisiš o budalama koje ništa ne razumiju
    svima, sad mi je lakše

  12. #62
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Naša noć -spooooookyyyyyyy
    Cijeli dan - uho ne boli
    Navečer počinje cendranje, ali ništa prestrašno
    s obzirom da smo svi skupa nenaspavani i već lagano bolesni od toga, stavljam mu lupocet čepić da ga ne boli i da mirno odspava, a po pedicinoj preporuci s obzirom da povraća pa bolje ne sirup....liježem umorna ko pas, sve boli, muka, koma, umorna...
    točno na minutu u 15 do 12 baš kao i prethodnu noć, patrik se budi i plače boli ga uho :shock:
    vodim ga u kupaonu da mu tam dam još i plicet sirup s obzirom da protiv boli usred noći stvarno nemam nikakvo drugo rješenje osim pustiti dijete da plače do jutra, a u slučaju povraćanja da smo blizu školjci....
    nekako se usjevamo odhrvati, popio je plicet, još par minuta plakanja, palim babytv - gleda i komentira životinje ko da se ništa nije dogodilo, ostavila sam ga na trosjedu u boravku, pokrila i otišla spavati, kroz pola sata zaspao je i on i ovu noć nije trajalo dva i pol sata, negoo samo sat vremena...
    OK, nije za antibiotik, ali zar ne postoje bar neke kapi za uho kojima se može pomoći djetetu. Nos smo mu očistili prije spvanja i još par puta prije toga, fiziološkom, aspiratorom i našpricali operil, ali opet ga boli. Šusanje paracetamolom protiv bolova svaku noć mi se baš i ne čini nekim rješenjem. :/

    Btw, Modesty kak ste vi preživjeli noć?
    Jel i Vaša bila živahna ko što si pretpostavila?

  13. #63
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    mi smo se nocas konacno naspavali
    Kristijanu je bolje iako izgleda skroz bolesno
    nosic se malo odcepio pa lakse dise :D

    apetit mu je katastrofa

    hvala vam na vibrama i saljem jos malo ~~~~~~~~~~~~ za sve bubane

  14. #64
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    **mial** ajd bar ste svi na okupu

    jel imas i nocno dezurstvo u svojoj bolnici

  15. #65
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    prosurfala sam po topicima o "ušima" i opet se kaže da samo treba čistiti nos - Operilom ili ephedrinom i ev. bol rješavati lupocetom ili plicetom jer je većina upala uha virusna i prođe za par dana, ako se uslijed začepljenja nosa ne proširi i na srednje uho, a dijete pritisak od nosa osjeća kao bol u uhu (uostalom znam kako to izgleda, i ja sam nedavno bila prehalđena).
    čuvarkuće i ostali "domaći" lijekovi, kao i kapi se ne preporučuju jer mogu imati više štete nego koristi.
    Toliko o odgovoru na moje pitanje.

  16. #66
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Modesty, očito imamo super pedijatricu jer mi je to isto i ona rekla, a nije mu odmah uvaljala antibiotik - valjda zato i je takva gužva kod nje

    Btw, Modesty i ja jučer skužile da smo rekord čekanja kod doktora oborile kod iste pedice i skoro se srele s klincima na kružoku u čekaonici a to bi bio show, samo takav....

  17. #67
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Uh vidim dosta bolesnih
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da brzo prođe

    Stijena-ne znam jesam li sve pročitala pa da pitam,jel se Patrik po danu žali na bol? Nadam se da nije ništa strašno

    Mial-mogu si samo zamisliti "kazalište u kući". Samo da brzo prođe

    Wana-no sikiriki draga

  18. #68
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    za male bubaniće ~~~~

    stijena mi smo na moru imali 1. i jedinu upalu uha (srednjeg) ivan sa samo na početku požalio na bol
    popili smo antibiotik i prošlo je, imao je i temperaturu pa nisam htjela riskirati

    bili smo danas na 1. pregledu
    Lucija se propisno udebljala, dobila je 1100 g i 5 cm, pravi mali sumo borac
    sada je 4400 teška i 55 duga, više za 300 g i 2 cm od ivana sa mjesec dana, sve je u redu, jedino pupak još treba njegovati...

    noćas je bila budna "samo" od 1- 4.30, nije imala grčeve , samo zahebava da prostite... no svaki pomak na bolje mi uljepša i olakša dan, sada naravno spava...
    zaboravila sma reći kako sma ivanu u njegovo mlijeko uvalila deci svog, bile mi se prepunile cice, ja izdojila i bilo mi žao baciti, sad si mislim da bi to zapravo bilo jako dobro svaki dan raditi, ali se bojim da ne navučem previše mlijeka, cure šta mislite? :?

  19. #69
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Yas-čestitam na pravom Lucijinom napretku :D velika cura

    Ovo ti je super ideja da daš Ivanu malo,aj nama pošalji koju litru, bankrotirat ćemo koliko Roko pije mlijeka

    Ne znam kako vama,ali ja sam maloprije bila vani nešto obaviti i ukočila se....ne volim zimuuuuuu

  20. #70

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    yasmin, bravo za Luciju. Bome, 5 cm i više od kile! Za mlijeko ću ti samo reći da ti je ideja dobra, ali nemoj forsirati izdajanje da ne navučeš previše mlijeka. Kada osjetiš potrebu da izdojiš, sačuvaj ga za Ivana. Šteta je baciti.

    ~~~~~~~~~~~~~~ za bubance

  21. #71
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    YAS dobro si se sjetila niš mu ne škodi,nevjerujem da će se navuči više neg Lucija može pojesti,koliko je misliš dojiti više neg Ivana? Za Luciju baš lijepo napreduje! Dali tko od vas koristi ovlaživač zraka?pošto je vrijeme grijanja,suh zrak pogoduje sušenju dišnih puteva,grla,usnica,kože...planiram nabavit vidjela sam da nije povoljno ali kako drugačije ovlažit prostoriju,kad ima vlage u zraku lakše se diše

  22. #72
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    bili smo danas na 1. pregledu
    Lucija se propisno udebljala, dobila je 1100 g i 5 cm, pravi mali sumo borac
    sada je 4400 teška i 55 duga, više za 300 g i 2 cm od ivana sa mjesec dana, sve je u redu, jedino pupak još treba njegovati...
    :shock: :shock: :shock:

    kolko se ja razumijem u dojenje, a moram priznati da se ne razumijem baš previše, osim onoga što sam pročitala na rodi , cure na dojenju uvijek kažu da si bebe najbolje same reguliraju ponudu i potražnju mlijeka, tak da ni meni nisu baš jasni tandemi, ali možda bi bilo dobro da pogledaš na "tandemima" jel to dobro ili nije.
    Isto tako o količini mlijeka ovisi valjda i kvaliteta mlijeka, tak da bi i o tome trebalo razmisliti - valjda ipak nije ista kvaliteta mlijeka za novorođenče kojemu je to jedina prehrana i za veće dijete koje može posisati više, ali i jede i druge namirnice, ali ko što rekoh, tamo to sigurno bolje znaju...

    trak, upravo sam to i napisala - preko dana ništa "ne buba", ali zato počne navečer i eto već dvije noći 15 do ponoći urla od bolova. Nadam se da je to sve ipak od nosa, ali kad dijete usred noći plače da ga boli, to je malo onak Kad bih stvarnoo znala da će za par dana proći ne bih se nimalo živcirala, odradila bih te noći i kraj, ali.....

  23. #73
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    :/ hm...da....tko će ga znati. Možda je nos,a uho samo malo,a ako nije navikao na bol u uhu,onda automatski tako reagira.
    A sad jedno glupo pitanje,a pošto ne znam odgovor,onda vas pitam: da li se upala uha dobije isključivo od propuha i sličnog,ili je to nešto tipa virus?
    Čisto da znam!
    I ne morate mi se odmah smijati

  24. #74
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    stijena pa nisam ja baš mislila izdajati neke velike količine, ivan moj popije i da 7 deci mlijeka dnevno, nego to mi je slučajno palo na pamet, inače uopće ne izdajam (a nemam ni potrebu) ali si mislim deci dnevno ne bi trebalo nešto jako puno poremetiti a ivanu bi sigurno super došlo
    e sad koliko je to hranjivo za ivana, nemam pojma ali tu su ona živa antitijela koje proizvodi moje tijelo pa brijem da bi ga mogla barem malo štititi od boleština, možd s am zabrijala no svakako mu štetiti ne može

    nemam plan za dojenje, ivana sam dojila 10 mjeseci, ali od samog početka uz nadohranu :/ moram reći iz neznanja a i zato što je konstantno plakao pa sam mislila da je gladan, nadam se ipak da luce neće biti ovisnica pa da se jako protegne, svakako min. do godinu dana, dao Bog

    mi imamo uzv ovlaživač ali male zapremnine pa ga seljakamo iz sobe u sobu, nije bio skup, oko 350 kn, bolje je investirati u veći i jači, no i ovaj obavi svoje

  25. #75
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Neću se smijati
    Sve upale koliko ja znam uzrokuju siključivo virusi i bakterije, a ne propuh. Pothlađenje organizma uslijed propuha, doduše, može jedino uzrokovati pad imuniteta i manju mogućnost organizma da se obrani od virusa i bakterija.
    U svakom slučaju sam propuh, bez prisustva virusa i bakterija ne može uzrokovati nikakvu upalu.
    8)
    Kak sam si pametna

  26. #76
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Isto tako o količini mlijeka ovisi valjda i kvaliteta mlijeka, tak da bi i o tome trebalo razmisliti - valjda ipak nije ista kvaliteta mlijeka za novorođenče kojemu je to jedina prehrana i za veće dijete koje može posisati više, ali i jede i druge namirnice, ali ko što rekoh, tamo to sigurno bolje znaju...
    Sastav mlijeka je prilagođen mlađem djetetu.
    Količina: pošto Ivan (pretpostavljam) neće više sisati, moraš biti spremna baviti se s 'njegovim' mlijekom.

    Lovre je (skoro) zdrav. Jučer smo mu išli kupiti cipele: više strpljenja ima on (kada pametno tempiram kupovinu), nego njegov tata!

    Svim malim bolesnicima želim da čim prije ozdrave!

    Gužva na poslu traje i dalje...

  27. #77
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Kak sam si pametna
    Bogme...

  28. #78
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mislim da kao i svaka upala i upala uha može biti virusna ili bakterijska i samo propuh ne može izazvati ako u blizini nema bakterila ili virusa, kao i sa prehladom

    propuh, ne znam, neki kažu da to ne postoji, ja ga se ipak čuvam
    meni se čini da je ivan svoju jedinu upalu uha zaradio na moru jer je puhala jaka bura iako je bilo i jako toplo a on se brčkao u bazenčiću
    čudim se kako to nije imao i prije s obzirom na konstantno curenja nosa, no jednostavno tome nije sklon, ajde bar nešto...

    još mi samo fali da i ivan "prosiše", ma ne on samo u čudu gleda i traži svoje mlijeko

  29. #79
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    stijena pa nisam ja baš mislila izdajati neke velike količine, ivan moj popije i da 7 deci mlijeka dnevno, nego to mi je slučajno palo na pamet, inače uopće ne izdajam (a nemam ni potrebu) ali si mislim deci dnevno ne bi trebalo nešto jako puno poremetiti a ivanu bi sigurno super došlo
    e sad koliko je to hranjivo za ivana, nemam pojma ali tu su ona živa
    Ivanu nikako ne može škoditi, i za njega je to vjerojatno super ultra hranjivo i dobro za imunitet, ali ono što sam napisala bila je :? vezana za tandeme jer uslijed povećane proizvodnje mlijeka, koje ne diktira novorođenče za svoje potrebe, možda može uzrokovati pad kvalitete i hranjivosti mlijeka za novorođenče, odnosno za Luciju?????
    Ali opet to će bolje znati mame s tandemima.
    Ne znam ovo je samo moje razmišljanje uslijed onoga što sam o dojenju pročitala.
    Ali ako ne izdajaš previše, možda se ne može poremetiti....

  30. #80
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    U svakom slučaju sam propuh, bez prisustva virusa i bakterija ne može uzrokovati nikakvu upalu.
    E ovo me zanimalo jer me neki dan zove frendica u goste i kaže da dođemo iako mali ima upalu uha,od propuha. Ja za svaki slučaj zahvalila na pozivu i rekla da ćemo doći kad ozdravi . Jesam dobro napravila,ha?
    Jel bi mogao Roko na taj način dobiti upalu uha da je bio u kontaktu s malim bolesnikom?
    Sama sam sebi glupa s ovakvim načinom komuniciranja ali me baš to zanima za ubuduće

  31. #81
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Hvala ti to mi je bilo dovoljno sigurno ću ga nabavit zbog djeteta! Eto TRAK dobila si savjet iz prve ruke dr. med.specijalist infektolog

  32. #82
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    U svakom slučaju sam propuh, bez prisustva virusa i bakterija ne može uzrokovati nikakvu upalu.
    E ovo me zanimalo jer me neki dan zove frendica u goste i kaže da dođemo iako mali ima upalu uha,od propuha. Ja za svaki slučaj zahvalila na pozivu i rekla da ćemo doći kad ozdravi . Jesam dobro napravila,ha?
    Jel bi mogao Roko na taj način dobiti upalu uha da je bio u kontaktu s malim bolesnikom?
    Sama sam sebi glupa s ovakvim načinom komuniciranja ali me baš to zanima za ubuduće
    S obzirom da se takve infekcije šire obično kapljičnim putem - kihanjem i kašljanjem, a upala uha se občno i dobije od nosa :/ , samu upalu uha i ne možeš baš samo tako zaraditi od nekoga, s obzirom da ne kiše i ne kašlje i ne balavi ne uho, osim ako ne curi . Aliiiiiii, možeš zaraditi curenje nosa koje se može proširiti na uho.
    8)
    e opet sam si pametna

  33. #83
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    Hvala ti to mi je bilo dovoljno sigurno ću ga nabavit zbog djeteta! Eto TRAK dobila si savjet iz prve ruke dr. med.specijalist infektolog
    zaboravila si pedijatar

  34. #84
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ono što sam napisala bila je :? vezana za tandeme jer uslijed povećane proizvodnje mlijeka, koje ne diktira novorođenče za svoje potrebe, možda može uzrokovati pad kvalitete i hranjivosti mlijeka za novorođenče, odnosno za Luciju?????
    Ti mene ignoriraš? Mlijeko je sastavom prilagođeno Luciji bez obzira 'trošio' ga Ivan ili ne. (Kako je Lovre dosta dugo dojio, ja se krenila pripremat za tandem)

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    kaže da dođemo iako mali ima upalu uha,od propuha.
    Pretpostavljam da je spominjanjem propuha htjela reći da je upala bakterijska.

  35. #85
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    ono što sam napisala bila je :? vezana za tandeme jer uslijed povećane proizvodnje mlijeka, koje ne diktira novorođenče za svoje potrebe, možda može uzrokovati pad kvalitete i hranjivosti mlijeka za novorođenče, odnosno za Luciju?????
    Ti mene ignoriraš? Mlijeko je sastavom prilagođeno Luciji bez obzira 'trošio' ga Ivan ili ne. (Kako je Lovre dosta dugo dojio, ja se krenila pripremat za tandem)
    Ma di bi ja tebe ignorirala

    Ja samo htjela pojasnit izvore svojih razmišljanja, iako sam jasno dala do znanja da treba svakako pitat tandemke
    a ovo je moje razmišljanje baš bilo upućeno nekome tko zna da na njega odgovori jer i mene to zanima - doduše ne zbog tandema , nego eto tako, dobro je znati

  36. #86
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    a da uopće ne govorim da smo pisale u isto vrijeme i da prije nego sam postala odgovor nisam ni vidjela tvoj post... 8)

  37. #87
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Izvukla si se...

  38. #88
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno


  39. #89
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Izvukla si se...
    8)

    e opet sam si pametna, uobrazit ću se

  40. #90
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    dajte ajte bitno je da mu neće škoditi nek si popije tu i tamo,neće se izdajat i za Ivana! premda će brzo skužit da to nije ono što on pije tak sam ja mateu u mlijeko podvalila med i nije htio piti

  41. #91
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Yas pa to ti je super kad hoće slobono mu podvali. malo možeš se izdojiti, a ako misliš ići na veće količine navuči ćeš više i onda ti prijete problemi ak se Luciji apetit ne poveća. :D bravo Luce pa ti si pravi curetak! jesi ti provjerila svoj inbox? jesi dobila meni za bebe?

    Kala mene s vremena na vrijeme traži ciku i u početu nije znala vuči pa sam ju morala učiti jer je htjela papati. rekla sam joj da je to isto kao kad pije na slamčicu i djete povuklo. svaki put kad je povukla proguta , nasmije se, uozbilji se i počne joj se želudac dizati i nakraju povrati. veli ona mjeko ti je fuj - a ja

    Trak i Kiar kad je ono nedavno imao upalu uha dobio je od začepljenog nosića, a to od seke, jer je ona i kihala i kašljala.
    kod nas u "šparu" nema one ploče ima neka bezveza za 89 kn

    Bobčice evo bila u TL sljedeći tjedan trebaju dobiti jer im ponestalo. a u "šparu" su bile dvije moja prva kuhinja - 269,00 i kuhinja i dučan - 139,00 kn.

    haribo ma imamo mi i noćno dežurstvo

    evo u mojoj bolnici je vrijeme za spavanje pa ja uživam!

  42. #92
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Trak
    kod nas u "šparu" nema one ploče ima neka bezveza za 89 kn
    I naša je neka najobičnija,ali je 29,99 . Eto ponekad se isplati živjeti u zabiti

  43. #93

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Stijena, što se hranjivosti tiče, mislim da ne gubi na kvaliteti s obzirom na to da je Leda u prvih mjesec dana dobila preko 1500 g, a Lovro je dojio skoro kao i ona. Npr, gledaj na to kao na dojenje blizanaca.

  44. #94
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Trak
    kod nas u "šparu" nema one ploče ima neka bezveza za 89 kn
    I naša je neka najobičnija,ali je 29,99 . Eto ponekad se isplati živjeti u zabiti
    ja ne mislim na onu piši-briši
    nego, ak se sječaš Haribo je stavila link pa si mi rekla da ima "šparu" . . . hmmm sad si neš mislim il si rekla u "emezeti"

  45. #95
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    :/ ...hm,hmmmm...sad više ni ja ne znam gdje sam rekla da sam vidjela

    Nije u "Šparu",bit će da je u "Emezeti" !!

  46. #96
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mial, dobila sam recepte
    thanx
    imam još 5 mjeseci fore, ali to će tako brzo doći
    kiar već papa dohranu? kak ide?

  47. #97

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Mial draga bas ti hvala
    Yas bravo za Luciju,velika cura,e da pitala sam za one kapi i rekli su mi da je to cista hemija,bolje ne.
    ~~~~~~~~~~~~ za sve bubane

  48. #98
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Yas joj nikak! ja bila odlučila da krenemo kasnije još prije, pa onda čvrsto donjela tu odluku kad je dobio antibiotike. pa reko neki dan da probamo jabuku-povratio, mrkvu domaću baka mi poslala - povratio, bananu povratio ništaneće čim krenemo sa žlicom prema ustima stisne usnice i ide glavicom ljevo-desno i mrmlja.
    i sad mi svi pametuju da sam napravila glupost što nisam krenula odmah čim je navršio 6 mj s nadohranom , a ja im rekla da mu sad neću davati skroz do prvog rođendana njima u inat
    Trak nas dve po starom dobrom običaju dve plavuše , al šta nas briga bar se kužimo

  49. #99
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Trak nas dve po starom dobrom običaju dve plavuše , al šta nas briga bar se kužimo

  50. #100
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    pohvalila sam vam se da moja curka zna ljevo desno i sad je stalno testiramo al ona ZNA!! :D :D :D
    ponosna mama
    a sad nagradno pitanje:
    Čije djete još zna ?
    ili je to već trebala znati
    a sad pokuda
    totalni je tudum za boje, već sam počela kukati MM da mi se čini da je daltonista , al nije provjerila ju s flomičima :D

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •