Pokazuje rezultate 1 do 27 od 27

Tema: Liječnik opće prakse u ZG - Prečko ili tu negdje...?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Prečko
    Postovi
    94

    Početno Liječnik opće prakse u ZG - Prečko ili tu negdje...?

    I mom je strpljenju došao kraj i odlučila sam konačno promijeniti liječnicu opće prakse.
    S obzirom da u Prečkom stanujemo tek godinu dana, bila bih jako zahvalna ako bi me neki "starosjedioc" mogao uputiti i preporučiti nekog dobrog opće-praksaša/praksašicu u kvartu ili blizini.

    Unaprijed hvala

  2. #2
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    rađe probaj u Špansko nego u Prečko. čula sam za Prečko da nisu bogznakaj , ja sam tu blizu al idem u centar svojoj dr opće

  3. #3
    Iva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    463

    Početno

    Iz iskustva nekog tko zivi u Preckom vec 25 godina...sve ovisi o toe kaj trazis od lijecnice opce prakse.......Dr. Sasko je meni Ok, ja sam kod nje od osnovne skole, ali je vec lagano stara i senilna, iako dobar dijagnosticar i "laka" na uputnicama....ove sve ostale zaboravi.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Prečko
    Postovi
    94

    Početno

    Eh, nije baš da vapim za starom i senilnom
    Ali bih rado liječnika/liječnicu koji znaju šta rade - dakle, dobri dijagnostičari koji se posvete eventualnom problemu (a ne "liječe" poput nekih pedijatara - u stilu, evo vam Sumamed pa će garant proći, ma o čemu se radilo...), u čijoj ambulanti ne moram čekati 3 sata da dođem na red (nego se, recimo, naručim).
    Čula sam da trenutno u domu zdravlja u Prečkom rade 4 liječnika, od kojih su dva/dvije/dvoje stari i svaki čas bi trebali u penziju.

    Za Špansko ne znam i nisam čula još ništa....

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Ja sam u Španskom kod dr.Badrić-Ranilović. Mlađa, razumna, srdačna, meni je OK. Ali ne znam koliko sam ja mjerodavna jer sam kod nje uglavnom radi otvaranja i zatvaranja bolovanja, a i liječnik sam, pa dopuštam mogućnost da i radi toga sve stvari uspijem bez problema dogovoriti s njom. Nema naručivanja, i u zimskim danima se zna dosta čekati.
    Mislim da je dobra i dr.Filipović, isto u Španskom (kod nje sam bila na stažu prije dosta godina), ali ona uglavnom ima maksimalni broj pacijenata, pa ne znam da li prima nove.
    Mene isto zapravo zanima Prečko ili Jarun jer ćemo Miju morati prebaciti općoj praksi kad krene u školu, jer je naša pedijatrica puna, pa mi se ne da za svaku sitnicu ići u Špansko.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Uskrsavam ovu temu, jer mi je i dalje aktualno (vidi kraj prethodnog posta).
    Prečkanke i Prečkanci ima li sad kakvih preporuka (možda su u međuvremenu ovih dvoje starih otišli u penziju)?
    Mirela jesi li ti našla koga?
    Dosta mi je hitno jer sam već dobila pismo od HZZO-a da Miju moram prebaciti od pedijatra k općoj medicini. Zadnja solucija mi je da ju prijavim u Špansko kod svoje doktorice, ali bih iz praktičnih razloga radije nekoga u kvartu

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Iza ćoška
    Postovi
    135

    Početno

    Ne znam koliko vam je spretan Rudeš i da li uopće primaju nove pacijente ili su puni.
    Naime, radi se o novoj mladoj doktorici čini mi se da se zove : dr. Bifflin Bučar ,navodno mlada nova doktorica umjesto dr. Frane Jagarinca koji je otišao u mirovinu), dr. Bagatin, dr. Rukavina i za četvrto prezime se zbilja ne sjećam i mislim da je dr. Kurtoić.
    Dr.Rukavina i dr. Bagatin ( parne-popodne, neparne ujutro), ovo dvoje drugo obratno od njih.
    Osobno, imam iskustvo sa dr. Rukavinom, ali detaljne informacije na pp.
    I bitna stvar je možda da je specijalist školske medicine.

    Za Jarun sam čula sve pohvale za dr. Jagarinec i dr. Amerl Šakić.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Jarun sam zvala ali su svi puni, a Rudeš mi je onda jednako daleko/blizu kao i Špansko gdje smo sada.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Iza ćoška
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj mamanatali prvotno napisa
    Jarun sam zvala ali su svi puni, a Rudeš mi je onda jednako daleko/blizu kao i Špansko gdje smo sada.
    Ja sam pomogla onoliko koliko znam. Nekome će možda poslužiti informacija.

  10. #10
    Iva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    463

    Početno

    Evo da vam velim da je dr. Šaško na bolovanju vec jaaako dugo, mozda je vec sad i u mirovini a mijenja je jedna mlada simpaticna doc, na srecu ne trebam je cesto pa ne znam kakve su joj dijagnosticarske sposobnosti, ali ovako na prvu mi je skroz OK.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Osvježavam temu ... molila bih preporuku za doktora opće prakse i ginekologa u kvartovima Vrbani, Jarun ... Prije svega mi je bitno da je dobro organiziran, tj. da se ne čeka dugo i da ne pravi probleme oko uputnica i doznaka za bolovanje zbog bolesti djeteta. Prebacila bih se jer bih htjela da mi je brže/lakše sve obaviti. I naravno - ako znate da li uopće još primaju, tj. imaju mjesta. Puno hvala.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Ponavljam prethodni post i proširujem na Prečko i Rudeš. Hvala ...

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Za Prečko sam s HZZOa internet stranice dobila informaciju da ima još mjesta kod sljedećih doktora:
    - Crnić Darije
    - Pejnović Martina
    - Posenjak-Pavišić Slava.
    Ima li netko iskustva, koga mi od njih preporučujete?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    25

    Početno

    ja sam u Preckom 5 godina; koliko god to (davanje preporuka) bilo nezahvalnomogu ti preporuciti ginekologa - dr. Bokic Suzana, korektna i draga, nazalost prebukirana (ali radi i privatno pa ako ti treba radi trudnoce kad su cesti posjeti mozes nesto organizirati; povremeno ambulanta, povremeno privatno), a inace se stigne na red kroz mjesec dana za Papa test.
    Ako je jako hitno tipa infekcija, bolovi i sl. mislim da se moze doci i cekati da te primi.

    kod dr. Crnica idu moji roditelji, zadovoljni su, ali isto se dosta ceka na preglede - tipa ako ti nije hitno, primi te za nekoliko dana od poziva, a ne znam koliko ce se ubrzati stvari e-zdravstvom. Inace u Preckom je i mali lab koji radi dosta pretraga i primjetila sam da nema guzvi i da su ljudi time zadovoljno, medjutim uvjet je da ti je lijecnik koji te uputio na tu pretragu bas iz doma zdravlja precko.

    Mogu pohvaliti i patronazne sestre, korektne su i naklonjene dojenju.

    Ja sam zadrzala svog lijecnika u vrbiku i ovo s e-zdravstvom za recepte je stvarno odlicno.

    od pedijatara imam ok iskustva s dr. sekulović uzelac u spanskom, nije mi daleko, prosetam s malim do tamo (10 min setnje).

    zubari, nije bas neka super situacija u preckom, mozda netko ima drukcija iskustva tj. vidjenje stvari.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Sofie, hvala. Radi li još neki ginekolog u Prečkom osim dr Bokić, jer na HZZO listi vidim da je ona puna, a u istom DZ je navedeno još jedno polje s 'GINEKOLOGIJA', međutim, nije navedeno ime - podaci, pa ne znam točno o čemu se radi. Ako i postoji drugi - kakav je?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    25

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Sofie, hvala. Radi li još neki ginekolog u Prečkom osim dr Bokić, jer na HZZO listi vidim da je ona puna, a u istom DZ je navedeno još jedno polje s 'GINEKOLOGIJA', međutim, nije navedeno ime - podaci, pa ne znam točno o čemu se radi. Ako i postoji drugi - kakav je?

    nema na cemu.
    mislim da ne. cini mi se da je ona jedini ginekolog u domu zdravlja precko. osim toga, DZ je tako mali da uopce ne znam gdje bi smjestili jos jednog ginekologa, a u suprotnoj smjeni od kad sam ja u preckom nikad nitko nije radio. da je puna - to vjerujem, ali jos tijekom ljeta prosle godine dok sam ja bila trudna je uzimala nove pacijentice.
    treba svakako vidjeti s njezinom sestrom moze li se upisati. najbolje doci mozda jedno jutro prije posla; sestra joj je tamo vec od 7.

  17. #17
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj Nikolina-Zagreb prvotno napisa Vidi poruku
    Za Prečko sam s HZZOa internet stranice dobila informaciju da ima još mjesta kod sljedećih doktora:
    - Crnić Darije
    - Pejnović Martina
    - Posenjak-Pavišić Slava.
    Ima li netko iskustva, koga mi od njih preporučujete?
    Evo i ja sam u istom položaju kao i ti. Isto sam dobila te info. S tim da su meni rekli da su Dr. Crnić i dr. Pejnović skroz mladi liječnici. Ne znam ništa više.

    Jesi možda bila vidjeti tko od njih prima? Ja nikako da odem.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    Zvala sam HZZO, pa su mi rekli da ono što je objavljeno na njihovim stranicama je dosta ažurno, iz VI mj., no, da se nije bitno mijenjalo. Nisam išla

  19. #19
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Ajde koja od nas ode prije da stavi ovdje najnovije info!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    504

    Početno

    OK. Pišem ako nešto doznam ...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i ja sam u istom položaju kao i ti. Isto sam dobila te info. S tim da su meni rekli da su Dr. Crnić i dr. Pejnović skroz mladi liječnici. Ne znam ništa više.
    Jesi možda bila vidjeti tko od njih prima? Ja nikako da odem.
    Jel netko zna kakva je Dr.Crnić i kakva je dr.Pejnović?
    Stvarno mi je vazno da se javi netko tko je kod jedne ili kod druge. I ja imam problem..ne smeta mi ako su mlade, samo da su OK. Ajde please da se nekom da odgovorit!

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj margot_zg prvotno napisa Vidi poruku
    Jel netko zna kakva je Dr.Crnić i kakva je dr.Pejnović?
    Stvarno mi je vazno da se javi netko tko je kod jedne ili kod druge. I ja imam problem..ne smeta mi ako su mlade, samo da su OK. Ajde please da se nekom da odgovorit!
    ima li tko da je kod ovih liječnika

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    113

    Početno

    mene isto zanimaju preporuke dr.opće prakse u Španskom jer bih promijenila doktora

  24. #24
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    u španskom nema slobodnih doktora bar ne u DZ

  25. #25
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    I gdje ste se prijavile cure?

  26. #26
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Mi smo kod Dr. MAZURANIC u istoimenoj ulici, ali bi rado i ja mjenjala ak ima koji bolji

  27. #27
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Na zapadu ja nisam nasla nikog kvalitetnog a sa ima mjesta .
    Tako da smo i dalje po centru.Uzas.Daleko i k tome sinova je koma.Moja u mirovini i jos ju nitko sluzbeno nije zamijenio.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •