Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 70 od 70

Tema: suvisli parketar

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Najlipši grad na svitu..
    Postovi
    635

    Početno

    Jel obavio mjerenje vlage ??Ako niej pozdravi ga i traži drugog parketara

  2. #52
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    u subotu je postavljanje, kaže mjerit će u petak navečer, ali glazura je rađena u sedmom mj i ako se dosada nije osušilo i neće.
    Hvala na savjetima.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Najlipši grad na svitu..
    Postovi
    635

    Početno

    nisam rekla da se nije osušilo ono što je naliveno već je moglo povući vlagu iz zraka., mokra je zima...

  4. #54
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    aha... mjerit će dan prije postavljanja.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Najlipši grad na svitu..
    Postovi
    635

    Početno

    aha....dobro...ali mogao je i prije, ne bi mu kruna spala s glave...

    a to je pola sekunde posla...

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Najlipši grad na svitu..
    Postovi
    635

    Početno

    sorry kad su meštri u pitanju velika sam cjepidlaka...s razlogom..
    što si veća cjepidlaka manje si u situaciji da te itko zahebe...

    a obzirom na iskustvo a i posao kojim se bavim, ne dopuštam niti mogućnost da netko pokuša

  7. #57

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    144

    Početno

    Citiraj Krampus prvotno napisa
    nisam rekla da se nije osušilo ono što je naliveno već je moglo povući vlagu iz zraka., mokra je zima...
    tocno ... povuce vlagu npr. i iz zidova kad se farbaju...

  8. #58
    Leelee avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Agram
    Postovi
    228

    Početno

    Molim lijepo broj pouzdano dobrog parketara (javno ili na pp). Zahvaljujem!

  9. #59
    Leelee avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Agram
    Postovi
    228

    Početno

    Podižem.

    Nitko za parketara? Prosim brojček...

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Bok svima,
    vidim da je ovo jako stara tema, al nadam se da ste još aktivni.
    Trebao bi mi broj kvalitetnog parketara koji radi na području Zagreba.
    Ako itko može uskočiti, bila bih vam jako zahvalna.
    Nemam iskustva nikakvog, a ne znam od svih rezultata na googlu kojem vjerovati uopće.

    Treba mi netko za postavljanje gotovog troslojnog parketa sa lijepljenjem.

    Hvala puno

  11. #61

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj Tessa prvotno napisa Vidi poruku
    Nama su se fleke na parketu pojavile nakon poslijednjeg sloja laka, prije toga je bilo sve ok. Parketar je stavljao vodeni lak. Zvali smo ga da vidi (reklamacija) i popravili su nam. Sad je super. Ne bi nikako podnjela da smo to ponovno morali plaćati.
    Ali zato servis bojlera.... bio jednom, "kao popravio", drugi puta reklamirala i sad bi morala 3.x, al više nemam snageeee. Trebala bi zvati Sorci u pomoć ili otvoriti topic "kako pronaći snagu za višestruke reklamacije" i staviti pod "zdravlje odraslih"
    Može malo više detalja kako su riješene fleke od laka na parketu?
    Imamo isti problem...
    Hvala unaprijed!

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Ako si još aktivna jel imaš preporučiti dobrog parketara i keramicara za Split

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    jel netko u zadnje vrijeme brusio i lakirao parket?, naime trebala bi brusiti i lakirati parket u jednoj sobi cca 10m2 i komu sam god poslala upit cijena je 1500 kn brušenje i lakiranje sa njihovim materijalom, e sad pošto uopće nisam upućena u njihove cijene, ja bih i dala toliko, al s kim god pričam kažu da je to preskupo.
    i sada sam malo išla gledati po oglasniku, većini piše brušenje i lakiranje od 40-70kn, pa i da je mojoj soluciji i 70kn, opet mi je ovo velika razlika između 700kn i 1500kn...
    ako netko zna bolje nek me prosvijetli

  14. #64
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Također bih molila na pp ako imate kog za preporuku...

  15. #65
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Kako izbjeći možebitnu katastrofu sa parketom u budućnosti?
    Jesen je, vlaga u zraku, što ako treba podlogu malo poravnati, preporučuje se čekanje i sušenje...postoji li rješenje da se taj proces ubrza te da ne ostaju posljedice kasnije na parketu?
    Imamo i farbanje zidova i sl....čitam da je i to dodatna vlaga...što onda prvo pofarbati zidove pa opet čekati i tek onda postavljati parket?

  16. #66
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Kako izbjeći možebitnu katastrofu sa parketom u budućnosti?
    Jesen je, vlaga u zraku, što ako treba podlogu malo poravnati, preporučuje se čekanje i sušenje...postoji li rješenje da se taj proces ubrza te da ne ostaju posljedice kasnije na parketu?
    Imamo i farbanje zidova i sl....čitam da je i to dodatna vlaga...što onda prvo pofarbati zidove pa opet čekati i tek onda postavljati parket?


    Da, ako ideš na lamel parkete. Mi smo to napravili - prvo je bilo krečenje, a tek nakon toga bambus parket i lajsne. Ali nisam sigurna da bi išlo tim redom da je trebalo lakirati. Ne znam.

    Moj suvisli parketar je sve to odlično napravio, a onda otišao u inozemstvo... Baš mi je krivo, ali nadam se da mu je ondje dobro.

  17. #67
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Ok..hvala..nemam pojma još kakav parket.
    U međuvremenu sam saznala da je podloga ok, treba ju poravnati malo, ali to nema veze s vlagom kao kad se nova podloga stavlja..
    A tko će prvi parketar ili malar. Ja kažem prvo zidovi, muž kaže prvo parket, a stručnjak će reći svoje.

  18. #68
    darci avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    462

    Početno

    mi smo sad nešto renovirali i prvo su zidovi morali biti riješeni (uključujući krečenje) i tek onda brušenje i lakiranje (postojećih) parketa .
    dok su radnici radili na zidovima (rušili knauf i stavljali nove na druga mjesta) parketar je popunjavao te rupe od starih zidova i preslagivao parkete, ali mu je bilo bitno da za brušenje i lakiranje bude nakon ostalih radova

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    431

    Početno

    Citiraj darci prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo sad nešto renovirali i prvo su zidovi morali biti riješeni (uključujući krečenje) i tek onda brušenje i lakiranje (postojećih) parketa .
    dok su radnici radili na zidovima (rušili knauf i stavljali nove na druga mjesta) parketar je popunjavao te rupe od starih zidova i preslagivao parkete, ali mu je bilo bitno da za brušenje i lakiranje bude nakon ostalih radova
    Jeli znas koliko vam je naplacivao brusenje i lakiranje po m2

  20. #70
    darci avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    462

    Početno

    iskreno nemam pojma, ne sjećam se koliko smo točno platili a ne znam ni točno koliko je bilo kvadrata u pitanju (recimo da je bilo 60-ak), obzirom da je bilo dosta raznih dodatnih stvari (preslagivanje dijela parketa, lakiranje gazišta i rukohvata) a i materijal je bio njegov, a plaćanje je bilo ukupno za sve usluge (uključujući i knauferske radove). uglavnom ti mislim da sami trošak materijala bude otprilike koliko i usluga.
    ja bih rekla otprilike 120-150 kuna po m2 (s materijalom, a to ovisi i kakav i koji lak uzimaš)

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •