Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: mora na operaciju preponske kile

  1. #51
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Citiraj Lukina mamma prvotno napisa
    Siročić je ležao u kinderbetu grleći svog medu s kojim inače spava i rasplakao se od sreće i olakšanja kad nas je vidio,
    ...
    srce mi se steglo!
    tako mi ih bude žao! tko zna što se zbiva u tim malim glavama?
    šaljem mu veliku , sve je to hrabro podnio, svaka mu čast!

  2. #52
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Citiraj Njojza prvotno napisa
    sta ovo znaci??? :/
    kako nisi mogla ostat s njim?
    uh, sad se nasekirah
    Prije operacije smo se raspitivali o mogućnosti smještaja, ali su nam rekli da samo pedijatrija ima tri apartmana (ako sam dobro zapamtila), a kirurgija ne. Osim toga, mi smo iz Zagreba.
    Da budem iskrena, kirurg nam je na konačnom razgovoru prije operacije rekao da će dijete najvjerojatnije doma isti dan jer se radilo samo o bruhu tako da se nismo dalje raspitivali u tom smjeru. (Kasnije će se uspostaviti da su morali još nešto operirati).

    Osim toga, dok smo mi bili tamo, Luka je vriskao na svaki posjet sestre bilo da mu je došla mjeriti temperaturu ili obići neko drugo dijete. Nije bio za suradnju. Možda će nekome zvučati okrutno i sebično, ali ovako je on bio poslušan, razgovarao je s doktorom i bio miran. Bilo je važno da ne skače, vrišti i ne otima se da mu se rane ne otvore (ima ih tri!).
    Zato su ga poslali doma odmah drugo jutro, mada bi prema onome što su operirali morao još ostati.

  3. #53
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Citiraj Lukina mamma prvotno napisa
    Možda će nekome zvučati okrutno i sebično, ali ovako je on bio poslušan, razgovarao je s doktorom i bio miran.
    da, ovo sam i ja iskusila
    nije bilo sanse da mu urade bilo sta ako sam ja tu
    tek kad izadnjem on se smiri pa mu uspiju izvaditi krvi ili sl....

    sad je sve OK?

  4. #54
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Nadamo se da je. Sutra idemo kirurgu na kontrolu i da mu skinu zavoje. Morat ćemo i na vađenje konaca.
    Ali, dijete je veseo, vrlo pozitivno govori o tome što se prošlih dana dešavalo pa me to tješi.

  5. #55
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Ima netko novijih iskustava s ovom operacijom? Klaiceva, Rebro?
    Beba ima 6 tjedana.

  6. #56
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Podižem temu.

    Mlađem sinu (2,5g) sam prije 3-4 mjeseca prvi put za vrijeme tuširanja napipala kvrgu veličine oraha iznad stidne kosti, na desno. Bili smo kod dr., ali sutra više nije bilo ničeg, nije mogao ništa napipati. Za par dana opet ista stvar, opet bili kod dr, opet nema ništa. Uglavnom "iskoči" nakon nekog napora (plakanje, kašalj...) Sad ja to napipavam češće, nije stalno prisutna, ali često je i ako opet odem kod dr. a ne bude ništa, proglasit će me ludom! Uglavnom, on je rekao da je to po mom opisu vjerojatno preponska kila, ali da se ona često sama povuče, zaraste. Zanima me ima li tko slično iskustvo, da nije morao na operaciju nego se to samo povuklo?

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    8

    Početno

    Tua, jeste vi operirali preponsku kilu? Koliko je beba bila stara? Gdje ste ju operirali?

  8. #58

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    8

    Početno

    Tua, jeste vi operirali preponsku kilu? Gdje? Koliko je beba bila stara?

  9. #59
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Oprosti, sad vidim. Imao je dvije.Pratili ga na rebru, s 9 mj. isao na hitnu op.jer se uklijestila, a drugu stranu rjesavao nakon mj.dana regularnim putem. Tad je to stvarno rutinska op, prije.dog s anesteziologom, ujutro dosli, operirali ga, prenocio i isli kuci.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •