Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Dr.Smoljo, ginekolog

  1. #1
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno Dr.Smoljo, ginekolog

    Jel ima netko iskustva sa ginekologom Dr. Smoljo iz Vinogradske?

    Ja imam samo riječi hvale za njega, idem tamo privatno već 4.g. a radi i u Vinogradskoj.
    Zanimaju me vaša mišljenja.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    moja frendica ide kod njega privatno...zadovoljna je uvijek bila...dok nije dobila upale...nikak je nije mogo izlječit...stalno joj je davao antibiotike...
    tada je otišla kod dr grujič koja joj je u jednoj terapiji riješila problem...
    dakle bila je zadovoljna dok je bila zdrava...zašto je on nije slao na pretrage već joj samo davao antibiotike,ne zna ni ona...jednostavno je tražila drugo mišljenje...
    ja osobno ne znam kakav je...
    ako ti ovo išta pomaže?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    254

    Početno

    I ja sam kod njega privatno dosta dugo, vodio mi je drugu trudnoću i bila sam zadovoljna. Zbog njega sam išla i roditi u Vinogradsku, čak me je drugi dan dok je bio na dežurstvu došao posjetiti u sobu. To je bila lijepa gesta. Uvijek je nježan što mi je jako bitno za ginekologa i smiren. Svakako bih ga preporučila..

  4. #4
    romi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    877

    Početno

    Gago pomaže jer mi je vodio prvu trudnoću, no kako sam ja imala milion komplilacija - išla sam i kod socijalne koja me slala vaditi krv, pretrage - milon i jednu, tripl testove, hepatitise i ostalo...na uputnicu - što je kod privatnika nemoguče.
    Na kraju je sve bilo ok, no trebala bih ćuti kakav je baš kod komplikacija - kao dijagnostičar, inače je svakako za preporučiti!
    Moje komplikacije su ružne, pa ne bi sad o tome...No on kaže - ma to se događa i to je to, pa me to malo brine...

  5. #5
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    Ja sam posljednju trudnoću pratila kod njega i više bi mi se svidio da je bio malo pričljiviji. Ne govorim o njegovom znanju, ali nekako mi se čini da bi trebao biti angažiraniji. Nekako nisam imala dojam da se previše trudio i ne bih ga opet izabrala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •