Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 650

Tema: ZPB 2005. (27. dio)

  1. #1
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ivan ima jastuk, naš veliki ali prilično tanki

    jučer je završio u smeću jer se popiškio po njemu, jastuk je od perja pa ga ne mogu oprati u perilici, a ono čišćenje mi je preskupo
    moram mu kupiti neki perivi jastuk

    evo jednomjesečne mudrice
    http://public.fotki.com/lucy07/na-poetku/pb230012a.html

  2. #2
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ajme Yas,pa naše kumče je prelijepo...mislim nisam ja ni sumnjala ali zaista je savršena

    Mi odmaramo i ubijamo se u hrani (samo danas i sutra )
    Znate šta sam pravila? Ovo-pekla krumpir u pećnici,narezali kulena,kobase,slanine,sira,luka i ajvara . Ubili se oboje i sad crkavamo na kauču. Ne mogu se ni pomaknuti (ovo je bilo upućeno Mial koja će sigurno pitati jer radimo na drugom djetetu )

    Sutra ću vam staviti fotke sa našeg prvog pravog snijega......

  3. #3
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Luce

    MM išao staviti Lovru spavat, izgleda da su zaspali oboje. Pa ja malo prčkam...

  4. #4
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Luce

    MM išao staviti Lovru spavat, izgleda da su zaspali oboje. Pa ja malo prčkam...
    Prčkaj,prčkaj

    Baš sam se iznenadila kad sam ugledala tvoje ime u ove kasne sate (ugodno naravno)

  5. #5
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Pa i nije baš često da sam budna u ove sate...

  6. #6
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Pa i nije baš često da sam budna u ove sate...
    Bome ni ja,osim kad je Roko kod bake , onda znam da mogu dokle hoću pa si dam oduška.

    Čitam dobnu skupinu klinaca rođenih 2004 - majko mila šta nas čeka , valjam se od smijeha,iako to njihovim mamama uopće nije smiješno

  7. #7
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Neću niti gledat...

  8. #8
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    aaaaaaaaaaa tulum u sitne sate.
    Trak sam se ti belji, al kad staneš na vagu zamisli moju facu kak se belji tebi . a propala djeta aaaaaaaaaaaaaaaaaa?
    a ja sam tak gladna al neću ništa tra la la la!
    da se pohvalim bio mi spomenko

  9. #9
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa

    dal uopće trebam nešto komentirati ???? !!!! već sam rekla da je oko bačeno AL ME SE NEČUJEEEEEEEEEEEEEEE

  10. #10
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Luce je premedena !
    Cure, ja vam se kolektivno klanjam do poda, svakoj od vas koja ima po dvoje djece, o Modesty neću, ona mi je idol.....
    Kako se sve stigne, kako se posvetiti svakome jednako, kako naći vremena za sebe, kako imati sve pod kontrolom......???

  11. #11
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Kako se sve stigne, kako se posvetiti svakome jednako, kako naći vremena za sebe, kako imati sve pod kontrolom......???
    nikako

    taman kad pomisliš to je to, ne možeš više, jedno ili oboje plaču, stan je kao da je atomska pala, kosu nisi tri dana oprala, ne možeš pošteno ni na wc a zadnji dobar obrok je bio negdje krajem trudnoće jedno od njih dvoj ti se nasmije ili izvali najveću glupost i umreš od smijeha, napuniš time baterije i idemo dalje... manje više isto kao i sa jednim kad je teško
    idemo dalje, ne kršim valjda izbornu šutnju?!

  12. #12
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Luce je premedena !
    Cure, ja vam se kolektivno klanjam do poda, svakoj od vas koja ima po dvoje djece, o Modesty neću, ona mi je idol.....
    Kako se sve stigne, kako se posvetiti svakome jednako, kako naći vremena za sebe, kako imati sve pod kontrolom......???

    da me vidiš, stan i himalajicu za peglati nebi niš pitala
    a ko mi kriv kad se nemrem maknuti od foruma

    potpisujem Yasmin

  13. #13
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Jutro!

    Već danima se dižem u 7 jer su naime počeli obnavljati onu zgradu koje je ljetos izgorila u požaru,pa mi prekrasno započinje dan sa bušenjem i piljenjem nadam se da ovo neće dugo jer ću ih tužiti za duševne boli

    Meni je isto SF kako se to sve stiže sa više djece,ali kontam da je to normalna prilagodba kao i sve drugo u životu. Još ako imaš pomoć muža,mame,sveki,vrtić....onda je ipak malo lakše!
    Ono što mene najviše brine je kako izdržati trudnoću. E sad...ne znam kako ćete vi to shvatiti ,ali ja uopće ne znam kako bi ja s mojim debeljkom na kraj. A budimo realni,dovoljno da mi se samo jednom mjesečno baci na pod negdje vani,pa kak bi ga ja sa stomakom skupljala po podu i trčanje po parkovima , skakanje po svemu...ma sto stvari mi padne na pamet.
    Ustvari,najviše bi me bilo strah-kako se posvetiti starijem djetetu (a jelte znamo da moj nije anđelak) ?
    Da li dijete na neki način shvati da mama sad ne može 100% biti samo njegova/njezina i kada se to primjeti?

    Ah....kakve teške teme u rano subotnje jutro

  14. #14
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Jutro!

    Već danima se dižem u 7 jer su naime počeli obnavljati onu zgradu koje je ljetos izgorila u požaru,pa mi prekrasno započinje dan sa bušenjem i piljenjem nadam se da ovo neće dugo jer ću ih tužiti za duševne boli
    He, he, Traktorka.... A uskoro oko moje zgrade niče ni manje ni više nego 6 novih zgrada, juhuhuuuuu... Kad smo kupovali rečeno je da je sve to zeleni pojas......
    Mene trudnoća ne brine toliko koliko ono poslije, kako npr. dojiti po pola sata a starije dijete divlja okolo.... Ili, nisam ja neka bolesna čistunka ali jednostavno ne mogu navečer otići spavati ako mi nije pospremljeno, suđe u perilici, dnevni uredan itd. a znam da nema šansi da to stignem sa dvoje. Mm je nažalost cijepljen od kućanskih poslova , ne tlačim ga jer radi sve dane u tjednu ali opet....
    Paulita, ovdje tebi klanj, klanj do poda.....
    I opet ja, kakooooooo???

  15. #15
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Točk-bit će vam prekrasno što se bušenja tiče.....kad se Roko rodio imali smo mira jedno 6 mjeseci,a onda.... :shock: počeli su obnavljati jednu poslovnu zgradu koja je povezana sa našom i to tako da je neki njihov ured odmah ispod našeg stana. A rušili su SVE zidove,nove instalacije,buka nemoguća,pod nam se tresao,a prašina probijala kroz parket,a moja zgrada je stara i ima solidnu izolaciju. Uglavnom,uopće ne znam kako smo to preživjeli. Svakodnevno je Roko išao spavati,a pod se trese,mislim nije ni čudo što sad skače i boji se čim čuje bušilicu

    Ni ja ne mogu leći dok mi sve nije na svom mjestu jer nema šanse da nešto ostavim za ujutro. I mm nije čovjek od krpe i kuhinje niti mu dam da se petlja jer ima dvije lijeve,uvijek nešto prolije,ne opere dobro i baš ga briga ako je nešto i zaprljano,totalni cool tip on bi mogao živjeti u šupi imam osjećaj (ipak su studentski dani u ZG na njemu ostavili traga). Jednom mi je rekao da on i cimer s kojim je živio,da nisu oprali suđe 3 tjedna :shock: samo su vadili po jedan tanjur kad im je zatrebalo,ma prestrašno nešto!
    I kud mene onda nađe

  16. #16
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Trak za radove i rano buđenje!

    napisah oooogroman post da vidite kakvih je mene morilo briga i strahova. ali to vam je sve normalno, bilo je situacija kad sam krivila sebe jer sam svoje želje stavila ispred svoje djece, jer sam se osječala kao da im nešto oduzimam. onda sam razmislila i shvatila da kad god rodiš drugo nešto ćeš mu oduzeti jer više nije jedinac, a drugom nećeš moći dati kao prvom jedan od razloga je i iskustvo.
    sve vam to nekako dođe na svoje, posloži se nekom prije nekom kasnije, neke stvari vam postanu važnije neke manje važe ( npr. nemora se odma oprati suđe kad mala beba spava a većoj se možete potpuno posvetiti ). mogu samo reči da sam s Kalom upijala svaki dan trudnoće, a s Kiarom nisam ni znala da sam trudna, nisam stigla ni biti naotečena
    a dal osjete stariji - ooo i tekako. i treba stalno pokušavati objasniti za bebu u buši, maziti, ljubiti, pjevati , ali nikako se ne vaditi kad se nešto nemože na bebu.
    eto u kratko moje izlaganje
    a jel to ja vidim nekakvo kolebanje u nepokolebljivima

  17. #17
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    jel to ja vidim nekakvo kolebanje u nepokolebljivima
    Kod mene svakodnevno,ali i dalje kolebanje.
    Dok ne budem načisto-nema ništa od toga.
    Odoh na kavicu s prijateljicama,a mm mislim i dalje spava

    Puseeeeeeeeee i čujemo se kasnije!

  18. #18
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    I kod mene kolebanje s tim da ću pokleknuti samo se ne zna kada.....
    A sad, ajmo svi kolektivni vibrrrrr za moju kolegicu s posla koja je na potpomognutoj i upravo sad su joj usadili dva oplođena jajašca :D
    Kako sam uzbuđena, da bar sve bude ok....

  19. #19
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Paulita,

    Lucija, , tako pametno može gledati samo naše kumče

    Jastuk - veliki, imamo već dugo, otkad su počela vrtićka kašljanja još prošle godine da mu olakšam, a onda mi se kao učinilo da bolje spava :/ na njemu pa mu je ostao, ali ne pernati, nego perivi jer je konstantno natopljen mlijekom (bljaaa)

    Nokte - ne grize, ali zna otrgnut jer mu rastu tak da bi ih mogla rezat svaki drugi dan.

    Kod nas upravo sad netko buši i patrik je bio sav izvan sebe, kaže: "pljuvam stričeka koji buši" i onda se sav zapljuje :shock: :shock: :shock:
    Ja sam davno prestala biti čistunka iako strašno volim da mi je sve čisto i uredno, ali ako moram čistiti iza 11 navečer, on da radije idem leć, pa nek dočeka jutro. Da mi je to netko rekao prije 3 godine, poslala bih ga...ali s vremenom, silom prilika, čovjek nauči poredati prioritete

    Hvala, duple, sad ste nam stvarno olakšale odluku

  20. #20
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    puno ste pisale, isčitala sam vas al nemam kad pisat poslije ću

  21. #21
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ~~~~~~~~~~~ za male plivače

    evo sad gledam u katalogu interspara (plavuuušeeee ) - tržnica/kuhinja - s jedne strane pult s voćem i povrćem, s druge vilice i žlice - 134,99 kn, a Moja prva kuhinja s velikim radnim prostorom i 20 dodatnih dijelova 269,99 kn. U TLovom katalogu - kuhinja velika sa zvukom i svjetlom - 399,00 kn

    Magična ploča - valjda ona piši briši 27,99 kn, a u TLovom katalogu Tomyjeva 179,99 kn i Thomas 399,99 kn :shock: Mislim da se djed mraz ove godine ipak posjetiti Interspar

    Moje dijete se već izjasnilo, pokaže mi u sparovom katalogu:"mama ja bi ovoooooo" - naravno dizalicu , a MM se isto izjasnio - vidio u TL-ovom katalogu teleskop

  22. #22
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    A ja iduću subotu idem u Klagenfurt i to odmah u Interspaaar :D

  23. #23
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~ za plivače!!!
    Stijena e sad si se izdala ti si ta koja me srola , sam neki dan iz prve ruke napisala cijena za kuhinjice ( bila tamo ) a u CC u TL nemaju kuhinja nestalo trebaju doći sljedeći tjedan
    a ja neću piši - briši, oću onu ko školska ploča!
    curke u Metrou imaju akciju kockica legača a i običnih veeeeelike vreče
    maham i odo peći kolačiće mami mi sutra imendan pa se izjasnila da oće "ljača" pa maloprije otišla u nabavku mislim kad ću ja biti gotova
    a noćas spavanje štanga. Kala spavala u bracinom kimbiju :shock: , braco u sekinom krevetu i nije im baš pasalo svako malo su se oboje budili a kd sam ju htjela premjestiti odma bi se probudila i tražila kimbi ( da ne velim vrištala ). MM ima začepljen nos pa pilana zg radila , aaaaaaaaaaaaa ubiše me nježno.

    ah vi nepokolebljive baš tražite dlaku u jajetu

  24. #24
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    meni je svaki drugi tjedan naporan, kad mm radi ujutro a ivan je uvrtiću to je pjesma, Lucija nije baš tako jako zahtjevna kao ivan, ima i ona svojh dana ali opet uz nju nekako stignem i skuhati i pospremiti
    ujtro kad se probudimo je obično najbolje volje, popapa, presvučem je i imam otprilike 15 min fore da obavim wc, nešto ubacim u kljun, skuham kavu, ponekad i škicnem vas
    kad zaplače, mijenjam joj ambijent, preselim na neko drugo mjesto pa na brzinu složim spavaću sobu
    sat vremena nakon što se probudila obično joj se prispi ponovo pa ju uspavam, uglavnom na rukama, rjeđe na cici jer na kraju opet završi na rukama dok podrigne

    e onda pijem kavu i bacim oko na forum, ako se ne probudi bacam se na pripremne radove za ručak, kad dođe vrijeme za kuhanje da mi je sve pripremljeno, radim uglavnom brze ručkove (povrće, piletinu, puretinu, rižu) ponekad neki saft za dva dana, i pileću juhicu, ili nešto što se ubaci u rol
    ako luce i dalje spava, raspremim suđericu, to mi je jako bitno kako bi prljavo suđe mogla odmah unutra ubacivati inače mi je kuhinja u drami jer je malena
    svaki dan imam veša za objesiti na štrik, to radim sa malenom u slingu

    ja sam vam pobornik onog fly lady načina razmišljanja, pogotovo sada kad nemam vremna za generalke i dugotrajna čišćenja, svaki dan preletim stan sa manjim usisavačem a vikendom sa velikim
    wc sredim prije nego se istuširam ili nakon što okupam ivana, s tim da školjku moram svaki put nakon što on obavi brisati jer sve zašprica

    navečer kad djecu stavimo spavati mm i ja samo pospremimo nered i spremimo suđericu i veš na pranje, ja ne podnosim da me ujutro dočeka nered, dovoljno je ono što ivan i mm ostave spremajući se u vrtić
    s peglanjem ne čekam hrpetine, kad je mm popodne doma a mala spava ja pred telku i udri, gledam tv i peglam

    a kad mm radi popodne onda sam od 4 do pola 10 sama sa oboje, s tim d a ivan najčešće ode malo kod bake ali u pravilu dok su oboje budni ne stignem ništa, mm dođe s posla, uopće mi je glupo tražiti ga da posprema, on sredi ivana za spavanje ja mu pomognem legnemo, pričamo priču, ond amm legne s njim i vjerojatno zaspi i prije njega, a ja pospremim ono što je razbacano i to je to

    100 puta forumu dam prednost, to je jedino što radim za sebe i eventualno kao stignem posložiti kosu da mi ne strši i nanjeti kremu u boji da ne izgledam ko zombi
    puno puta zaboravim jesti i piti i otići redovito na wc



    sa ivanom se poigram nekoliko puta dok je doma, no on najčešće i ne želi igrati samnom, voli se igrati sa tatom jer onda divljaju, ili sam a svaku našu zajedničku igru ja iniciram, mi pospremamo zajedno, to voli, vješamo veš i slično

    evo baš maloprije sma ih oboje spremila na spavanje, malla mi je zaspala na rukama a ivan me milijon puta tražio da dođem kod njega, na kraju s el ucija rasplakala i više nisam mogla doći u njegovu sobu pa je zaspao sam malo cendrajući i to sjedečki, naslonjen na ogradicu od krevetića, mišić moj mali..., joj to mi je najgore, ali nisam ni nju mogla ostaviti da plače, mm radi

    svaki dan malo i izađem van sa lucijom pa skoknemo do dućana, sa ivanom sam samo bila jednom od kada se lucija rodila, kad dođe doma već je skoro mrak, šetnje obavlja tata ili baka, ai u vrtiću su svaki dan u dvorištu
    eto nadam seda sam vam uspjela dočarati barem malo kako to izgleda...

    a kako bi da nema vrtića...nemam pojma, no kao što neko reče navikneš se na sve i prihvatiš kako je

  25. #25
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Lucija preslatka je! Mateo je dobio za sv Niku poklon bon 400kn u TLu od mm firme tak je dobijao i prošle dvije godine! MIAL mi smo zimus uzeli pakiranje od 200kom legića sve što je radio s njima bilo je razbacivanje bilo ih je svukuda, spremila sam ih,čekaju bolje dane! Mateo je kod bake i dede,a ja i mm čemo malo prošetat-ak se šetnja smatra i neki trgovački centar!

  26. #26
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ~~~~~~~~~~ za plivače

  27. #27
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    3 kave popijene i muka mi je

    Yas-stvarno iscrpan izvještaj.Hvala.

    Moja uranjena božićna euforija je uzela maha-opustošila sam TL. Pošto u zadnje vrijeme haram po trg. centrima,skužila sam da su ukrasi za bor strašno skupi. Od prošle godine sam promijenila cjelokupni asortiman ukrasa koji su do tada bili uobičajeni-kuglice i slično. Naime strašno mi se svidjelo ukrasiti bor drvenim figuricama i mekanim figuricama u raznim oblicima (djed mraz,snjegović,zvijezde,sanjke,zvonce....). Ali svaka ta figurica je u prosjeku 10 do 15 kn pa ti računaj....dosta imam od prošle godine,ali ove kupujemo veći bor pa mi treba još. Tako da sam našla super povoljne figurice u TL a cijene su im od 3 do 10 kn.

    Mial-ploča je iz TL-provjereno!

    Točk-~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za prijateljicu. I javi ishod!

    Stijena-ima i Thomas željeznički set za 199,99 kn i taj ćemo isto uzeti Roku za pod bor (uz sve druge poklone ). Ja si zaista ne mogu pomoći kad su u pitanju igračke za Roka,pogotovo kad vidim da ih obožava i jako dugo se igra s njima. Evo željeznice svih vrsta su aktuelne već više od godinu dana i sve više ih voli! A više me ljuti kad mu nešto kupim a to mu je bez veze a i to se događa ,tako da sad pazim !

  28. #28
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Hm nepokolebljive,

    Da vas lažem i kažem da će biti lagano. Nema smisla!!!

    OK je. Ispočetka je GROZNO! Ali sad je fantastično . Kad ih gledam kako se igraju i kako se Petra od srca smije Jeleni kako ju obožava, sve je lakše!

    Petra je pravi mali tenk. 8800g i 71cm. Sve mlati ispred sebe. Morat ćemo ju nosit u drugu sobu kad netko jede.

  29. #29
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Luce je prava mala slatkica.

  30. #30

  31. #31
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    I ovdje

    Draga Yasmin sretan 30.-ti rođendan i puuuuuuuuuuuuno zdravlja i ljubavi ti želim

    Odosmo na ručak i po Roka!

  32. #32
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    vidim nigdje nikog svi otišli obaviti građansku dužnost

    Yasmin čitam tvoj post već prekonekoliko puta i slažem šalabahter i divim ti se a i . ja sam luda kad mi je nered, ali ako sam razočarana s nekim ili nečim tad pada u vodu moja vrjednoća. kad sam osjetljiva ribica pa mi tako malo fali da poletim , ali i da potonem. ali sam velika zlopamtilica i kad krenem u borbu onda sam pirana

    jutros se probudim i idem ja probati Kali čelo, nekako mi bila sumljiva koliko je pred jutro vode popila, a kad ono ona vruča i kašlje grozno. a taman sam se ponadala da će nakon 2 tjedna krenuti u vrtić. kad sam joj spomenila vrtić onak je tužno-plačljivim glasom rekla da nebi u vrtić . a taman sam se ponadala da je konačno bolnica zatvorena.

  33. #33
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    SRETAN RODJENDAN YASMIN :D :D :D

    Lijepo ga proslavi

    Stigla si me

  34. #34

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    SRETAN RODJENDAN YAS

    Lucija
    ~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~ za plivace.
    Juce smo bili na svadbi,Ajna bila kod sveki,danas uzivamo skupa svo 3.
    do poslije

  35. #35
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Yas-gdje su kolači i cuga ?

  36. #36
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    YASMIN SRETAN ROĐENDAN!!!

  37. #37
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Nigdje nikog :? bili smo na sajmu beba sve 5 samo gužvara - svi izlagači u jednom paviljonu ko da nisu mogli unajmit još jedan da izbjegnu gužvu...šta još reć SDP vodi ~~~~~~~ozdravilice Kali -da krene u vrtić!

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Yasmin , sretan rodjendan .

  39. #39
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    cure, hvala od

    kolači, mljac, trak kad budeš u zg pa se javi za kolače i cugu, za kolače imam super preporuku, pekli su nam za svadbu i krstitke, prefino nešto, najbolji koji sam ikada jela
    poziv vrijedi i za sve druge, naravno

    gost otišli, njih 20tak mi prošlo kroz stan
    mm i ja pospremili, upravo ispričala ivanu priču sad je mm kod njega, postao je tako zahtjevan za spavanje, ma općenito u zadnja dva mjeseca se povampirio, no to valjda tako mora biti

    meni lucija upravo na rukama spava, danas joj je pospan dan, noćas ću opet kao sinoć opet probdijeti pola noći, joooj kako me uhvati nervoza kad se to dogodi, luda sam od nespavanja,
    još nju moramo okupat, kad se strovalim u krevet, zaspim ist tren, no lucija mi neda puno spavati kad bi me barem za roćkas počastila sa kojim satom
    čitam neke druge jesensjke mame i ne mogu vjerovati da neke bebe spavaju i po 7 sati u komadu, meni je to SF

    još jednom svima hvala

  40. #40
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Yas-bez brige javim se kad budem dolazila
    Super za proslavu,ja baš volim slavlja,ali u tuđoj kući

    Stvarno bi bilo u redu da Luce noćas počasti mamu sa bar 5 sati spavanja u komadu ,pa evo malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ možda pomogne ! Kad čitam o tvom,odnosno njezinom nespavanju,samo me lagano prođu trnci. Mislim znam da je to u većini slučajeva tako i da će proći,ali odmah me sjeti na našu noćnu moru
    Ni ja ne mogu vjerovati da bebe spavaju po 7 sati u komadu .....
    A koliko često se ona budi,i koliko maximalno može odspavati u komadu (po noći)?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Evo i ja se pridruzujem Trak i saljem malo ~~~~~~~~~ za duzi san.

    Vanja nije opet spavala popodne tako da sad vec spava od pola sedam,
    a Luki sam upravo procitala pricu i nadam se da ce uspjeti sam zaspati jer ako
    si budem morala leci k njemu mislim da se vise necu probuditi do jutra .
    Luki jos uvijek curi nosic , a Vanji je vec proslo.

  42. #42
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mama27-jel još klinci idu u igraonicu? I kako si zadovoljna programom,odnosno što sve rade tamo?
    Što se spavanja popodne tiče,počinjem lagano osjećati da Roku sve manje treba sna tokom dana. Ne znam koliko spavaju vaši,ali on spava u prosjeku 11 do 12 sati po noći i još sat,sat i pol po danu. Jučer kod sveki prvi put da uopće nije po danu zaspao,a ona ga nije forsirala,ali danas ja bome jesam .
    Ne bi voljela da prestane spavati po danu bar još godinu dana,ali očito da može izdržati i bez toga (ako se ne probudi ujutro prije pola 10-10),a da se probudi ranije nema šanse da bi izdržao.
    Uglavnom ne želim da prestane sa spavanjem po danu,ali nam je očito dao do znanja da može i bez toga! Ili je baka bila popustljiva :/
    Danas je spavao od pola 3 do 4 i evo ga sad u punoj snazi krstari po stanu a cijelo popodne smo bili vani,čak je bio i na svom prvom glasanju

  43. #43
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    jao sad sam vidjela da ovdje nisam čestitala našoj dragoj Yasmin.
    DRAGA SRETAN TI ROĐENDAN OD ! ! !

    Kala danas nije spavala popodne jer smo išli mami na ručak povodom imendana i bio tamo još i ujak i ujna i njegov sin kojeg Kala obožava i ona se razbudila al je zato zaspala u pol 8 :D , ali sad je budna .
    sutra definitivno otpada vrtić temperature nema ali se pojavio neki glupi kašalj. ništa alarmantno već samo dosadno

  44. #44
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Yas, sretan rođendan od !!!


    Citiraj yasmin prvotno napisa


    upravo ispričala ivanu priču sad je mm kod njega, postao je tako zahtjevan za spavanje, ma općenito u zadnja dva mjeseca se povampirio, no to valjda tako mora biti
    Pričaj mi o tome. Jelenu smo samo odnijeli u krevet, poljubili i to je to. A sad :shock: . Pričaj, pjevaj, "nosaj kao malu bebu". Samo smišlja nešto novo.

    svima!!!

  45. #45

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Yasmin, sretan rođendan! Nadam se da te Luce pustila koji sat duže da spavaš

    Ajme, pričate o tome kako s dvoje djece.....ja teško, ali navikla sam se, tj. imam svoj raspored. Olakšala sam si jer sam prestala peglati, svu robu lijepo i dobro stresem i složim na štrik, ne koristim kvačice i odmah je slažem kada se posuši. Neke generalke u čišćenju ne radim jer nastojim svako malo nešto prebrisati i slično. Sebe zapostavljam, obrve sam počupala pred mjesec dana, možda i više.
    Kod nas dan teče ovako:
    Leda se diže ranije, oko 7, 7 i pol. Nahranim ju, pustim ju da se malo igra na puzlama ili u vrtiću, a za to vrijeme ja popijem kavu, sredim se malo.Lovro se budi oko 8 i pol, 9 i onda njega sredim i idemo svi van prošetati psa. Ako je kiša ili bura, zovem moje da dođu. Psa dovedemo doma i idemo do dućana. Nakon doručka se malo igramo, ja usišem stan(imamo psa), pospremim malo. Objesim robu ako treba i slično. Leda ide spavati oko 12 i pol, 1. Nakon nje Lovro. Ponekad se desi da se Ledi ne spava i onda se natežem s jednim i drugim pa mi malo pucaju živci. Leda odspava nekih 2-3 sata, Lovro 2. Za to vrijeme se stignem otuširati, skuhati ručak, još malo pospremiti. Kada se dignu slijedi jelo, pa opet van s psom u šetnju. Predvečer mi često dođe sestra, pa ona još jednom ode s psom van, a ja skoknem do dućana ako mi treba nešto. Opet usisavam stan. Leda ide spavati oko 9 navečer i kada ona zaspi idem uspavati Lovra. Trudim se da i ja ne zaspem jer me čeka pospremanje. Kada djeca spavaju ja lijepo pospremim kuhinju, ako se nisam otuširala to onda napravim, odem na net, pogledam koji film ili seriju i psihički se pripremim na još jedan takav dan....

  46. #46
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    yas, sretan rođendan!

  47. #47
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Traaak , kolko si ono rekla da traje onaj urok?

    Moje dijete netko garant pouročio (ili je to neki skupni urok ovdje na ZPB :/ )....jutros sam doslovce pobjegla iz stana radit jer to što mi je radio ova dva dana....

    Već 4 noći za redom ide spavati iza ponoći :shock: :shock: :shock: i nema te sile koja bi ga prisilila da ode u (bilo koji ) krevet dok god mu se oči doslovce ne sklope.

    Nema ga šanse ostaviti negdje s nekim ako zna da sam ja u blizini - bila nam moja mama preko vikenda i MM i ja sve fekamo par minuta da odemo nekud sami - eeeeeeeeeeeee, nema šanse - svukud nam se prikrpio uz takav plač i show kakav još nikad nisam vidjela. Naravno i glasat smo išli skupa, ali ne bi to samo po sebi bilo ništa čudno da do tamo svaka mlaka nije bila njegova - došo mokar do grla. Onda čim je spazio papir i olovku - on hoće "popišat" i trgam se tamo s njim - promatrači nas promatraju , ma show... sad kad vidim što je od svega ispalo žao mi što mu nisam dala da mi "popiša" listić

    Jučer imali goste i sva sreća, većinu je vremena prespavao da su ljudi uopće uspjeli nešto prigrist....aliiiiiiiii kad se probudio, za pola sata su se svi pobrali doma :? Nema šanse da gospodina sa spavanja digne netko drugi osim mene - deračina samo takva, onda mu treba još najmanje pola sata da ga nitko ni ne pogleda jer ako ga slučajno pogleda - belji im se, reži i pljuje na njih :shock: :shock: :shock:

    Jedini način da ja malo odmorim - opet sam sva nikakva jer idem spavati uredno iza ponoći svaku večer, a ujutro idem raditi, a mladi gospodin ostaje doma s bakom, je da ja odem i da ga ostavim - e onda je taaaaaaaakoooooooo dobar, uopće ne radi sr****, sve je 5!!!!!!

    I onda na to sve opet jučer komentari: pa već je krajnje vrijeme za drugo.....pa ne bude valjda JADNIK!!!! :shock: ostao sam na svijetu...i to od osobe kojoj je razlika među djecom 10 godina, a drugo je rodila s 36!

  48. #48
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    i pljuje na njih :shock: :shock: :shock:
    Ovo mi je najbolje!

    A ništa, opet neka famozna faza... Sva sreća da ova riječ postoji.
    Strpljenja...

  49. #49

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    stijena, da vidiš kako je Lovro dobar kada nije samnom.....dođe mi da iskočim iz kože! Sve sluša, lijepo jede, ne histerizira.... Čim se ja pojavim, kaos. Valjda je faza....bem ti te faze...

  50. #50
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    evo mene opet dežurne iz naše bolnice , budna od pol 5. Kiar se budi plakanjem, zaspe na rukama, spustim ga nakon min opet plač i tako u krug. nije htio papati, do malo prije i to sjedečki :? . lagano je topal i sad me frka jel opet uho ili možda ( nadam se ) zubići. sinoć kad se jako zakašljao imao je miris po ljekovima, a niš ne pije :?
    curka sinoć se malo igrala s kockicama, pa je bila gladna pa se popiškila po krevetu i velim joj ja da jel vidi da je umorna kad nezna kad piški, a ona se diže i veli: " idem ja pavati u cobu u svoju krevu " :D

Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •