Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 650

Tema: ZPB 2005. (27. dio)

  1. #601
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Nina-welcome back

    Wana-vidiš kako imaš hrabrog junaka moj bi tulio pola sata .

    Stijena-super za Patrika. Kod nas ima svega-par dana je bubica,onda buba,a onda bubetina . Uglavnom čim idemo negdje onda je sve 5,a ako nije po njegovom slijede demonstracije Nemamo trenutno neke velike probleme,možemo se uglavnom dogovoriti oko svega,a naravno da je kod bake i djede bio anđeo !

    Vidjet ćemo da li će spavati danas popodne s obzirom na spavanje od više od 12 sati po noći :/

    Roko se boji i svoje sjene tako da vjerujem da će se bojati i djeda mraza. Prošle godine nam je bilo super kod DM,a ove smo izvisili jer ekipa od prošle godine neće opet isto organizirati
    Ili ćemo u kazalište ili možda kod bake u školu,a najlošija mi je solucija po šoping centrima!

    Imate li vi gdje odvesti djecu na pravi doček djedice ?

    A gdje nam je Mare :?

    Mial-

  2. #602
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    bera, jeste pokušali razgovarati u čemu je problem ili on uopće ne kuži da je u nečemu problem?
    Ja s Patrikom u zadnje vrijeme dosta toga uspijem riješiti, ali stvarno riješiti razgovorom, potičem ga da mi kaže kako se osjeća: jel se boji, je li ljut, čak ponekad i uspijem saznati zašto ...a s obzirom da je Dino skoro pola godine stariji, mislim da bi se i s njim dalo porazgovarati o osjećajima, čisto da pokušaš doznati zašto se tako ponaša.
    u svakom slučaju

  3. #603
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Odosmo mi u enciklopediju

  4. #604
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Odosmo mi u enciklopediju


    Mare je puna posla i nema vremena za čakulu , ovo joj je, ako se ne varam, što se tiče posla, najgori dio godine.

  5. #605
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mi smo ogradicu kupili zajedno sa krevetom ali naknadno
    zato mi se sviđaju te sobe jer se sve može dokupiti po potrebi ali i nadopuniti nekim detaljom ili mijenjati kako dijete raste

    luce već dva dana zaspi teku 11, buđenje oko 3, pa 6, malo si još cugne oko 8 i do pola 10 je budna
    ma odlično, zaspi skoro uvijek odmah nakon cicanja, samo je spustim na trbuščić pa se sama u snu podrigne

    nego ja sam danas imala odvratnu alerg. reakciju na koži, izašli mi ogromni mjeehuri kao da me izboli neki gigantski komarci, nemam pojma od čega, otišla doktorici, nećkala se radi dojenja ali mi je ipak spičila dvije injekcije
    od njih sam ko drogirana, odmah sam legla sa lucijom a sveki je čuvala ivana, sva sreća barem je lucija spavala, ja nisam mogla zaspati ali sam bila totalno nemoćna se ustati, i sad mi je još slabo i sva sam uspavana
    zvala sam pediajtricu, ona kaže nema veze samo dojite, neće maloj ništa biti
    ali ako imalo onog što su mi dali (deksametazon i sinapen) ide u mlijeko lucija će spavati ko top)

    sve mi se povuklo u roku 10 min, doktorica mi je rekla da mi mora dati injekcije jer da mi se takiva reakcija manifestriala na dišnim putevima da bi se mogla ugušiti :shock:
    a ja pojma nema od čega, vrtim film non stop ali mi ništa ne pada na pamet

    bera obećavam d aću se pozabaviti tvojim topikom ali sada jednostavno nemam vremna, i mi smo isto imali svakakvih promjea i to je sve normalno

    patriče svaka čast, i mi imamo dramu sa šišanjem,,, a baka i teta frizerke, jednom ga je mm sa mašinicom pola na silu, na žalost i ja sma sudjelovala u tom i plakala koliko se on plakao, sad više neću, a ivan kad vidi mašinicu se sav preznoji, pokušat će baka isto tako kroz igru, stijeno svaka čast na šišanju, i ja bih pokušala sam ali s ebojim da ga ne unakazim a znam dosta toga o šišanju gledala sma cijeli život mamu i zarađivala đeparac u salonu preko ljeta

  6. #606
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ja imam sreću da Patrik ima super kosu pa ako i pofelšam, već za koji dan se niti ne vidi - kosa mu raste ko luda, pa se sve nekako namjesti da se ne vidi jako . Lagano mu se uvija i dosta je gusta, pa to uvijek nekako izgleda.
    Samo vodim računa da nema nikakvih ravnih rezova, nego da je sve nakako u koso i stepenasto, da baš ne ispadne ko glup i gluplji , pazim i na to da mu baš s jedne strane ne odvalim puno više nego s druge i uvijek ispadne tak da me svi pohvale 8) , a stvarno nemam nikakve veze s frizerajem osim što sam ponekad (kad mi se da) gledala kak mene šišaju.

    A što ćeš, očajni roditelji uvijek moraju biti katica za sve

  7. #607
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    http://public.fotki.com/ivan06/prolj...723a312d8.html

    evo konačno izašla je ivanova 1. naslovnica

  8. #608
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    http://public.fotki.com/ivan06/proljee/b06ba0dd6f723a312d8.html

    evo konačno izašla je ivanova 1. naslovnica
    pojasniš????????????
    za nas koji nismo u toku

  9. #609
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Fotka je mrak :D
    Nisam ni ja u toku

  10. #610
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    pa eto znam neke ljude koji znaju neke ljude



    sad si razmišljm na kaj da potrošim te silne pare koje su nam isplatili

  11. #611

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    pa eto znam neke ljude koji znaju neke ljude



    sad si razmišljm na kaj da potrošim te silne pare koje su nam isplatili


    Luce je ulovila super ritam! Grozno je ovo s alergijom.Sva sreća da je izašlo na koži.

    Patrik je zaaaakon!

    Lovro još nije zdrav. U subotu sam primjetila da su mu desni strašno natečene. Navečer mu se opet digla temperatura do 38, pa sam otišla s njim na hitnu. Tamo je dr rekla da se za dva dana uzimanja antibiotika situacija ne može promijeniti, desni krajnik mu je jaaako natečen i da i dalje pije antibiotik jer je veća šteta prekinuti, nego nastaviti. Jučer je bio puno bolje, s tim da se temperatura opet navečer digla, ali do 37,5. Nadam se da je danas neće biti. Desni su mu i dalje natečene i krvare, zadah mu je prestrašan..... Dajem mu kadulju koja malo i pomaže. Rekla mi je na hitnoj da je moguće da mu se naprave afte.... Slabo jede jer ga boli, stalno traži jogurt. Miš moj, gladan je, a kada počne jesti se rasplače...

    ~~~~~~~~~~~ za sve ostale šmrkavce

  12. #612
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Uh Paulita baš ga je čopilo jako
    Od čega su mu natekli desni,jel ima petice? Baš mi je žao , grozno je kad su gladni a ne mogu jesti ! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da brzo prođe !

    Yas-super za Luciju,i samo neka tako nastavi :D
    A za Ivana i naslovnicu,svaka čast
    Nadam se samo da niste dobili onoliko puno para kao što smo mi dobili kad je Roko izašao u Livingstonu

  13. #613

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Uh Paulita baš ga je čopilo jako
    Od čega su mu natekli desni,jel ima petice? Baš mi je žao , grozno je kad su gladni a ne mogu jesti ! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da brzo prođe !
    Ima petice. Desni su mu natekle od upale. Baš ga je gadno ulovilo.

  14. #614
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    http://public.fotki.com/lucy07/na-po...a7c03c2bf.html
    pa kad se već hvalim evo i moje sa vrha karijere

  15. #615

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    http://public.fotki.com/lucy07/na-poetku/50d7c96395a7c03c2bf.html
    pa kad se već hvalim evo i moje sa vrha karijere


    Stvarno dobro izgledaš na toj fotki

  16. #616
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    fotke su vam dobre, daj još malo bolje pojasni,ustvari nisi ništa ni rekla :?

  17. #617
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    yas- nije ni čudo, mama manekenka...pa kakav bi bio sin
    Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, podijeli sa nama tu sitnicu, znaš kako smo kurijožaste
    A o kojoj se cifri radi 8)

  18. #618
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    još čekam da nam se svi izdivite pa ću s vama podijeliti tajnu našeg uspjeha


  19. #619
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    još čekam da nam se svi izdivite pa ću s vama podijeliti tajnu našeg uspjeha

    Fotomontaža možda

  20. #620

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    još čekam da nam se svi izdivite pa ću s vama podijeliti tajnu našeg uspjeha


    Dinstaj ih još malo....

  21. #621
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    http://www.magmypic.com

    ovo je super za 1. aprililililili ali ja eto ne dočekah


    cure sorry, tako ste se lijepo nakačile da nisam mogla odmah otkriti o čemu se radi

  22. #622
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    doooobra fora !

    Ima mm prave pravcate novine sa njegovom slikom - napravili mu prijatelji u Sloveniji,on na naslovnoj strani,valjali smo se od smijeha!

    Naslovnica "od Ivana" mi je bila malo sumnjiva zato što NG koliko ja znam ,uglavnom nema djecu na naslovnici,ali sam onda kontala da je i Roko bio prva beba na naslovnici Livingstonea ...

    A kod "tvoje" naslovnice sam već bila 99 % sigurna da je lažnjak

    A vidi nje ustvari-naspavala se pa je puna ideja

  23. #623
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    http://www.magmypic.com

    ovo je super za 1. aprililililili ali ja eto ne dočekah
    cure sorry, tako ste se lijepo nakačile da nisam mogla odmah otkriti o čemu se radi
    :shock: :shock: :shock:
    i TI kažeš da nemaš vremena za ništa radi nespavanja našeg kumčeta , bome, Jure spava ko zaklan, al ja nemam vremena za ovakve prljave smicalice.
    Ideja fenomenalna

  24. #624
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    :A kod "tvoje" naslovnice sam već bila 99 % sigurna da je lažnjak
    ja mislila da je prava i još si mislim, američko izdanje koja lavica

  25. #625
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    to je jedino osim djece s čime sa se danas bavila, a to vam je fakat tri minute posla
    a dobra fora...

    svakako hvala na komplimentima

    paulita me odmah prokužila je li

    tra mislila sam da ćeš me od svih najprije prokužiti zbog fotki,
    nisam imala baš nekih preuvjerljivih jer ne poznam nikoga tko fotka profi slike

    drago mi je da ti se sviđa ona ivanova, i meni je jedna od najdražih

  26. #626

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    paulita me odmah prokužila je li
    I odmah išla stvljati Lovra na naslovnice. Skužila sam adresu na dnu ng-a.

  27. #627
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    yas dobra fora!!!
    ja povjerovala

  28. #628
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    I ja nasjela...

    Ne smijem zaboraviti: haribo, pala sam na dupe kad sam vidila one ukrase! :shock:

  29. #629
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ahoj komadi!!!
    kao prvo NINA napokon !!!!
    Yas wow super za naslovnice , al upalo mi u oko magmypic - ah dok plava skuži već se sve i otkrije
    Paulita~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ozdravilica Lovri da što prije ode, mišek mali
    mi Kalu još nismo šišali.kad ju počešljam mokru dođe do pol leđa, a suha se frčka pa ispadne kraća, ali ima jedan pramen od rođenja i taj joj je kad je mokar do guze, a inaće suh se najviše sfrčka.
    al moram se požaliti . . . prošli cijeli tjedan u vrtiću i doma nije bilo nezgode i čim je došao vikend počela je piškiti u gaće. a danas u vrtiću ništa al je doma. ono kad joj pobjegne ne računam i kad je doma odmah se skida i presvlači, sva sreća što imamo hrpu gačica jer dnevno nekad promjeni desetak ( kad je cijeli dan doma ). više neznam šda da mislim totalno sam :?
    ah danas sam nakon dužeg vremena bila cijelo jutro :D vani Kiara nahranila doma, nije spavao nego samo malo u vožnji i uspjela sam ga čak i nahraniti i to tek oko 2 i to frajer je jeo sjedečki.
    fali mi luftanje po vani i vožnjica autom

  30. #630
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    fali mi luftanje po vani i vožnjica autom
    ah i meni...nisam vozila već tri mjeseca, sad me već lagano i trema prvoe vožnje a pogotovo sa klincima, nisma ona od odvažnoih što se tiće vožnje, meni je to čista potreba, moji su imali nesreću u kojoj je smrtno stradalo jedno dijete pa valjda i zbog toga
    a i zbog toga što imamo jeko dugačak i meni nepregledan auto

    luce spava sve bolje jedino što već treću večer drami do pola 12, a do priej par dana smo imali super rutinu zaspivanja do najkasnije 9...

    sada evo pola 9 još spava a ja od 6 budna, ne mogu spavati dulje, do nedavno sam spavala 2-3 sata pa mi je sad i ovih 6 previše
    dakle, budila se u 3 i u 7 za cicanje

    ivan je danas opet u vrtiću
    sad će ići do božića, onda se spajaju grupe pa se tek iza nove g. sve vraća u normalu, to vrijeme spajanje će opet biti doma

  31. #631
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Yas ja sam ti u autu kuhana i pečena što bi se reklo s Kiarom sam do zadnjeg dana se vozikala, al dobro njega sam i 17 dana ranije rodila, a s Kalom do 2 tj prije poroda i to jer više nisam stala za volan , a ak bi se i ugurala tad nebi mogla van
    al sve mi je to na kratko do dučana koji su mi par min od kuće al da ne teglim i po Kalu u vrtić.
    mi imamo karavana i mama mi ima karavana i uživam u njima, meni je lakše što je auto veći i sparkat se i voziti.
    Kala isto ostaje doma kad će biti spojene grupe, jedino kad bi znala kad će biti njezine tete, al to ću probati skombinirati preko ljeta.
    a kod nas je postala rutina buđenje oko 4, pol 5 i onda nas sve probudi i zaspe tek oko pol 6,6 , al ne zbog klope već neda se pokriti i poćne mu curiti nosić pred jutro pa teže diše i onda se razigra i moš se sllikati.
    kad su MM i Kala odlazili u vrtić Kiar je još spavao, a ja se ponadala i onda mi zazvonio mob i frajer digne glavu i osmjeh od uha do uha i sad si priča a ja bi tako još malo ubila oko

  32. #632
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    http://www.magmypic.com

    ovo je super za 1. aprililililili ali ja eto ne dočekah


    cure sorry, tako ste se lijepo nakačile da nisam mogla odmah otkriti o čemu se radi
    ma ja nisam nasjela 8)
    prvo sam gledala jel to uopće Ivan, onda kad sam prokužila da je, onda sam skužila datum na NG iz 2006.g., pa mi je to već malo bilo sumnjivo, a kad si u sljedećem postu umrla od smijeha, već sam bila 99% da je neka zeka!

  33. #633
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    a kad smo već kod slika jeste skužile ovu super foru koju josie ima na svojoj stranici
    http://www.pixiekid.com/shop/index.p...roducts_id=227

    Čini mi se super stvar, iako nemam pojma kak to funkcionira!

  34. #634
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Jutro!

    Da...ta fotka od Josie ,odnosno Jakova mi je mrak!!

    Što se vožnje auta tiče ja sam isto veliki ljubitelj vožnje već 10-ak godina. Obožavam voziti i vozila sam svugdje,nekoliko puta na more,Bosna,Mađarska,Slovenija....
    Iako moram priznati da sam puno pažljivija kad vozim Roka,onda poštujem sva pravila.
    Čak sam se i na porod sama dovezla jer je mm tek bio položio

    Mare-nek si ti s nama,barem malo

  35. #635
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    a kad smo već kod slika jeste skužile ovu super foru koju josie ima na svojoj stranici
    http://www.pixiekid.com/shop/index.p...roducts_id=227

    Čini mi se super stvar, iako nemam pojma kak to funkcionira!
    a šta točno gledaš neda mi otvoriti?

  36. #636
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Da...ta fotka od Josie ,odnosno Jakova mi je mrak!!
    A jesi skužila foru s tim programom da par tisuća slika staviš u jedan mozaik koji kad gledaš izdaleka izgleda ko jedna slika?

    Mi doduše nemamo toliko slika, ali kod Vas bi se već sigurno našlo!

  37. #637
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    pozzz
    MIAL
    YAS dobra fora
    Mi još nemamo nikakvih obavjesti o radu vrtića u tom razdoblju,svakako će ići ako budu njegove tete! danas u 16h imamo roditeljski(do pred par godina su meni išli he he) izrađivat ćemo božićne ukrase, baš se veselim!
    napokon da su nešto organizirale sve je do sad bilo onak nabrzinu prek kvake!

  38. #638
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Da...ta fotka od Josie ,odnosno Jakova mi je mrak!!
    A jesi skužila foru s tim programom da par tisuća slika staviš u jedan mozaik koji kad gledaš izdaleka izgleda ko jedna slika?

    Mi doduše nemamo toliko slika, ali kod Vas bi se već sigurno našlo!
    Da,kod nas bi se fakat našlo,stvarno je zanimljivo i drugačije!
    To sam skužila čim sam došla na forum,a čini mi se da je Josie isto takvu sliku napravila za jednu prijateljicu forumašicu i isto je super!

  39. #639
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ja se mučim s otvaranjem i mozgam šta gledaš a vi već razglabate o tome i nećete mi reći
    Stijena pa zar nisi to vidjela kad sam slikala Josie u Bočarskom u onom albumu teta Josie u akciji što je sad pod ključićem?

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Iako moram priznati da sam puno pažljivija kad vozim Roka,onda poštujem sva pravila.

    Čak sam se i na porod sama dovezla jer je mm tek bio položio

    da i ja isto čak sam sama sebe proglasila da kad su klinci vozim ko penzić . iako mi svi vele odkad sam Kalu rodila da sam skroz promjenila vožnju prije sam voljela malo više po gasu

  40. #640
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    u zadnjih par dana primjetila sam Mateov ružan zadah iz usta tokom cjelog dana,inače je zdrav,peremo zube jezik ne možda bi trebali dali je neka bakterija ili karijes :? čitala sam da je možda od puno mlijeka :shock: to mi je skroz bezveze,kakve veze mlijeko ima sa zadahom
    što napraviti

  41. #641
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Stijena pa zar nisi to vidjela kad sam slikala Josie u Bočarskom u onom albumu teta Josie u akciji što je sad pod ključem
    je OK, vidjela, na zidu, znam da si ti uvijek s informacijama daleko ispred svih nas
    ali mene zapravo zanima jel to netko probao i kak to funkcionira - još ajde posložit i kaj onda - jel se to razvija, printa - malo me muči tak veliki format, a ne može na manji jer se ništa ne bi vidjelo.

  42. #642
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Nina da nije možda lagana upala grla?

    Stijena
    može i na manji, bit je da se vidi glavana slika.
    to radi još jedna forumašica s ovog i onog izbjeglog f, pa je ponudila nekoliko formata. e sad ova tehnička pitanja nije otkrila. pitaj Josie jel ti hoće otkrit tajnu zanata ?

  43. #643
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Evo i mog malog doprinosa za danas.

    Program za izradu tog mozaika (u nekoj rudimentalnoj varijanti) je freeeware. Na koji materijal i kolikih dimenzija će se mozaik printati je stvar osobnog izbora. Čak nije ni primarno imati beskonačno puno fotografija (program duplira one koje mu pašu po boji), niti fotografije moraju biti profi. U konačnici ionako gledaš veliku sliku.

    Na poslu mi je gužva, pripremamo se za put, pripremamo sve za Lovrin ostanak... tako da vas jedva stignem iščitati.

  44. #644

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    Hoćel' tko od vas "djevojčica" dolaziti možda u Sarajevo, trebala bi mi jedna marama i tečaj vezivanja iste Ne tražim puno zar ne

  45. #645
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Program za izradu tog mozaika (u nekoj rudimentalnoj varijanti) je freeeware. Na koji materijal i kolikih dimenzija će se mozaik printati je stvar osobnog izbora. Čak nije ni primarno imati beskonačno puno fotografija (program duplira one koje mu pašu po boji), niti fotografije moraju biti profi. U konačnici ionako gledaš veliku sliku.
    To te ja pitam

    Od koga saznat, nego od Maruške!

  46. #646
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj bera prvotno napisa
    Hoćel' tko od vas "djevojčica" dolaziti možda u Sarajevo, trebala bi mi jedna marama i tečaj vezivanja iste Ne tražim puno zar ne
    Ja bila u subotu. Na proputovanju, doduše.
    Ako ti treba što donijeti, poslati, mogu bez problema organizirati (imamo podružnicu u Sarajevu, tako da stalno netko ide gore-dolje). Samo, sumnjam da bi ti itko od kolega mogao održati tečaj o marami.

  47. #647
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Od koga saznat, nego od Maruške!
    Kad me već hvališ...

    Evo link na jedan takav programčić, vjerujem da ih na netu ima još (nisam probala niti jedan!)

    http://www.aolej.com/mosaic/download.htm

  48. #648
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mare-sveznalico 8)

    Jel gibaš preksutra? Molim te da ne odeš bez pozdrava
    A i razglednica bi nam bila super...naslovi na ZPB mame,forum Roda

  49. #649
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    MIAL možda al i nedavno je bio prehlađen pa se nije osjetilo vidjet ću još kroz par dana , ni mi još nismo bili na docijepljenju rekla sam ovaj tjedan jedno jutro sigurno tak da taj dan neće u vrtić.nezgodno mi je bez mm trebao bi i on a nonstop je vani,Mateo se trga,baca,neda nemogu ga sama držat prejak je!
    TRAK kak tvoja TM?

  50. #650
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    TRAK kak tvoja TM?
    Ne kontam?

Stranica 13 od 13 PrviPrvi ... 3111213

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •