Pokazuje rezultate 1 do 37 od 37

Tema: 07.12.03. - Tombola u KC-u... FOTKE!!!!

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno 07.12.03. - Tombola u KC-u... FOTKE!!!!

    Posljednjih mjesec dva, a već nekoliko dana, gotovo 24 sata na dan radi se na organizaciji tombole...

    Danas je dan D

    Ovako izgleda atmosfera i štand
    Još se sve slaže
    Akcija počinje u 10 kada se otvara King Kross

    Dođiteeeeeeeee
    Kupite koju tombolu
    Razveselite i sebe i nas


  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    sat i pol kasnije to iygleda ovako:


    JOS MALO FINALNOG "GLANCANJA" PRED POCETAK



    POCELA JE PRODAJA



    DVIJE TREĆINE HUGO EKIPE - Ivana i Kiki vode program

  3. #3
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Savršeno izgleda, evo i mene još malo

  4. #4
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja sam doslovce očajna što ne mogu doći, totalno sam se veselila tomboli, ali ispalo je da je MM ujutro imao predavanja, a sada je otišao na posao i ja nemam kako doći do KC-a

  5. #5
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    cure, super ste, stand izgleda WOW!!!
    jako sam ponosna na rodu

  6. #6
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Bravo cure, štand je suuuuuuuper, suuuuuuper :D :D :D i da nam gospon otac nije bio neš nervozan i užurban ostale bi mi dulje, ali i onako na brzinu smo vidjele koliko ste si truda dale....još jednom svaka čast organizatoricama :wink:

    Da se pohvalimo, dobili smo preslatke čaše na tomboli :D

  7. #7
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Jako mi je zao da nisam prisutna. Al svejedno sam dobila nagrade na tomboliiiiiii. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    niti mi nismo tamo, ali se nadamo dobrim nagradama :D
    stand je suuuper

  9. #9

    Početno

    Meni svekar došao iz Njemačke gdje je završio u bolnici neki dan, pa nismo mogli doć jer smo išli njega vidit...vjerujte mi da znam gdje bi radije provela tih par sati...

  10. #10
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Nadam se da je Mukica uslikala Kobilu, u onakvom outfitu sigurno je prodala puno listića. :D

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    13

    Početno

    Mi bili i jedva smo vas uspjeli naci. U nasem lezernom obilasku KC-a (bili prvi put) i laganoj kupovini, uspjeli smo zaobici dio s kaficima (kao guzva, zadimljeno...). Dosli smo kad je Lana vec bila umorna, a i bila je guzva, pa smo samo uzeli par tomoli i jurili doma na spavanje (a htjela sam pogledati i cestitke).
    Inace, stand mi se jaaako svidja.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Sve super, sve pet, ali (nemojte se ljutiti, moram vas pitati) zašto u tom zadimljenom dijelu?!?
    I tombole sam kupila, i opet pitanje, zar 15 kn nije malo previše?
    10kn bi mi se činilo najbolje.


    Očekujemo izvješće o rezultatima, odjecima u javnosti itd.

  13. #13
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    hmmmm
    ja ti o tome ovak razmišljam:

    npr. 10 kuna kosta kava u KC-u (ona jeftina, jerbo sam danas vidla kavi i po 18, a i više kuna)

    Sjednes, platis, popijes, odes doma... i....ostane ti samo sjećanje da si pila kavu

    a kad dođeš na Rodin štand, uživaš vizuelno (svala čast Renata na rukotvorinama svih vrsta), popričaš s drugim rodama, platiš 15 kn tombolu i odeš s nečim konkretnim,a vrlo često i jako korisnim doma...

    Velika je razlika između 10 i 15 kuna

    da su mene htjele slušat tombola bi koštala 20 kuna 8)

    Ak nije problem potrošit za neki modni detalji 100-200 kuna
    zakaj je problem za tombolu potrošit 15?

    bilo je fakat divno dobit komplet harry pottera za 15 kuna, loptu koja inače kođša preko 200, sunčicu, cd priče iz davnine koji su svaki preko 150 kuna... jedna je zenska dobila bon za proslvau rockasa u vrijednosti 2000 kuna... :shock: :shock: :shock: za 15 kuna

    SVAKA, ali BAŠ SVAKA naša tombola bila je dobitna
    definitivno je 15 kuna čist o.k. cijena


    a zakaj u zadimljenom dijelu?
    zato sto smo tamo dobili prostor od KC-a
    nismo bas mogli izvoljevat


    ja bi samo rekla da je bilo preeeeeeeeedivnooooooo
    uspjesno
    i ja bi da ponovimo cim zatopli
    negdje na Cvjetnom...
    [/code]

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    ma nije uopće bilo zadimljeno, a cijena tomobola je OK

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Zadimljeno, hm, ja sam hodajući detektor za dim jer me užasno smeta, a provela sam cijeli dan oko štanda i uopće nije bilo zadimljeno.

    Ali je zato bilo sjjjjjjajno!!
    Pohvala svim curama(i ponekim dečkima), stvarno su se naradile,-nemam pojma kako je Ivarica uspjela odstajati na nogama, to je žena-mašina; kapa do poda Ireni koja je apsolutna rekorderka u prodaji tombola iz košare(žena zna znanje, što je da je ) - Nika i ja joj nismo bile ni do koljena sa prodanih 15-tak komada.
    Još jednu osobu moram istaknuti, a to je Mario od Marival koji me oduševio - pomagao je, čitao mi brojeve koje moram križati, išao po nagrade, ma svaka čast
    Stvarno je bilo sjajno, puno tombola je prodano, atmosfera odlična...Kosorica je neko vrijeme prodavala s nama na štandu
    Nagrade su bile sjajne!! Već sutra planiram otići malo u solarij 8) , a da ne pričam koliko klinaca iz familije će dobiti super poklone...ma stvarno je sve bilo za 5, oduševljena sam!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Samo mali dodatak na standu je radila i Marijana Petir iz HSSa

  17. #17
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Bravo za Rode!!!! Mi smo bili poslijepodne i bilo nam je jako lijepo. Dobili smo krasne darove na tomboli, Matilda je okolo trcala i gledala drugu djecu, plesala, pljeskala i svi smo se ludo zabavljali. I nasi prijatelji su bili s nama sa svojim djetetom tako da smo se napricali i, naravno, velikim pljeskom podrzali sve Rodine zahtjeve.
    Bas smo cavrljali o obaveznom porodiljnom dopustu pa smo zakljucile da bi on obavezno morao trajati godinu dana, a druga godina djeteta bi bila izborna, ali placena jednom simbolicnom naknadom (a moze i tih 1600 kn). No, necemo biti prezahtjevni, idemo malo po malo.
    Zivjele RODE! Bravo za sve mame, tate i djecu!

  18. #18
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    i ja sam bila ZA da tombola bude 20 kn.

    malo je poklona bilo manje vrijednosti od 100 kn, a bilo je i puuuuno vrijednijih.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Svaka čast svim curama koje su radile na organizaciji tombole i štanda. Štand izgleda prekrasno.
    Žao mi je što nisam mogla doći, klinci su mi opet bolesni.

  20. #20
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Ja bi iskreno kupila i više od ona 3 listića, 15 kn mi je bilo OK, ali kako sam sa ta 3 dobila samo neke sitnice, odustala sam.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Eh, da. Nisam imala sreće.
    Za dvije tombole sam dobila reklamne kape
    (a takvih kapa već imam barem 20 komada svih boja i veličina, firmi ... )

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    I još opaska Mukice:
    kavu ne pijem (a svakako ne bih dala 10 ili 18 kn za nju!), ne pušim, a u posljednjih godinu dana si nisam priuštila nikavu sitnicu niti krupnicu od 100-200kn. (ali budem do kraja godine 8) )

    Jedini gušt je što mjesečno potrošim 40-50kn na Internet.

    Ali to je moje mišljenje.


    Čestitam svima na dobivenim nagradama.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Štand je izgledao fantastično!
    Dobili smo 3 super poklona i Grga se provozao na autićima koje nismo dobili na tomboli. Dosta se razdivljao, tak da nisam stigla kupiti čestitke nego samo predivnu majcu.
    Cure, čestitam!

  24. #24
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    I ja mislim da 15 kn nije previše (očekivala sam 20kn). Mi smo dobili osrednje nagrade ali to mi nije ni važno. Samo je i Frano, kao i Grga, pošašavio čim smo ušli u KC. I tak je svaki put, veli MM da je to zbog velikog prostora i svega čega tamo ima.
    U stvari on je i izvukao dobru nagradu jer smo za 15 kn dobili bon u Optici za 100 kn, samo ne znam šta nam treba iz Optike.
    I još smo dobili simpa spomenar Harry Potter i neke reklamne stvari koji obicno imamo tonu, ali to je skroz simpa.

    Kad se sjetim koje smo glupostoi dobili prošle godine na skijanju, a cijena je bila 10 EU (dobro piše), to je pravi bed.
    Ovdje bar znam da će novci biti pametno utrošeni, a Frano je još ionako mali za neka velika veselja. Ni Sveti Nikola ga nije impresdionirao.

    Pohvale svim Rodama i Rodmanima.

  25. #25
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Mi smo izvukli knjigu "Pripovijeteke i Ratno roblje" Mile Budaka i 2. dio "Gige Barićeve" .
    Štand je baš lijepo izgledao, a kad sam vidjela bebi-majice "Addicted to Mum's milk", otkačila sam i odmah kupila dvije- za našu i sestrinu bebu.
    A onda ih je skužila i Anđa M.i odmah kupila i ona :D .
    Natovarili smo se brošurama i jučer je već prvi dio završio u studentskoj ambulanti kod džamije (sestra se oduševila :D ), drugi dio ide na Korčulu (sestrična mi je medicinska sestra dole), a treći bunt nosim kroz koji dan u Vinogradsku!

  26. #26
    †marival avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    685

    Početno

    Bilo jeeeeeeeee AH fenomentastično

    ( Luna hvala na pohvalama Mario cvate od sreće i pita kad će opet )

    Kaj se cijene tiće i ja sam bila za 20 kn pošto su tombole bile fakat vrijedne ... ali stvar je i u sretnoj ruci
    Između ostalog moj sinac najstariji izvukao je cijeli komplet knjiga o Harry Potteru za samo 15 kn, njegov mlađi brat karte za kino, loptu, majcu, šalice, farbu ... i da ne nabrajam ... od potrošenih oko 300 kn, dobili smo vrijednosti oko 2000 kn ...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    a joooj, slicice izgledaju sjajno i cini mi se da su se svi jako dobro zabavili. Steta sto sam u Sarajevu, inace bih i ja dosla sa svojim bebacem... I cujem za te majice Addicted itd, moze li se to kako nabaviti u Sarajevu ili postoji li neki nacin da se to kupi
    Please javite, vidjela sam tu majicu na nekoj bebi sa starog foruma i totalno sam poludila za njom...

  28. #28
    ivarica

    Početno

    mayah, rodine majice ce se ubrzo moci kupiti na stranicama

    http://www.ponuda.com

    po cijeni od 50 kuna.

    u cijenu nije uracunata postarina. ako ti netko ide preko zg, javi mi se, poslati cemo ti je.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    251

    Početno

    Cestitam na uspjehu! Bas me veseli...

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    ivarice pokusavam pronaći nekoga ko uskoro dolazi u Zagreb, pa bi mi trebala informacija gdje u Zg se majice mogu kupiti?? Na kojoj adresi se nalazite

  31. #31
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    savska cesta 80
    autokuca pavlinic sopic

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    mayah, rodine majice ce se ubrzo moci kupiti na stranicama

    http://www.ponuda.com

    po cijeni od 50 kuna.

    u cijenu nije uracunata postarina. ako ti netko ide preko zg, javi mi se, poslati cemo ti je.
    Jesam ja malo prolupala ili ovih majica JOS nema na ovim stranicama. A ja cekam li cekam... Ili ih mozda ne znam naci??? Ne znam

  33. #33
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    mayah

    ovako cemo
    ja cu uzet za tebe majcu kod ivarice i poslat ti je u sarajevo svojom tajnom vezom

    i ces se nac s doticnim poznatim sarajlijom (il nekim njegovim izaslanikom), dat mu lovu, pokupit majcu i to je to

    jel moze????

  34. #34
    ivarica

    Početno

    nakon akcije majica je ostalo tako malo, samo nekoliko komada i to u broju 74 i 80, boja - bež, pa nisam bas bila sigurna da li da ih stavljamo na ponudu. ali, bas jucer sam ireni poslala mail da ih ipak stavljamo.
    ako si zainteresirana za majicu, ti ili bilo tko drugi, mozete mi se obratiti preko PP ili na rodin telefon ili doci na mjesecni sastanak roda, prvu srijedu u mjesecu u 17 sati, autokuca Pavlinic Sopic, Savska cesta 80, Zagreb

  35. #35

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Joooooj Mukice tako mi je super drago zbog tvog prijedloga!!! I to su bas velicine koje meni trebaju... Naravno da prihvatam i jedva cekam. Ako moze ja bih dvije i to jednu 74 i jednu 80. Please!!! I samo mi javi koliko love da posaljem i sve ostalo.
    Juhu i mi cemo nositi majice!!!
    Ivarice, hvala na ponudi, mi smo daleekooooooo od Zg, tako da cemo "iskoristiti" Mukicu. :wink:

  36. #36
    ivarica

    Početno

    mukica ce sutra majice pokupiti na sastanku (hehe, znaci doci ce), dva komada su sto kuna.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Pa vi ste meni najbolje!!!! Kakva organizacija - cista 5

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •