Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 182

Tema: iscjedak

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    136

    Početno iscjedak

    bok,evo ja sam u 22-gom tjednu,i iscjedak mi je bijeli žučkasti,ali kad se osuši skori se skroz,i sad ga ima više nego prije.Jel to normalno?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    54

    Početno

    Normalno je da ti se iscjedak tokom trudnoce pojaca ali sve dok ne promijeni drasticno boju i miris, mislim da nema problema.. Opet, obrati paznju malo vise na to, jer su infekcije u trudnoci dosta cesta pojava.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    Citiraj Petunija prvotno napisa
    Normalno je da ti se iscjedak tokom trudnoce pojaca ali sve dok ne promijeni drasticno boju i miris, mislim da nema problema.. Opet, obrati paznju malo vise na to, jer su infekcije u trudnoci dosta cesta pojava.
    potpisujem

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    123

    Početno

    Lile, provjeri bolje kod dr jer kod guščeg iscjetka koji se skori na gaćicama (izgleda sirasto) može se raditi o gljivičnoj infekciji, ja sam se s tim problemom susrela baš u 22. tjednu trudnoće. Kod trudnica je vrlo česta, otprilike svaka 10. trudnica, a znam i razlog zbog kojeg sam je ja imala: često noćno mokrenje i pranje, pa s time i poremećena normalna kiselost vaginalne sluznice, uz smanjen imunitet u trudnoći = gljivična infekcija. Vrlo se lako liječi.

  5. #5
    Nala

    Početno

    ja sam u 34. tjednu i sad mi se taj iscjedak bas onako pojacao...zuckasto bijele boje (vise zuckaste ) i ima ga po meni i previse...kako se lijeci? idem u utorak kod dr na redovan pregled, ali cisto informativno, jel smijem u 34. tjednu stavljati vaginalete i sl. vidite me 3. trudnoca i opet 100 ???? nista nije isto

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    meni je od početka trudnoće iscjedak pojačan, bijelo-proziran i jako gust.
    dr veli da je normalno , kako su i cure ranije rekle, ako ne mijenja boju i miris.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Citiraj kerida prvotno napisa
    meni je od početka trudnoće iscjedak pojačan, bijelo-proziran i jako gust.
    dr veli da je normalno , kako su i cure ranije rekle, ako ne mijenja boju i miris.
    Tako je i kod mene

    Kod gljivica zna i svrbiti ili jednostavno nekakav neugodan osječaj.

  8. #8
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    iscjedak zna biti pojačan u trudnoći.
    Kod mene je to obično znak da sam dobila gljivice - trenutno već 4.put u 30tj trudnoće

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    vjerovatno gljiviceeeeeeeee.... ne mora svrbjeti ni peci!
    kad budes isla ginicu, reci mu, nelka on najprije utvrdi da su gljivice, pa ce ti propisati vaginalete.

    meni jako pomogao 'teatree gel za intimno pranje' kupila u dm-u, kosta oko 50kn i paziti na ishranu: izbaci mlijecne proizvode, izbaci slatko, minimiziraj proizvode od kvasca... tj, ubij candidu

    a, ako zelis umjesto vaginaleta stavi mallo etericnog ulja cajevca (provjereni proizvodjac) na tampon i u rodnicu preko noci i tako cca 15dana!!! ne pece niti ista slicno - savjet moje homeopate!

    sretnooooo..

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    123

    Početno

    Mel, u slučaju gljivica u pravu si za izbjegavanje slatkog i svega što ima u sebi kvašćeve gljivice (peciva, kruh, pivo itd), ali bih te ispravila kod mliječnih proizvoda - naime jogurt se preporučuje i to u što većim količinama (ne slatki jogurti nego najobičniji). Ja se toga držim od kada sam imala tu nevolju.
    Vaginalete su mi odmah pomogle, tako da nema razloga za zabrinutost. Mogu se koristiti u trudnoći (mislim samo da u prva tri mjeseca nisu preporučljiva).

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    hm... meni homeopata najstroze zabranila sve kravlje proizvode i pomoglo mi (ionako volim sojino mlijeko)

    a, vaginalete protiv gljivica (npr. plymicol) su 100% dopustene u trudnoci i to od prvoga dana, moj ginic mi to propisao i to vec u 7tj. ali isla ja homeopati i ona mi potvrdila da ne stete te vaginalete i da se slobodno mogu koristiti ! Ali eto ja vise naginjem alternativi i lijecenju biljem i slicnim proizvodima, nego li klasicnim ljekovima (bogato iskustvo), iako naravno ovisi o cemu se radi. Sto se gljivica tice, ja sam npr. immala sustavnu kandidijazu, dakle gljivice i u probavnom sustavu i meni konkretno vaginalete ne bi rijesile problem, tako da je meni ishrana odigrala kljucnu ulogu! Mlijecni, a posebno kravlji proizvodi pospjesusju nakupljanje sluzi - hrane gljivice, a to se odnosi i na one jogrte sa probio kulturama! Bolje onda uzeti 'prolife' ili neki slicni proizvod, bez mlijecnih proteina !!!

    Ma svatko najbolje poznaje svoje tijelo, dakle nista nije iskljucivo, treba probati!

    Sretno protiv gljivica!!!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    179

    Početno

    Evo da se i ja javim sa sličnim problemom kod iscjetka.U 22. sam tjednu trudnoće. Pred 10 dana sam bila na redovnom pregledu i ustanovljene su mi gljivice, dobila sam vaginaletu i sve se smirilo. No prije 2-3 dana mi se pojavio iscjedak, nje gusti, već dosta rijedak i iscuri mi u kratkom mlazu 2-3 puta na dan odjednom. I to baš osjetim kako iscuri iz mene, isti osjećaj kao sa mengom. Brine me da li je to normalno, trebam li se javiti giniću ili samo paničarim bez veze. Inače skačem i na najmanju sitnicu. Iscjedak je bez boje i bez nekog posebnog mirisa.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    pojačan iscjedak je normalan u kasnijim fazama trudnoće i biti će ga sve više.
    ja sam sad ušla u 29 tj. i imam dosta jak iscjedak, tako da nekoliko puta u danu moram promijeniti gaćice, dok ne mijenja boju i miris, ne peče i ne svrbi nije za brinuti.
    ja sam u obje trudnoće imala gljivice, dr . veli da je to najnormalnije jer se imunitet poremeti, tako i ako ih imaš opet nema mijesta panici.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    Ja isto evo u 29tj. i imam isto iscjedak, koji povremeno osjetim kako curi (i isto bas nisam happy jer sam imala krvarenje, pa me podsjeti na to ), iscjedak je proziran, bez mirisa i (neznam za okus ) bez boje ili je lagano zuckast... zna povremeno biti i malo sluzav mlijecne boje (ali i to je savrseno normalno - pitala i ginica i homeopatu), dakle najbitnije je da nije rozkast ili smedjkast ... !
    Probaj se ne brinuti (znam taj osjecaj, skakanja na sve :shock: ), znam lako je reci ali eto.... to nas valjda sve prati !

    A, sto se gljivica tice... eh, ja ih za sada nemam , pazim na ishranu (ono sto manje secera, minimalno mijecnih proizvoda... ) i sve ok!


  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    22

    Početno

    Evo i mene s problemom iscjedka. Sad sam 33 tjedna i imam ga od prilike od 20 tjedna sigurno. Ispočetka je bio bijeli zatim je prešao u žuti. Prije mjesec dana mi je ginička dala za njega vaginalnu antibiotsku kremu od koje se je on malo smanjio a sad se ponovo vratio, ali baš nije velika količina. Nema neugodan miris i ne peče niti svrbi. Na sljedećoj kontroli ću je opet pitati što je to. Strah me da nije kakva bakterija pa da ne našlodi bebi jer mi brisevi nisu rađeni.

  16. #16
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    obavezno traži da ti napravi bris

  17. #17
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno Re: iscjedak

    Citiraj lile prvotno napisa
    bok,evo ja sam u 22-gom tjednu,i iscjedak mi je bijeli žučkasti,ali kad se osuši skori se skroz,i sad ga ima više nego prije.Jel to normalno?


    Imam isti takav cirka od 22 tjedna, sad sam u 29-om. Na prošlom pregledu upozorla sam doktoricu na to, a ona je samo pomirisala i rekla da je to normalno ukoliko nema neugodan miris i čudnu boju.
    Ipak mi je rekla idući put raditi briseve.
    No meni isto nije drago osobito jer su mi u međuvremenu otkrili dosta leukocita, bakterija i epitela u urinu. Čekam nalaz urinokulture,a i briseve ću napraviti da ne bi bila neka bakterija.
    Molim Boga da je sve ok, kod mene i kod svih ostalih s ovim problemčićima.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    326

    Početno

    Cure, najsigurnije vam je napraviti briseve. Ja ih često vadim. A iscjedak varira od osobe do osobe. Ja sam sad u 31 tj i koristim vaginalete po brisu.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    179

    Početno

    Hvala vam cure, smirile ste me, već sam bia sva van sebe, a vikend je. Iscjedak je kao što ste opisale, bez boje i nema neugodan miris. Znači ne trebam paničariti.

  20. #20
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Podižem ovaj topic jer mi je danas zbog ovog iscjetka dr propisala Betadine vaginalete. Rekla je da su samo za čišćenje rodnice da se ne nakupe gljivice, ali ja mrzim ljekove i na njima piše da mogu uzrokovati neke probleme sa štitnjačom kod bebe, a kod mame pečenje i svrab.

    Ima li itko iskustva s njima.Dr kaže da su potpuno bezopasne, ali ja nevjerni toma

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    22

    Početno

    Paid jel ti radila briseve? Meni moja nije već mi je dala Rojazol vaginete kao da su to gljivice. Imala sam ih nekoliko puta prije trudnoće, ali nikad nije bio žuti iscjedak već bijeli koji peće i žari. Sve mislim da ponovo zaletim k njoj radi briseva jel me hvata panika budući da sam 36 tjedana trudna.
    Kakav je tvoj iscjedak? Moj je žut i malo se smanjuje od rojazola.
    Baš sam zbunjena.

  22. #22
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Moj je žućkasto-bijeli bez mirisa. Meni izgleda skroz normalno. Briseve mi je jučer napravila i dala ove vaginalete dok nalazi ne stignu. ove kod mene su samo za čišćenje rodnice navodno, na bazi joda. Iscjedak joj ne izgleda patološki, ali napravila je briseve jer ih rutinski radi kod svih trudnica oko 32 tjedna, da isključi neke bakterije. Pozdrav

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    299

    Početno

    ma betadine ti je malo jači antiseptik, znaš ono čim ljude premažu prije operacije na mijestu reza.
    ne moraš se bojati , jedino jako pazi robu jer se neće dati oprati ako procuri.

  24. #24
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    super, hvala kerida

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    22

    Početno

    Paid ajde javi rezultate briseva. Nadam se da je sve ok.
    Usput jedno pitanje boli li uzimanje brisa ili je slično uzimanju papa testa?

  26. #26
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Ne boli-isto kao papa. Javim rezultate, trebali bi biti kroz par dana.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    26

    Početno

    ja san usla u 9 tjedan..iscjedak je bilo proziran ali ima neugodan miris..od cega bi to moglo biti, mozda kakva upala?

  28. #28
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Sabba provjeri u svakom slučaju.

    Mene dr danas zvala da brisevi nisu u redu i da dođem sutra po terapiju. Trudim se biti kul ali nikako mi ne ide. Javim sutra šta je u pitanju.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    Citiraj Sabba prvotno napisa
    ja san usla u 9 tjedan..iscjedak je bilo proziran ali ima neugodan miris..od cega bi to moglo biti, mozda kakva upala?
    možda gljive...?
    dr da pogleda pa češ vidjet...

    paid javi rezultate~~~~~~~~~

  30. #30
    Gogica 24 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Hrv.Zagorje
    Postovi
    273

    Početno

    Svakako napravi bris, bolje puhati i na hladno.

  31. #31
    Gogica 24 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Hrv.Zagorje
    Postovi
    273

    Početno

    uh, kad ne čitam sve detaljno nego na brzaka. Evo ~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ od mene

  32. #32
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Nažalost u urinu izolirana escherichia, a brisevi pokazali proteus mirabilis i enterococcus spp.

    Eto tako se ja borim s 3 beštije. U 32-om sam tjednu. sve su osjetljive na klavocin tako sam dobila duplu kuru.
    Je li itko imao ovakvu kombinaciju. Dr kaže da je sve navrijeme i da se ne bojim pošto je trudnoća potpuno uredna, ali ja stalno mislim pa zažto me ovoliko ovoga napalo. Koliko je klavocin štetan?

    Nadam se da moje zlato ne pati zbog ovoga.

    SVI obvezno na kontrolne briseve.Prisilite ginekologe ako treba.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    Jooj, neugodno mi napisati, ali ja sam stalno neka vlazna dole i bas osjetim kad mi iscuri..iako su to neznatne kolicine. Kad se osusi na gacicama bude zuckasto bijeli trag.
    Imam 10 dana do termina. I koliko sam skuzila sve je to normalno.
    Nekad mi se jedino desi da kad beba bubne dole nisko i onako bas gadno zaboli osjetim curenje tog iscjetka. To je isto normalno, jelda?!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    75

    Početno

    Citiraj lelita prvotno napisa
    Jooj, neugodno mi napisati, ali ja sam stalno neka vlazna dole i bas osjetim kad mi iscuri..iako su to neznatne kolicine. Kad se osusi na gacicama bude zuckasto bijeli trag.
    Imam 10 dana do termina. I koliko sam skuzila sve je to normalno.
    Nekad mi se jedino desi da kad beba bubne dole nisko i onako bas gadno zaboli osjetim curenje tog iscjetka. To je isto normalno, jelda?!
    Draga moja budi bez brige , i ja sam imala takav iscjedak mjesec dana pred porod i sve je bilo ok,bila sam u strahu ali ginekologica mi je rekla da je sve u redu , i tako je i bilo .
    Uživaj

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    22

    Početno

    E Lelita tko bi više znao što je normalno,a što ne. Ja upravo od giničke do termina nekih 15 dana znači blizu smo, žuto bijelog iscjetka ko u priči. Kad udari dolje oko mjehura još ga je i više, pa mislim jel mokraća mada znam da nije. Ja se žalim, paničim kuži me žena strah od streptokoka ili neke zločeste beštije. Napravit će briseve mada je za njh već kasno ali zbog mene da se psihiči smirim. Iako je njena preporuka da ih ne radimo jer mi je grlić već smekšan i dobro prohodan da ne ubrzamo porod. Može se desiti da ne uspijemo dočekati nalaz u komadu. I tako briseve ne radim daje mi druge vaginalete i antibiotik ( na koji sam alergična skužila doma) i koji i onako ne djeluje. Neki kažu da su svi iscjetci dok ne svrbe i ne zaudaraju normalni neki kažu da nisu. Sam streptokok nema simptome ( imala ga moja kuma nisu ni znali kroz cijelu trudnoću iscjetka ni kapi ni bijelog ni žućkastog pa ti sad znaj). Da bude stvar još bolja bila je na umjetnoj što znači još bolje kontrole.

    Nadam se da nije ništa i da će sve proći ok.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    USA
    Postovi
    63

    Početno

    Pomagajte, ne znam sta da radim :shock: U 9 sam tjednu i jutros ustala u wc kad iscjedak. Bilo ga je dosta. Jako bijel, vodeno sirast. Ne svrbi, ne pece, ne boli. Danas tokom dana ga je bilo malo kad sam se obrisala.
    Zvala sam ginekologe i medicinska sestra mi je preko tel. rekla da je najvjerovatnije yeast infection (ne znam kako se kaze na nasem). Posto sam imala vec jednom, a ta infekcija izaziva bol kod mokrenja, pece i svrbi rekoh da ne izgleda na to. Ona kaze, jeste sigurno i pocece da svrbi. Citav dan prosao a ne svrbi hvala Bogu. I rece mi da kupim Monistat i da stavljam 3 noci i trebalo bi proci.
    Ja nisam sigurna sta da radim :?

  37. #37
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    nema nikoga s ovim beštijama kao kod mene? Sve znam ali eto da se izjadam. Pusa i puno sreće svima!

  38. #38

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    USA
    Postovi
    63

    Početno

    Ja srecom nemam infekciju. Trazila sam da me pregledaju (znam da sam postala najdosadnija trudnica ) i uradili su mi briseve (uh, koji neugodan osjecaj) i rezultati negativni. Takav iscjedak normalan u trudnoci. Ja happy hvala Bogu :D

  39. #39

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    83

    Početno

    Ja, nažalost, muku mučim s iscjetkom od početka trudnoće, žućkasto bijeli, gust i obilan, nakon 3 puta ponovljenih briseva i urinokulture-čiji su nalazi svi redom negativni-ja više neznam šta...to je toliko jako da moram promijenit nekoliko uložaka dnevno (a oni naravno pogoduju pojavi još većeg iscjetka). Dr kaže da je kod mene očito takva vaginalna flora i da proizvodi mnogo sluzi. Ja sam si pomišljala na kojekakve beštije a eto, nema ničega, dok je recimo moja kolegica bila bez ikakvih simptoma sa 2 bakterije na cerviksu i u urinu.

    Paid kako ide liječenje?

  40. #40
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    liječenje u tijeku. Pijem antibiotike i uz njih koristim sve narodne lijekove: brusnicu, jogurte i onaj napitak s bijelim lukom kuhanim u vinu. U četvrtak mi je redovna kontrola pa ćemo vidjeti kako bebica. Vrlo je aktivan i ja se dobro osjećam, pa će valjda biti sve ok. Pretpostavljam da će sada biti neka pauza do kontrolnih briseva, a nije ni termin tako daleko. Još 7 tjedana-trudim se sve potamaniti do tada.

    Pusa svima!

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    22

    Početno

    Pozdav cure! Nakon nekoliko dana uzastopnog hodanja po bolnici zbog CTG-a , pa zbog lošijeg nalaza i ostalih gluposti koje je kako izgleda stvorila moja psiha naletih na doktora koji je odlučio samnom malo bolje porazgovarati. Možda i zbog toga što mi je on napravio i prvi regularni ultrazvuk u vrijeme kad je moja ginička sumnjala na vanmateričnu trudnoću i onda me još dodatno zbedirala. NIje me gledao,ali sam mu ja opisala iscjedak bijelo-žuti nema ga puno nije gadnog mirisa itd. Čovijek kaže da je to najnormalniji iscjedak u trudnoći i da ne upućuje na neke bakterije. Međutim kad su bakterije prisutne obično nema simptoma, već neka ranija dijagnoza ili prijevremeno otvaranje, temperatura i slično. :/
    Ipak nek potrošim vaginalete neće biti na odmet.
    Recimo da smo sada ipak malo mirniji.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Na jugu
    Postovi
    109

    Početno

    Cure može pomoć! Ja sam u 24+5/7 tjednu trudnoće,a zbog pojačanog iscjedka i povećanih leukocita do 17 tisuća doktor mi je propisao Sumamed 500mg , 2x1 ,3 dana. Čitam uputstva i piše da je dozvoljena jedna tableta na dan! Je li to previše što mi je doktor prepisao,ne razumijem se ,a veoma sam zabrinuta za bebu. Jesu li to prejake tablete za bebu i da li je normalna doza ili sam ja nešto krivo skužila?! Help! :shock: :?

  43. #43
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    nisam sigurna za dozu tableta, ali mislim da se ne bi prevario u nečemu tako bitnom. Mene iskreno zanima zašto propisuje antibiotike a nije ustanovio o čemu se radi? ili se možda varam.

    u svakom slučaju mislim da bebici neće ništa škoditi...
    Pusa

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    ja imala isto jako puno leukocita u prvom tromjesjecju, analiza urina pokazala bakterije i ginic zakljucio da imam upalu mjehura, kao blagi oblik, takodjer mi je iscjedak bio obilniji (pa sam dobila i gljivice ), propisao mi antibiotik ali neki drugi (ne sumamed), i pila sam to 5 dana!!
    Imala sam problema sa mokrenjem - malo sam mokrila... to je bilo jedina naznaka nekog problrma, dr. nikakave simptome nisam imala!

    Ali ginic je rekao da je cesto to kod trudnica, a kao brzo se zakomplicira i puno ih onda dobije i upalu mokracnih puteva i/ili bubrega..
    uuglavnom ja to ozbiljno shvatila i popila antibiotike!

    takodjer sam isla i homeopati i dobila jos neke kapi i cajeve (caj od preslice - 1l dnevno) i trebas sto vise tekucine piti...

    ma nije nista strasno, samo slusaj dr. ...

  45. #45

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Na jugu
    Postovi
    109

    Početno

    Hvala,cure!

  46. #46

    Početno

    Dižem ovu temu da ne otvaram novu .


    Ja sam danas ušla u 28. tjedan i ujutro na wc papiru se pojavio krvavi iscjedak ( ne jako krvavo ali ipak se crveni ) , kasnije ponovo još kod dva odlaska na wc . Sada ga više nema ali sam svejedno zabrinuta . Iscjedak imam i inače ali proziran i bez ikakvog mirisa ali jutros je to bilo prvi put s krvi. Jel to normalno????

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    640

    Početno

    ne bilo kakav trag krvi nije normalan,
    zovi ginica, idi na hitnu, nemoj paniciti ali moj savjet je odmah na pregled!
    mozda je samo kapilara .. ali idi dr. obavezno !

  48. #48
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Citiraj ima svašta prvotno napisa
    Dižem ovu temu da ne otvaram novu .


    Ja sam danas ušla u 28. tjedan i ujutro na wc papiru se pojavio krvavi iscjedak ( ne jako krvavo ali ipak se crveni ) , kasnije ponovo još kod dva odlaska na wc . Sada ga više nema ali sam svejedno zabrinuta . Iscjedak imam i inače ali proziran i bez ikakvog mirisa ali jutros je to bilo prvi put s krvi. Jel to normalno????
    naravno moras ginekologu ali ako ste ti i TM imali odnose sinoc nemoj panicarit, samo morate apstinirat
    malo se salim ali ne panicari unaprid, to nije dobro ni za tebe ni bebicu (lako je meni rec kad sam to vec prosla...)

  49. #49
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    Citiraj ima svašta prvotno napisa
    Dižem ovu temu da ne otvaram novu .


    Ja sam danas ušla u 28. tjedan i ujutro na wc papiru se pojavio krvavi iscjedak ( ne jako krvavo ali ipak se crveni ) , kasnije ponovo još kod dva odlaska na wc . Sada ga više nema ali sam svejedno zabrinuta . Iscjedak imam i inače ali proziran i bez ikakvog mirisa ali jutros je to bilo prvi put s krvi. Jel to normalno????
    hey.tocno to ti se dogodilo meni prije kojih 3 tjedna.u 26.tjednu. na papiru i na dnevnom ulosku sam vidla nesto roskasto, kao sukrvica pomijesana s iscjetkom. uspanicarila sam se jer me vecer prije jako blio trbuh. odmah sam isla do doktorice, nakon pregleda je ustanovila da krv nije nigdje iz rodnice, odn.maternice nego najvjerojatnije iz mjehura. dala sam mokracu za urinokulturu i uspostavilo se da je to od escherihije koja se onda naglo povecala i tjedan dana kasnije ful nestala.
    eto, tako da ne mora biti nis ozbiljno al radije skokni na pregled.

    sretnoooo!

  50. #50

    Početno

    Mici85 , trenutno nema ničega osim neki čudan pritisak u donjem dijelu trbuha , ali prije 10 dana sam radila nalaz urinokulture i imam escherihiju i pijem antibiotike tako da je to najvjerojatnije to .

    Ako se opet pojavi obavezno idem doc. Cure hvala vam , super ste!

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •