Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 161

Tema: Put do našeg anđela (stigla i seka!)

  1. #101
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    rebbeca prekrasna priča, zaslužujete to. od srca puno, puno čestika uživajte u svakim zajedničkim trenucima.
    Posljednje uređivanje od katarinam : 03.02.2011. at 21:04

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    braci i seki i sretnim roditeljima

  3. #103
    valiant avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    52

    Početno

    dvoje školaraca u istom razredu, predivnoo!

  4. #104
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Rebecca

    pusa velikom bratu i seki

  5. #105
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Za B. i T.

  6. #106
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Hvala vam cure
    Nakon puno truda i muke napokon smo došli do tako željenog drugog djeteta!
    Moja kći je prava curica, obožava tajice i suknjice, voli mi pomagati u kuhanju i pospremanju

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Točno se vidi da ti je falila jedna curka

  8. #108
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Za vas

  9. #109
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    ivanas, kad se čujem sa svojom mamom pa joj kažem da T. upravo, npr. briše prašinu ili guli mrkvu, mama kaže da mi zavidi

    A svi koji me poznaju (dovoljno je čak samo i forumsko poznavanje ) znaju da sam baš tip za rozo, ljubičasto, pletenje pletenica...
    Dobro je još moj B. prošao da mu nisam počela oblačiti haljinice...

  10. #110
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Rebbeca, čestitke od srca!

  11. #111
    valiant avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj Rebbeca prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro je još moj B. prošao da mu nisam počela oblačiti haljinice...

    sad ćeš tek uživati u robici za curice!

  12. #112
    sandraks avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    rebbeca, čestitam vam na divnom događaju! ljubi svoju curicu! divno je čitati o vašoj obitelji! sretno i veselo nek vam uvijek bude!

  13. #113
    Aradija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    100

    Početno

    Cestitam, diiiivnooo Posebno mi se dopada sto deca idu zajedno u razred, bice podrska jedno drugom...

  14. #114
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno



    Čestitam svima, braci, seki, mami, tati...!

    (mamice, potpis treba promijeniti... )

  15. #115
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Eh, što se tiče potpisa, htjela ga ja promjeniti, al sam zaboravila kako... davno je bilo kad sam ovaj stavljala
    Molim naputke

  16. #116
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    U izborniku gore, uđi u Postavke. U njima, izbornik lijevo Moje postavke, a u njima - Uredi potpis.

    Jedva ga čekam!

  17. #117
    otocanka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    599

    Početno

    Prekrasno, čestitam!

  18. #118
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Shanti, thanks... potpis promjenjen... skleroza me lovi!
    Dječica okupana/istuširana, igraju se s legićima, danas su nekoliko sati proveli vani na dvorištu: vozili se na bicevima, rolali, reketali ( kak bi moja kći rekla), jurili... al budu pozaspali!!!

  19. #119

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    1,049

    Početno

    Jedan zavidni pozdrav! I moj mlađi hoće sjeckat povrće, ali nemam kome kupit haljine i špangice.

  20. #120
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Rebbeca, čestitam

  21. #121
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Vlvl... hitno nabaviti seku!!!

  22. #122
    eva71 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    232

    Početno

    Tako mi je drago procitati o novopridoslom clanu obitelji... cure, e da, to je drugi svijet....Prekrasno je citati da se lijepo skupa igraju, mogu si misliti da ti je srce na mjestu dok gledas kad se brat i sestra igraju...

  23. #123
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    MM i ja bili smo jučer na informacijama: učiteljica ih oboje nahvalila, i njih kao djecu i nas kao roditelje! Kaj da kažem, baš nam je to bilo ugodno za čuti!!!

    Nakon nekog vremenskog razdoblja prožetog ljubomorom našeg donedavnog jedinca, uplovili smo u neke mirnije vode, ispadi su vrlo rijetki. Lijepo se igraju i slažu. Bilo mi je zanimljivo jučer, T. je bila s tatom na nekom pregledu, a B. i ja doma. Nije ih bilo 3,5 h, čim su došli njih dvoje je tako krenulo razgovarati, ko da se nisu vidjeli 3 dana. B. ju je i pratio u kupaonu kada je prala ruke i preskidala se !
    Baš su mi bili slatki!!!

  24. #124
    magda_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    B&H
    Postovi
    335

    Početno

    Cestitam! Divno!!! Puno srece vam zelim!

  25. #125

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    a preslatki su!!

  26. #126
    eva71 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    232

    Početno

    Krasno

  27. #127
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Bravo, klinci!

  28. #128
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Rebecca, tek sad vidim vaše novosti! Čestitam vam od srca na kćeri!!!
    I tako mi je drago da se super slažu!

  29. #129
    mamaShe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb, blizoo zoo
    Postovi
    575

    Početno

    Rebbecca,
    opet ću ponoviti:
    a) čestitam na curki
    b) veseli me da vam se ostvarila i želja za 2. djetetom
    c) veseli me što su njih dvoje našli dom
    d) nadam se da će sva djeca iz domova naći dom za sebe i divne roditelje
    ... i meni najvažnije:
    e) hvala na svim iskustvima vas roditelja posvajatelja. Meni nekad tako lako pukne živac, ima dana kad mi je fitilj prekratak (baš su mi ovi dani neki takvi), ... a čitajući vaše postove, posramim se i pokušam vratiti napravi put - put ljubavi. Jer na kraju krajeva (ili početku početaka) i mi smo našu djecu dobili. Ne iz doma, ali od Boga. Koji nam ih je dao s povjerenjem, da se o njima brinemo i da ih volimo volimo volimo...

    Hvala!

  30. #130
    rozalija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    MOSTAR
    Postovi
    2,410

    Početno

    Čestitam od srca.
    Prekrasne priče draga moja, ronila sam krokodilske suze.
    Puno cmokića za vašu cijelu obitelj.

    Mi smo nakon 5 godina braka dobili svoju Jelenu ali želja za posvajanjem idalje ostaje i nadam se da ćemo imati sreću da u naš dom stigne još jedno djetešce.

  31. #131

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Lijepo je i utješno čuti kad netko kaže da posvajanjem djeteta njegov život dobio smisao. Najljepši dan u životu bio dan kad rodila sina.Volite ga i kad je u trbuhu, ali od onog trena kad vam ga tek rođenog stave na prsa ništa ne volite više od tog maleckog. Nadam se da će ovo što je rekla R. netko jednom reči i za njega, da će ga voljet više od bilo čega i da će moj malecki biti sretan. To mi najvažnije u životu.

  32. #132
    Zorica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    358

    Početno

    Rebbeca, cestitke od srca na curici!
    Prelepo mi je citati kako se bata i seka vole.

  33. #133
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    KKK znam puno roditelja posvojene dječice, i vjeruj mi, svima do jednoga je posvojenjem djeteta život dobio jednu novu dimenziju i pravi smisao

  34. #134

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Posvojena dječica su duuugo željena djeca i njihov dolazak u obitelj je poseban blagoslov, meni su članovi moje šire obitelji rekli kako ih je jako dirnuo dolazak naše djece i otvorio vidike u nekim stvarima.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Neki dan u izlogu vidjela magnet sa natpisom: " NISAM ZNALA DA U MOJEM SRCU IMA TOLIKO LJUBAVI DOK ME NETKO NIJE NAZVAO MAMA "
    Pitanje mamama posvojenih anđela; volite li ih kao da ste ih vi rodile ? Volite li te njihove okice iako nisu boje kao vaše? Osjećaju li se posvojena djeca ikada manje voljena, željena ?

  36. #136
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Draga KKK, svoju dječicu volim potpuno isto kao da sam ih rodila, tužna sam i uplašena kada su bolesni, sretna kada su oni sretni... obožavam ih!!!
    Oboje imaju oči vrlo slične mojima i tatekovim, razlika je u nijansama. Kosa isto tako, iako to nije pokazatelj pripadnosti.
    Uz normalan, razuman odgoj koji uključuje puno ljubavi, razgovora i razumijevanja moja se djeca sigurno ne osjećaju manje voljenima ili željenima. Jedina sam mama u ulici koja gleda djecu dok se rolaju, voze biciklima, volim se s njima igrati loptom, bagmenton, školice...
    Pošto su se gotovo sva posvojena dječica dugo čekala, teško da nisu željena...

  37. #137
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Eva me je na svojoj temi podsjetila o odnosu tata-kći... I kod nas je taj odnos u zadnjih 3-4 tj. počeo naglo ići uzlaznom putanjom: ako tate nema doma T. obavezno pita gdje je i kad će doći, vrlo često ima baš tati nešto za reći, izmislili su neku svoju igru: tata sjedi na trosjedu, T. sjedi njemu na ramenima i onda on kao počne bočno padati, a ustvari padne ona na trosjed. No, igra je neslavno završila, jer je u jednom "padanju" T. ispružila ruke, povukla zavjesu, iščupala karnišu iz zida, karniša je srušila tegle s prozora... I tako sada u dnevnom boravku nemam ni karniše ni zavjese...

  38. #138
    eva71 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    232

    Početno

    Znas KKK, nikad nisam od djeteta ocekivala da izgleda kao i ja, ima moje oci ili, ne dao bog, moju kosu.... sin je pokupio lude lokne od ne znam koje bake ili prabake, a kcer ima divnu crnu kosu; oni su meni najljepsi bas takvi kakvi jesu. A po karakteru je bas moja posvojena kcer na mene, "tvrdoglava ko mama", pa se u njoj skoro cesce prepoznam nego u sinu.... to ti bas nema veze da imaju iste oci.
    Mislim uistinu da su djeca isto zeljena i voljena, samo sto posvajanju prethodi vise razmisljanja i, kad se posvoji veliko dijete, prilagodba i pocetak majcinstva su drugaciji nego sa bebom, ali ljubav je ista....
    Ja ni rodeno djete nisam dozivljavala kao "dio mene" ili "krv moje krvi" i tako to...Posvojiti djete znaci prihvatiti ga kakvo je, bez ikakvih zelja ili ocekivanja da bude "kao mi", da izgleda kao mi ili da ima nase kvalitete ili mane (to osim toga ionako ne smijemo ocekivati od djece). Imati djete je voljeti ga i dopustiti mu da svoje kvalitete razvije u najvecoj mogucoj mjeri dok ne postane covjek....

  39. #139
    eva71 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    232

    Početno

    Citiraj Rebbeca prvotno napisa Vidi poruku
    T. ispružila ruke, povukla zavjesu, iščupala karnišu iz zida, karniša je srušila tegle s prozora... I tako sada u dnevnom boravku nemam ni karniše ni zavjese...
    Vidim da Vam je uzbudljivo, ali i osjecam iz Tvog pisanja da na to gledas dobrodusno...I meni je to novo, sve "gluposti", koje bi inace zabranila ili malo strozije branila, sad mi se zapravo cine kao ugodne obiteljske aktivnosti...Moj sin je, da zafrkava sestru, jutro proveo tako da je ribao balone po svojoj glavi, da ih naelektrizira, i onda ljepio na zidove. Naravno tako visoko da ih sestra ni sa stapom nije mogla skinuti... kako je to zabavno imati sestru upola manju!

  40. #140

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Hvala Bogu što postoje ljudi kao ti Rebbeca. Ja dala svog maleckog jer nisam mogla brinut o njemu, i to je jednako ko da sam dala svoje srce i dušu. Navečer kad zaspim osjećam njegov miris, a kad se probudim kažem si da moram izdržat samo taj dan. Da mogu sve loše što ga u životu čeka uzela bih sebi. Tješi me kad vidim da ima ljudi kao ti.

  41. #141
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    KKK, tužna je tvoja priča

    Ali, puno je divnih i dobrih ljudi koji svojoj posvojenoj dejci pružaju toliko ljubavi i sreće da nitko ni ne upita jesu li ih oni rodili

    vjerujem kako ne prođe dan da ne pomisliš na svoje dijete, ali tada vjerojatno nisi mogla postupiti drukčije.
    vjeruj kako je tvoj sin došao u neku divnu obitelj i da je sretan.

  42. #142
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Evo ponovo malo mene...
    Atmosfera je prava obiteljska, dječica su... prava djeca, ima dana kad se verbalno prepucavaju, ima dana kad se štipaju, a ima dana kad su taaaaako dobri, i prema nama, i međusobno.
    Neki dan je B. uštipnuo T. tako jako da se rasplakala. Kad je skužio što je napravio, zagrlio ju je, i tješio. Začas, naravno, kao da ništa nije bilo.

    Primjećujem u zadnjih tjedan-dva da njihova pasta za zube nestaje brzinom svjetlosti, skužim da T. stavlja na obje četkice ogromne količine paste, od koje polovica odmah padne u umivaonik. Uletim pri jednom pranju zubi u kupaonu, pitam tko to i zašto stavlja toliko paste?
    T. kaže: ja
    B. kaže: ne ona, ja stavljam
    ... i sad si ti pomozi...

  43. #143
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    KKK žao mi je što si bila primorana tako postupiti, ali očito nisi mogla drugačije. Vjerujem da si ga dala u dobre ruke, da je voljen i željen kao da im je biološko dijete i da mu ništa ne fali. Neka te to bar malo utješi. Ako uspijem doći do svojeg sina ili kćeri, biti ću vječno zahvalna toj majci koja ga/ju je donijela na svijet i nama omogučila da dođemo do toliko željenog djeteta!
    Rebecca, vidiš kako braco pazi na seku! Tako slatko!!! Priča o njih dvoje me tako raznježila da jedva čekam još jednu takvu priču, ovaj put vlastitu!

  44. #144
    eva71 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    232

    Početno

    Rebecca, bas mi je drago cuti novosti. Bas su vidim razvili ono bratski, u dobrom i u zlu...
    Moj veliki je puno "zlocestiji" u mojoj prisutnosti nego kas su sami : dok sam ja tu nagovara sestru da skoci s pete stenge, jer zna da me to izbezumi, a kad je on pored nje u parkicu, kaze "pazi nemoj tu skociti, to ti je previsoko!"...
    U svakom slucaju je, kao i kod Tebe, puno uzbudljivije, burnije i veselije...

  45. #145
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Eh, pa moraju se malo starija braća praviti važna...

  46. #146
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Cure, da čujem savjete i komentare...
    Naša T. se još uvijek pomalo "srami" tate, tj. kada ju on zagrli ona se najčešće izmakne s izgovorom da joj je vruće. To je jedino u toj situaciji, inače je vrlo otvorena s njim: kad ga nema doma, pita gdje je i kad će doći, voli pričati s njim, nije joj neugodno da je on u kupaoni kada se ona kupa, važno mu pokazuje prve dlačice ispod pazuha...

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Nekako mislim da će to doći na svoje, al da probate s "spontanim" grupnim maženjem i valjanjem po kauču i škakljanjem, onako svi četvero, tako nema te jedan na jedan napetosti i odnosa??

  48. #148
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Samo vremena tu treba.

  49. #149
    eva71 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    232

    Početno

    Rebecca, moja kcer je manja a isto je sa MM je manje simbioticna. Ni ne srami se, stalno ga moljaka da ju nosi i skaklja, ali za puse nesto svoje "glumi" - vidi da bi mu bilo drago, pa se pravi vazna...
    Mislim da su to vise godine...moj veliki se drzi ko da sam mu ucinila nesto strasno kad ga poljubim ili pogladim, a ne smijem ga ni bas zagrliti. A moj je oduvijek!

  50. #150
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Evo, prije tjedan dana smo se vratili sa prvog ljetovanja u četvero. Klinci su uživali, pogotovo naša kćerkica koja nije izlazila iz vode. Iako je do sada u svome mladom životu na moru bila samo 3 puta, došla je kao vrlo dobra plivačica. A u tih 5 tj. koliko smo bili na moru je: usavršila plivanje, naučila roniti, kolute unaprijed i unazad, stoj na rukama... ma prava je ribica!!! Bilo mi je prekrasno gledati njene i sinekove igre po vodi! Tata ih je oboje morao bacati do iznemoglosti, što i nije tako lako s obzirom na njihovu veličinu ( i težinu ).

    Počele su pripreme za novu šk. godinu: dječica su omotala knjige, naljepila naljepnice, ispisala imena, počeli smo malo i matematiku ponavljati....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •