Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kakva su AP djeca kad odrastu?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    40

    Početno Kakva su AP djeca kad odrastu?

    Čitala sam Searsa i on navodi da su takva djeca kao starija sigurna u sebe, stabilna i sretna i da izrastaju u sretne i uspješne ljude. Kako je moj Mark, a i većina djece ovdje još dosta mala, zanima me da li znate (ili imate) kakav primjer, kakva su starija AP djeca i kakvi su kasnije kao ljudi?

  2. #2
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    i ja već dugo čekam odgovor na ovo pitanje i pokušavam dokučiti zašto nitko ništa ne odgovara. nešto si mislim da je to zato jer možda ap fore su kod nas relativno nove pa se ne može naći mama koja bi na ovom forumu rekla nešto o svom ap odgojenom klincu koji je sada odrastao čovjek.
    kad sam ja bila mala (prije 29 godina) ap definitivno nije bio u modi, mama me dojila 7 mjeseci, spavala sam u krevetiću imala dudu i bočicu, i nakon toga odgajala me baka jer je mama morala završiti fax. svejedno sam odrasla u ap mamu.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    104

    Početno

    stize odgovor!
    juce sam pricala sa bakom i odusevila se kad mi je rekla da je moju mamu dojila na zahtev do 3 godine (i to na svim javnim mestima iako je to tada (1961.)u beogradu izazivalo stalno neodobravanje okoline), spavala je sa mamom, nije joj davala cuclu i stalno je nosila!
    rezultat: jako, jako samostalno i sposobno dete, jako sigurna u sebe, jako pametna i jako je brzo napredovala kao dete (naucila da cita cim je prestala da sisa).

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    tamo di je sve po mom
    Postovi
    334

    Početno

    Sretna!

  5. #5
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Divno :D
    Izljubi baku i reci joj da mi je mama-idol :D :D :D

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Što meni fali?
    Ja sam super
    :wink:

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •