Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Child carrier - Help!

  1. #1
    Imama

    Početno Child carrier - Help!

    Cure, molila bih vas ako netko zna gdje bi u Zagrebu mogla nabaviti ovo:

    http://www.campmor.com/webapp/wcs/st...berId=12500226

    Puno hvala.

  2. #2
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Jel to za dolazeci put u NYC? Svakako preporucam neku nosiljku za NYC (i/ili uzicu za dijete, 10$ u Targetu), ali iako imamo planinarski ruksak, meni se nije svidio jer je tezak. Ovaj koji si linkala ima 2kg, sto nije zanemarivo. Moji prijatelji kazu istu stvar, ona to ne moze nositi zajedno s djetetom (3 godine). Meni je mei tai udobniji od tog ruksaka. Idem u NYC Dec 11 s mei tai i 15-mjesecnom 10-kilasicom i bas cu ti napisati iskustva.

    Inace, vjerojatno ti se vise isplati kupiti jedan ruksak za dijete u NYC, sad je dolar slab i tu ima puno manji PDV (oko 9% u NYC cini mi se). Nadje se ili u trgovinama sa sportskom opremom, ili mozes kupiti rabljeni s oglasa na nyc.craigslist.org/bab, obicno za 20-40$ .

  3. #3
    Imama

    Početno

    Pino - Da to je za nadolazeći "možebitni" put, iako nemam pojma dal da idemo , sad smo se vratili od doktorice i dala mu je sumamed, to je već četvrti antibiotik u zadnja dva mjeseca i u totalnoj sam komi.

    Mei Tai zaista izgleda jednostavnije, ali pitanje je da li može izdržati kilažu trogodišnjaka?

    Ova uzica izgleda dosta zgodno, ima li toga negdje u zagrebu?

    U svakom slučaju, hvala na info.

  4. #4
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Ih, da li izdrzi 3-godisnjaka... izdrzi... i odrasloga - pogledaj ovdje.

    Ne znam da li uzica ima u ZG, ali imas temu "lajna za djecu" nekoliko tema nize na ovom pdf, pa znam da ih ima (tj. vidjene su po ZG), ali tko zna gdje su kupljene.

    Suosjecam s prehladama, mi smo bili jedan Bozic u NYC i bilo nam je hlaaaadnooooo (sto li ga zapuse po onim avenijama). Zato, cim vise po unutra - npr. Metropolitan muzej, uvijek smo donirali samo 1$ za kartu (nakon prvog puta), posto je plati koliko hoces, a suggested donation je 16$. Metropolitan je i inace skloniste za vrijeme loseg vremena...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •