Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 361 od 361

Tema: Koliko ste kila nabacile? :-) (6. dio)

  1. #351

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    432

    Početno

    Citiraj mici85 prvotno napisa
    31+1 i 14kg dobila....
    danas mi je doktor na pregledu rekao da sam predebela pa me to malo ubilo u pojam...
    tak sam tuzna...
    i bebica vec ima preko 2 kg i rekao je doktor da ima malo preveliku glavicu.
    jel to nest opasno?
    ja se tjesim da je to genetika posto je muzic rođen s gotovo 5kg i rekla mi svekrva da je imao ogromnu glavu...
    Nemoj se bedirat radi toga...

    Beba je i meni bila s 31 preko 2 kg..po NJIHOVOJ procjeni, a ja do sad nisam puno dobila kg iako sam u 35 tj. trudnoće

    S prvim djetetom sam te debelo šila...uf..kad se sjetim..30ak kg dobila..


    A sad je i sezona voća, tresanja, jagoda svega...pa kad ogladnis polagano na voce...ako te strah toga...

  2. #352

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    470

    Početno

    ja sam bila bjesna kad mi je doc rekla da izbacim slatko, masno i kruh prvo ipak sam ja u trudnoću ušla s teškom anemijom ( vjerojatno i zbog mog nejela ) i sad napokon jedem zdravo, kruh, slatko a pogotovo masno ionako i ne jedem u nenormalnim količinama i ne namjeravam to smanjit ili ne daj bože ukinut skroz , al kao što rekoh doc me više ne gnjavi zbog prirasta težine a ja više i ne namjeravam ić kod nje ( ići ću na preglede u Vinogradsku jer me otkantala zbog komplicirane trudnoće ) tako da mogu jest normalno i bez grižnje savjesti - iskreno više i ne namjeravam stajat na vagu, glupo je da se opterećujem s nečim na što ne mogu utjecat, kad se bebica rodi onda ću bez problema skinut to što je viška ( a ja mislim da toga i nema puno ) jer ja inače obožavam puuuuno šetati ( i to mi jaaako fali )

  3. #353
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    Citiraj Sretna Mama prvotno napisa
    Citiraj mici85 prvotno napisa
    31+1 i 14kg dobila....
    danas mi je doktor na pregledu rekao da sam predebela pa me to malo ubilo u pojam...
    tak sam tuzna...
    i bebica vec ima preko 2 kg i rekao je doktor da ima malo preveliku glavicu.
    jel to nest opasno?
    ja se tjesim da je to genetika posto je muzic rođen s gotovo 5kg i rekla mi svekrva da je imao ogromnu glavu...
    Nemoj se bedirat radi toga...

    Beba je i meni bila s 31 preko 2 kg..po NJIHOVOJ procjeni, a ja do sad nisam puno dobila kg iako sam u 35 tj. trudnoće

    S prvim djetetom sam te debelo šila...uf..kad se sjetim..30ak kg dobila..


    A sad je i sezona voća, tresanja, jagoda svega...pa kad ogladnis polagano na voce...ako te strah toga...
    joj, ja svaki dan tamanim puunnooo voca...pokusavam se ne badirati zbog kila. manje cu papati ovaj ostatak trudnoce i uzivati...drugo mi ne preostaje...

  4. #354
    sanjaneo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    297

    Početno

    ovaj mjesec 0!!! :D :D

  5. #355

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    265

    Početno

    Citiraj sanjaneo prvotno napisa
    ovaj mjesec 0!!! :D :D
    Svaka čast, ja ovaj mjesec 0,2 kg :D :D
    Ipak funkcionira "za doručak ko kralj, ručak podijeli, a večera ko siromah" (tako nekako...uglavnom)

  6. #356
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    pa cestitam vam mrsavicama ja ovaj mjesec 1,5kg do 2kg, varira. prosli je bila samo 1 kg, pa sam bila happy. a ako sad nakon 30.tj. tek krece dobivanje na kilazi, onda sam nadrapala :/

  7. #357
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    Citiraj saska7 prvotno napisa
    ee, u 24tj na pregledu sam bila na +2 sad sam u 26 i na +4 sam!!! :shock:
    hah....fakaat je bilo na naglo, ali jucer na pregledu 28w3d sam imala samo pola kg vise, oliti +4,5
    bas me prepalo da ce tim tempom stalno...
    jos 12tj, visemanje, do poroda pa stalno nesto racunam koliko bi mogla ukupno dobiti do kraja ako ipak malcice stanem na loptu.
    primjetila sam da, odkad koristim sporulinu i zelenu magmu, jedem zapravo manje.
    mislim da utjecaj umjetnih multica ima veze sa apetitom. brine me malcice granicni nalaz zeljeza u krvi pa sad vazem odluku da li da pocnem piti zeljezo koje sam dobila na recept od doktora ili ne...jos cu vidjeti..

  8. #358
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    saska7 pa meni se +4,5 kg za 28+3 uopće ne čini puno :?
    al pošto mi je prva trudnoća, ne kužim se baš puno...
    ja sam jučer na 12+5 imala +1,5 kg i činilo mi se ok... sad više nisam sigurna...

  9. #359
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    pa ni nije puno...cisto zato sto je zapravo rijec o +8 (prvo sam izgubila 3,5, a sad dobila do +4,5) bilo bi strasno da sam dobivala istim tim tempom bez ovog gubitka jer sam startala sa viskom (poprilicnim)

    ono sto je mene uzrujalo je cinjenica da sam u 2tj nakon pregleda dobila 2kg..i onda u slijedeca 2tj jos 0,5. ovaj skok me usokirao...iako, kao i sa klincem kad se rodi, tako i u trudnoci, skokovi su normalni i ne treba se uzrujavati ukoliko nalazi pokazu da je sve ok...

  10. #360

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Prva trudnoća trajala 37 tjedana, dobila +17 kg, iz bolnice izašla s +5 kg, beba teška 2740 grama.
    Druga trudnoća trajala 38 tjedana, dobila +10 kg s time da sam dva mjeseca prije termina imala +12 kg, a u zadnja dva mjeseca sam pala na +10 kg (nemreš vjerovat, to me jako brinulo), beba je super zdrava i prava samo malo lakša 2790 grama.

  11. #361
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    7. dio topica potražite ovdje ovdje

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •