Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Padanje kose

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23

    Početno Padanje kose

    Drage cure, meni evo vec drugi mjesec strasno pada kosa.
    Nije mi problem da cu ostati celava (danas se sve nosi ), ali mi uzasno smeta sto je nalazim svuda po stanu, a u zadnje vrijeme i po Petrinim stvarima, bez obzira koliko se ja trudila paziti
    Sta da radim?
    Da pijem vitamine? (Pijem ponekad prenatal i vit C) I koje uopce smijem zbog dojenja?
    Ili da radim pakunge? Koji bi mogli pomoci?
    Jeste imale ovaj problem?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Meni je kosa počela ispadati kad je moje dijete bilo staro kao otprilike tvoja curica.
    Pa sam ja koristila sve moguće vitamine , ampule i šampone koje bi mi kao trebale pomoći u zaustavljanju opadanja.
    Pa sam napravila kompletan liječnički pregled i sve je bilo ok.

    Ali...
    Moj Ivo sada ima 17 mjeseci a meni kosa još ispada.
    Prorijedila se je, ali još nisam ćelava.
    Što kažeš, kose je posvud- puna kuća.

    I još nešto, ja sam primjetila da mi ispadaju i obrve kad ih malo jače potegnem.

    sad koliko će to trajati

    nekad me zbog toga uhvati depresija , al se ne dam.
    Nadam se da neću oćelaviti jer mi je i moj ginekolog rekao- ma di si ti vidila ćelavu žensku?

  3. #3
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Meni jos uvijek nakon 16 mjeseci ispada kosa. negdje nakon pola godine je stala, ali nakon toga stanje se pogorsalo tako da je sada gore nego prije. Nista ne pomaze. Sretna sam jer imam gustu kosu pa se ne vidi da mi fali kose. A ima je posvuda. Najvise mrzim kkad vidim snopove kose u kupaoni ili u krevetu. Cesljam se na balkonu ili nad zahodskom skoljkom. Kad perem kosu, od ostataka bih mogla napraviti jednu postenu periku.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Meni je lakše kad vidim da nisam usamljena sa tim problemom, jer iz moje okoline ne znam nikog s tim.

    što kaže matilda, i meni je bio jedan period stagnacije par mjeseci, pa sad opet.
    Ja imam inače jako gustu kosu , pa i moja dječica ( vidi avatar ) su
    bile najčupavije bebe u rodilištu - to im nije bila ona kosica koja otpadne -
    već prava, čvrsta koja se zadržala.
    Meni u trudnoći stvarno nije ispala niti jedna vlas, već mi je kosa postala nekako puno tamnija i vlasi deblje.
    Zato sam ja razvila neku svoju teoriju da će mi sad opadati dok se ne izmjene totalno sve ove tamne i debele vlasi.
    Sa ova kosa što mi raste je stvarno tanja i svijetlija, mislim ovo je sad moja uobičajena boja.

  5. #5
    margita

    Početno

    ista stvar...puna kuca moje kose...prije par dana sam se i osisala...jer ovako kraca bar kad otpada izgleda da je ima manje nego kad je bila duza...a valjda ce i to proci... :?

  6. #6
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    I ja sam tu.... živa katastrofa koliko mi kose otpada. Još se čudim kako se baš 'izvana' ne vidi da mi se prorijedila. Strah me prati i češljati jer - ostane kose za jedan pošteni skalp. Naravno, kose ima po cijelom stanu i razvlači seee (jer mi je duga otprilike pola metra, valovito-kovrčava).

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •