Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 185

Tema: Crinone gel

  1. #51

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Ja sam od punkcije bila na utrićima, i nakon transfera mi je napisan crinone gel. ali sam nastavila sa utrićima jer nisam odmagh išla kod gin, i danas sam ga podigla, ali mi ništa ne piše jer on ide 1x dan , jer utriće stavljam 3x2.

  2. #52
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj MAMI 2 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam od punkcije bila na utrićima, i nakon transfera mi je napisan crinone gel. ali sam nastavila sa utrićima jer nisam odmagh išla kod gin, i danas sam ga podigla, ali mi ništa ne piše jer on ide 1x dan , jer utriće stavljam 3x2.
    1x dan, prije spavanja

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    i meni je gin. prepisao crinone gel i utriće (prvi puta), mogu li utriće ipak stavljati vaginalno? petak je, ne radi mi gin

  4. #54
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    zlatta naravno da možeš čak je i poželjno samo se stavljaju 3x2 za razliku od crinona

  5. #55
    niki78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj zlatta prvotno napisa Vidi poruku
    i meni je gin. prepisao crinone gel i utriće (prvi puta), mogu li utriće ipak stavljati vaginalno? petak je, ne radi mi gin
    znači u isto vrijeme koristiš i utriće i crinone gel? Vaginalno naravno da možeš staviti utriće, ali ako u isto vrijeme koristiš i crinone gel, ja bi barem onda navečer popila utriće, da baš ne stavljaš i jedno i drugo u isto vrijeme...

  6. #56
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Sorry ja nisam baš skužila znači tebi je prepisao i jedno i drugo? E to ne znam kako je zamislio mislim koju dozu, u koje vrijeme...to trebaš sve dr. pitat

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    da, koristim crinone i utriće u kombinaciji,
    vikend je, tek u pon.poslijepodne mogu pitati dr., ali problem je bio što me želudac boli od utrića
    hvala vam na odgovorima, od danas stavljam i utriće vaginalno

  8. #58
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ali mislim da ti je previše ta doza koju mi stavljamo inače kad ne koristimo crinone, navečer mislim da ih možeš slobodno preskočiti a stavi ujutro i popodne, tako bi ja napravila

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    370

    Početno

    i meni se čini previše, ali po utriće kod dr. išao mm u petak i kada se vratio i sa crinone gelom više nisam mogla nazvati dr. da pitam kako i zašto??
    na utrićima mi piše 3x2, na crinone 1x1 .
    do sada sam uvijek bila samo na utrićima, zašto mi je sada upotpunio i gel - saznam u ponedjeljak. vjerojatno zbog godina (43 )
    hvala na odgovorima

  10. #60
    Sela avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,137

    Početno

    Slobodno mozes kombinirati utrice i crinone,ali ne,ako sam dobro shvatila, istodobno.Utrici idu svakih 8 sati,a crinone svakih 12(tako je meni preporuceno,znaci 2 X1).Kad bih bila doma i bez obaveza koristila sam utrice,a kad bih izlazila ili iz nekih drugih razloga trebala komociju tokom dana,koristila sam crinone.Kombinirala sam ih i unutar istih 24 sata,no uvijek pazila na razmak sati,utrici 8 sati,crinone 12.Nikad nisam koristila i utrice i crinone kao jednu dozu,cini mi se rasipanje i nepotrebno.
    Posljednje uređivanje od Sela : 06.03.2013. at 10:11

  11. #61
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Imam pitanje..transfer je bio u petak i rečeno mi je stavljati crinone gel 1x na dan.Pošto mi tek sutra radi doktor,rekla mi je sestra na transf. da koristim utriče 3x2 dok ne podignem gel.Sad čitam...pa jel to podjednaka jačina progesterona?Jednom dnevno gel i 3x2 utriči.

  12. #62
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Meni je isto bilo rečeno 1x Crinone ili 3x2 Utrići, a tako misli i Radončić: http://zdravljeizivot.com/forum/view...p?f=70&t=21302
    Sretno žužy!

  13. #63
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Tnx Argente,

  14. #64

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    dogovorila sam danas sa svojim dr. da ce od srijede u sklopu pripreme za fet umjesto utrogestana ici crinone, jer planiram na posao odmah nakon transfera. koliko sam shvatila 1x1? vidim da su vjecne rasprave oko toga jel to dovoljno pa i mene malo hvata "panika". utjesite me
    nisam vidjela link na dr. R. hvala!
    Posljednje uređivanje od bubekica : 08.04.2013. at 13:19

  15. #65

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Crinone gel je odlična stvar , pogotove za one koje nemaju vremena ležat nakon utrogestana...stavlja se navečer prije spavanja..svaki gel ima svoj aplikator tako da je odličan...a i za cure žene koje imaju duge nokte ....ja sam redovito morala rezat nokat/nokte kada bi koristila utriće...a sada imam duge (gelirane nokte ) ... i da s utrićima bi mi cijeli dan nešto curkalo ...pa kombiniraj dnevne uloške + mjenjanje gaća 5 x dnevno....s gelom nema toga

    Moje iskustvo : VIŠE NIKADA UTROGESTANE!! -nikad ne reci nikad

  16. #66
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Bubi, obzirom da znam da tebe tješe dokazi, a ne obećanja , evo ti malo dokaza:
    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20045758
    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17081536
    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8943507

    Što se obećanja tiče, i mene je Crinone preporodio, jedino sam nakon njega imala takvu koloniju candide... Ja sam komadiće i dalje pripisivala čišćenju od gela, a u stvari me napale gljive, tako da savjetujem pripaziti na to kad prestanete sa gelom tamo negdje u 13. tt

  17. #67

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    maco mene unistili utrici prosli put, ne samo da me candida napala nego mi je sve bilo do krvi zguljeno od ulozaka, iako sam koristila neke turbo sensitive pamucne... ali ocito je mom tijelu konstantna vlaznost + kretanje (puno puno sam vise isla okolo nego u stimuliranom ciklusu) bilo too much. spasila sam se acidosalus vaginaletama pa se nadam da nece buknut opet uz crinone.
    hvala na linkovima!
    Posljednje uređivanje od bubekica : 08.04.2013. at 14:51

  18. #68
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    I ja dajem veliki plus crinone gelu.
    Imala sam filing da mi 90 % utriča iscuri van ,dok gela stavim navečer prije spavanja i tokom cijelog drugog dana ako nađem 2 %

  19. #69
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    i ja se nadam tom crinone gelu next time jer su me utrići dotukli, em su me napuhali, em sam spavala čim bi ih stavila , em je curilo u vražju mater...
    isto mi je bilo sve iziritirano.
    iako, kad je jedna cura pitala da bi i ona crinone, rekli su joj je su utrići bolji?!?!
    da li je stvar neinformiranosti ili???
    ugl, čitam samo pozitivna iskustva s gelom

  20. #70
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Maco, super linkovi

  21. #71
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    ljubi moj gin nije ni znao za taj gel niti da je na listi Hzzo. Osim toga, kutija utrica je cca 40-50 kn, a crinone za 15 dana je 350 kn, ako me sjecanje sluzi.
    Meni je moj pisao bez problema na moje trazenje, a za gineke koji nisu tako velikodusni, spomenite Mpo-ovcu da napise Crinone umjesto utrica. Onda ne bi trebali raditi probleme...

  22. #72
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Nije ni moj znal,dva dana sam zvala ljekarne okolo po gradu dok nisam saznala da idu na recept.Moj dr mi je rekel da je to očito nešto novoga,on nije nikad čul za taj gel,stalno nekaj novoga izmišljaju u tom Zagrebu...A bome nisu ni u ljekarnama znali,jedna mi je rekla da ide na bijelu uputnicu i plača se 300 i nekaj kn,a druge dvije su mi rekle da nazovem sutra,dok istraže.Očito u kc nije neka potražnja za gelom

  23. #73
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Hmmm sve se mislim da i ja sad kad odem na FET pitam Poljaka da probam s Crinnone gelom. Do sad sam koristila samo utriče ali kako ovaj put ne planiram ostati doma sve do bete neg ići na posao milslim da bi mi bilo lakše kombinirati gel.

  24. #74
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    Ja ga dobila bez problema u ljekarni na normalni recept

  25. #75
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj corinaII prvotno napisa Vidi poruku
    Hmmm sve se mislim da i ja sad kad odem na FET pitam Poljaka da probam s Crinnone gelom. Do sad sam koristila samo utriče ali kako ovaj put ne planiram ostati doma sve do bete neg ići na posao milslim da bi mi bilo lakše kombinirati gel.
    Sigurno ce ti biti lakse!

    Ja sam mu rekla da bi se prebacila na njega jer imam paranoju od bubabaja i reka je ok.

  26. #76
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    ajde super ma ne može škoditi ipak je i skuplji nego utrogestani. A ginekologa imam super tako da mislim da nema problema.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    opet ja - navecer prije spavanja ili????

  28. #78
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Da, Crinone ide navečer prije spavanja i uz recept kojeg vam daje ginić dobijete ga besplatno.
    Dosta ljekarni, barem u Rijeci, nema ga na lageru, ali naruče pa za dan, dva dođe.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    hvala!
    gdje ga ima u zagrebu? da ne lutam/zivkam.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Evo, prva doza stavljena. Palo mi je sad na pamet, kak je sa bracnim duznostima do fet-a obzirom na crinone? Ima kakvih pravila? I obzirom da sam strebsa, ak se nekom da u pp napisat kaj me ceka s tim cudom

  31. #81
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    eh bubi bubi, blagosi ga tebi

    mm nema šanse da pristane na sex (upravo tako, pristane, molim ga ja ali aaa)dok je dole nekaj umočeno

    no ja sa sa crinone gelom počela tek od transfera, do tada utrići standard 3×2

  32. #82
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    bubekice, imaš pp

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    evo mene opet, nakon tjedan dana koristenja. ujutro mi se iscijedi dosta nekakve prozirno-bijelkaste rijetke tekucine - ima li to veze s gelom? s druge strane - unutra ostane puno onih stvrdnutih gromada, a i temp mi je skocila pa se nadam da djeluje...

  34. #84
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    evo mene opet, nakon tjedan dana koristenja. ujutro mi se iscijedi dosta nekakve prozirno-bijelkaste rijetke tekucine - ima li to veze s gelom? s druge strane - unutra ostane puno onih stvrdnutih gromada, a i temp mi je skocila pa se nadam da djeluje...
    Bubi ne brini... Meni isto ide non stop taj iscjedak... Vodenkasti, bez mirisa. To je od gela. A temp mi i dalje bude povisena ujutro.

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Hvala draga!

  36. #86
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    eto ja sam se zeznula pa nisam pitala za taj gel, meni je tlaka kad moram u 7h ustat ici dobro oprat ruke i gurkat utrice svako jutro, pa onda u 15h uvijek planirati odlezat barem 40min ma koma , bas mi dopizd. to stavljanje utrica , jos imam nenormalnu fobiju od baja onda perem ruke ko luđak svaki put, ako Bog da budem trudna mozd a budem ko i prosli put koristila utrice do 21tj pa izludi to

    moje pitanje je zapravo jel ja mogu od poz. bete trazit taj gel , tj. jel mogu sa utrogestana preci na gel ??

  37. #87
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    eto ja sam se zeznula pa nisam pitala za taj gel, meni je tlaka kad moram u 7h ustat ici dobro oprat ruke i gurkat utrice svako jutro, pa onda u 15h uvijek planirati odlezat barem 40min ma koma , bas mi dopizd. to stavljanje utrica , jos imam nenormalnu fobiju od baja onda perem ruke ko luđak svaki put, ako Bog da budem trudna mozd a budem ko i prosli put koristila utrice do 21tj pa izludi to

    moje pitanje je zapravo jel ja mogu od poz. bete trazit taj gel , tj. jel mogu sa utrogestana preci na gel ??
    Mozes Kapice.
    Ja sam tamo negdje u 6-7 tt presla sa utrica na crinone (isto zbog straha od baja i neugode zbog stalnog curkanja utrica).
    Malo sam bila zabrinuta jel to dovoljna kolicina, ali me dr uvjerio da je i proslo je, kuc-kuc, bez problema!

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    crvenkapice za prelazak ti je maca napisala, a sto se tice pranja ruku u 7 ujutro - mozes drzati antibakterijski gel ili maramice pored kreveta, tako sam ja kad sam koristila utrogestane.

  39. #89
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    uh ne bi ja mogla gurat prstice obrisane maramicama,meni to nije dovoljno cisto , imam fobiju od baja od svega ,
    pa u 7h onako sva nikakva perem trljam ruke 5min ma izludi me to

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    mislila sam na antibakterijske maramice....

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    svakih toliko mi ispadne neki veci komad gela (stvardnuti) i on je redovito smedje boje. normalno ili?

  42. #92
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Normalno.
    Meni po par dana nije nista izlazilo (ali sam cijelo vrijeme osjecala da mi je rodnica zabetonirana od ostataka gela) pa bi onda rodila komadinu tog silikona.
    Salila sam se da cu i kad budem radala, prvo radati ostatke Crinonea pa tek onda Klempica

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ja svakih 2 dama prstom pokupim ono sto je blize otvoru rodnice, inace ne bih nakon 3 dana koristenja imala kud gurnut aplikator. thnx.

  44. #94
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    bubekice, sve isto - bogati vodenasti iscjedak, višebojne grudice (bijelo-žuto-smeđe-sivo kako koji dan) - naravno, u dobitnom postupku

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    argente okitit cemo mi bor tim kuglicama
    a u ostalim postupcima?
    ufff, da mi je takav scenarij.

  46. #96
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    u ostalim sam bila na utrićima

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    u ostalim sam bila na utrićima
    bas ti fala

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    evo da prijavim nuspojave crinonea:
    1. pikanje/stipanje, osjecaj neugode u maternici
    2. roskasti spotting svakih par dana
    3. smedje gromade

    sve u svemu - bolja opcija sto se tice elegantnosti, ali... imam osjecaj da cu ostat bez cervixa cekajuci betu.

  49. #99
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    evo da prijavim nuspojave crinonea:
    1. pikanje/stipanje, osjecaj neugode u maternici
    2. roskasti spotting svakih par dana
    3. smedje gromade

    sve u svemu - bolja opcija sto se tice elegantnosti, ali... imam osjecaj da cu ostat bez cervixa cekajuci betu.
    Ajde se probaj prisjetiti nuspojava (i produkata) utrica nakon prvog koristenja.
    Isto nisu bas bajni, koliko se ja sjecam
    Prvo sto mi padne napamet je bljak

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Ajde se probaj prisjetiti nuspojava (i produkata) utrica nakon prvog koristenja.
    Isto nisu bas bajni, koliko se ja sjecam
    Prvo sto mi padne napamet je bljak
    ma je, je, slazem se, al ova brljavljenja me bas svaki put dovedu do ruba zivaca jer mislim da m stize. nadam se da je od gela, iskreno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •