Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 108 od 108

Tema: vaginalni porod - video!

  1. #101
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    tridesettri super! hvala za ovaj predivan filmić.
    skroz sam dirnuta jer sam se odmah sjetila svake sekunde svog poroda.
    doista je nešto magično u toj vodi!

  2. #102
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    Citiraj Strobery Shortcake prvotno napisa
    Citiraj bubimira prvotno napisa
    A pogledajte ovu coolericu!!!
    Žena se na izgonu smije na glas a tata prihvaća bebu!

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Aht0HqI7GSw
    Ne mislite li vi da je ova mama ipak "na nečemu". Malo mi je suviše 8)
    DA, na endorfinima i oksitocinima!
    Točno to, puhovi!
    Stroberry, ja sam prvo rodila uz epiduralnu, nisam osjetila ni da je beba izašla, i nisam znala kako da se osjećam i bila sam sva zbunjena.
    Al nakon drugog poroda bez ikakvih sredstava za ublažavanje bola (i to u predrađaoni, sa 6 žena oko mene), obuzelo me oduševljenje i euforija identično kao ovu ženu, nitko osim mene i bebe za mene više nije postojao

  3. #103

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Tuzla; BiH
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj bubimira prvotno napisa
    A pogledajte ovu coolericu!!!
    Žena se na izgonu smije na glas a tata prihvaća bebu!

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Aht0HqI7GSw
    Žena je legenda, ja se napinjala kada sam gledala

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    73

    Početno

    Mislim da bi u eri interneta svaka buduca mama trebala vidjeti kako to stvarno izgleda, a ne na komedijama i dramama iz Holiwooda gdje je sve ili smijesno, ili dramaticno...

    Ovaj prvi snimak mi je skroz super i jedva cekam da rodim, ali kad mu je zveknula onu cijev u nosic, morala sam da zazmurim. Mene su sinusi od gledanja zaboljeli, a kamoli ono majusno stvorenje!

    A to sto prigovaraju babicama za tu "rutinu", a sto da ocekujes? Zamisli kada bi sve sto rade, a rade to svaki dan uzimale k srcu - isle bi u penziju nakon prve godine rada.

    Jedino sto svi ovi snimci, kako vec i rekoste - nikud nema epiziotomije ni pucanja. Ne shvatam! Sta su to - zene u Americi rastegljivije od nas ovdje?! Ili je problem u primitivizmu i nedorasnloj medicini? Na Zapadu Europe, prodaju gelove kojima pripremas medjicu za porod - kakvo crno rezanje?!

    No, ja se ne mogu mnogo nadati...

  5. #105
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    zakaj?

  6. #106
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno carski je sve- samo definitivno nije za carice.

    Citiraj Beta prvotno napisa
    http://www.youtube.com/watch?v=YoCN18ftKzI&feature=related
    Cure moje, pa to je strasno za gledati. Izdrzala sam tocno minutu i pol.
    Nisam nikada (jos) rodila, ali sma se veceras nagledala svakakvih vaginalnih filmova koje su neke od vas predlozine i nekih koje sam sama izabrala na youTube. Prvi me malo sokirao, ali poslije shvatis da je tehnika kod svih ista i rezultat PREKRASAN!
    Isla sam pogledati ovaj carski, ejr nikad se ne zna, mozda cu ga MORATI imati (ne daj boze), a i zanimalo me kroz sta su to prosle (dobrovoljno) moje dvije prijateljice. I dobro je da jesam, jer sada mi nece pasti na pamet da trazim ili nedjaboze pristanem na carski osim ako o njemu ne bude ovisio zivot moje bebe.
    P.S. By the way, malo su mi neobicne one zene koje su rodile a osjecaju se da ne mogu pogledati prirodni vaginalni porod. Da li je to zato sto ste prosle kroz lose iskustvo pa se ne zelite prisjecati ili...?

  7. #107
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno dodatak

    Da ne bi bilo zabune sa mojom porukom gore. Ovo sto je prestrasno i zastrasujuce (meni) je film carskog reza.
    Nasuprot njima, prirodni vaginalni porodi su mi osim prvog koji me malo sokirao svi bili kao jedno PREKRASNO CUDO

  8. #108
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    Na Zapadu Europe, prodaju gelove kojima pripremas medjicu za porod - kakvo crno rezanje?!
    primijetih, u bio&bio imaju novu liniju proizvoda za trudnice i bebe, između ostalog i za masažu međice.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •