Stranica 3 od 15 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 730

Tema: ZPD 2004 vol. VI

  1. #101
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Snorki, toplo se nadam da se nećeš previše osuti. Kako su ti limfe?

  2. #102
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Snorki, drži se
    Kako Edi?

  3. #103
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Hvala , ja sam bolje. Još uvijek ukočeno, ali budući da (na žalost) do kasno poslijepodne neću vidjeti Floru, mogla sam popiti tabletu protiv bolova, pa mi je mrvicu lakše (ali i dalje boliiii).

    Fionino oko je još malčice crveno, ali nije htjela propustiti vrtić, jer pripremaju priredbu, pa smo ju pustili da ode, no dogovorili smo s tetom da se ne ide van igrati, da ju ne propuše vjetar.

    Snorki, kako si ti? A Edi?

    A vi drugi? Jeste mi zdravi i veseli?

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Snorki, toplo se nadam da se nećeš previše osuti. Kako su ti limfe?
    ma dobro sam jos uvijek. Ta dva cvora su uvecana i nista vise. Nije strasno, ali malo boli na dodir. Vidite da sam na netu

    Sanja

  5. #105

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    mislim da se ovaj drugi cak malo smanjio

  6. #106
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Sanja, nisam stigla sve iščitavati - jesi se ti to ukočila.
    ~~~~~~~~~ da brzo prođe.

  7. #107
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Hvala, komadice.

    Kako su naše friške mame i njihove bebice?

  8. #108
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Sonja je super, Leon stalno pored nje i takoooo
    Sa Čoksom se nisam čula od prijepodneva

  9. #109
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Sanja
    Ozdravi nam do nedjelje

  10. #110
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj tweety prvotno napisa
    Sanja
    Ozdravi nam do nedjelje
    Thanks. Nadam se da hoću.

    Inače, mi smo se elfizirali Hvala Tiwici na ideji.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    cure, Edita ima lau temperaturu (37.2) vise ne znam sta da mislim

  12. #112

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Sanja

    Snorki, kako si nam ti?

    Pusa novopečenim dvostrukim mamicama i njihovim bebicama

    Pusa i našim trudnicama, ma pusa svima od spooky femili.

    Danas Pia i ja idemo k frizerki. Pia se tome jaaaako veseli. Sada će biti prvi put kod frizerke, a odlučila sam se na to jer joj potrebno skraćivanje vrhova. Ima lagano kovrčavu kosicu pa je bolje da to obavi netko vješt sa škarama .

  13. #113

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    ma dobro sam. Maloprije smo zvali doktoricu da je pitamo za ove moje limfe. kaze, to je normalno je je virus prvo napao taj dio oko usta.
    kaze da budem zadovoljno sto je sve ovako ok. Medjutim, kako ne iztlazimo iz peha, mene je uzasno strah. Edi mi se cini malo vruca i malaksala, pa me je strah da joj se sta ne pogorsa. Tim vise jer sam sad ja totalno nemocna i blokirana.
    Toliko sam ocajna da vise ne znam sta da radim Sve se sastalo u isto vrijeme

  14. #114
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    ma dobro sam. Maloprije smo zvali doktoricu da je pitamo za ove moje limfe. kaze, to je normalno je je virus prvo napao taj dio oko usta.
    kaze da budem zadovoljno sto je sve ovako ok. Medjutim, kako ne iztlazimo iz peha, mene je uzasno strah. Edi mi se cini malo vruca i malaksala, pa me je strah da joj se sta ne pogorsa. Tim vise jer sam sad ja totalno nemocna i blokirana.
    Toliko sam ocajna da vise ne znam sta da radim Sve se sastalo u isto vrijeme
    snorki, normalno je da joj je pao imunitet nakon koza. bitno je samo da joj temp. ne raste previse. uzmite vise c vit i bice sve ok

  15. #115

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj wewa prvotno napisa
    Citiraj snorki prvotno napisa
    ma dobro sam. Maloprije smo zvali doktoricu da je pitamo za ove moje limfe. kaze, to je normalno je je virus prvo napao taj dio oko usta.
    kaze da budem zadovoljno sto je sve ovako ok. Medjutim, kako ne iztlazimo iz peha, mene je uzasno strah. Edi mi se cini malo vruca i malaksala, pa me je strah da joj se sta ne pogorsa. Tim vise jer sam sad ja totalno nemocna i blokirana.
    Toliko sam ocajna da vise ne znam sta da radim Sve se sastalo u isto vrijeme
    snorki, normalno je da joj je pao imunitet nakon koza. bitno je samo da joj temp. ne raste previse. uzmite vise c vit i bice sve ok
    ma ja i mm isto mislimo, ali eto... mene vazda strah. Jos je ovaj prokleti virus jos uvijek prisutan u kucu, pa je i to iritira ovakvu slabu
    mislim, prekljucer su je pregledali. Bila su joj cista pluca. Jos uvijek je inhaliramo... Sutra ce je mm vodit na kontrolu kod pedijatra. Samo da nam se temperature ne jave
    ja ne znam sta je ovo. Ne znam jesam li vam govorila, ali i Samija je mm jednu noc dovodio na Kliniku na pregled jer je i ona nekakav nikakav

  16. #116

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Aj, baš vas je pokosilo Snorkiči

  17. #117
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    stignem samo podijeliti i bolesnicima, ozdravite nam brzo!

  18. #118
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Joj, Snorki, baš imate problem za problemom. Ne mora to biti ništa strašno, znaš i sama da je imunitet nakon kozica loš i da mu je potrebno neko vrijeme da se oporavi. Samo probaj davati klincima puno vitamina (svježeg voća i povrća), ribe i, ono što kod nas obično funkcionira, pileće juhe s puno povrća. I neka još neko vrijeme budu kod kuće da ne pokupe neki novi virus.

    Nadam se da ćete ubrzo svi biti dobro.

    Jesu Čokolada i Mare već kod kuće? A kako su Cvrčkica i bebač?

    Jedva čekam da nam se jave i da stave koju sličku.

  19. #119
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Snorki, do cca 10 dana nakon kozica nemoj dijete slati u vrtić i nemojte se kretati u nekom zatvorenom prostoru punom ljudi (i klica). Toliko otprilike treba vremena da se oporavi organizam. Biti će mala ljepotica bolje.

    A i tebi jedna

  20. #120
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Samo VELIKI .
    Doma smo, OK smo, ali dojenje ne ide i ne ide. Mare spava po zabrinjavajućih 6-7 sati, a jede još rjeđe. Iz cice uspije povući svaki 100. put (ne pretjerujem), nikako da shvati da mora duboko gurnuti bradavicu, položaji su dobri, sve radim "kako treba", patronažna bila, sve podržava i i sve provjerila, pričam i sa savjetnicom ( ), i eto - nije nam jasno zašto i kako dalje. To spavanje je koma jer se ne može probuditi baš nikako, upravo nevjerojatno!!! Jasno je da ovako dalje ne može (mislim da jede 2x dnevno, a ostatak prespava (ona zapravo prespava i glad jer plačući se umori od mojih pokušaja hranjenja) i da joj debelo fali popišanih pelena...počela sam se izdajati da bar to popije, ali slaba mi je produkcija na toj glupoj izdajalici, nema više od 20ml na obje cice. Let-down uopće ne osjećam, mlijeko ne curi samo...ali sve bi nekako bilo da M. hoće potegnuti. Svi su mi rekli da ne može baš ne jesti i padati na težini više od toleriranog...Eto, baš sam tužna! Nemam puno vremena javiti se jer ili se masiram ili izdajam ili nju SATIMA budim ili ju SATIMA pokušavam navesti da cica...
    Patronažna jutros nije mogla k sebi doći, kaže da još nije vidjela takvo ponašanje bebe...eto, izgleda da je moja Mare čudesna beba, po svemu .

    I cure drage, ne bih preživjela bez vas ove dane, stvarno mi je bilo teško tamo na broju 13.

  21. #121
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    čoksice

    je li mare imala žuticu? znam da si u dobrim rukama, šaljem samo vibre da preživite teški period i da što prije krene nabolje.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Samo VELIKI .
    Doma smo, OK smo, ali dojenje ne ide i ne ide. Mare spava po zabrinjavajućih 6-7 sati, a jede još rjeđe. Iz cice uspije povući svaki 100. put (ne pretjerujem), nikako da shvati da mora duboko gurnuti bradavicu, položaji su dobri, sve radim "kako treba", patronažna bila, sve podržava i i sve provjerila, pričam i sa savjetnicom ( ), i eto - nije nam jasno zašto i kako dalje. To spavanje je koma jer se ne može probuditi baš nikako, upravo nevjerojatno!!! Jasno je da ovako dalje ne može (mislim da jede 2x dnevno, a ostatak prespava (ona zapravo prespava i glad jer plačući se umori od mojih pokušaja hranjenja) i da joj debelo fali popišanih pelena...počela sam se izdajati da bar to popije, ali slaba mi je produkcija na toj glupoj izdajalici, nema više od 20ml na obje cice. Let-down uopće ne osjećam, mlijeko ne curi samo...ali sve bi nekako bilo da M. hoće potegnuti. Svi su mi rekli da ne može baš ne jesti i padati na težini više od toleriranog...Eto, baš sam tužna! Nemam puno vremena javiti se jer ili se masiram ili izdajam ili nju SATIMA budim ili ju SATIMA pokušavam navesti da cica...
    Patronažna jutros nije mogla k sebi doći, kaže da još nije vidjela takvo ponašanje bebe...eto, izgleda da je moja Mare čudesna beba, po svemu .

    I cure drage, ne bih preživjela bez vas ove dane, stvarno mi je bilo teško tamo na broju 13.
    velika pusa i zagrljaj
    bit ce dobro. samao malo da se ustelite

  23. #123
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Čokoladice , javila si se! Ja ti neću davati nikakve savjete, jer znam da ćeš dobiti prvorazredne, nego ću ti samo reći da sam i ja bila u sličnom očaju s Fionom. Na izdajalici nisam uspijevala dobiti više od količine koju ti spominješ... da bih za nekoliko tjedana (znam, znam, tjedni ti u ovoj situaciji zvuče kao desetljeća) imala preko stotke pojedinačno. Samo vjeruj u sebe i malenu i probaj biti što smirenija i opuštenija.

    Pred vama su divni dani.

  24. #124
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    čoksice

    je li mare imala žuticu? znam da si u dobrim rukama, šaljem samo vibre da preživite teški period i da što prije krene nabolje.
    potpisujem i vibrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrram za cijelu Bosnu

  25. #125
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    meni je S. bio takav, stvarno. pomagalo je škakljanje po stopalima, ali on je stravično škakljiv.

    to ga je jedino budilo, jer bi uzeo cicu i zaspao pa ga je MM škakljao, potegnuo dva puta i zaspao pa opet škakljanje i tako unedogled. sretno u svakom slučaju, kako bilo

  26. #126

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Heeeeeej, čokolada, Mare !

    Sve će biti OK, samo polako...

  27. #127
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Čokoladice , javila si se! Ja ti neću davati nikakve savjete, jer znam da ćeš dobiti prvorazredne, nego ću ti samo reći da sam i ja bila u sličnom očaju s Fionom. Na izdajalici nisam uspijevala dobiti više od količine koju ti spominješ... da bih za nekoliko tjedana (znam, znam, tjedni ti u ovoj situaciji zvuče kao desetljeća) imala preko stotke pojedinačno. Samo vjeruj u sebe i malenu i probaj biti što smirenija i opuštenija.

    Pred vama su divni dani.

    Čoksa. Samo se spominji sa SOS-om. I toplo se nadam da će se sve unormaliti.
    I puno puno puno

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    čokica , ti si izuzetne, pa ni Mare ne može biti daleko od toga ( prekrasno ime 8) ) Uvjerena sam da ćete sve probleme prevazići.

    Svim ostalim boležljivcima pozdrav i samo da kažemo da ni mi nismo baš daleko od sanatorija na kraju grada.
    Trenutno je Mirta u rekonvalescenciji, tj. čekamo da prođu šmrkljeci, a noćas smo imali i bolno uho, no sve smo izliječili makrobiotičkim savijetima.

    Irmek mi je pregenijalna ( osim što je i najzdraviji član familije).
    Jučer sam ju nagovarala ( čitaj- malo cimala) na to da ona i Mirtić spavaju same u velikom krevetu a ja i mm u njenoj sobi, a da kad se M. probudi nek joj ona da svoju cikicu. Ta ideja joj se tak svidjela da je ostatak večeri nutkala M. sa svojom pikicom od cike i znate kaj, Mirtić je prihvatila igru , i onak se namještala i kakti cikila, i onda bi se digla i pras u kes.
    eeeee, ja sam plakala, plakala od smijeha
    curkice moje male

  29. #129
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Čokoladice , javila si se! Ja ti neću davati nikakve savjete, jer znam da ćeš dobiti prvorazredne, nego ću ti samo reći da sam i ja bila u sličnom očaju s Fionom. Na izdajalici nisam uspijevala dobiti više od količine koju ti spominješ... da bih za nekoliko tjedana (znam, znam, tjedni ti u ovoj situaciji zvuče kao desetljeća) imala preko stotke pojedinačno. Samo vjeruj u sebe i malenu i probaj biti što smirenija i opuštenija.

    Pred vama su divni dani.
    baš sam se vas sinoć sjetila dok sam razmišljala o čokoladicama, i one fotke cicanja u žičari.

  30. #130
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    čokolada i mara, nek' krene na bolje ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    puse svima

  31. #131
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    ja cu vam malo upasti na topik samo da Cokoladi pozelim sve najbolje i da se sto prije ona i Mare uhodaju u dojenju.

  32. #132
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    meni je S. bio takav, stvarno. pomagalo je škakljanje po stopalima, ali on je stravično škakljiv.

    to ga je jedino budilo, jer bi uzeo cicu i zaspao pa ga je MM škakljao, potegnuo dva puta i zaspao pa opet škakljanje i tako unedogled. sretno u svakom slučaju, kako bilo
    I ja isto samo upadam da cestitam i da velim da kod nas nije niti skakljanje pomagalo. Petru sam morala svaki put skinut do gola i tek bi je to probudilo, a Robija niti to vec bih mu morala stavljat vlaznu krpicu na glavu. Znam, zvuci okrutno, al iz sna ih nist drugo nije moglo izvuci a moralo se jesti, jelte

    Pa da velim, coksa, naj se dat smesti sa spavalicom

  33. #133

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    cure, vidite u koja sam doba budna :/ mm se sad razbolio. Povracao je cijelu noc i presjedio na solji. Ima malu tempereturicu. Sami je takodjer povracao slaj sigurno jedno 3-4 puta. Zelen je ko vanzemaljac.
    da vam ne pricam. Ovaj forum mi dodje ko kakva ventilacija da ne bih 100% pukla

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Ajoj, Snorki, draga, ne znam koliko bih zavibrala da otjeramo te beštije ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ !

    Čoksa !

    Kako su Cvrčci?

    A ja, cure, kao u postporođajnoj depresiji, samo što ne plačem, već viiiiiičččččeeeeeeeeemmmm! Dijete me ne sluša, a kako i bi kad mi je ton stalno visok! Sad je u nekoj fazi, ne mogu reći prkosa, već onog tihog ignoriranja, sa smiješkom, u stilu - kad se mama smiri,ja ću to i to!
    Baš sam na sebe!

    Pusa svima !

  35. #135
    pcelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    753

    Početno

    Čoksa i Mare.
    Sa Nikom sam prolazila slično i znam koliko iscrpljujuće može biti.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da Mare skuži maminu cicu.

    Snorki, baš vas snašlo.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Snorki, šaljem vam samo i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ozdravite.

    Čokoladice, vama šaljem ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za uspješno dojenje.

    Ja se niti ne usudim napisati da su moje curke relativno dobro i tu i tamo malo procuri nos i zakašljucaju...nadam se da će tako i ostati.

    Pia je sva važna jer je jučer bila na frizuri, a ošišali smo ju samo malo - tek toliko da se poravna kosa i odrežu vrhovi.

    ja još radim samo slijedeći tjedan i onda idemo na kolektivbni od 10 dana :D

    jedva čekam

  37. #137

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Spooky, nisam u toku :/ Jesi nasla novi posao??? Znam da si imala problema na starom Kako ti se svidja???

    MM je odveo Edi na kontrolu. Pa nek barem znam da je sa plucima sve ok. Sami je bolje, a i mm. samo, svi kolektivno iscrpljeni. A ja se evo tjesim da mora doci kraj. Pa nemamo kugu da nas pobije mm je danas jos slobodan, pa cemo se izlezavat. Meni su kozice odlicno (hvala Bogu da ne ureknem) cak se neke suse. Barem je to proslo solidno, pa mogu bauljat oko bolesnika

  38. #138
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Snorki... ne mogu vjerovati kako vas je krenulo!

    Miloc...znaš ono? FAZA! Lijepa predivna faza u odrastanju 3,5 godišnjaka...

    Sanja, kako si?

    Čoksa, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  39. #139

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    [quote="snorki"]Spooky, nisam u toku :/ Jesi nasla novi posao??? Znam da si imala problema na starom Kako ti se svidja???

    quote]

    da. Radim već 1.5 mj. i odlično mi je :D
    Normalno radno vrijeme, vikendi slobodni, mogućnost napredovanja ...ma preprepredivno 8)

    Sanja, kako si nam ti?

  40. #140

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    [quote="spooky"]
    Citiraj snorki prvotno napisa
    Spooky, nisam u toku :/ Jesi nasla novi posao??? Znam da si imala problema na starom Kako ti se svidja???

    quote]

    da. Radim već 1.5 mj. i odlično mi je :D
    Normalno radno vrijeme, vikendi slobodni, mogućnost napredovanja ...ma preprepredivno 8)

    Sanja, kako si nam ti?
    hajd hvala Bogu. Sjecam se sta ti je sefica ucinila nakon porodiljnog
    Editi bila na kontroli i sve 5 :D Smanjio joj je inhalacije. E sad barem znam da je disanje ok, pa ako bude imala temperaturu (a mislim da nece), cepic u guzu i u krevet
    proci ce, proci ce, proci ce...

  41. #141
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    snorkići

    ja sam jutros ostavila andreja nikakvog i cendravog; samo čekam da me teta nazove. opet nos --> grlo...

    i ne sjećam se kad je zadnji put poželio ciku... ima sigurno tjedan dana.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    Citiraj thalia prvotno napisa
    meni je S. bio takav, stvarno. pomagalo je škakljanje po stopalima, ali on je stravično škakljiv.

    to ga je jedino budilo, jer bi uzeo cicu i zaspao pa ga je MM škakljao, potegnuo dva puta i zaspao pa opet škakljanje i tako unedogled. sretno u svakom slučaju, kako bilo
    I ja isto samo upadam da cestitam i da velim da kod nas nije niti skakljanje pomagalo. Petru sam morala svaki put skinut do gola i tek bi je to probudilo, a Robija niti to vec bih mu morala stavljat vlaznu krpicu na glavu. Znam, zvuci okrutno, al iz sna ih nist drugo nije moglo izvuci a moralo se jesti, jelte

    Pa da velim, coksa, naj se dat smesti sa spavalicom
    I ja ću upasti i dodati da je jedini način da probudim Andriju bilo da mu nogice uronim u malo hladne vode (bilo je srećom u sred ljeta). Imao je žuticu.


  43. #143
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Snorki , drago mi je da je Edi bolje, sad ćete danas i sutra i svi drugi ozdraviti, pa je pred vama super vikend!

    Ivy, nadam se da se naš mali frend neće razboljeti.

    Spooky, jako mi je drago što ti je na novom poslu dobro. Sjećam se što si sve prolazila na bivšem.

    Miloc, ja sam u nedjelju bila na rubu živaca, nisam se mogla prepoznati. A Fiona je pak namjerno radila sve što sam ju zamolila da ne radi. Kulminiralo je kad mi je oštrim rubom neke knjige skoro izbila oko, tada sam zaurlala, pa se ona rasplakala, pa smo se zagrlile, ma sto čuda. Ponavljaj čarobnu formulu: fa-za. Faza. F-a-z-a. Bit će bolje.

    Čoksići, nadam se da se kolektivno mazite i pazite.

    Mi smo vam relativno ok. Zapravo, cure su skroz dobro (kuc-kuc), no ja sam još uvijek ukočena. Nakon podoja popijem tabletu protiv bolova, a čak me i s njima boli svaki nagliji pokret (ograničila sam se na jednu ujutro i jednu prije spavanja). Ide na bolje, ali puževim korakom.

    Kako su nam drugi Zepedeići? A trudnice? Pusa svima!

  44. #144
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Htjela sam još nešto podijeliti s vama:

    umjetnica u akciji

    i

    dio rezultata umjetničke akcije.

    Ne vide se baš najbolje, jer osvjetljenje bez fleša nije dovoljno, a kad sam slikala s flešom, sve te šljokice su se počele sjajiti i općenito im se ponašanje otelo kontroli , pa dojam ne odgovara njihovom izgledu uživo. Koristile smo crvene, tamnozelene i zlatne karte, puno pahuljica i zvjezdica, nešto malo stakalaca, nagrešpane kartone u nekoliko boja, zlatne i srebrne mrežice, glitter glue i slično. U tjedan dana smo napravile 27 komada, sad ih još samo moramo napisati i poslati. (Taj dio obično najduže traje.)

  45. #145
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    a ja ponosna na naših 7

    baš su lijepe

  46. #146
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Hvala.

    U vezi brojke - s obzirom na Fioninu ljubav prema rezuckanju i lijepljenju, mogli smo odmah napraviti i uskrsne.

  47. #147
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    s obzirom na andrejevu ljubav prema rezuckanju, lako smo mogli ostati bez ijedne.

    jučer u vrtiću, on je rezao i razmazivao ljepilo a ja spašavala i sastavljala ukrase od plijena.

  48. #148

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    svim bolesnicima što brži oporavak, čokoladici i mare da se što prije "uštimaju" i da dojenje krene, i našoj cvrčkici da uživa u svom laviću
    ...a fotke mare i leona želimo vidjeti što prije!!!

    nego curke, nitko nije iskomentirao ono elfiziranje/link koji je nabacila sanja, pa ono je ge-ni-jal-no, hahaha, ja odmah nabacila videka, neku staru fotku, ali super je. i onda sam to poslala na kućni mail..kad je on to ugledao...smijao se ko lud sam sebi!!

    dakle:
    http://www.elfyourself.com/?id=1325781399

    /jasno je da ću elfizirati i sebe, MM-a i videka zajedno, i slati mailom za božić svima živima/

  49. #149

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    ..i sanjine predivne curke, ako je tko propustio:

    http://www.elfyourself.com/?id=1322333152

  50. #150

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Svaka čast kreativnim klincima i mamama...
    Mi se spremamo napraviti samo nekoliko čestitki i ukrasa, onako za probu...
    Istina, volimo rezati i lijepiti, ali po svome (zlato moje ).
    A obzirom da smo i sinek i ja u 'fazi' (nadam se, cure, da je samo faza!), tko zna kako će nam ići !

    A zašto ne mogu vidjeti 'elfizirane' cure i dečke?
    Mislim, ne otvara mi stranicu :? !

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •