Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 210

Tema: ZPB 2005. (28. dio)

  1. #101
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa

    Lucija je noćas spavala 6 SATI U KOMADU...sad riskiram da se ureknem ali nema veze
    Wauuu :D
    Pa toliko ni ja skoro ne spavam u komadu
    Super neka samo tako nastavi!!

    Mi se spremamo za doktora pa se čujemo kasnije! Držite nam fige da nije ništa strašno!

  2. #102
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Lucija
    Roko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ozdravilice i da nije ništa!
    Jure
    Trak po pravilu po zimi se jakna skida u stolici, iako je ni mi ne skidamo. ali Kala je sitnija i još ne nosi full debelu jaknu tipa montice.
    ali zato Kiar je obvezno bez jakne u jaju i još kratko vrijeme će moći biti u njemu - usporedbe radi Kala je bila do godine dana - pa ga pokrijem dekicom. Za Kiara bi onda trebala ako sam dobro skužila kombiniranu, ma već me glava boli od silnog razmišljanja kakvu i koju im trebam kupiti.
    Patrik da je sa noćašnjim scenarijem kako počela tako i završila viroza ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Kala je doma, jutros je počela plakati kad sam joj rekla da neide u vrtić :shock: , onda sam joj rekla da su tete jako bolesne pa da ne radi i onda se smirila.
    Kiar sad spava. noćas smo se opet do 3 gombali, ali ovaj put krivim MM. on u snu mrmlja kad je gladan i ja dođem dam mu da papa bez buđenja, svjetli i igranja¸, a MM se počeo s njim maziti, pa izvoditi grimase, a ovaj se počeo smijati i razbudio se. htjela sam ga zadaviti, MM da nebi bilo zabune
    jeste posijale pšenicu? kako su klinci reagirali?
    kod nas totalna zbrka. prvo Nikora, pa Krampus, pa sad žito. milion pitanja, a sve izmješano

  3. #103
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    [quote="**mial**"]Trak po pravilu po zimi se jakna skida u stolici, iako je ni mi ne skidamo. [quote]

    I kaj, auto počnem grijat već navečer da mi se dijete ujutro ne smrzne kad mu skinem jaknu?
    Naš je auto ujutro toliko hladan, da nema šanse da itko, a pogotovo patrik bude bez jakne u njemu bar pola sata. U pravilu, ako mu jakna treba vani, treba mu i u autu dok se bar malo ne zagrije, a poslije mu je skidat, taman dođemo kam trebamo.

    Jel to Luce s nepuna dva mjeseca prespavala noć???? Ja to još uvijek mogu samo sanjat....

  4. #104
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    a znam Stijena da to čudno zvući al tako autosjedaličarke kažu. ako je hladno nakon kopčanja zamotati dekom il nešto sl.
    ja samo prenosim iako sam razmišljala da sve tako i napravim da bi ju mogla obuči moram otvoriti vrata i sva toplina iz auta izađe i ispadne da je vani po toj zimi bez jakne.

  5. #105
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ja i dalje mućkam što sa AS, dobila sam još i bon u TL na 600 kn pa bi mi bilo super sad ju kupiti a ovu bi stavila didi u auto.
    Za booster nisam nikako, to mi izgleda skroz nesigurno...
    Uspjeli smo se poslikati kod fotografa i to je bilo pravo poziranje, sa smješkanjem Uglavnom, napravili smo kalendare bakama, male kalendariće za novčanike bližnjima i nekoliko slika.
    Baš sam happy, super uspomena jednog dana.

  6. #106
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Uglavnom, napravili smo kalendare bakama, male kalendariće za novčanike bližnjima i nekoliko slika.
    Baš sam happy, super uspomena jednog dana.
    Jesu li vam kalendari bili odmah gotovi ili?
    I ja to planiram, al nikako se pokrenuti
    Danas bi se sa novim aparatom mogli doma svi poslikati...

  7. #107
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    I mi napravili kalendare bakama i prabaki - neka teta ih je došla poslikati u vrtić, a na kalendaru piše i ime vrtića - uglavnom dijete je bilo toliko ozbiljno ko da se u najmanju ruku radi o slikanju za naslovnicu National geographica

  8. #108
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Drugi dan je bilo gotovo jer smo bili navečer kod njih.
    Totalno simpa, kalendariće su mi odmah svi pokupili..

  9. #109
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Evo nas od doktora-imali smo mali show
    Ovo je prvi put da sam solo vodila Roka ,uvijek ide i mm ali nisam htjela da uzima slobodno što se pokazalo lošom idejom
    Prvo nisam mogla 15 min naći parking pa je Roko počeo šiziti u AS,onda sam parkirala na zebri,znam,znam kriva sam,ali naći parking je SF!
    Onda smo došli gore u čekaonicu,par djece,sva jadna bolesna,a Roko kao priključen na struju-udavio djecu kako je on jako bolestan,kako ga boli grlo i da jako kašlje ljudi su se valjali od smijeha.
    Onda smo ušli kod med. sestre a on....ma za popišat se od smijeha...morala mu je crtati tramvaj,vlak i bager
    A kod doktorice.... ...prvo nije htio ući,onda je vikao da mora kakiti samo da bi izašao van,onda nije htio da ga posluša pa je trčao po ordinaciji :shock: vijale smo ga sve tri,i ja i doktorica i med. sestra
    Zaključak-nije mu ništa pun je šlajma koji treba iskašljati,a kašlje prestrašno !
    Uglavnom-doktorica mi je rekla da pod hitno trebam roditi drugo dijete da se prvo uozbilji da je jako dobar i pametan,totalni filozof,ali da je žiiiiv !!!!

    Mial-vidiš-nisam znala da se po pravilu vozi u AS bez jakne,i ipak mislim da ga tako nećemo voziti jer je prehladno fakat!

  10. #110
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Uglavnom-doktorica mi je rekla da pod hitno trebam roditi drugo dijete da se prvo uozbilji da je jako dobar i pametan,totalni filozof,ali da je žiiiiv !!!!
    A pošto je žena fina, ja ću dodati još jedan razlog u prilog rađanju drugog djeteta:
    Da mama shvati i ne dovodi Roka kod doktora radi gluposti i kad mu nije ništa, a čekaonica je puna fakat bolesne djece od koje se Roko samo može razboliti i ništa drugo.
    Ovo je moja metoda, nazovem peda i kažem mu: ma znate, ja najradije ne bih došla, Juri je to, to to i to...i ne odem
    Jednom sam ga nazvala i rekla, doktore, kad mogu doći sa Jurom...čovjek skužio da je hića i rekao ODMAH. Kad sam došla rekao mi je da je premro od straha jer da uvijek nazovem i kažem kako ne bih dolazila, pa je skužio da je nešto ozbiljno
    Trak-Vidiš da ti je pedica rekla što i mi, a ti nama ne vjeruješ

    SADA JE KOD NAS PADAO SNIJEG :D

    možda ga bude "iza brda" pa sutra odemo malo se grudati

  11. #111
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Wana-aj ti prva,pa ću onda ja
    Neko vrijeme me držala ideja o drugom djetetu,ali me nekako pustila
    Ipak,Lucija mi uljeva nadu
    Ustvari-ja mislim da nisam sposobna imati još jedno dijete kako god to zvučalo .

    I kod nas malo snijega,čisto dosta da moram očistiti auto
    Roko malo gazio po snijegu,ali ga ne voli dirati puno jer mu je hladno-pametno dijete

    A što se odlazaka kod dr. tiče-ja fakat idem samo kad je gusto. Jučer sam joj preko telefona objasnila što mu je,ali danas mi je bio bed zbog te temperature bez obzira što je mala,ali me najviše brine taj kašalj. Po noći ne kašlje,ali po danu je prestrašno,mislim da će se svaki tren ispovraćati koliko se guši!
    Dajte mi neki prirodni lijek,a da nije sljez-to smo probali a nije pomoglo!

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    [
    Jel to Luce s nepuna dva mjeseca prespavala noć???? Ja to još uvijek mogu samo sanjat....
    Ooooo nemaš pojma kak mi je to drago čut nakon što mi je najmlađe djete đipalo po glavi pol noći.

    Luce i sretan imendan od jučer

  13. #113
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Dajte mi neki prirodni lijek,a da nije sljez-to smo probali a nije pomoglo!
    skuhaj mu čaj od kapule (2 cijele kapule+nekoliko ljuski ako ti je ispalo sa nekih) i 2 žličice smeđeg šećera kuhaj 20-ak min)
    Ja ga zakamufliram sa nekim sokom.
    Daj mu da pijucka, svako par minuta po gutljaj.
    +stavi mu kapulu oko glave dok spava (bez obzira što po noći ne kašlje)

    od sirupa-Prospan ili trputac od dr. Theissa

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    A sad da vas sam pozdravim i odčitam sve kaj nisam

  15. #115
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Hvala Wana -imaš sms

  16. #116
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Hvala Wana -imaš sms
    :shock:

  17. #117
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Hvala Wana -imaš sms
    :shock:
    po naređenju, proslijeđeno

  18. #118
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Super sad još čekamo Stijenu

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Jao snijeg snijeg :D :D :D
    Ovdje ulažem službeni prigovor HARIBO koja nikako da stavi nove fotke a ja čekam
    Nego da pohvalim svojeg prvorođenog: jučer smo bili kod Djeda Mraza i dobili su svaki po malu vrečicu slatkiša (naravno ). Cijelu noć je spavao sa tom vrečicom (čovjek bi pomislio da nikad ništa ne dobiju ) - naravno to je ta ista noć u kojoj je meni moj zadnjerođeni đipao po glavi i ritao me. Ujutro je otvorio tu svoju dragocjenu vrečicu i podjelio sa bracom i sekom.
    Poznavajući ovo drugo dvoje mislim da protuuslugu teško da može očekivat....

  20. #120
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    :D super za Roka! ma neće nas Trak da sluša. ja svojima uopće ne mjerim temperaturu već sam se naučila sa usnicama i to mi je najbolji pokazatelj, kad je tako mala samo ih skinem i to je to, kad počnu kihati znači da je pala i da im je malo i hladno , koja nemajka , al skidamo ju ko od šale
    ja sam se užasno bojala kako ću s njih dvoje, radila planove, al sve to palo u vodu kad sam se našla sama s njima. jednostavno to dođe i sjedne sve na svoje mjesto kao da to radite već 100 g. probajte pa ćete vidjeti
    a žiku ti njih i poruka kaj nas tračate

    vi se mene primile s tim AS i jaknama a ja samo čitam šta piše tu na forumu .
    i kod nas pada snjeg, jako je hladno, ako ovako nastavi mogao bi se i primiti. Kala svako malo trči na balkonska vrata i gleda snjeg, bit će veselo ako zapadne

  21. #121
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    :? :?

  22. #122
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Trak, ja ću samo reći jer niš ne kužim, meni je nekako u zadnje vrijeme pao kvocjent inteligencije, a ovaj put sam čak dala i malo tamnije pramenove

  23. #123
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ...........uostalom kak znaš da sam to bila ja?

  24. #124
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    TI TI TI TI . . . ŽLICO JEDNA . . . SRCE MI JE STALO!



















    al sad

  25. #125
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    He,he,he-zar nije dobra fora....al nećemo više o tome da nas Apri ne povija

  26. #126

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    Trak, čaj od zove (a na hrvatski to je :? :? ) super pomaže, ali i kombinacija travica podbjel, plućnjak i divizma, ja zasladim sa finim medom i ide pravo, a počinje izbacivati šlajm što je najbitnije

  27. #127
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    mial stijena traktorka wana :? :? :? (ta prozivka mi je još ostala kao navika iz učionice)
    kakvi sms-ovi kaj se vi došaptavate a mi ostale se zblesirale... :?


    i ivan je u jakni u as, fakat je hladno iako mm grije auto prije nego što krenu
    no nema monticu i jače stegne pojas

    lucija je u tanjoj jaknici jer ju pokrijem sa dekom

    tra scenarij kod doktora je za 5, neki dan smo mi svi 4 išli kod moje doktorice kad sam išla na injekciju, bila je živa drama, luciaj mm-u na rukama, ja unutra spuštenih gaća čekam ubod i čujem ivana kako viče moram piškiti ...

  28. #128
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    ja definitivno priznajem ovisnost o forumu

    cijeli dan visim ovdje ili na onom drugom, prestrašno...

    dijete spava, ručak imam od jučer,

    ipak, hrpa za peglanje stoji, i prašina se nije obrisala sama...
    a i vrat mi se ukočio i bole me oči

    nema mi druge, gasim komp na par sati

  29. #129
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    mial stijena traktorka wana :? :? :? (ta prozivka mi je još ostala kao navika iz učionice)
    kakvi sms-ovi kaj se vi došaptavate a mi ostale se zblesirale... :?


    i ivan je u jakni u as, fakat je hladno iako mm grije auto prije nego što krenu
    no nema monticu i jače stegne pojas

    lucija je u tanjoj jaknici jer ju pokrijem sa dekom

    tra scenarij kod doktora je za 5, neki dan smo mi svi 4 išli kod moje doktorice kad sam išla na injekciju, bila je živa drama, luciaj mm-u na rukama, ja unutra spuštenih gaća čekam ubod i čujem ivana kako viče moram piškiti ...
    šalji broj moba na pp, pa ćeš čut...iako pitam se što bi stvarno mislila o meni da mi TO bude prvi sms koji bih ti poslala , zato radije ppaj traktorki, pa će ti ona poslat

    mene isto zgražavaju ovakvi scenariji, kad mi u isto vrijeme zvone svi telefoni, netko na vratima, MM-u pune ruke nečega, a patriku je baš sila i neće na kahlicu tu odmah, nego bš na WC

  30. #130

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    žene, žene, kakve li to poruke vi šaljete. mnogo sam iznenađena vašim ponašanjem

  31. #131
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    tra scenarij kod doktora je za 5, neki dan smo mi svi 4 išli kod moje doktorice kad sam išla na injekciju, bila je živa drama, luciaj mm-u na rukama, ja unutra spuštenih gaća čekam ubod i čujem ivana kako viče moram piškiti ...
    mogu si samo zamisliti scenu!!

    Poslala sam ti sms-nisam te htjela isprepadati ,ali bar ćeš se nasmijati!

    O ovisnosti o forumu ni ne smijem,ali meni je ovdje baš super ,malo se istračamo,a puno toga i naučimo jedni od drugih


    Bera-poslala bi ja i tebi ali nemam broj
    A za onaj čaj moram priznati da ne poznam ni jedan sastojak tog naziva sorry-ali nemam pojma što je zova,podbjel,plućnjak i divizma !?

  32. #132
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    :vi se mene primile s tim AS i jaknama a ja samo čitam šta piše tu na forumu .
    Ma nitko tebi draga ne kaže,samo komentiram da je to jako nezgodno. Recimo danas sam bila solo,prvo sam morala očistiti snijeg sa auta,za to vrijeme sam već stavila Roka u AS a auto naravno leden. A nisam ga mogla pustiti da šeta okolo jer nam je zgrada uz sami parking kao i cesta a auta prijepodne kao u priči!

  33. #133

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    zova- bagza, baz, baza, bazgovina, crna bazga, cma zova, zova, zovika

    podbjel- Podbjel - list (Tusilago farfarae folium)

    Glavni sastojci su sluzi, flavonoidi, tanini. Djeluje umirujuće na sluznicu i sprečava upalu. Pomaže kod katara dišnih puteva praćenih kašljem i promuklošću. Koristi se i za grgljanje kod upala sluznice usne šupljine i ždrijela.

    plučnjak- Trajna, zeljasta, grubo dlakava biljka, visoka 15—30 cm. Listovi su pegavo prošarani. Cvetovi su na vrhu drške, ružičasti, crveni i najzad modri. Cveta od marta do maja. Raste po gustim brdskim i planinskim šumama. Upotrebljava se list, ređe cela biljka u cvetu (Pulmonariae folium et herba). Sastav: Plućnjak sadrži oko 7% tanina, zatim gume, saponozida, kiselu smolu, ulja i oko 1% rastvorljivih i oko 3% nerastvorljivih silikata. Upotreba: Koristi se kao ekspektorans, antidiaroik i diurelik, kao i većina drugih biljaka iz iste familije

    divizma- Divizma - cvijet (Verbasci flos)

    Sadrži sluzi, iridoide, saponine i flavonoide. Djeluje ekspektorantno (olakšava iskašljavanje) te umirujuće na sluznicu dišnih puteva. Daje se kod katara dišnih puteva (prehlade, upale ždrijela, kašalj).

    podbjel, plučnjak i divizmu smješam i stavljam prstohvat (okativno) sa 200 ml vruće vode, stoji 10 min, procijedim i dodam meda

  34. #134
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    :shock: :shock:
    Draga čime se ti baviš?
    Svaka ti čast
    Znam što je bazga a za drugo pojma nemam !
    Hvala puno!

  35. #135

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    nema na čemu. nadam se da će pomoći. a imam pametnu mater, sva sam ti na nju . ali fakat ona zna sve te biljčice i biljke

  36. #136

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    ah da, pošto smo još mali, ja dajem samo jednu šolju toga čaja dnevno, ipak ne bih željela da pretjeram. pa eto da znaš ako budeš pravila

  37. #137
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    A nego šta ću nego mu praviti.Kašlje ko slon mali. Prvo ću onaj Wanin čaj jer znam što je kapula a ovaj ostavljam za ne daj Bože !
    Hvala,pišem si u recepte!

  38. #138
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    :vi se mene primile s tim AS i jaknama a ja samo čitam šta piše tu na forumu .
    Ma nitko tebi draga ne kaže,samo komentiram da je to jako nezgodno. Recimo danas sam bila solo,prvo sam morala očistiti snijeg sa auta,za to vrijeme sam već stavila Roka u AS a auto naravno leden. A nisam ga mogla pustiti da šeta okolo jer nam je zgrada uz sami parking kao i cesta a auta prijepodne kao u priči!
    a ja sam manje više stalno sama pa onda x2 djece i neznam kako bi bilo da skidam jaknice. jedino Kiaru skidam jer mu je jako tjesno pa je onda nervozan i plaće, onda njega skinem ali zato imam debelu deku.
    ma i gle smajlić je na kraju je da je to onaj tužni al je opet smajlić , znaći nije bed, samo sam to napisala da ne mislite da ja to onako grubo prema vama. a da mi nekaj ne paše ja bi pitala pa onda i rekla jasno i glasno,

    a o vremenu provedenom na forumu nesmijem ni misliti, al ono tješim se kad MM dođe da nemogu jer je kao njegov red. sad mi je milina oboje spavaju, a kad spavaju nesmijem se pomaknuti - dobar izgovor zlata vrijedi.
    a kad sam već kod spavanja jedva su zaspali, ja zakljucam a oni vrište virkaju se preko mene i umiru od smjeha, šašavca dva mala. svaki dan se sve više rastapam kad vidim kako se vole

  39. #139

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Nas je strefila viroza Prvo Lovro, povraćanje i proljev, onda ja, a sada je Leda počela...

    Leda je jučer dopol skinula longetu, pa sam je ja skroz makla. Sve je ok, mada je dr rekla da će se to najvjerovatnije ponoviti do pete godine. Malo još špara rukicu, ali sve je bolje.

    yasmin, super za Luciju! Eto, vidiš da ide na bolje.

    Trak, šaljem ti pp za sms. Kupi balzam od dr Thaisa i s tim mu namaži prsa. Neka pije čim više tekućine da se ta sluz razrijedi i da ju lakše iskašlje.

  40. #140
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    svaki dan se sve više rastapam kad vidim kako se vole


    Kod nas grozne vijesti-upravo smo saznali da mama od mm-a ima rak na d. crijevu i prognoze su vrlo loše
    Sljedeći tjedan je već zakazana prva od par operacija jer je broj zloć. tumora velik i nepoznat

    Pauliza šaljem sms

  41. #141
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Kod nas grozne vijesti-upravo smo saznali da mama od mm-a ima rak na d. crijevu i prognoze su vrlo loše
    Sljedeći tjedan je već zakazana prva od par operacija jer je broj zloć. tumora velik i nepoznat

    joj Trak suosjećam s tobom, zbilja mi je žao i ~~~~~~~~~~~~~~~~~ da operacije uspiju.

    ja nisam htjela ništa pisati jer opet imam i ja crnjak u svojoj blizini, naime dida mi završio u bolnici i jutros je doktor rekao mami da je najvjerovatnije i njegov metastazirao pa mu se zbog toga opće stanje pogoršalo.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    A joj zao mi je Trak i mial
    Ok cure hvala za info o kuhinjama,pa i meni se cinila malo poskupa,ali nisam imala predstavu o tome,pogledat cu jos negdje

    ~~~~~~~~~~~~~~~~ ozdravilice.
    Yas za alergiju ti mogu reci da uzimas vise kalcija
    svima zurim se

  43. #143
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mial,Bobčica

  44. #144
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Trak i [b]**mial** suosjecam i~~~~~~~~~~~~~~~ za uspjesne operacije!
    bas ste me rastuzile sa tim novostima....

    Bobcice samo informativno, gledala sam cijene kuhinjica i krecu se od 30€ pa na gore

    Paulitadrz'te se

    Yasmin sretan imendan Luciji sa zakasnjenjem , sjetila sam se juce al nisam stigla nista pisati, samo sam vas procitala!

    MBmoram te razocarati....nismo se jos ni isli slikati tako da novih slikica nece biti skoro
    nadam se da cemo uspjeti skokniti koji dan dok je MM slobodan i obaviti slikavanje, ima jos 4 radna dana i gotovo za ovu godinu :D

    imam novost od veceras al javim za vikend kad budemo sto posto sigurni 8)

  45. #145
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    i ove godine kao i svake do sada pripremila sam kelendar sa slikama za bake i dide....
    MM je izjavio da zeli i on jedan u svoj biro
    pa kad mi vec ide od ruke pravljenje kalendara napravit cu jedan i za svoju kuhinju

    sto se tice ovisnosti o forumu malo sam smanjila a i ne stignem kao prije
    zanimaju me autosjedalice al nikako da pogledam i procitam nesto na tu temu
    vidim da su se neke od vas vec informirale pa ako vam nije mrsko stavite slicicu da vidim koje su u djiru

    vagala sam juce Kristijana i sokirala se kako malo ima a izgleda mi bucmast, nema ni 16 kg (15 700g)

    nije ni cudo kad u zadnje vrijeme samo uvrce nosom na kuhano i nalijeva se rizinim mlijekom
    pretpostavljam da ga to zasiti i sad par dana necu kupovati pa da vidim do cega je :/

    kulen bi jeo svaki dan al sva sreca nemamo vise...zadnje komadice pojeli sinoc
    inace je u fazi pomesa i stalno ga trazi

    trenutno sam jako nezadovoljna hranom koju jede
    voce gotovo da ni ne jede, kruska mu je omiljena, ali nece ni nju uvijek
    toliko se toga promijenilo....

  46. #146
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    i ove godine kao i svake do sada pripremila sam kelendar sa slikama za bake i dide....
    kalendar

    mogla bi prije nego posaljem prekontrolirati

  47. #147
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    naši nosići cure, al za sad ništa strašno, nadam se da će tako i ostati.
    noćas opet sam jako loše spavala, al ne zbog djece, već se tijelo naviklo na nespavanje, pa onda se svašta mota po glavi i spavanje = 0
    Trak kako ste? kako se drži TM, sveki?



    Citiraj haribo prvotno napisa
    imam novost od veceras al javim za vikend kad budemo sto posto sigurni 8)
    :shock: a daaaaaaaaaaaaaaaa baš sam sad znatiželjna, ajde baš nam trebaju ljepe vijesti

  48. #148
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    joj loših vijesti
    boleštine grozno, stalno je netko bolestan, a ovi tumori me užasno plaše

    ponekad pomislim da ne prođe ni dan a da ne razmišljam o bolestima, ili ja imam nešto ili klinci ili neko blizak

    moja mama je operirala polipe na debelom crijevu, tra nadam se da će sve biti ok, držte se svi, sad je najbitnije da ste svi zajedno jedni drugima podrška

    mial evo sad je tebi vibram za spavanje, moja luce spava dan noć, jedino se nekada teško uspava nakon noćnog dojenja

    a evo i za didu ~~~~~

    haribo ajde bar ti dobre vijesti, ~~~~da je ono što mislim da je
    as
    http://www.adac.de/Tests/Kindersiche...PageID=130822#
    pa klik na crveno i (tam di piše tabela)
    u tabeli su modeli i klikom na njih možete vidjeti i sliku

    ja se pouzdam u njihove ocijene
    mi ćemo piknuti romer sa isofixom, u tl-u košta oko 1500 kn ali se u njemačkoj može nabaviti i za 1000 kn pa će nam je netko od family dovesti

    hvala za čestitke za lucu

    a što se tiće jela ja sam non stop nezadovoljna sa onim što ivan jede...




    bobčice pijem šumeći kalcij sa c vitaminom, kažu da te alergije mogu doći i zbog iscrpljenosti nakon poroda, nespavanja, dojenja kojim se osiromašuje mamino tijelo od kalcija
    jutros sam na par mjesta imala par plikova ali su se povukli sami od sebe, tijelo se bori, a pijem i tablete
    valjda se neće vratiti u onoj mjeri da bih opet morala na injekcije kad već nije evo 3. dan

    još jednom boleštine iš iš

    Paulita pa kud sve na vas :?
    ~~~~~ da prođe
    a kad prođe valjda si mirna jedno vrijeme...

    jedna jesenjica je nakon 7 godine borbe za dijete, cijele trudnoće, hitnim carskim ostala bez malog
    zašto??? od jučer ne dolazim k sebi
    vibrice za Kaću i njenog malog ~~~

  49. #149
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Hvala cure,nismo nikako...u totalnom šoku i dalje ,ne znam za sebe od brige
    Roko i dalje grozno kašlje i neće ništa od pripravaka,pa sam duplo luda.
    Neću vam više kukati,držite se svi bolesni i čujemo se

  50. #150
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    jedna jesenjica je nakon 7 godine borbe za dijete, cijele trudnoće, hitnim carskim ostala bez malog
    zašto??? od jučer ne dolazim k sebi
    vibrice za Kaću i njenog malog ~~~
    Sad sam tek vidjela. Žao mi je ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


    Haribo-nemoj nas držati u neizvjesnosti bar nešto lijepo danas da čujem!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •