Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 210 od 210

Tema: ZPB 2005. (28. dio)

  1. #201
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Mare, mislim da bi se razbolila u takvom dućanu.

    Mial, šaljem didi puno vibri.

    MB, trojke još nisu stigle kući. Stalno se nešto komplicira.

    Wana krevet i naravno, vlasnik kreveta su baš fora!


    Mi još uvijek vodimo bitke s bakterijama. Jelena kad ide na WC viče: iš bakterijo, iš!
    S Petrom smo bili u petak na kontroli u zg i sad čekamo nalaze.

    E da, studirala sam u zg i sve mi je jasno da je to milijunski grad, ali ja skidam kapu do poda svima koji mogu tamo živjeti. Ja ne znam što bi da moram opet! Do doktora sam za 5 min, u bilo koji dućan da idem ne treba mi više od 5 min, i sve mi je nadohvat ruke. Pa i zg nije prekosvijeta. Za 2h i tu sam.

  2. #202
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    curke hvala , ma nisam htjela vas daviti, previše mi crnjaka ove godine i to u drugoj polovici

    Nina ljepo te vidjeti opet veselu i zdravu
    mi smo imali i prošle godine pravi, pokušala je al ju je piknulo pa je odustala al svejedno ztrba paziti non-stop
    Mare :shock: pa ja od tamo nebi ni izlazila
    Jeluška~~~~~~~~~~~ da napokon trojkice dođu doma.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ tjeralice bakterija

  3. #203
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Trak jel bila sveki na kakvim pregledima danas?
    Danas ostaje u bolnici,ne znamo na koliko dugo,nadam se da će je pustiti za Božić jer je tad sigurno neće operirati

    Mare-mogu samo predpostaviti kako vam je bilo....šta ste sve vidjeli i šopingirali? Kako Lovre bez vas? Jel bilo problema ili je sve prošlo ok?

    Nina-ja bi vrlo rado pravi bor,ali je pored ovog grijanja to nemoguće,a i jedino mjesto za bor nam je pored radijatora tako da ne moramo puno izmišljati! E da...jel možete vjerovati da ne mogu u Osijeku naći umjetni bor veličine oko 180-200 cm ? Bilo je prekrasnih početkom 12. ali mi se nije kupovalo ranije,i sad se sve prodalo....strašno. Morat ćemo još probati za vikend,ako su šta dobili ponovo.

    Mial-~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za djedu

  4. #204
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Bobčica prvotno napisa
    Hello
    Stijena jesi li probala da mu das one prolife bocice,mozda na dva puta jednu,da se ta mikroflora malo izbalansira,dobre su i kod proljeva i kod povracanja.
    Bobčice, davala bih ja njemu bar jogurt da mu se malo ta njegova flora oporavi, al neće ništa što nije pršut, špek ili ćevapi , a ovih dana naravno niti to, tako da kad sam uopće razmišljala o tome, brzo sam odustala.

    Mare, a ja glavu razbijam što ću djetetu za Božić , a ne znam da nešto takvo postoji....ipak odluka je umjesto na bagere i kamione pala na "ono nešto" što se stavi u auto pa dijete vozi - ima volan, gumbiće, ručkice, jedino što mi je malo problem na drugi kraj grada po to.

    Jeluška, u pravu si, ponekad sama sebi dižem kapu što mogu ovdje živjeti - pogotovo kad mi svaki dan za 10 km treba sat i pol vremena. Doduše i ovdje se više živi po kvartovima tako da ti je isto sve blizu jer u svakom kvartu imaš zapravo sve što ti treba. A ono što nemaš - bliže ti je nego da ideš iz nekog daljeg mjesta, npr. bolnice i sl.

    Mi smo danas bolje, povraćao više nije, noć je bila dobra u odnosu na one prijašnje, jedino je ujutro još bubala buša i pokakao se, pa je prestalo, tak da se nadam da je danas ipak kraj. Jučer je ipak jeo svega i svačega kod sveki i pio puno mlijeka, a ja ga doma nisam htjela previše forsirati s jelom da se malo postepenije oporavlja.

  5. #205
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Kod nas grozne vijesti-upravo smo saznali da mama od mm-a ima rak na d. crijevu i prognoze su vrlo loše
    Sljedeći tjedan je već zakazana prva od par operacija jer je broj zloć. tumora velik i nepoznat
    :shock: :shock: :shock:

  6. #206
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ja se nebi složila da kod povračanja idu bilo kakve kapsule jer je želudac iziritiran tu pomaže jedino dijeta,što više šipkovog čaja i otopine soli za rehidraciju(NELIT)
    a izbacit voće osim jabuke,povrče,masno meso,kremasto,voćne sokove i gazirano MIAL sad i ja znam da NIJE mineralna poslije povračanja- dobro da je onda pila običnu!

  7. #207

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Jeluška pa dobro kaj se komplicira?!??! ~~~~~~~~~~~~
    Maruška Hamley's jooooj kak su ga ove godine uredili za Božić? Meni je tam prekrasno! Nebi izlazila bar 3 sata
    Trak :shock: :shock: ~~~~~~~~~~~~~~~ To je grdi rak. To je imao F. TUđman. Nadam se da bu ipak sve bilo ok. Baš mi je u nedjelju umrla susjeda od raka. Kolko tog ima u zadnje vrijeme. Jel to od onog glupog Černobila?

  8. #208
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    MB, pa ne znaju više ni oni. Bebe su došle do 3kg, ali stalno neke infekcije. Zadnje je najmanji imao upalu očiju, pa se sve zakompliciralo. . Valjda će skoro.

    Stijena, ma sve ja razumijem i 6 god sam živjela u zg i svako malo sam tamo, ali kad šetamo klince po kvartu i kako sestrin mali kaže samo u krug, u krug! Dok je kod nas sasvim druga priča. :D :D :D Sestrina mala uvijek plače što ne može ostati kod nas jer kod nas je potpuno slobodna, cijeli dan se s djecom igra na ulici i zovemo ju samo na jelo. Tu i tamo provirimo kroz prozor da vidimo gdje je!

    Odlučili smo da putujemo u Švicarsku. MM je velikodušno rekao da će on s Jelenom dežurat kod kuće ako ju uhvate kozice, a da je slobodno parim oči i praznim kućni buđet!

  9. #209
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    trak, opet ćemo dobit po prstima šalji pp marelici već smo na 5. stranici :shock:

  10. #210
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    trak, opet ćemo dobit po prstima šalji pp marelici već smo na 5. stranici :shock:
    Jesam maloprije baš

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •