Stranica 22 od 22 PrviPrvi ... 12202122
Pokazuje rezultate 1,051 do 1,096 od 1096

Tema: Vegetarijanski tjedni jelovnici 3. dio

  1. #1051
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    @flisar, nisam dobro shvatio zašto ne šećerno, ali ću ukratko obrazložiti opcije.

    Moj izbor je čisti nebojeni šećer (bez dodatka melase) od trske (smeđi), dolazi pod nazivima: australski, demerara, cacsonade, rapadura
    - ne koristim muskovit jer je većinom već fermentiran
    - šećer je namirnica koja dovodi do sitosti kada se uzima u hrani i umjerenog je GI, dakle nije posebno problematičan ni za šećeraše (!)
    - u zadnje vrijeme se jako fura izuzetno kvalitetan palmin ili kokosov šećer koji se dobiva dehidriranjem cvijetnog nektara palme i ne razlikuje se drastično od kvalitetnog tršćanog šećera. Odličan je i ukusan, ali jako skup.

    Varijante koje ne koristim:
    1) sladovi svih vrsti.
    Slad nastaje klijanjem zrnja pri čemu se komplicirani šećeri usitnjavaju u nešto što obožavaju kvaščeve gljivice i od toga se onda rade alkoholna pića. Smatram ih problematičnim iz razloga što se tipično sve lijepo uplijesnivi prije kraja procesa i konačni proizvod ima više aflatoksina nego zrnje od kojeg je slad nastao. Problem plijesni kod klijanja zrnja za slad najbolje znaju ljudi koji rade u proizvodnji, vidi na primjer http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9374067 ili jednostavno pretraži net s pojmom "brewer's asthma"

    2) zaslađivači koji nastaju industrijski enzimskom konverzijom škroba
    To je notorni fruktozno glukozni sirup i agavin sirup

    3) zaslađivači koji nemaju veze s šećerima
    To je u zadnje vrijeme na prvom mjestu stevija, jer se fura kao nešto najzdravije na svijetu. Zatim saharin, aspartam, xylitol. Problem sa svima ovima je što ne daju osjećaj sitosti koji je povezan s uzimanjem šećera i posredno ti smrdaju potrebu za hranom itd.


    Tko ne smije šećer - neka ga ne koristi uopće. Sve ostale varijante su loše ili gore. Zanimljivo je da se radi o zvijezdama u usponu po dućanima zdrave hrane :bljuc:

  2. #1052
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    Danas:
    Varivo od graha i ječma, sa kiselom repom.

  3. #1053
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    Danas za došuček miso, žganci sa sojinim jogurtom. Ručak improviziran od ostataka žganaca i vege hrenovčica... večera ništa jer sam do kasno na Experti...

  4. #1054
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    Davore, hraniš li se ti prema Ayurvedi? Koje se ti "mudrosti" u prehrani držiš!?

  5. #1055
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    Danas gablec-žganci sa tikvicama, Quinoom, dimljenim tofuom i salata kisela repa.
    Inače, planiram napraviti nešto slično Carobeli, dobila sam slučajno jedan mail s receptom. Malo ga treba izmodificirati, ali čini mi se ok. Kad napravim javim, ako bude interesenata. Inače, definitvno mi smeta soja, što mi je bed jer volim dimljeni tofu. Danas sam pojela onaj neki puding Alpro i skoro riknula,a neki dan Sojino mlijeko, isto tako. Ali npr. onao sojino vrhnje mi ne smeta, valjda je u njemu soja u tragovima, uglavnom, ne smijem
    Danas mislim kuhati nešto tipa Meksičke mješavine, nekaj s grahecom, ali iz konzerve.

  6. #1056
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    danas: musaka sa seitanom, dimljenim seitanom, keljom i tikvicom

  7. #1057
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    LeaB, sad gledam tvoja makro jela u albumu i izgledaju predobro! jel može za pokoje recept na pp?

  8. #1058
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj flisar prvotno napisa Vidi poruku
    jučer
    valjušci od kus-kus_a i brašna,
    flisar ponavaljam molbu ( nisi vidjela vjerovatno na predhodnoj stranci) moze recept za valjske molim te


  9. #1059
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Citiraj flisar prvotno napisa Vidi poruku
    Davore, hraniš li se ti prema Ayurvedi? Koje se ti "mudrosti" u prehrani držiš!?
    Jedina mudrost koje se držim je nastojanje da namirnice ne ponavljam dan za danom. Jetri treba dati dan odmora.
    Kuhinje s kojima koketiram su ajurvedska, libanonska, Thai, indonezijska, japanska, primorska, dalmatinska, talijanska... prema inspiraciji. Gdje god ima vegetarijanaca ja povirim i prilagodim sebi.

  10. #1060
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    momo
    Stvarno nisam vidjela. Valjda misliš na valjuške od kus-kus_a. Skuhaš kus-kus(ja ti stavim oko 1-2 šalicu), dodam ono crno brašno 1100, posolim, dodam malsinovog ulja i zamjesim valjuške. Skuham ih u vreloj salnoj vodi i to je to.

  11. #1061
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    eksperimentirala sam s brašnom bez glutena(to je u biti kukuruzno i rižino brašno s nekim dodacima) i napravila "kolač kao blata" . Bila sam nadobudna pa sam misla da će uspijeti. To brašno je inače namijenjeno baš za kruh, pa eto, zato je rezultat kolač od blata.
    Doručak
    kolač od blata
    ručak-gablec
    amatanth, grah sa zeljem.
    večera doma
    ???????

  12. #1062
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    Davore daj nam neki egzotičan i jeftini recept da i mi odmaramo svoju jetru

  13. #1063
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Umaci?

    Recimo guacamole umak/namaz. Jetru odmaraš s avokadom.
    Humus - umak/namaz od slanutka.
    Satay - kikiriki umak OK to zbog kikirikija nije baš za malu djecu.

    Uz to nekakva različita punila i fino.


    Guacamole (moja varijanta s kiselim vrhnjem i maslinovim uljem):
    1 kom avokado ~330g
    2dl kiselog vrhnja (proširi cijelu priču, daje više kremastu teksturu)
    2 žlice maslinovog ulja (povećava trajnost, osjetno manje crni)
    1/2 limuna ili 1 cijela limeta, iscijedi se i maknu se koštice
    1/2 žličice soli
    nekakav smrad po ukusu; češanj češnjaka bi bio oriđiđi, ali ja nikada ne stavim. Umjesto toga frknem curry + kumin i sl.

    Avokado treba biti malo uloživ ali ne crn, oguli se tako da se raščetvori na uzdužne četvrtine (tako se najlakše guli) uklone se eventualni truli ili crni dijelovi i nareže se na kockice, tek toliko da se lakše usitne. Svi sastojci se nabacaju u blender ili se jednostavno pretvore u kremu štapnim mikserom. Ide super sa svime što se može zamisliti. Avokado u dohranu ulazi kad i krumpir (tako rade u Australiji).
    Meksikanci ga tamane sa tortila čipsom od kuruze, ali mislim da je taj čips bolje izbjegavati jer sva količina koja se kod nas dade kupiti nastaje estrudiranjem :bljuc:

    Napomena: ako je avokado tvrd treba ga samo pustiti na miru par dana i nadati se da neće strunuti. U frižideru propadne momentalno - kao banane.

  14. #1064
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    flisar hvala puno probam to obavezno

  15. #1065
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    sjetila sam se večere
    rezanci od riže, dinstane mahune i umak od bundeve...

  16. #1066
    BubikaM avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    166

    Početno

    mi jucer imali varivo od kelja i slanutka, a za danas jos razmisljam, hm.
    mogla bi neku juhicu od brokule (imam je dosta doma) + jos nesto.

    flisar ovi valjusci od kus kusa mi se cine super. probati cu ih i ja sloziti. moji klinci obozavaju kus kus.

  17. #1067
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    jučer je moja kći imala "tulum", došle su joj frendice. zato sam im napravila zanimljive slatke loptice. Preporučam ih jer su fine i brzo se naprave. rade sa zobenim pahuljicama(100g),orasi sjeckani(100 g),kokos(100g, ali ja sam imala manje i dobro je ispalo), 1 i 1/2 šalica mlijeka(oš zobenog, oš kravljeg..ili nekog drugog), i idu 2 žlice meda(ja stavila rižin slad, ali njega treba ipak više jer je manje sladak). To se sve izmješa i ostavi na 30 min u hladnjak. Onda se naprave loptice poslažu na masni papir i peče se 20_ak minuta. Fino, malo slatko i hrskavo....Vjerujem da bi se to isto moglo napraviti i s prosenim pahuljicama, ja htijela al' kad sam ih otvorila bile su užegle, tako da sam napravila sa zobenim.

  18. #1068
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    Moj meni danas kad dođem doma - mahune varivo jer ih jučer nisam radila, mada sam planirala.
    E da, radila sam jučer one rižine špagete(tko zna kad ću opet jer su skupe ko' vrag) sa umakom od bundeve, super su mi, tako da preporučam. Jedite rižine špagete!!!

  19. #1069
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    Da li je netko od vas nešto čitao ili zna o ph ravnoteži tijela. Baš me zanima, pokušava li se netko tako hraniti?

  20. #1070
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Malo previše nategnuto ali uglavnom korektno piše u "Alkalizirajte ili umrite"

  21. #1071
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    Da, baš tu knjigu sam čitala, uf! Odlučila sam svoj jelovnik malo više proširiti sa namirnicama koje neutraliziraju...nema ih puno!
    Inače,pravila sam Carobellu i super mi je ispala, fina, mljac! Jedino što bih ja dodala više sojinog vrhnja, bar još 1 dcl. Naime, dosta se to sve skupa zgusnulo pa se teško maže, a ne želim doadavati maslac.

  22. #1072
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    Danas gablec-riža i dinstani grašak, salata Rikula i matovilac.
    Večera-juha od cvijetače, opet riža i ?

  23. #1073
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Imam nisko mišljenje o bilo čemu od soje.

    Inače sam nekidan radio juhu na foru "tri sestre" i ispala je super pa ću podijeliti. Radi se o nabrzaka jelu većinom iz konzerve

    1 manja butternut tikva (oko pola kile) očišćena i narezana na kockice
    1 konzerva slanutka
    1 paketić mikrovalnih kokica (za krutone)
    manji svežanj peršinovog lišća
    maslinovo ulje, muškatni oraščić i u prahu, kumin u prahu, sol, voda, opcionalno mlijeko

    Frkne se ulje u lonac, na ulje kumin i čim se krene pjeniti tikvicu i slanutak, doda se vode da ih pokrije, kuha se desetak minuta nakon što zakuha. Doda se muškatine po želji (oko pola žličice). Štapnim mikserom se kipući sadržaj lonca pretvori u finu kremu, doda se usitnjeni peršin.
    Nakokaju se kokice i služe se uz juhu kao krutoni

    Tri sestre su fora sjevernoameričkih Indijanaca. Sestre su: tikva, grah i kukuruz. Skladno u vrtu, skladno i u loncu.

  24. #1074
    flisar avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    26

    Početno

    A ja danas za gablec vrlo maštovito jelo namaz od graha i rižine krekere, salata od mrkve.
    Doma će biti varivo od poriluka. Davore, vidjeh da si, još prije par godina, kupio mlin za mak. Zanima me znaš li da li ga još uvijek ima za kupiti u Kauflandu ili gdje drugdje!? Ja bih pravila maslac od lješnjaka jer bome ne dam 100 kn da bih ga kupila u Bio&Bio.

  25. #1075
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Nemam najblaže. Nekidan sam bio tamo, ali ga nisam tražio. Treba pitati.

  26. #1076
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Koliko moze trajati otvoreni miso u vrecici?

  27. #1077

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    187

    Početno

    jako dugo

  28. #1078
    seven of nine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb, Mlinovi
    Postovi
    135

    Početno

    Mame i tate vegetarijci! tek sam odlucila potpuno se okrenuti vegetarijanstvu, a mozda i veganstvu ( samo da smislim sto cu sa cokoladama i keksima-kad bih to izbacila, bila bih vegan). Zanima me jel nuzno da uzimam dodatke prehrani ? Negdje pise da vegani trebaju uzimati vitamin B i zeljezo, a negdje citam da je dovoljno jesti lisnato povrce. Zanima me kako kombinirati namirnice? Jel bitno da svaki dan jedem nesto odredeno? A sto je s bebom? Nju dojim i dajem joj jedan obrok dohrane dnevno.
    Moj meni zadnja dva dana: 1. dorucak: zobene sa suhim vocem i sojinim mlijekom; rucak: mahune s krumpirom. 2. Dorucak isti, a rucak vegeburger i quiona . Beba je jela jedan dan quionou s mrkvom i celerom, a drugi dan zobene s jabukom i bananom.
    Jel to primjer dobrog jelovnika? Ili bi nesto doddali? Vecera mi je rizini keksi ili cokolada
    Sorry na poduzem postu, ali trebam pomoc nekog iskusnog..

  29. #1079
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Suplementi ti neće trebati osim ako gadno zezneš stvar. Zobene pahuljice dan za danom i to baš na sojinom "mlijeku" je upravo na tragu kardinalnog zezanja stvari.

    Ukratko, dobro je industrijski smrdane namirnice poput tofua, sojinih medaljona, ekstrudiranih žitnih pahuljica smanjiti na apsolutni minimum. Nastojati ne ponavljati istu namirnicu dva dana za redom i uvesti što više sirove hrane, salate, biločeg.

  30. #1080
    seven of nine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb, Mlinovi
    Postovi
    135

    Početno

    Tnx Davore! kontam i ja da soja i tofu nisu bas najbolji izbor, ali za uhodavanje u veganstvo mi dobro dodu.

  31. #1081

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    ima li ko recept za filovanu papriku onak u sosu od paradajza iliti čufte? htjela bih to sutra za ručak.

  32. #1082
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Dolaze nam gosti koji su vegani.

    Trebala bi nešto skuhati, ipak sam domaćin. Biti će kod mene nekoliko dana.

    Trebala bi nekoliko finih recepata (ne previše kompliciranih) za doručak i večeru.

    Imamo grašak, bundeve, rižu, leću, banane, bademe, lješnjake, mrkvu, peršin, celer…. A ostalo možemo kupiti.

    Iskreno bi ih željela ugodno ugostiti uz vegan hranu.

    Hvala!

  33. #1083
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Dodirko, mi jako volimo bolonjez od crvene leće, stavila sam recept na prethodnu stranicu, opet ću ga linkati:
    http://www.coolinarika.com/recept/bo...d-crvene-lece/

    hummus je super stvar za doručak, može i za večeru

    krem juha od bundeve, špageti s bolonjezom od crvene leće i hummus za večeru - jednostavno i jako fino
    za doručak možeš zobene pahuljice s voćem ili suhim voćem uz napitak od riže, zobi, badema

    a i kolač, ako hoćeš, isto vrlo jednostavan za napraviti:
    http://forum.roda.hr/threads/53327-S...ez-jaja-recept

  34. #1084
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    a jel su strogi vegetarijanci to svakako pitaj, dosta njih su mliječno-jajčani vegetarijanci tj. to jedu normalno

  35. #1085
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    vegani su a to znači da ne jedu niti mlijeko niti jaja.

    Hvala n.grace!

  36. #1086
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    gdje se može kupiti tijesto bez jaja?

  37. #1087
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    U gotovo svakom dućanu, čak i Barilla ima tjesteninu bez jaja. Samo treba čitati deklaracije.
    A ako želiš tiejsto od kvalitetnijjeg brašna, onda u dućan zdrave hrane ili na web direktno kod proizvođača.

  38. #1088
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    sorrry nisam vidla da piše vegan

    na svakom placu imaš listove za pitu/štrudlu bez jaja,
    u svakom dučanu su tijesta bez jaja, tj. ona koja su s jajima su posebno označena. od kvalitetnijeg brašna imaš dosta i u mercatoru ima sa strane polica sa zdravijom hranom ( mislim ima toga i u konzumu, tam negdjhe gdi je eko zona)
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 03.10.2013. at 10:57

  39. #1089
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Hvala! Biti će zanimljivo iskustvo. Ja ne jedem ništa od brašna a oni ništa životinjsko. Budem Barillu potražila.

  40. #1090
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Dodirko prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala! Biti će zanimljivo iskustvo. Ja ne jedem ništa od brašna a oni ništa životinjsko. Budem Barillu potražila.
    A jedeš žitarice?

  41. #1091
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Trenutno sam na bezglutenskoj prehrani jer imam nekih probavnih problema pa ispitujemo.

    Barillu ću potražiti za njih. Ja ću se lako snaći u svojoj kuhinji.

  42. #1092
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Imaš žitarice bez glutena, recimo heljda.
    Meni je super savijača sa heljdom i šampinjonima. Skuhaš heljdu, podinstaš šampinjone, kad je pri kraju dodaš heljdu da se fino sljube... uzmeš kore, napuniš i eto savijače. Kore mažeš uljem i zobenim mlijekom.

  43. #1093
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    Uuu! Ovo zvuči jako fino. Koje kore za savijaču nemaju gluten?

  44. #1094
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    E hebemu, na to nisam mislila. Bojim se da nijedne.

  45. #1095
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Mozda postoje bezgluteinske lazanje, pa modificiras recept u lazanje.

  46. #1096
    palmarosa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10

    Početno

    nama je ovo hit u zadnje vrijeme:
    http://www.yummly.com/recipe/externa...tbread_-309635
    nema glutena i bogato je proteinima, a ružmarin mu da neki divan tek i miris..
    i vrlo je jednostavno za napraviti, ja stavim duplu prociju u onaj veliki pleh za pečnicu.

Stranica 22 od 22 PrviPrvi ... 12202122

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •