Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: neotrovni glinamol i boje

  1. #1
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno neotrovni glinamol i boje

    zeljela bih napraviti ukrase za bor od glinamola tako da utisnem bebinu nogicu pa da imamo mala stopala na boru al buduci da nista ne znam o glinamolu pitam iskusne: jel glinamol moze biti stetan, otrovan na neki nacin za bebinu kozu?
    isto pitam i za bojice?
    postoji li neki provjereni proizvođac da se ne bojim nuspojava?

  2. #2
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    uvijek mozes preko glinamola (ili bilo koje mase) staviti onu tanku foliju za hranu - onu prozirnu, ljepljivu (onu za lubenicu )

  3. #3
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    ja sam probala utisnuti svoju ruku u glinamol i to je dosta teško, javi ako ti uspiješ jer sam i ja imala istu ideju

    kupila sam i boje za crtanje prstima. piše da ne sadrže štetne tvari, da su gorkog okusa pa ih djeca ne vole lizati http://www.koh-i-noor.cz/home.html

  4. #4
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    sad mene zanima - kaj postoji i OTROVNI glinamol? :shock:

  5. #5
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    pogledaj crayola stvari imas OVO za modeliranje i susenje na zraku, a za bojanje sigurno znam da je OK OVO BC je uzivao u crtanju s njima i s manje od godinu dana. NJihove proizvode ima TL i Mueller, vjerujem i drugi ali ovo je sigurno gdje ih mozes naci

  6. #6
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    ja to pitam jer nemam pojma o nicem, ne znam jel opasno il nije pa cisto opreza radi.

  7. #7
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Mislim da glinamol ne može biti otrovan jer je namijenjen isključivo dječjoj upotrebi i zabavi. Ako si želiš stvarno osigurati čistu savjest, nije problem staviti sloj plastične folije preko stopalca, pa utisnuti u glinamol. No, nekako imam osjećaj da je glinamol pretvrd za takvo što :/ .

  8. #8
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    kaj znaci puscica?
    mali zenski puz, ili mala puska?
    i zakaj je lukava?

  9. #9
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    ok znaci neotrovan bi trebao biti.
    isprobala sam i nije bas dojmljivo - otisak se jedva nazire a glinamol mi se lijepi kao lud za stol.

    puščica = mala puška
    a zasto je lukava nemam pojma da budem iskrena. taj naziv su neki frendovi smislili nekom davnom prigodom pa se tako mm i ja nekada nazivamo onako bezveze kad se zezamo. kad sam se ulogiravala nisam bas puno osmisljavala umjetnicko ime nego ispalila prvo koje mi je palo na pamet.

  10. #10
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Lukava Pušćica je lik iz stripa sa zadnje strane dječjeg časopisa Mak. Još iz mog djetinjstva... Ne znam postoji li još :/ .

  11. #11
    faith avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    428

    Početno

    Glinamol je bezopasan za dječju kožu, ako te je ipak strah možeš uzeti običnu glinu. Teško ga/ju je razmekšati, treba puno mjesiti ali isplati se jer otisak onda ispadne super.

  12. #12
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    Citiraj Dream prvotno napisa
    Lukava Pušćica je lik iz stripa sa zadnje strane dječjeg časopisa Mak. Još iz mog djetinjstva... Ne znam postoji li još :/ .

    WOW!!!
    hvala...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •