Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: dojenje i imunitet

  1. #1
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno dojenje i imunitet

    Pozdrav svima, mi smo ovdje novi.

    Prije svega, htjela bih reći da nam je ovaj forum zaista puno pomogao i da smo do sada sve odgovore na pitanja koja su nas mučila uspjeli već naći.
    Međutim nisam ništa uspjela pronaći za slijedeće pitanje: naime, A. je procurio nosić i mene zanima da li mu može pomoći da ja jedem češnjak (već sam ga jela i nisam primjetila da mu smeta, jela sam ga u trudnoći u ogromnim količinama; nekoga nešto uhvati u trudnoći, a mene češnjak ). Da li mogu dobra svojstva češnjaka preko mlijeka koristiti i djetetu u jačanju imuniteta?

    Naravno, bili smo i kod pedijatrice i nije ništa osim curenja nosića.

    Hvala na odgovorima.

  2. #2
    mirna99 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    67

    Početno

    Podizem topic. Naime, jako mi se srozao imunitet, pa sam sada, nakon svibnja i sumameda, opet nešto "pobrala" ali u blažem obliku. Kako u zadnjih 6 godina nisam nikad bila bolesna jer sam 2x godišnje imala kuru s beta 1,3 d glukanom od transferpointa, zanima me da li znate da li je sigurno konzumiranje navedenog proizvoda tijekom dojenja s obzirom da nije preporučen tijekom trudnoće? Trenutno njemu jedino vjerujem, a u ljekarni magistre ne mogu tvrditi sto posto. Hvala.

  3. #3
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Na dva mjesta na netu sam pronašla da ga nisu dovoljno istražili da bi mogli reći je li siguran za trudnice i dojilje.

  4. #4
    mirna99 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    67

    Početno

    Na kraju sam kontaktirala uvoznika i kaže da ni tijekom dojenja nije preporučljiv . Imunitet mi se skroz stizao, a to mi koma jer 6 godina nisam bila značajnije bolesna kad me taj glukan spašavao. Što sada konzumirati, kako pojačati imunitet? Što vi koristite?

  5. #5
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Zdravu prehranu, boravak na svjezem zraku koliko god je to moguce, fizicku aktivnost i vitamini tipa nekog prenatala.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •