Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Rodina anketa o platnenim pelenama - NOVA!

  1. #1
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno Rodina anketa o platnenim pelenama - NOVA!

    Drage/i naše/i !
    Molimo vas da odvojite nekoliko minuta svog vremena kako bi s nama podijelili Vaše stavove i iskustva u korištenju platnenih pelena.
    Vaše odgovore namjeravamo iskoristiti za poboljšanje svojih proizvoda, kao i radionica za platnene pelene koje, kao što vjerojatno već znate, besplatno provodimo širom Hrvatske.
    Anketa je anonimna i služi isključivo za potrebe projekta proizvodnje i promocije platnenih pelena Udruge RODA.

    Hvala!

    Link na anketu: Anketa o platnenim pelenama

  2. #2
    aqua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    889

    Početno

    Ako može kratki komentar na sam koncept ankete, nije mi se u anketi sviđalo što ima izmiješanih pitanja koja se tiču osoba koje nisu koristile pelene i onih koje jesu. Na neka pitanja nisam mogla odgovoriti (dijete bilo bezpelenaš, uz platnene za nuždu), a takva su se možda trebala grupirati pa staviti oznaku npr ukoliko ne koristite platnene, ne odgovarajte na slijedeća pitanja. Također, ima pitanja o tome koju vrstu preferiramo, kao i koji materijal. Pa sam isto ostala :? Blage veze nemam da je to zapravo postala takva filozofija (isto kao i za cijenu-blage veze nemam).

    Ali svejedno popunih, ako pomogne da se neke stvari lakše odluče ili isplaniraju - super.

  3. #3
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Hvala na popunjavanju i komentaru.

    Na zalost, anketa nam je trebala brzo (pa su pitanja sva na jednom mjestu, tj. u jednoj anketi) i trebala nam je izmjeriti stav prema PP i eventualno iskustvo s RodinomP.

  4. #4
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Sad vidim kako sam glupo slozila recenicu. Nadam se da se kuzi sto sam htjela reci.

  5. #5
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u anketi!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •