Pokazuje rezultate 1 do 47 od 47

Tema: toplice-preporuka

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    22

    Početno toplice-preporuka

    Znam da se vec pisalo, ali nisam nigdje nasla dovoljno podataka za usporedbu razlicitih toplica. Naime, spremamo se za vikend na neki bazen a ne mozemo odluciti gdje. Opcije: Cateske, Tuheljske, Sv. Martin ili stogod drugo. Tko god ima iskustva, molim vas za komentare. Zanima me koliko je prilagodeno za dijete od 18 mjeseci i kakvih sve ima sadrzaja u sklopu i izvan bazena. Gdje jesti, mogucnosti setnje i sl. nakon kupanja.

  2. #2
    mišura avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    Mi volimo otići u Tuheljske, čisto je i nema puno ljudi (radnim danom). Mada moram reći da nisu baš prilagođene za tako malu djecu. Imaju onu kućicu na napuhavanje za skakanje i spuštanje kao niz tobogan (valjda kužite na što mislim :/ ). Josip je još premali za to pa ga na suhom moramo stalno zabavljati nečime, ali nam je zato lakše u vodi jer imamo onaj posebni šlauf za bebe pa može "sam plivati", tj. dosta je da ga samo jednom rukom držim za šlauf. :D I u tome uživa!
    Na bazenu ima fast food, u sklopu hotela restoran, a blizu je i dvorac sa finim restoranom

  3. #3
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    mi smo bili u Čatežu i super je.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Mi smo nedavno bili u Sv. Martinu.

    Bilo je odlicno, ali smo bili na par dana. Mislim da je malo predaleko ici na jedan dan s malim djetetom (dva sata voznje u svakom smjeru iz Zg-a).

    Vanjski bazeni jos ne rade, a od unutarnjih ima mali djecji, veliki olimpijski i termalni s toplom vodom (di su moji najvise uzivali).

    Za klopati ima dva restorana.

  5. #5
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Imaju li nekakva ogranicenja sto se tice pelena i male djece?
    (- tj imaju li tocno odredjene propise koju vrstu kupacih gacica moraju imati djeca).

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    93

    Početno

    U sv. Martinu nema nikakvih propisa po pitanju pelena ali mi se čini da ipak nije za djecu. Bazen za djecu je prehladan da bi se u njemu kupala djeca. Problem je i u tome što je objekt s bazenima zaseban, do apartmana ima nekih 50ak metara. Apartamani su super, klopa isto, ali ja bi ipak preporučila Sloveniju!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    14

    Početno

    Tuhelj mi nije uopce za djecu.
    Terme Olimia preporucam,imaju bazen za bebe.U blizini je i Podcetrtek-Jelenov greben, cokoladnica...
    Mi bili u hotelu Sotelia, super hotel ima i igraonicu.

  8. #8
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Potpisujem Winnie, mi bili ovaj vikend u Olimiji i super je bilo!
    Inače, u tom bazenu za bebe sam provela većinu vremena jer je vod 36 stupnjeva pa je finoooo....

  9. #9
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    Također dajem glas za Olimiu, super je za djecu. :D

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Mi se upravo vratili iz Terma Olimia. Apsolutno za preporučiti!!!
    Bili smo od ponedjeljka do petka - 4 noći, 5 dana kupanja smješteni u Aparthotelu Rosa - sve čisto, uredno, cijenom prihvatljivo.
    Moje cure su oduševljene bilo je čak i suza jer moramo ići doma...
    Ako nekoga zanimaju detalji - pitajte.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    jel išao tko i u savna svet i kako mu je bilo?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    100

    Početno

    Bio MM u Savna svetu i odma skinuo kilu! ha,ha
    Kaže da je super 9 raznih sauni i turske i finske, jacuzzi komada 2, bazen, ležaljke - ma super po njemu a prilično je realan i zna cijeniti novac. Cijena je 9 eura a možeš uči dva puta u jednom danu. Zapravo to je cijena doplate jer smo mi imali plaćen ulaz na bazen još u hotelu to je ko neki paket - ako nisi u hotelu onda je malo skuplje mislim 12 ili 16 eura dnevno.
    Imaš o vrstama sauna na njihovim stranicama.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    ma, ne zanima mene šta tamo ima, nego kako je drugima tamo...

    mi smo inače tamo redovni gosti, već nas svi tamo smatraju za inventar...

  14. #14
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Ja sam bila u dvije saune, gostima Sotelije su inače gratis.
    Ok mi je bilo al ja sam malo konzerva i ulazila sam umotana u ručnik jer mi je bio bad biti gola......

  15. #15
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno

    Čatež preporučam. Proveli smo prekrasnih 4 dana u Termalnoj rivijeri-hotel Toplice. Bazeni za djecu su super, ima kućica na sredini, pa uživaju, postoje 2 restorana uz bazen, može se jesti... Hotelska hrana je super...
    Saune, masaža u Sabai tajlandskom centru... Divota

  16. #16
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    a šta je sa toplicama u mađarskoj? jeli netko bio?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    14

    Početno

    Heviz na Balatonu.

  18. #18
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    curke jel ima ko kavu info o Bizovcu?

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Rency prvotno napisa
    curke jel ima ko kavu info o Bizovcu?
    Evo ti opširan opis...
    http://www.destinacije.com/newslette...tum=23.02.2005

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Vjerujte mi, vrijedi sve pročitati s gornjeg linka...

    Evo smao mali isječak, da vas zainteresiram:
    Na kraju smo jedva docekali da napustimo ovo neugodno iskustvo i uputimo se u jedino sto vrijedi u ovim objektima, a to je Nacionalni restoran Termia. No usput prilikom oblacenja imali smo vrlo neugodnu priliku uvjeriti se u to da su se neki gosti odlicno uklopili u ovu srednu. Kada Vas u jednoj kabini za presvlacenje docekaju bacene gace, a u drugoj upotrebljeni i svjeze odbaceni zenski ulozak totalno Vam se smraci pred ocima i stomak Vam se preokrene da nemate vise volje niti jesti niti zivjeti, a kamoli pozeljeti tamo svratiti ikada vise.

  21. #21
    Rency avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    tu negdje...
    Postovi
    601

    Početno

    a joj grozno... :shock:
    ma dolaze nam mm sister sa svojom femili i mislila ona da odemo ,ruzno je vrijeme a da opet nismo doma,uff kaj sad?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    Mi idemo u tuheljske ovaj vikend pa me zanima kako je za djecu od 4 g. i kakva je hrana u hotelu?
    Vidim da ima neki dvorac u blizini pa sam mislila i tamo otići na ručak, može li se ići opušteno odjeven ( ne mislim na kupaći ) ili je to šminka?

    Hvala

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    čatež za klince ko stvoren!
    tobogani, umjetni valovi, rijeka po kojoj možeš kao plovit u nekim gumama.. ma zakon!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    kad ne idemo u čatež...

  25. #25
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    jel išao tko i u savna svet i kako mu je bilo?
    Ja sam bila sama navečer, dok je MM čuvao klince.
    Ne ponovilo se.
    Mislila sam da sam došla u swingerski klub.
    Uđem u jacuzzi, sjedaju neki tip i žena i krenu...jelte...ispred mene :shock: :shock: .
    odem u saunu, japansku (parna na jako visokoj temperaturi), a tamo jedan par hopsa sve u šesnaest, nisu me niti primjetili :shock:
    Ne znam kako se nisu onesvijestili po onoj vrućini...

    Moover, jesi li to bio ti?

    Trebali ste me vidjeti kako sam se na peti okrenula i utekla...

    Najbolji je bio MM.
    On je bio to jutro u sauni, pa je kukao kako sam ja dobila hard core, a on samo stare njemice !

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,078

    Početno

    ha,ha,ha...genijalno

  27. #27
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    piplica tj.TM

    mi smo bili u Olimii, vani, u Aqualand (tako nešto), i OK je, iako je meni Čatež br.1, ponudom (bilo ljetna ili zimska rivijera) i blizinom (Zg).

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Moover, jesi li to bio ti?
    Zadržavam pravo ne odgovoriti na ovo pitanje...

  29. #29
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Jučer smo bili u Tuheljksim i bilo nam je prekrasno.
    Zanima me da li je netko bio u Stubičkim toplicama i kako je tamo? Naime, malo nam je bila cijena oho ho, 60 kn po osobi, a čula sam da su Stubičke povoljnije, pa me zanima kako je tamo, ima li tobogana, umjetnih valova i sl?

  30. #30
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    prikljucujem se s pitanjem o Varazdinskim toplicama

  31. #31
    sunašce avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    73

    Početno

    Mi smo bili u Stubakima prije dva tjedna.Nema nikakvih tobogana,umjetnih valova i sl.stvari,imaš na jednom kraju(kao neka šumica)dvije ljulje,klackalicu i vrtuljak,a na drugom kraju onaj set ljuljački gdje se dvoje mogu skupa ljuljati.Bazena ima mislim 5 od kojih su dva za malu djecu,a u oba voda maltine vruća.Nama nije bilo loše jer nas je bilo šestero,bili smo u hladu(ima ga dosta),fino smo si pojeli u tom nekom fast foodu,bilo je ok.Ulaz ti je 30 kn po osobi,a djeca od 2 godine 20 kn.

  32. #32
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Potpis pod Catez za djecicu.

    Olimia mi malo 'dosadnjikava' za djecu sto se termi tice, ali je okolica (Podcetrtek, Jelenov greben, Cokoladnica, Vjesticja kuca, agroturizam sa jahanjem ponija, itd.) opet za klince super interesantna.

  33. #33
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Podizem sa pitanjem - je li netko bio u Termama Dobrna u Sloveniji, i kakva su vam iskustva?

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    55

    Početno

    podižem
    išli bi u Čatež obzirom da je najzanimljiviji klincima, ali nas je frka gužva na granici vikendom. Da li je možda netko bio prošli vikend i koliko se čekalo na granici ?

  35. #35
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    mijučer bili u tuhlju,ma skoro pol grada bilo!!!!

  36. #36
    EvaP avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    359

    Početno

    Mi smo jučer bili u Tuheljskim i meni se to baš čini da JE za djecu. Bazen 80-120cm s toboganom, onakvim kružnim, savršeno za većeg (4.5g) Topliji bazen u kojemu su nekakve klupe sa zidićima pod vodom, gdje je manji (1.5g) hopsao i pljaskao, a i većemu je bilo OK. Skroz topli bazen sa istim principom tih podvodnih klupica i zidića (taman kad se ohladiš u prethodna dva) + olimpijski kojeg smo vidjeli To je što se tiče unutarnjih bazena, jer im nisam dala da idu van do 18. Vani pak ima tobogan za klince (na kojemu je ovaj od 1.5 totalno uživao) a i ovom većem je bilo fora. Taj neki kao splet rječica po kojima se voziš u velikim auto gumama s ručama - totalni hit za većeg I oooogromni tobogan, za ipak malo veće.
    Hrana u restoranu vrlo prihvatljiva i okusno i cjenovno (manjemu sam nosila njegov ručak od doma).
    Ukratko - za preporučiti.

  37. #37
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    Citiraj sarica2 prvotno napisa Vidi poruku
    podižem
    išli bi u Čatež obzirom da je najzanimljiviji klincima, ali nas je frka gužva na granici vikendom. Da li je možda netko bio prošli vikend i koliko se čekalo na granici ?
    Kad se bojimo gužve na granici odemo preko male na kojoj skoro nikad nema gužve. Skreneš za Samobor i voziš prema Divljim vodama. Za granicu je skretanje na desno baš na djelu gdje počinje šuma s lijeve strane, a potok - rijeka s desne.

  38. #38
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Mi u Tuhelju krknemo pizzu. Jede se kraj bazena.
    Bili smo prije mjesec dana kad su mrdali nešto s cijevima i SMRZLI SE!
    Posljednje uređivanje od Davor : 11.07.2011. at 11:24

  39. #39
    zmea avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    52

    Početno

    Bili smo u subotu u Sv.Martinu i bilo je odlično.Ono što me oduševilo je da se spuštanje na toboganima ne plaća kao u Varaždinskim toplicama tako da smo se spuštali cijeli dan.Ima puno bazena i jacuzzija, unutarnjih bazena,restorani su u sklopu bazena,ima pijesak za dječicu,organiziraju razna natjecanja u vodi,vježbe u vodi i na suhom...uglavnom dobro je organizirano.Uspjeli smo uloviti i suncobran jer kad se sve zauzme onda morate svaki dodatni plaćati 10 kn za cijeli dan.Ima i dosta hladovine što je isto super.

  40. #40
    ivano2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,165

    Početno

    Planiramo sutra u Čatež...jel bio neko danas? Jel gužva ogromna ili se može uhvatit komadić hlada?

  41. #41
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    zmea, da li u Sv. Martinu ima vani veliki bazen? onaj samo za plivace?
    koja je cijena ulaznice?

  42. #42
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno

    Evo da i tu napišem jer nisam vidjela temu. Mi smo jučer bili u termama Jezerčice i prekrasno je bilo. Moja cura se nauživala. Ima 4 tobogana za starije klince i jedan bazen sa toboganom za malu dječicu . ima parkić za klince di se mogu igrat ako se ne kupaju . I što je najvažnije ima jako puno hlada. Cijena nije skupa a klinci do 5 godina besplatno.Zaboravila sam napisati da za odrasle ima i olimpijski bazen.

  43. #43
    zmea avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Vž županija
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    zmea, da li u Sv. Martinu ima vani veliki bazen? onaj samo za plivace?
    koja je cijena ulaznice?
    Ulaznice za odrasle se plaćaju ovisno o tome u koliko sati dođete-piše sve na njihovim internet stranicama.Isto tako tamo je obavijest o plaćanju za djecu. Do 5 g. je besplatno,a od 5-15 se plaća 30 % cijene.Vani ima bazena za plivače,ali nisam provjeravala koja je dubina jer smo sve vrijeme proveli na toboganima.

  44. #44
    vitika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    podizem.
    isli bi sutra u tuhelj. moze li mi netko potvrditi da sad ima neki tobogan za klince na unutarnjem bazenu jer kad smo bili davnih dana nije bilo sadrzaja za djecu. to nam je jedini uvijet, da bazen ima tobogan.

  45. #45
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    U tuheljskima ima jedan unutarnji tobogan, mi bili i vidjeli prije mjesec dana. Ali, možda najbolje da ih nazoveš i provjeriš iz prve ruke.

  46. #46
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ima tobogan za malo veće recimo od 3-12 godina

  47. #47
    vitika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •