Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 217

Tema: ZPB 2005. (30. dio)

  1. #51
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa

    Točkice-zavidim vam na Platku,baš sam nedavno gledala skijalište na tv-u i čini mi se super, Koliko dođe karta? Ako se ne varam za Sljeme je ili 150 ili 200 kn,malo ga pretjeraše :/
    120 kn cijeli dan. Mi nismo skijali, uzeli smo sanjke ( 40 kn) i šetali, vozili se. Lea ogladnila u roku odmah i pojela tanjur graha....
    Bili smo s prijateljima koji imaju curicu mjesec dana mlađu od nje pa su uživale zajedno.
    Inače nam je Platak 26 km od kuće pa nam je stvarno zgodan.
    Stavit ću ovih dana par slika.
    Maloprije me mm zove i umire od smijeha, zaustavio se s Leom kod nekog aparata za onim lopticama i taman da će je smuljati kako aparat ne radi kad ona vadi svoju torbicu, unutra mali novčanik , "tata imam ja kune" i izvadi 2 kn, ubaci i eto loptice....

  2. #52

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Cao curke,trebalo bi da imam novu slikicu u avataru.
    za djeda.
    ~~~~~~~~~~~~~~ za sveki,Trak da sve bude ok.
    ostalima

  3. #53
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Točkice-120 kuna onda i nije tako puno,ali ipak-2 odraslih i dijete (koliko je za djecu) baš i nije mala svota na kraju. Pa iznajmljivanje,pa klopa,cuga....
    Mislim,ok-ne ide se gore svaki dan,ali mislim da je to ipak previše za hrvatski džep !
    Kao i sve drugo

    Popodne smo imali hordu djece,Roko uživao. Ja mu zaboravila u toj gužvi dati večeru pa je skroz poludio i počeo plakati "ja bi jeeeooooo"
    I onda sam nahranila svu djecu a njihove mame nisu mogle vjerovati da im klinci jedu :shock: jer inače svi odreda štrajkaju glađu ko Glavaš


    Mial-ljubi malog puzavca i samo naprijed :D

    Bobčice-

  4. #54
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Bobčica prvotno napisa
    Cao curke,trebalo bi da imam novu slikicu u avataru.
    Preslatka je :D

  5. #55
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Hoi, sto bi svicarci rekli.

    Jelena zasad jos nije pocela dobivati kozice. Nadam se da ce tako i ostati. Danas smo za 2 sata samo protrcali IKEA-om. Preogromna je. Ostali smo paf. :shock: na 3 ili 4 kata i 3 kata parkiralista. Poslije smo obisli neki ogromni ducan samo s igrackama. Jelena je ostala paf. :shock: :shock: :shock: .

    A Petra je grozna. Samo hoce meni. Inace tu smo kod njezinih krstenih kumova, a ona cim vidi kuma suze teku u potocima. Ne smije ga vidjeti, a on ju obozava. Talijan je, a njima je kumstvo svetinja.

    Pozdrav svima.

  6. #56
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bobčice Ajna ti je preslatka
    Trak aaaaaaaaaaa kakva si ti to majčica a Roko je pravi 8)
    Jeluška samo vi uživajte, ma to je sve ok pa neviđa ga djete pa joj malo frka.
    a frajer puže samo po krevetu na podu ni makac. guzu stavi visoko u zrak i kad već osjeća da će skoro pasti počne plakati i zvati me da ga primim da ne pljusne s nosom.
    Kala ljubomorna ko pes mali samo viće vidi kako ja puzam, ajde ko će prije pa mi se uvali u krilo i mazi, grli, ljubi, a ponoći mi us nu dođe i zagrli me i onda tako spava a inaće prije nije dala ni da je mazim kad ležim pokraj nje za uspavljivanje.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Popodne smo imali hordu djece,Roko uživao. Ja mu zaboravila u toj gužvi dati večeru pa je skroz poludio i počeo plakati "ja bi jeeeooooo"
    I onda sam nahranila svu djecu a njihove mame nisu mogle vjerovati da im klinci jedu :shock: jer inače svi odreda štrajkaju glađu ko Glavaš
    :
    majka nemajka izgladnjivačica. Kaj si molim te uspjela tak nabrzinu skemijat? Ja ne djelujem dobro u kuhinjio pod pritiskom. Ada ja svoje pošaljem k teti Traktorki na hranu možda se malo zdebljaju
    Kako bi reko moj dalmatinac na placu "a ća ćeš im jo dati isti osim ovog kupusa i karota?" kažem ja njemu "ribe" a on meni ni pet ni šest "a onda ćeš mi se žalit da su ti dica mršava" - e to od Dalmatinca!!! Čovječe mjesto da bude ponosan na mene kaj im dajem tolko ribe

    Bobčice preslatka ti je curka
    Mial pa nebu si djete gulilo koljena po podu

    Ja sam jučer izludila ženu na šalteru u Hypo banci jer sam joj donjela tri pune kasice Onda sam (nemajka) pokupila poklobne koje od njih trebaju dobit za ročkas pa sam to donjela doma (mogli su se potruditi da ipak poklone prilagode dječjem dobu) - tri zidna sata. A da ste vidli čuda. Odmah su tražili još kuna za kasice (imala ja spremne),a lsu ih onda pokušali isčupat natrag van, a kad su skužili da neidu van onda su tražili tatu "jos kuna"
    Yas kak si mi? Se spava ili ne? Sjetim te se po noći kad se moji bude. Mm i ja ćemo poludit.

  8. #58
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    majka nemajka izgladnjivačica. Kaj si molim te uspjela tak nabrzinu skemijat? Ja ne djelujem dobro u kuhinjio pod pritiskom. Ada ja svoje pošaljem k teti Traktorki na hranu možda se malo zdebljaju
    kiflice i jogurt -potamanili su desetak kiflica ,od toga Roko 3 :shock: sa jogurtom.Sva sreća pa sam imala dovoljno,jer kad su svi vidjeli kako ovaj moj tamani,navalili ko pravi :D
    I svi sretni i zadovoljni!
    Samo ti šalji djecu na klopu,ali bojim se da ne bu kod mene spavali

    Mial-slatka mi je ta bratska ljubomora!Dobro veli MB-skužio Kiar da je bolji krevet!

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Je tako je to - vjerojatno bi ieli ili bi Roko presatao jesti jer se povlače jedni za drugima :/ ak jedan kaže ne onda ni drugi. Sam treba jednog nagovorit.
    Pa Roko spava ne? Ili ciljaš nato kaj moi ne spavaju? Pa valjda bi mi ih dovela u red
    Inaće prije tjedan dana frendica mi rodila - Roka

  10. #60
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Da ne ureknem nešto-Roko napokon i uglavnom dobro spava,tako da goste nespavače ne primamo dok god se ne oslobodim u potpunosti te traume
    Ali budem im kuhala

  11. #61
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Je, je istina je....kad je traktorka ćopila hranit patrika, pojeo je čak par žlica žganaca što je za njega pravi SF..... i kaj je ono još bilo na jelovniku - sendvič - i to je potamanio.
    A Roko pojeo čitav tanjur (veliki) žganaca s jogurtom - taj film ne bum još neko vrijeme gledala....mi smo još uvijek na špeku, pršutu i kobasicama

    Bobčice, Ajna je i Lucija naravno, također...

    možda i ja konačno uspijem stavit koju novu sliku u naš album...ono sv. Nikolu (vratio mi se šogor iz Meksika, pa će ih valjda uspjet konačno skinut s aprata ), Patrika na potoju (ilti motoru, odnosno točnije triciklu), ali s obzirom da uvijek moram žicat - daj sad uzmi fotić, daj sad nemoj zaboravit kablove, daj sad u koji folder si stavio.....onda mi ipak prisjedne ....a da ne pričam koliko smo patrika nekad slikali, a sad za svaku fotku moram preklinjat i molit jer ako sama uzmem aparat i slikam bolje da me nema: kak si to slikala, vidiš kak to ne valja, zašto nećeš da te JA konačno naučim (naglasak naravno na JA) :/ :shock:
    Sveukupno ove godine imam 10 njegovih slika - da nam nije uletio traktorkin M, ne bih znala kak mii je dijete izgledalo ljetos

  12. #62
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Mare-pa kako neće pričat o prinovi dogodine kad se nas dvije dogovaramo da ćemo slijedeće godine, trudne, na Božić u shopping u London jerbo je to jeftinije nego u Austriju
    I kak to mislite onda izvest dogodine ako za Božić tek idete u trudnički šoping :?
    Ili mislite rodit još tih par dana do Nove.....al onda vam baš i nije preporučljivo niti do zagreba, a kamoli do londona

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Pa kaj si bila kod Tra? Jeli ste žgance i jogurt?!? :shock:
    ne znam kaj bi se trebalo desiti da moji to jede. I oni su na parizeru, kobasama, špeku, mesu i ribi... Ja jadna kupujem sve više a oni sve više potamane (npr onaj mali najmanji Poli nije dosta za njih za doručak).

    Danas ću im namjerno napraviti kelj čušpajz, a ubacit ću nutra i fgaširance (ali nutra tak da moraju bar malo kelja ispecat)

  14. #64
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Pa kaj si bila kod Tra? Jeli ste žgance i jogurt?!? :shock:

    misliš sad ?
    ne!
    ljetos, na plaži u martinščici.

  15. #65
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    a vidi ti njih ve kako one os rana jutra kafenišu
    e pa ja u zadnje vrijeme uopće nemogu zaspati prije 2,3 i onda bi ujutro, al budilice su tu pa najviše do 8, pol 9, jedino ako Kala kasnije ide spavati onda se i meni sreća nasmiješi, ali jučer je izbjegla pop spavanje i već u 7,15 se onesvijestila , a malac zaspao u pol 8 . koji je to bio :shock: za moj organizam sinoć i naravno od silne sreće nemreš zaspati.
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mial-slatka mi je ta bratska ljubomora!
    je je i meni isto, al kad se radnja odvija u nekoj drugoj kući

  16. #66
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Je, je istina je....kad je traktorka ćopila hranit patrika, pojeo je čak par žlica žganaca što je za njega pravi SF..... i kaj je ono još bilo na jelovniku - sendvič - i to je potamanio.
    A Roko pojeo čitav tanjur (veliki) žganaca s jogurtom - taj film ne bum još neko vrijeme gledala....mi smo još uvijek na špeku, pršutu i kobasicama
    Ah,kako nam je bilo dobro tada !

    A ovo s fotkanjem bolje da ne komentiram jer me mm izluđuje.Ja imam svoj "obični" digitalac,i što god da fotkam,on samo gunđa:ne valja ti kut snimanja,nemaš oštrinu,boje su ti loše,objekt je predaleko/preblizu :shock: mislim zaista....
    A o stavljanju fotki u album da ne govorim!
    Sad mm sprema dvije izložbe pa je lud skroz!
    Neki dan mu je Roko pristao na fotosešn da nisam mogla vjerovati,radio je sve što mu je rekao,a ovaj ponosan i sretan ko ptičica

    Mial-da...danas je kava poprilično rano zamirisala barem u mojoj kuhnji.Koristim još koji minut dok Roko spava!

  17. #67
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Pa kaj si bila kod Tra? Jeli ste žgance i jogurt?!? :shock:

    misliš sad ?
    ne!
    ljetos, na plaži u martinščici.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Nego sad kad nam se otvorio Spar morale bi se naći na kafee.
    Tra je znaći žena zmaj za hranjenje
    Mial ja se mogu onesvješćivati do prekstura kad ovi moji nema šanse da me puste.

  19. #69
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    Mare-pa kako neće pričat o prinovi dogodine kad se nas dvije dogovaramo da ćemo slijedeće godine, trudne, na Božić u shopping u London jerbo je to jeftinije nego u Austriju
    I kak to mislite onda izvest dogodine ako za Božić tek idete u trudnički šoping :?
    Ili mislite rodit još tih par dana do Nove.....al onda vam baš i nije preporučljivo niti do zagreba, a kamoli do londona
    Dobro jutro
    Kako?
    E pa ovako: zatrudnimo na ljeto 2008., termin je (kao i prvi put) krajem drugog ili početkom trećeg mjeseca 2009. godine i eto ti prilike za bočićni šoping u Londonu (dobro, tu se računa i 11. mjesec). Šta nam plan nije dobar? :shock:
    Pretpostavljam da je MaruškinM pod "planiramo trudnoću" mislio da će ona ostati trudna u 2008. a roditi u 2009, dapače, poprilično sam sigurna u to :/ Maaaaaaaaaaaaaaaaaareeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

  20. #70
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj wana prvotno napisa
    Mare-pa kako neće pričat o prinovi dogodine kad se nas dvije dogovaramo da ćemo slijedeće godine, trudne, na Božić u shopping u London jerbo je to jeftinije nego u Austriju
    I kak to mislite onda izvest dogodine ako za Božić tek idete u trudnički šoping :?
    Ili mislite rodit još tih par dana do Nove.....al onda vam baš i nije preporučljivo niti do zagreba, a kamoli do londona
    Ma vidi ti naše matematičarke!!!
    Ne znaš ti mene: kad sam bila trudna s Lovrom, igrala sam badmington do pola trudnoće.

  21. #71
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Tra je znaći žena zmaj za hranjenje
    Bar sam u nečem zmaj

    A vas dvije sa mora-manje pričat-više radit na tome

  22. #72
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    A vas dvije sa mora-manje pričat-više radit na tome
    Ovo, k'o da MM govori...


  23. #73
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    vidi se da još spavam kako nerazumljivo pišem
    ja nemam problema s Kalom što se tiće jela, ona sve tamani, ali me ubija ujutro bi ovo nebi ono. recimo ona bi konkretno juhu, meso, krompira, ali žgance, griz i sl i onda natezanje, al dok se natežemo popije 2,3 pune flašice mljeka pa ak joj onda stane šta za doručak. al zato poslje šta daš samo nestaje čovjek bi reko da ima 30 kg, al to djete ne staje ni sekunde pa sve to ( a ja mislim i više ) potroši
    al zato braco neće niš papati
    Stijena ja sam si prisvojila fotić i sam škljocam, nemam oko ko striček Traktor ( ), al slikice se gomilaju a pošto volim čačkati oko tehnike sve si sam sredim. kad bi čekala MM nikad vi nas nebi vidjeli. čak sam slike stavila na njegov forum iako su to tako zakompliucirali užas jedan

  24. #74
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    nemam oko ko striček Traktor ( )
    a jesam se nasmijala

  25. #75
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno


  26. #76
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    OK, OK izvukle ste se (opet), jedino što nisam znala protumačit ovo prinova sljedeće godine....al po vašem proračunu čini mi se da je to ipak više plan za onu neku sljedeću godinu, u ovoj sljedećoj je plan, ko što trak kaže: "više radit, manje pričat" ako sam sad dobro skužila....

    Mare, nek ti je i ova sljedeća tako školska....ja sam svoju od 11. tjedna prehodala ko po jajima (hematom i te i takve stvarčice)...

  27. #77

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    sam škljocam, nemam oko ko striček Traktor ( ),
    Traktorkin muž bi bio oduševljen kaj je postao striček Traktor
    Moji neće povrće.... Tak mi i treba kad sam se preseravala i isčuđavala kak to druga djeca neće a moji tak lijepo jedu... :/

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    sam škljocam, nemam oko ko striček Traktor ( ),
    Traktorkin muž bi bio oduševljen kaj je postao striček Traktor
    Moji neće povrće.... Tak mi i treba kad sam se preseravala i isčuđavala kak to druga djeca neće a moji tak lijepo jedu... :/

  29. #79
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    nemam oko ko striček Traktor ( )
    a jesam se nasmijala
    baš

  30. #80
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Moji neće povrće....
    Moj obožava povrće! 8)
    Plastično, koje se može rezati s malim nožićem, koje je dobio za Božić.

  31. #81
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    BOBIČICA divna je

    TRA ja bi baš mogla svog k tebi na dohranu

    moj voli žgance al 5 žlica i dosta kod njega je sve 5 žlica i on se najeo
    već me to brine
    kak Modesty veli da njeni pojedu malu poli za doručak :shock:
    kod nas bi se vukla tjedan dana

    striček Traktor

  32. #82
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    A vas dvije sa mora-manje pričat-više radit na tome
    Ovo, k'o da MM govori...
    I moj,al ne s tim ciljem
    Striček traktor se samo nasmijao na sve kad sam mu pokazala

  33. #83
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    [quote="Maruška"]
    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Plastično, koje se može rezati s malim nožićem, koje je dobio za Božić.
    :D :D :D

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Dobar ti je muž -ima smisla za humor.
    Meni recimo moje najmršavije djete stalno pije nekaj mlječnog. One male Lgg.
    Mial kaj još uvijek flašicu pijete?

  35. #85
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ajde nek sam i vas nasmijala
    ja imam sreće što moji nisu ( bar do sad , kako je krenulo s Kiarom s njim će biti veselo ) prezahtjevni za klopu ni Kala ni MM.
    kad kuham špinat onda se jede samo špinat i pire krumpir i ništa drugo jer im ne paše, bilo kakvo meso - ostane, neko varivo bez mesa, u poriluku se dave uz njih i ja se navukla na njega. imali smo period kad je Kala živjela na juhama a za većerui ponekad za doručak ništa drugo osim ajmpreg juhe - seljačko djete
    evo sad je nakon 2 flašice mljeka tražila kruha i mljeka i onda mi veli: " mamaaaaaaaaa, jeda sam bila doba i služila ( zaslužila ) sladić?" i nažicala sladić. našla sam u Metrou male na štapiću i baš su nam super 2 zalogaja , al nju za potkupit savršeno

  36. #86
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Mial kaj još uvijek flašicu pijete?
    ma joj da nikako je se riješiti, pogotovo po noći ubi me s tim opet smo na 3 pelene. a u vrtiću uopće ju ne traži samo ponekad za spavanje - vele tete :?
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Striček traktor se samo nasmijao na sve kad sam mu pokazala
    , al fotke su fakat mrak
    joj bit će sitnih slova dogodine :D

  37. #87
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Mial kaj još uvijek flašicu pijete?
    I mi..... Prije spavanja bočica mlijeka pa noću jedna, pa danju kad ide spavati...
    I još kakamo u pelenu isključivo....
    Ima nas još u tim problemima a jedna se prijateljica konzultirala sa dječjim psihologom koji reče da se dijete ne forsira i kad zatraži pelenu da se da bez pogovora...To i radim i čekam, a prije punih 6 mjeseci smo otkačili pelenu inače....Uf...

  38. #88
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Patrik mlijeko pije isključivo na bočicu i to bih bila sretna da je samo za uspavljivanje i po noći...zna on i preko dana: legne frajer na trosjed traži popuna i jaćuka (poplon i jastuk) gleda televiziju (naravno babytv ) i mamaaaaaaaaaa, m-lekoooooo!!!!!!!!!!!!

    Sokove i vodu smo prešli na čašu iako ih zna piti i na onu sportsku flašu, ali puno manje pije tako nego što je pio na flašicu :/

  39. #89
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    A vas dvije sa mora-manje pričat-više radit na tome
    Ovo, k'o da MM govori...
    I moj,al ne s tim ciljem
    Nije ni mome do "cilja"...


    Jučer se dijete popiškilo i pokakilo u tutu.

  40. #90
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Jučer se dijete popiškilo i pokakilo u tutu.
    :D :D :D
    počelo je počelo
    Lovri

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Dora već odavno nema pelene uopće, ali dečki imaju nočnu i kolko god se ja trudila oni se ujutro znaju probudit mokri. I već se brinek kad bum se tog riješila. A bome znaju imati i nezgodancije prek dana. Baš im se nikam ne žuri i mislim da zapravo uopće ne obračaju pažnju na to - ono bu se mama sjetila da trebamo ić :/
    Možda bi moji više pili mlijeka da piju na flašicu al da im sad idem vračati mm bi me koknuo po kratkom postupku. A da probam dat po noći kad se gospon probudi ili bi si napravila "pravu stvar"? :?

  42. #92
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Modesty, jedu li npr. sira? Nije mlijeko glavni, jedini, isključivi izvor kalcija... Ja ne bi vraćala bocu.

    Inače, Lovre je jednom kakio i jednom piškio u tutu. Sve ostalo u pelene. Baka mu nije skroz makla pelene, nego ga pokušava uloviti u pravom trenutku i pravom raspoloženju.

  43. #93
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Modesty budi sretna što ste je se riješili...ja da je se uspijem riješiti (iako mi zapravo uopće toliko niti ne smeta :/ ), ne bih je vraćala.
    Ali isto tako znam da ne bi pio toliko mlijeka ko sad jer nije do mlijeka nego do navlačenja boce s obzirom da otkad smo "ukinuli" dudanje sokova na bocu, pije bar duplo manje nego prije što isto nije baš dobro...ali to sve nadoknadi mlijekom.
    A isto tako znam da kad pije manje mlijeka (jer recimo kad ide u vrtić čitav dan dok ne dođe doma ne pije mlijeko), puno bolje jede - tete u vrtiću kažu da pojede čitav ručak od juhe do deserta sa svim mogućim prilozima :shock: što se doma npr. još nikad nije dogodilo. Uvijek izabere namirnicu koja mu najviše paše i pojede samo nju i poslije ručka navali na mlijeko ili pojede samo par tanjura juhe s gomilom mrkve i brokule - peršin ne bi probao ni mrtav.

    Noćnu pelenu uopće nemam namjeru forsirati da skine s obzirom da je ujutro puna (doduše radi se vjerojatno o jednom ili najviše dva pišanja ali obilna ), a još da me noću zbog toga diže - no way - ima vremena, ne može ba sve to riješiti u par mjeseci, to mi se ipak čini prevelika promjena za dijete. Da mi je baš neka frka, mžda bih razmišljala o tome, ali stvarno nije i nemam ga razloga forsirati.

  44. #94
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Inače, Lovre je jednom kakio i jednom piškio u tutu. Sve ostalo u pelene. Baka mu nije skroz makla pelene, nego ga pokušava uloviti u pravom trenutku i pravom raspoloženju.
    Pa i to je početak

  45. #95
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    A da probam dat po noći kad se gospon probudi ili bi si napravila "pravu stvar"? :?
    neeeeeeeee, osim ako stvarno ne želiš da se ne ostave pelena i ako želiš da se nekoliko puta bude noću "jer bi papali mlijeka"
    Uopće ne sumnjam da su "normalno" uhranjeni, da dobro papaju (što fali kobasama i špeku ).

    E da, bila sam sinoć sa prijateljicom na koncertu Nine Badrić u Teatru. Sjedile smo u 2. redu...baš je bilo dobro...uvijek nakon takvih eventa se promislim kako bi se trebala "češće kulturno uzdizati", al poprilično me teško pokrenuti. Koliko god volim Teatar, većina mojih posjeta završi razgledavanjem i komentiranjem mjesečnog programa sa MM-om uz standardno "ajme, ovo je super, baš bi mogli pogledat", mo`š mislit
    Naravno, nije poretbno reći da za najbolje predstave ili događaje, karata niti ne bude u slobodnoj prodaji, pa poteži veze i vezice...izgubim volju

    Mare za Lovru, ma kad bi mu skinile, sve bi pametna glavica brzo skužila...al, u potpunosti te razumijem, zima, puno robe...

  46. #96
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Znam, i veselim se. :D
    Samo sam htjela pokazati da se vi ostali i nemate baš previše razloga sekirati oko projekta pelene.

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Žena od bratića (kaj mi to dođe? :? ) treba svaki dan roditi Sad sam si pospikala s njom. Baš je draga. Držim joj fige da sve super prođe i da mi se bratić ne onesvještava prečesto

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Di ste nestale? Nemojte se praviti da radite

  49. #99
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    joj bit će sitnih slova dogodine :D
    Neće

    Mare-ma super za Lovra :D bitno da je pokazao interes,a sad polako i strpljivo. Do proljeća ćeš zaboraviti na pelene !!

    A o bočici ne mogu više,i dalje aktualno samo za spavanje što se mlijeka tiče,a po danu pije vodu na bočicu,čašu i čašu sa slamkom
    Isto sa noćnom pelenom-ne mislim još skidati niti mi se da ustajati po noći da ga vodim na wc,ima vremena,ako njega ne živcira,ne živcira ni mene

    Roko bez obzira koliko pojede,a fakat pojede puno,uvijek za spavanje mora popiti bar deci mlijeka.
    Povrće voli gotovo sve i zato sam vrlo sretna-mrkva,krumpir,špinat,blitva,mahune,brokule(fuuuj) ,i jako voli meso,ali voće mu je zakon!!

    Bili smo sad u Konzumu i bio je dobar za nepovjerovati ,tko zna šta me čeka popodne!

    Kad se mm vrati s posla,a debeljko zaspe,odoh harati po sniženjima :D
    Nadam se da ću obrstiti Beneton i Okaidi,iako su koma gužve,ali nemam kad!

  50. #100
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Di ste nestale? Nemojte se praviti da radite
    Evo ja niš ne radim

    Iako ovih dana kad nije gužva sredila sam sve zaostatke samo tako i sad mogu "mirna" u novu godinu sve ispočetka

    S obzirom da nam ninetin Viktor za NG otvara sezonu ZPB rođendana, obećala sam kratki (ali stvarno kratki ) podsjetnik da ne zaboravimo čestitanja

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •