Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 217

Tema: ZPB 2005. (30. dio)

  1. #1
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Čestit Božić svima!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Trak, e da to je extra lova,dobili za Bajram pored plate :D .
    Drago mi je za sveki


    Drage moje ZPB sretan vam Bozic,da budete zdrave sretne i vesele sa svojim porodicama
    Veliki poljubac vam salje Ajna sa mamom i babom

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Zaboravih vam reci da mi postavite nove slikice pos.Bozica da vidim bor i djecicu

  4. #4
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Drage moje ZPB obitelji sretan i blagoslovljen Božić svima od srca Vam želimo mi !

  5. #5
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Drage moje prijateljice

    SRETAN VAM BOŽIĆ

    Bobčice hvala

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    SRETAN BOZIC SVAKOME!!!

  7. #7
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Svima čestit i blagoslovljen Božić!!!!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Curke ima li vas?
    Kako se provodite?Ima li kolaca za mene?mmm super su mi vasi Bozicni kolacici.
    Jos jednom od sretan Bozic

  9. #9
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ima nas,ima 8)
    Evo mi još slavimo. Naravno da sve prebrzo prolazi,kolača ima još vrlo malo,gotovo sve smo pojeli. Uglavnom,samo kratko-cijeli dan je bio lijep,Roko uglavnom zadovoljan poklonima i hranom
    Bor prekrasan,stan pun lampica i ukrasa! Jedemo po cijele dane kao da inače ne jedemo
    A pokloni su obilježili dan !
    Sutra obavljamo čestitanja kod druge rodbine i prijatelja!

    Puse svima!

  10. #10
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ima, ima nas još!
    ma ovo je smrt doma kuhati kad su blagdani - fino kad odeš u goste naklopaš se i dođeš doma i nema ništa, a ovako samo jedem, ma i moji svi. non stop nam je sudoper pun. valjda kad smo svi doma cijeli dan otvara nam apetit .
    Kala je oduševljena pločom i cijeli dan samo šara, čak je preskočila i popodnevno spavanje. :D :D :D
    mah mah svima

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Drage moje, zelim vama i vasoj obitelji sretan i cestit Bozic!!!

  12. #12
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Mi danas jeli kod jednih, sutra idemo k drugima

    Jučer su na repertoru bile tri vrste riba (i to doma 8) ), a dans sve ostalo.

    Bor smo okitili za jedno tri sata s obzirom da je Patriku trebalo desetak minuta za jednu kuglicu . Najprije je htio rezat grane boru (jer je btw vidio nas kad smo rezali one viška da ga možemo ugurat u kut), onda kad smo jedva spasili bor, na red su došle kuglice....doduše sve su još na broju jer je dohvatio one neslomljive, a danas više nije tako zanimljivo.

    Pokloni su mu bili presuper - dizalica, tricikl i viličar iliti "dililica, potoj i liličar" , onda je kod bake i dede još dobio jedan veliki auto i 20 malih :shock: i sreći nije bilo kraja.

    Uglavnom dobro smo se najeli svega i svačega, a sutra je nastavak kod mojih

    Svima kojima još nisam, želim sve najbolje za Božić, prvenstveno zdravlja, a onda svega ostaloga što si sami žele !

  13. #13
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Kakvo je ovo zatišje
    Gdje steeeee??

    Mi proveli dan u gostima,opet samo jeli i jeli,Roko je dobio toliko poklona da je to prestrašno,uopće se više ni ne veseli kako treba. Popodne smo proveli na snijegu i naravno da je on oduševljen,a ja krepana i smrzla se toliko o zimskim radostima!
    Roko je popodne spavao do pola 5 a sad vozi tricikl po sobi,i skače kao na federima,strašno! Sutra popodne nam dolazi puno djece u goste i baš će nam biti super! Roko naravno čeka samo poklone pretvorio se u materijalistu najgore vrste (odnosno mi smo ga u to pretvorili) !

    Stijena-liličar je zakon

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Drago mi je da ste svi skupa i sretni,a to za djecu nadam se da ce radosti potrajati duze,jer Ajna vise i ne gleda u svoje nove igracke dobivene za Bajram ,toaletni stolic je zavrsio u cosku :/ .
    Danas je dobila neve sanke i sad su one zasjenile sve drugo,do kad?do petka :?

    svima

  15. #15

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    -Nove sanke

  16. #16
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Hej drage,

    zelim vam sretan Bozic!

    Javljam vam se naravno iz Svicarske. Cure su put super podnijele. Jelena je bila strpljiva i stvarno nismo znali da ju imamo u autu. Petra je isto bila fantasticna, ali je sat vremena prije nego smo stigli postala nervozna i svako malo zapomagala. Sad jos samo da nismo pokupili kozice i sve ce biti super.



  17. #17
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    ja nestignem ni na wc, a kamoli na komp.
    Kiaru je ovo sve nešto čudno i djete izgubilo svoj ritam spavanja, evo jedva prije pol sata sam ga uspavala. Kala koristi svaku priliku za nespavanje, al ajde bar popodne uspije svoja 2, 2 i pol sata uredno odraditi, al je sad još budna :shock: . ali ( ni to nije sve ) nije to tako ni loše jer ujutro malo duže odrapi što naravno i meni paše . MM doma al bolestan i samo se vuće ko krepana mačka i kuka jadan da ga sve boli, a ja već danima muku mučim s grlom ali šutim. još jučer sjednu za stol i on i Kala počnu brljati po tanjuru i neće jesti, kad sam rekla da im više neću kuhati ajde onda su i nešto pojeli - odmah sam zvala mamu da dođe probati da mi iskreno kaže jel dobro, ona se pak ubila od jela i rekla da je prefino
    . . . i dakle s ova moja 3 djeteta sam lagano na rubu sloma. toliko sam umorna psihički i fizički da niti kud idemo niti koga zovemo jer nemam snage, posljednje atome koristim za preživljavanje
    Jeluška ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se ne pojave koze! ljepo se provedite!

  18. #18
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    NAJDRAZE RODE ZELIM VAM SRETAN BOZIC I VESELE BLAGDANE

    mi smo prezivjeli ova tri blagdanska dana ali ako ovako nastavimo sa jelom bit ce gadno

    kod nas danas napokon napadalo snijega pa smo u dva navrata isli van u setnju

  19. #19
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    MM doma al bolestan i samo se vuće ko krepana mačka i kuka jadan da ga sve boli, a ja već danima muku mučim s grlom ali šutim. . . . i dakle s ova moja 3 djeteta sam lagano na rubu sloma. toliko sam umorna psihički i fizički da niti kud idemo niti koga zovemo jer nemam snage, posljednje atome koristim za preživljavanje
    ustvari da nije za plakanje,bilo bi smiješno. Totalno te kužim,ne podnosim kad je mm bolestan,gori su od djece
    Ja se pokušavam prilagoditi novonastaloj situaciji i shvatiti da možda više nikada neću imati ničiju pomoć,odnosno baka servis. Ok,ići će u vrtić,ali to nikako ne mogu mjeriti sa odlascima kod bake i miru u kući na koji smo navikli ma baš mi je bed,a nitko me ne razumije. Mm je zbog mame skroz izbediran i full nervozan,ona se danas ipak vratila na pretrage . Nova godina nam propala,trebala sam u prvom mjesecu u Zg na par dana kod prijateljice ,i od toga ništa.A o drugom djetetu sad uopće više ne razmišljam.

    Jeluška-uživajte i za nas

  20. #20
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ja se pokušavam prilagoditi novonastaloj situaciji...
    Najgori dio (barem meni) je kad shvatiš da si se prilagodio, da život teče dalje i poslije tako velikog gubitka...
    (...)

    Nemoj slučajno da te sad čujem da se bediraš! I da nam zezneš Roka da ne osjeti čari bratske ljubavi/batina/zezanja...

  21. #21
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Evoooooooooo meeeeeeeeeeeeee

    SRETAN VAM BOŽIĆ!!!!!

    Ipak sam došla raditi, al brzo ću šmugnuti kući. MM je na kolektivnom GO pa sat tata i sinu guštaju...još ako mi i ručak skuhaju

    Svima puno pusica, nemam vremena...

  22. #22
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Ovo za prečesto dobivanje poklona definitivno potpisujem.
    Patrik se veselio poklonima i OK - igrao se njima, ali kad ih je otvarao, nije nimalo bio oduševljen kao nekad, to je recimo bilo tako normalno :/ -nema više poklona do rođendana!

    Mi isto bitku bijemo s popodnevnim spavanjem. I to samo zato jer ovaj tjedan ne ide u vrtić i opet mu je sve poremećeno. Prekjučer popodne zaspao samo tako u 2, odčorio 2 sata i opet navečer zaspao iza 11
    Svaki dan buđenje ujutro iza 9, što mi u principu paše kad me još svako jutro ne bi iscimao u "vejki kevet" što u prijevodu znači od 7 do 9 valjanje roditljima po glavama.
    Jučerašnji biser od buđenja: ležimo svi tri u vejkom kevetu i Patrik se budi rijećima: Ko to fuka?
    MM i ja se gledamo - to je nova riječ, brže-bolje procesuiramo što bi mogla značit, ali..........ništa
    Nastavak: Tata, ti fukaš!?!?
    Tata: Neeeee :?
    Nastavak: Mama jel ti fukaš????????
    Mama (ja): Ne, a ti?
    (s obzirom da još uvijek nisam otkrila što je to "fukati" slijedi začkoljica)
    Ajmo svi sad fukati! (pa da konačno skužim što je to :? )
    A moj će sin na to: fu-fu-fu-fu-fu!!!!!

    Bit će da je ipak fućkati, samo još ne znam odakle mu to ujutro u krevetu jer koliko mi je poznato - nitko nije fukao

    Uglavnom - nastavak priče sa spavanjem - jučer popodne nema spavanja - ležali smo u krevetu, ja zaspala, a on se diže nakon desetak minuta: mama ja sam se naspavao :? :/
    Zaspao u autu kad smo išli doma u pola 7 i nastavio kad sam ga stavila u krevet i sve čekam da se probudi još navečer, međutim probudio se tek u 5 ujutro :shock: :shock: :shock: i odonda smo svi budni :shock:

    Svima koji se bediraju u ovo blagdansko vrijeme (opravdano ili neopravdano) jedan i jedan i mene ćopi !

  23. #23
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    evo i meni stigli praznici
    MM otišo na posao
    Kiar spava
    Kala se igra :shock: sa svojim poklonima ( oduševljena je pločom i plastelinom - s kojim ja baš i nisam )
    ja evo guštam u kavici već dobra 2 sata :D , pa valjda sam zaslužila i ja poklonček neki

    ajme žene moje drage koliko mi se veša skupilo u ovih 2 dana pa to nije za vjerovati, koda nas je 10-oro

    Trak znam da ti koma sve to jer si navikla na takav ritam, ali naviknuti ćeš se i na novonastalu situaciju, nažalost to je tako. nemoj tako brzati s odlukama nećeš u zg - pa mislim a kavica, nemislite o drugom - ajde ajde iš iš iš s takvim mislima, samo pozitivno
    Stijena
    Nastavak: Tata, ti fukaš!?!?
    Tata: Neeeee :?
    pa i dalje ste nepokolebljivi :?
    Patrik

    e i još nešto ali jako važno barem meni . . .
    često sam vas ove godine bedirala s crnjacima
    nalazi didini
    nema metastaza :D
    nema tumora kao što su mislili :D
    samo mu je uništen živac sa prošlom kemoterapijom i sad mu se to odrazilo na nogama - treba puno vježbati, toplice i sl, al uglavnom ono zlo se nije vratilo

  24. #24
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    nalazi didini
    nema metastaza :D
    nema tumora kao što su mislili :D
    samo mu je uništen živac sa prošlom kemoterapijom i sad mu se to odrazilo na nogama - treba puno vježbati, toplice i sl, al uglavnom ono zlo se nije vratilo
    Prava božićna vijest! :D
    Nemaš pojma kako mi je drago...

  25. #25
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    nalazi didini
    nema metastaza :D
    nema tumora kao što su mislili :D
    samo mu je uništen živac sa prošlom kemoterapijom i sad mu se to odrazilo na nogama - treba puno vježbati, toplice i sl, al uglavnom ono zlo se nije vratilo
    Prava božićna vijest! :D
    Nemaš pojma kako mi je drago...
    Jeeeee....super...zaista mi je drago,i ulijeva i nama nadu
    Izljubi djedu i za nas


    A fukanje bolje da ne komentiram

    Wana-

  26. #26
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Mare
    da istina prekrasan poklon za Božić

  27. #27
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ja se pokušavam prilagoditi novonastaloj situaciji...
    Najgori dio (barem meni) je kad shvatiš da si se prilagodio, da život teče dalje i poslije tako velikog gubitka...
    (...)

    Nemoj slučajno da te sad čujem da se bediraš! I da nam zezneš Roka da ne osjeti čari bratske ljubavi/batina/zezanja...
    Da znaš da sam se zamislila nad ovim što si gore napisala !
    Ima istine,definitivno.

    A u duljem narednom periodu zaista ne planiramo novosti,iako znam da ću jednog dana zbog toga jako žaliti. Ali kao što kažeš-život ide dalje.......
    Bože...mrzim kad sam patetična

  28. #28
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Jeeeee....super...zaista mi je drago,i ulijeva i nama nadu
    Izljubi djedu i za nas
    da najviše sam to zbog vas i napisala
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i dalje
    pozitiva, pozitiva, pozitiva i pol bolesti nestalo, vjeruj mi, prošli smo sve to

  29. #29
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Bože...mrzim kad sam patetična
    Kad smo kod patetike..
    Prekjučer sam čula MMa kako s nekim razgovara ne telefon i govori kako za slijedeću godinu planiramo prinovu...

  30. #30
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    ******SRETAN BOŽIĆ******

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Drage moje želim vam sve najbolje za Božić.
    Žrtve Božića su pale (moja djeca su kitila bor...)...
    Mial prekrasna vijest
    Traa kaj je s vama? Isto sve ok? Nadam se da ste svi barem bili doma

  32. #32
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    samo da se javim da sam tu

    nemam baš vremena ovih dana, ivan doma, lucija naravno, mm radi
    ja polubolesna

    ne znam kaj je samnom, valjda imunitet, dobila nekakvu ogromnu aftu na korijenu jezika i pol jezika mi otečeno, na mogu normalno pričati, a nisam baš ni uživala u božićnim delicijama :/

    klinci dobro, lucija i dalje spava po svom bez obzira na doba dana
    sinć zaspala tek u pola 2, nabadnjaku 2, na božić u 18.45 i spavala do 8 ujutro, sa 4 buđenja za klopu
    :?
    zaključak...ona ima nekakav svoj ritam koji ja ne uspijem pohvatati

    potpisujem vas sve za poklone, niti ivan nije sa nekim oduševljenjem otvarao, još neke i nije otvorio, definitivno je svega previše, to mi ide na živce a i brdo robic ekoju imam i za jedno i za drugo koje ne stignu ni iznositi, to obilje me stvarno nervira, ovih dana odoh u karitas, žalostoi me jako kad gledam sve to doma što mi nije potrebno a neki nemaju ni osnovno...
    jel i ovo blagdanska patetika?? :/

  33. #33
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Eto čestitam Božić još jednom svima sa zakašnjenjem-al za dobre želje nikad nije kasno
    baš mi je gužva ovih dana pa nikako da svratim do vas
    lijepo smo proveli blagdane, od jednih do drugih,dok sve obiđeš prođe dan
    sad treba mi doć svečenik,nadam se da ga neć predugo čekati
    ptičica mi je prišapnula veliko sniženje danas u omiljenom dućanu pa bi svakako išla
    Mateo je u vrtiću,imao je želju ići,pa reko nek ide
    kak imamo puno snijega na bregima na badnjak smo se sanjkali al nevoli niz brdo samo po ravnom al zato se mama izguštala
    bili smo i u crkvi al do pol mise je izdržao dosadilo mu što mora šutjeti
    na badnjak je donio iz vrtića svoju pšenicu što su sijali na Luciju izrasla je velika i svoju čestitku koju je on rezao i ljepio a tete su napisale par prigodnih stihova baš sam ponosna
    bor nedoživljava,nije ga htio ni kititi uzeo je male škare da će ga rezati uopće neznam od kud mu ta ideja :?
    ispod bora nešto manje igračaka više kuna najdraži mu je pištolj koji puca metke imam ih po cijeloj kući samo da mu se napuni i on gađa svakog i sve što stigne

    Bravo za hrabrog djeda
    ~~~~~TRAK da i kod vas budu dobre vijesti

  34. #34
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    kako je ljepo kad nam živnu zpb-ići
    a bilo ti je i vrijeme Nina da se javiš

    moja spavalica od sina još spava od pol 11, taman kad se on probudi onda će Kala i niš od posla, morat ću mesti , a ne usisavati.
    ako vidite neke čudne leteće objekte to sam onda ja napravila par đireva

  35. #35
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    SRETAN BOŽIĆ SVIMA!!!!!
    I mi smo lijepo proveli ova dva dana, počev od badnje večeri kad smo izašli van i super se zabavili a Lea spavala kod mojih. Božićni ručak prošao super, Lea se oduševila poklonima. Jučer smo bili na Platku na snijegu sa prijateljima i uživali, sunce, sanjke......
    Šteta samo što radim, baš mi se omililo doma....

  36. #36
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Za prvi zubić sad mu je sigurno lakše
    Mateu je sad glavna fora hodati po kući sa kapom od djeda mraza i vikati H-o-o-o-o-o h-o-o-o-o h-o-o-o-o
    MIAL jeste pojeli kolače,kod mene još malo pa nestalo baš mi je bio gušt radit ih
    oprosti

  37. #37
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    nisam baš radila puno kolača jjer nisam imala baš vremena, ali stalno se jedu
    postat ćeš još i slastičarka :D

  38. #38
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    sviđa mi se avatar prikladan za ovo vrijeme- kak ti na sve misliš
    al svakako vrati djecu
    jel to danas nekome imendan? mislim da nisam pogriješila
    SRETAN IMENDAN tm

  39. #39

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Dora je danas odbijala mm ostati uvrtiću, pa joj je obećao kupiti poklon pa je žensko moje djete reklo "onda doboooo"
    Tako malo žensko a već okreće tatu oko malog prsta

  40. #40
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Nina hvala iako je moj ljetni
    a i Maruškinom M sretan imendan!

  41. #41
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    a i Maruškinom M sretan imendan!
    (ja pojma nemam o ovome...)

  42. #42
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Citiraj NINA80 prvotno napisa
    jel to danas nekome imendan? mislim da nisam pogriješila
    SRETAN IMENDAN tm
    i mm i Maruškimon m-u je danas imendan
    Mare-pa kako neće pričat o prinovi dogodine kad se nas dvije dogovaramo da ćemo slijedeće godine, trudne, na Božić u shopping u London jerbo je to jeftinije nego u Austriju
    Trak-super za nalaze
    Yas- :? za kumče, stvarno ima neki svoj ritam koji TI ne možeš pohvatati

  43. #43
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    Sretan imendan svima....

  44. #44
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    danas je zimski ivan, ivana, ivančica itd.

    moj je ljetni, ali hvala lijepo!

    dodala sam neke fotkice u lucijin album

  45. #45
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Kad smo kod patetike..
    Prekjučer sam čula MMa kako s nekim razgovara ne telefon i govori kako za slijedeću godinu planiramo prinovu...
    Živio govornik :D

    Sreni imendani tko god da ih ima danas

    Točkice-zavidim vam na Platku,baš sam nedavno gledala skijalište na tv-u i čini mi se super, Koliko dođe karta? Ako se ne varam za Sljeme je ili 150 ili 200 kn,malo ga pretjeraše :/

    Mial-doleti na toj metli i do mene na kavu

    Nina-

    Yas-milina je gledati vaše slike!Super mi je Luce u preslatkoj bundici i roza trenerci

  46. #46
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Yas rastopila sam se na slikice , a tvoja linija : zavidnismajlić :
    Trak aaaaaaaaa
    Maruška :D TM

  47. #47
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Maruška :D TM
    Ne zaslužuje MM pljesak... Prije da sam mu isprala mozak neprestanim ponavljanjem...

  48. #48
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj **mial** prvotno napisa
    Maruška :D TM
    Ne zaslužuje MM pljesak... Prije da sam mu isprala mozak neprestanim ponavljanjem...

    e onda svaka čast tebi znači to je to :D :D :D

  49. #49
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    evo mene opet a kome ću se pohvaliti ako neću vama
    upravo mi se sinek propudio iz popodnevnog spavanjca i mala PROPUZAO i skužio šta radi i umire od smjeha
    :D :D :D

  50. #50
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    mala=malac

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •