Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Najbolja šetnja za 1. 1. u Zg - MOLIM PRIJEDLOGE

  1. #1
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno Najbolja šetnja za 1. 1. u Zg - MOLIM PRIJEDLOGE

    Dakle, situacija je sljedeća: već smo uuužasno dugo više ili manje bolesni i osuđeni na boravak u kući, tako da smo propustili dobar dio blagdanske atmosfere i događaja po gradu.

    Usuđujem se pretpostaviti da ćemo sutra svi biti dovoljno zdravi da nabacimo nekakvu šetnjicu, pa me zanima, vi koji ste ovih dana aktivni i znate što se gdje događa, kamo da odemo? Ima li na Trgu možda nekakva priredba? Ili na Cvjetnom? Jesu Ivica i Marica sutra (1.1.) otvoreni? Jaslice ispred Katedrale su lijepo uređene?

    Prijedloge na sunce, pretty please.

  2. #2
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ovaj topic je do sad pogledalo 40 ljudi koji, izgleda, imaju manje pojma od mene što bi i kud bi sutra sa sobom.

  3. #3
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ja tek sad vidjela...

    davnih dana (dok sam još bila onako "fit" ), za novu godinu sam išla na sljeme... i svaki put je bilo više nego prekrasno...

    oni koji su čekali novu na sljemenu, obično su već otišli doma, ili debelo spavali nakon dočeka, a posjetioca je bilo malo...

  4. #4
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Hvala, Sorci , ali mi smo svi (osim mene ) tek danas proglašeni zdravima (ja ću se sutra ujutro samoproglasiti ), tako da nikakav uspon ni neki veći napor zasad ne može doći u obzir. :/

  5. #5
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa
    Hvala, Sorci , ali mi smo svi (osim mene ) tek danas proglašeni zdravima (ja ću se sutra ujutro samoproglasiti ), tako da nikakav uspon ni neki veći napor zasad ne može doći u obzir. :/
    pa nisi valjda mislila da sam se ja penjala gore? :shock:

    došla sam autom do medvjeda, tamo smo se malo kod vidikovca pogrudale, pa na čaj, pa šetnja do livade, opet čaj - i kad nam je bilo dosta - u auto i nazad .

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Mi planiramo sutra u novogodišnju vožnju tramvajem (nadam se, što praznijim).
    Ako šef pristane izaći iz kuće :/

  7. #7
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    U jaslicama ispred Katedrale su vam predstave od 4 popodne.
    Mi smo bili ujutro i vidjeli samo životinje (magarac, ovca+janje, kokoš, patka)

  8. #8
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Thanks svima!

    Na kraju smo išli do Katedrale - vani više nema životinja, ali su zato jaslice unutra bile dovoljno lijepe da ni ne skužimo da nam nešto fali , zatim smo prošetali središtem grada i na kraju otišli na grijanje u neki kafić. Ivica i Marica na žalost nisu radili sve do kasno poslijepodne.

  9. #9
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Draga Sanja, samo da te utješim da smo i mi ove cijele praznike bili bolesni i osuđeni na stan. Ja sam još uvijek dosta loše, iako sam se dovukla na posao, a ostatak ekipe je OK.
    Strašno mi je žao što smo propustili našu već tradicionalnu novogodišnju šetnju gradom i ručak u kineskom restaču
    Valjda bude nagodinu bolje.

    Pusam vas sve koje nisam čula ovih dana i želim sve najbolje u Novoj, a najviše zdravlja.

  10. #10
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Lidnić , žao mi je što si i ti bolesna.

    Ja sam se jučer ponadala da sam bolje, ali me pred večer uhvatila upala i drugog oka.

    I ja vama želim sve naj, naj po svim pitanjima.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •