Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: iskustvo sa boravkom u bolnici rebro zagreb

  1. #1

    Početno iskustvo sa boravkom u bolnici rebro zagreb

    Molimo savjet vezano za smještaj,boravak i lječenje u bolnici Rebro u Zagrebu?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Prije par minuta sam bila na sajtu KBC-a i našla:

    Bolnica - prijatelj djece - U Klinici za pedijatriju smješteni su mali bolesnici koji vrlo teško proživljavaju odvojenost od roditelja, rodbine i prijatelja. Stoga su ondje posjeti dopušteni cijeloga dana, ali molimo da uz bolesničku postelju istodobno bude samo jedna osoba.

  3. #3
    lidac2004

    Početno

    meni je sestra bila tamo ali davno,i tada se moglo cijeli dan dolaziti,imaju i terasu i tv itd.ne sjecam se tocno svega.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb, Donje Vrapče
    Postovi
    113

    Početno

    Ja sam s Ivanom bila od 8 ujutro pa dok nije navečer zaspao.

    I da, samo je dna osoba može biti uz dijete, jer su im sobe stvarni male.

  5. #5
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Moja Rahela je bila na neonatologiji. Izrazito pozitivno iskustvo. Imam smo lijepe riječi za liječnike i osoblje.

  6. #6
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Ne znam što te konkterno zanima, u svakom slučaju ispada sa su uvjeti puno bolji negu u mnogim bolnicama. cijeli dan se može biti uz dijete bez problema. Ja sam, pred nešto manje od dvije godine, uspjela sedam dana biti uz Bornu i dan i noć, na stolici do njegovog krevetića. Uvijek ću im biti zahvalna za to...Dofurali smo i svoju tutu, jastuk, igračke, stavili poster na zid - ono, uselili se! Mislim da je za moje dijetet (tada staro dvije i pol godine) to bilo jako, jako važno...

  7. #7
    lea

    Početno

    Blago vama... :D
    a ja završila u Vinogradskoj, nisam znala da će beba ostati u bolnici i sad je posjećujem 10 minuta dnevno, a ona ima 10 mjeseci

    Užas

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •