Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 232

Tema: ZPB 2005. (31. dio)

  1. #51
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    evo u ove sitne sate :shock: ( 3.13 ) završila albumiće ( i to čak 2 ) svojih pilića pa poglečte nas malo u potpisu su

    IMAMO I DRUGI ZUB! :D :D :D

    noć'ca!

  2. #52
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ideš Mial svaka čast za albume . Kako si je žena samo dala truda,Kiarov album je plav,a Kalin roza,i sve je to ona lijepo posložila i obrubila.... :D i to po noći!!! Sad me već sramota,ja sam očito ljenguza
    I čestitke na zubiću

    Jele- pa to je prestrašno,ovaj svijet je u totalnoj banani. Srećom pa je bilo lažno. A daj si zamisli da je for real !!?? Užas !
    I welcome back to - naša ravnica
    Super za cure!

    Bobčice-ljubi ljepoticu

    Pošto je danas subota,Roko ostaje sa tatom,a mama pohodi birtije 8)

  3. #53
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Dok se naše mame s djecom spremaju na kavicu,ja ću se pohvaliti i reći da ću sljedeći mjesec piti kavu s jednom ZPB mamom,ali neću reći s kojom

  4. #54
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Dok se naše mame s djecom spremaju na kavicu,ja ću se pohvaliti i reći da ću sljedeći mjesec piti kavu s jednom ZPB mamom,ali neću reći s kojom
    i tebi baš si neka , ali onda ću se i ja pohvaliti da se ja i jedna dogovaramo već oooooooo, al popit ćemo nas dve tu kavcu. jelda ? ? ! !


    hvala za pohvale, a šta kažeš za sličkice su dobre? pogotovo ove s krštenja to nas je kuma slikala a ona je luda za fotkanjem, ima neki profi aparat, prije svake slike nešto tamo vrti ljevo-desno, skače oko nas, ma luda je a cifra aparata za past na dupe

    a vidjela sam da neke forumašice imaju svašta na slikama, pa sam išla čačkati ( kako ja to volim ) i svašta našla, pa sam se zaigrala

    koja tišina u kući pa nemogu vjerovati, raj za uši
    Kala mi kod mame, MM otišo na šišanje, a sinek i ja sami :shock: ,kako ovo paše- e baš sam grozna, al dojadilo mi brate mili od ranog jutra urlikanje s njene ili moje strane.
    ljepo se provedite na kavicama

  5. #55
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Mial, slikice su Kad sam vidjela krštenje sva sam sretna jer se moja mala nećakinja krsti u nedjelju 13.01.
    Klinci su ti predivni!
    Ja na poslu, danas dežurstvo jer 10000000000000 skijaša kreće na put pa sam uz telefon
    Mateo

  6. #56

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Na brzinu. Ledi je ruka ok. Prošao me onaj početni strah kako-joj-sad-uhvatiti-ručicu.

    Slike ću pogledati kasnije, došla sam samo u brzu izvidnicu

  7. #57

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Mial
    Super za Ledu i rukicu,a Zao mi je zbog Lovra(e)~~~~~~~~~~~da brzo prodje.
    Jeluska za cure,a tebi za prezivjeli strah.
    Trak lijep provod.

    Ajna je upravo prosula vodu iz malog aquarija,po knjigama MM sve debeli uvez,mogu mislit kako ce biti veselo u kuci kad se vrati MM
    A nju sveki odvede da je izvadi iz kase,pa ce valjda sve po meni :/

  8. #58
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Umjesto na kavi,mi završili na dežuri- Roko ima VODENE KOZICE !

    Zbog njega ne bediram,ali mm nije imao....

    Jučer sam ja već primjetila nešto,ali kako ja uvijek paničarim,mislila sam da je nešto bez veze jer nije bio vodeni plik,već nešto crveno. Jutros,taman da ću izaći na kavu,malo bolje pogledam,kad ono već 10-tak po glavi :shock: pa smo otišli da ga pregleda i kaže kozice 100 %.
    Morali smo čekati preko pola sata,svi kašlju,temperatura. Mi se makli skroz na drugu stranu i najavila sam da ih vjerojatno ima,ali smo morali čekati red
    Dobio je neki puder,kad bude zaspao ću sve na forumu pregledati vezano za koze jer sam sve zaboravila . Ja sam ih imala sa 25 i skoro umrla od bolova cijelog tijela i temperature.
    Roko za sada nema temperaturu,ali kaže dr. da će je svakako dobiti. Ako ništa drugo,bio je jako dobar i smiješan kad ga je ovaj gledao,sve ga je ispitivao,čovjek se valjao od smijeha!
    Eto...i nama krasno počela godina

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Mial slikice su super .
    Kala me na puno slikica podsjeca na moju Vanju
    Jeluska bas mi je drago da je sve dobro proslo na putu i da ste sretno stigli .
    Meni je to uvijek bilo uvijek najgore kad smo morali u Njemacku ili iz Njemacke.
    Sad sam sretna sto ne moramo vise toliko putovati .

    Moji klinci su danas zivnuli i vec su me stigli tak razljutiti.
    Stalno se nesto svadjaju, Luka uzme Vanji igracku pa Vanja Luki, pa se nada jedan place pa drugi...
    Mozda mi ne bi to toliko smetalo da sam zdrava, ali me tak boli glava i onda kad pocnu vriskati... uh , za poludjeti.

    Imam pitanje za cure koje se spremaju na skijanje ili su bile s djecicom na skijanju.
    Zanima me da li trebaju klinci kacige ako bi ih dali u skolu skijanja?

  10. #60
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    hvala svima
    Trak :shock: kozice brrrrrrrrrrrrr, bit će veselo zatvoreni doma 2 tjedna. klinci to bolje podnose nego odrasli, ali i za odrasle je opasno. jeste pitali šta s TM, u principu on sad nebi smio biti s vama ( koliko ja znam ) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da vam što lakše i što prije prođu
    Paulita dobro je za rukicu :D

  11. #61
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Sad je gotovo ta mm-a,ako je pokupio ,nema mu pomoći !

    Roko je za sad ok ,ništa ne kuži,i dalje mu nije jasno zašto smo išli kod dr.,a ni temperature za sada nema ! Nadam se da ni neće biti! Jedino ima malo šlajma,valjda neće još i grlo stradati :/
    Kaže doktor da ako nema temp. možemo slobodno van svaki dan na pola sata,naravno ne blizu djece i ostalih. Dobila sam preporuku na drugom topicu da mu uzmem jednu kremu umjesto tog pudera,pa se nadam da će brzo proći!!

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Ajoj trak , bas mi je zao .
    ~~~~~~~~~~~~~~ za Roka i da prodje cim bezbolnije.
    Ja sam isto cula da je ta kremica puno bolja od pudera.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    A joj Trak ,bas mi je zao.
    Vidi sta sadrzi taj puder,jeli tecni?Potrazi neki sa mentolom,jer ce ga vjerovatno poceti svrbiti,a nije dobro da se cese,pa potrazi taj da mu ublazi bar malo,ili zinkovu pastu.
    ~~~~~~~~~~~~ da bude dobro.

  14. #64
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno


    samo da kažem da smo bili na terapiji, 2h prošlo za čas
    voljela bi da imam više vremena za chatati al nažalost nemam a punnnooo toga bi rekla
    puno je bolje,vratio se svom vedrom raspoloženju i opet je onaj stari na radost sviju nas
    najbolje ste

  15. #65
    NINA80 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    934

    Početno

    za ROKA~~~~~~~~~~~baš sam se iznenadila kako kozice,gdje ih je pokupio?
    za LOVRU~~~~~~~~~~~~
    MIAL slikice
    ništa drugo neću komentirati hm hm
    YASMIN Klaićeva-nisam zadovoljna osobljem o tome drugi put
    ostalima

  16. #66
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Hvala svima

    Nina-super da ste bolje,baš je bilo teško za čitati da je Mateo u bolnici!

    Nemam pojma gdje je Roko pokupio kozice,nitko nema od poznatih. I dalje se dobro drži,kupila sam kremu za 150 kn :shock: pa se nadam da će mu i pomoći. Za sada ga ne svrbi,ali bude sigurno. Proširilo mu se po prsima i leđima,jako malo na ruke i noge,ima i par po glavi i u kosi. Tko zna šta nas sutra čeka

    A gdje je izvještaj sa današnje kave

  17. #67
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ne mogu vjerovati što se sve izdogađalo od jučer! :shock:

    trak, jedna naša mala prijateljica je upravo prebolila kozice. Nije imala temperaturu i nije se češala. Držim fige da i vama slijedećih desetak dana prođe slično ili bolje.

    mial, albumi su super!

    mama27, mi planiramo Lovru staviti na skije i pri tome koristiti kacigu. Je li to obavezno - ne znam (kada se iznajmljuje oprema za najmlađe, vrlo često se u kompletu dobije i kaciga. Gdje idete? Kada?

    NINA80, super je čuti da je Mateu puno bolje!

    Mi smo danas bili na Kupresu. Planirali smo ostati cijeli vikend ali je vrijeme bilo katastrofa pa smo se vratili. Pljuštala je kiša cijelo vrijeme. Uprkos tome, ugrabili smo dva i po sata na snijegu. Ovo je bio kao mali test prije pravog skijanja - prošlo je odlično. Lovre je oduševljen snijegom i ne smeta mu hladnoća!

  18. #68
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    puf-pant-puf-pant

    jedva uspjeh složiti slikice, klinci su mi još u budnom stanju a mm

    kavica prošal super, mb je imala budnu noć sa triplićima pa nije došla, što bi to tek bilo da su i njeni hahari bili
    vidjet ćete po slikama, fotić mi je loš pa ne uspjevam uhvatiti ta dva mala šumahera
    bilo ih je posvuda

    ispočetka se činilo kao da će se dečki potući (patrik se htio igrati a ivan baš nije bio raspoložen) pa je počela vika, Ivan mu je vikao da je hobotnica a Patrik njemu da je riba :? no onda su se skompali i počeli divljati, trčati i puzati unaokolo
    no dobro ništa što se ne može očekivati od skoro trogodišnjaka
    eto stijena može posvjedočiti da ni moj ivan nije baš bubica, no kad je društvo pravo on se začas prilagodi, pravi su partners in crime

    ivan cijelo vrijeme priča kako je "pakik dobaj" i da ćemo opet ići na kavicu
    mamice su popile kavicu i napričale se

    slikice su u ivanovom albumu

  19. #69
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    kozice...što prije to bolje
    ni mm ih nije imao

    maruška super za lovru, blago vama i ja bih na zimovanje
    kad idete?

    nina naše bolnice su katastrofa, jedino mi se čini da je srebrenjak ok, ne preostaje nam se samo moliti da se djeca ne razbole, ja nemam pojma kako bih ih mogla ostaviti same
    jučer sam baš pričala sa prijateljima koji žive u italiji, kod njih je pod moras d ajedan roditelj bude sa djetetom

    mial fakat si si dala truda, super ste mi svi, koliko ti imaš godina ženo, nekako nisam zapamtila ako si spominjala, izgledaš jako mlado...
    jel planirate još klinaca?
    mama 27 kod nas je za sada odnos braco-saka super, baš me zanima kako će biti kad luc epočne puzati i lagano okupirati ivanov prostor i igračke, kako su tvoji bili dok je mlađe diejte bilo beba, jel bilo ljubomore, kad se pojavila?

    bobčica kak je tata reagirao na mokre knjige?

    bilo bi lijepo kad bi na proljeće organizirali jednu veću kavicu, cure koje nisu u zg kad ste u prolazu javite!

  20. #70
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mare-hvala ,nadam se da će tako biti i kod nas,najgore mi je ako ga bude jako svrbilo!
    Super za probu na Kupresu,sigurno je Lovre uživao,nije mu to baš poznat prizor!

    Yas-vidim kava je bila zanimljiva,šta bi tek bilo da su bili i MB sa klincima,bile bi sve tri hototnice od hvatanja djece
    Ivan mi sad nekako više liči na tebe,a Patrik mi je isti od ljetos. Super su fotke !

    Da,Mial izgleda full mlado,ima baš mladoliku facu !! Za razliku od mene koja se sušim u faci

    Laku noć svima!

  21. #71
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    yas, idemo 19.01. na Pohorje. wana, Jure i njihov tata su nam ekipa. A ovo na slikama je prava banda!

    trak, laku noć!

  22. #72
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    yas, idemo 19.01. na Pohorje. wana, Jure i njihov tata su nam ekipa. A ovo na slikama je prava banda!
    super što idete zajedno, bit ćete jedni drugima lijepo društvo!

    mm spava, lucija isto, već treću večer ide u neko normalno vrijeme i ovih je dana takva beba da bih ih mogla imati još najmanje dvije uz nju

    a ja čekam da ivan konačno zaspi da mogu i ja u krevet
    jel to njemu danas patrik prišapnuo njegove fore
    eno ga još gleda crtić u boravku
    leži već sat i pol, ne diže se ali i ne zaspiva
    zapravo ja mogu i ići spavati ali nekako ne mogu dok je on budan
    mm isto spava jer je buban

    evo još jedna crtica iz današnjeg dana
    kad opet budemo pričali o tome što volimo na svojoj djeci neću se moći sjetiti
    ja u boravku dojim luciju, dotrči ivan iz svoje sobe, sav drhti od uzbuđenja i već mi govori "maaaaamaaa dođi vidjeti..." i onda skuži da imam luciju u rukama i da je dojim, i točno mu vidim u očima da kuži da sada ne mogu i govori "vucija papa ciku, taaataa!!! dođiiiiiii!!




    isto bih ga voljela i da je divljao oko mene i vukao me i ne obazirao se na to što mi je lucija trenutnoa okupacija i razmjela bih ga jer je on tek trogodišnjak koji je dobio konkurenciju
    no ovakve situacije me preplave nekom toplinom i ponosom što je on pravi mali-veliki čovjek!

  23. #73
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    joj hvala na komplimentima, evo ove g ulazim u klub trojkica ( )
    Trak za koze bez temperature ~~~~~~~~~~~~~~
    Nina baš vas je ljepo vidjeti s nama
    Maruška :D za testić i dobar prolazak, za Lovru
    Yas vao dečki su , baš mi super izgledaju zajedno, šteta za MB
    što se tiče još klinaca - prva odluka je bila dvoje i to odma jedno za drugim ( ostvareno ), e sad već i razmišljamo o još ( iako ja imam još jedno - MM ), ali nažalost moramo ipak djete staviti u neki drugi plan. prvo moram naći posao, odseliti odavde pa tek ( nažalost ) onda jedino ako se baš zalomi ( s obzirom da se ne čuvamo )
    joj bilo bi prekrasno kad bi se uspjele sve naći nekako na kavi - aaaaaah moje želje moji snovi
    pa ako su mi korjeni na maminu i bakinu stranu bit će to super :D
    znači uspjeli ste wanu nagovoriti na skijanje?

  24. #74

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    195

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa

    bobčica kak je tata reagirao na mokre knjige?
    Groznoo :/ ,cijeli dan kuka i zaviruje po knjigama i nabraja koliko je koja kostala .Sva sreca Ajna bila cijelo popodne kod sveki,pa ga proslo poprilicno,izvukla se.
    Super za Matea
    Vibram da i Rokica ne svrbi,jer je bas grozno kad krene.
    Yas,Stijena,decki su bas super .
    Lovre
    Laku noooć

  25. #75
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Bobčica prvotno napisa
    Citiraj yasmin prvotno napisa

    bobčica kak je tata reagirao na mokre knjige?
    Groznoo :/ ,cijeli dan kuka i zaviruje po knjigama i nabraja koliko je koja kostala .Sva sreca Ajna bila cijelo popodne kod sveki,pa ga proslo poprilicno,izvukla se.
    Ma kad mu dobaci taj vragolasti osmijeh... Tko bi odolio?

  26. #76
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    ja u boravku dojim luciju, dotrči ivan iz svoje sobe, sav drhti od uzbuđenja i već mi govori "maaaaamaaa dođi vidjeti..." i onda skuži da imam luciju u rukama i da je dojim, i točno mu vidim u očima da kuži da sada ne mogu i govori "vucija papa ciku, taaataa!!! dođiiiiiii!!




    isto bih ga voljela i da je divljao oko mene i vukao me i ne obazirao se na to što mi je lucija trenutnoa okupacija i razmjela bih ga jer je on tek trogodišnjak koji je dobio konkurenciju
    no ovakve situacije me preplave nekom toplinom i ponosom što je on pravi mali-veliki čovjek!

    joj u potpunosti te razumijem, ja se tak znam pokraj svojih rasplakati od sreće.
    najbolji su mi kad se ujutro probude. Kala prva i ona se uvijek nekako cendravo budi bila ja uz nju ili ne i onda zna neka probuditi i bracu ali ga uplaši. kad shvati šta je napravila jer on tužno počne plakati dođe k njemu da mu pusu i veli dobo juto čovek mali. i on se odma nasmije i počne pentrati po njoj, a ona sva ponosna viče vidi mama došo Kali seki. onda se njih dvoje grle s osmjesima od uha do uha, a one tužne suzice samo se skotrljaju niz lice i onda počinje vriska
    , a ja se rastapam
    ma već sam rekla ali ta njihova ljubav me tako fascinira da se raspametim

  27. #77
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    znači uspjeli ste wanu nagovoriti na skijanje?
    Misija je bila nagovoriti je da idemo u Bad (gdje će biti MB i ekipa). Tako da nisam uspjela... :/
    Nema veze, ako nešto ne bude kako treba, prigovarat ću joj... vječno!

  28. #78
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Mare dobar izgovor zlata vrijedi
    nego što i ti postade noćna ptica

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Yas , Sijena klinci su vam super !!!
    Steta da nije dosla i MB s klincima.
    Maruska mi ti idemo od 02.02.-09.02. na Vogel i Kobla.
    Apartani su nam izmedju ta dva skijalista. U blizini nam i je i vodeni
    park i najduza staza za sanjkanje u Slo.
    Nadam se da ce nam biti dobro i zanimljivo.
    Od nas je Pohorje ( Maribor) udaljeno 45min. voznje tako da kod nas mozete stati na kavicu
    Mi planiramo koji dan na sanjkanje na Pohorje.
    Yas Luka stvarno nikad nije pokazivao ljubomoru i bio je jako pazljiv prema Vanji.
    MM i ja se cesto sjetimo kak se Luka ponasao jako zrelo , a bio je tako mali.
    Ponekad mi dodje zao kad se sjetim dok sam u pocetku uspavljivala Vanju u jednoj sobi ,
    a Luka je u drugoj bio sam i miran ko bubica i gledao si neki crtic. Ponekad je tako i sam znao zaspati
    No, kak je Vanja bila veca , tako sam ih istovremeno uspavljivala i to mi je onda bilo lakse . U svemu je nekako morao brzo odrasti.
    Sto se tice igranja, cim je Vanja pocela pokazivati neki intrese za igru Luka je bio odusevljen.
    Jako su se lijepo igrali, i nikad se nije dogodilo da ju udari ili nesto. Stvarno je bio pazljiv prema njoj.
    NO, sada su prava dva mala hahara. Ima dana kada se super slazu i igraju, ali ponekad
    Vecinom su si jako dobri i ponekad se oboje urote protiv MM i mene

    Ne znam kaj im se danas dogodilo, ali bili su nemoguci. Vec sam jedva cekala da ih stavim spavat.

    Nadam se da cemo se uspijeti jednom naci svi zajedno na kavi , ali ne znam bas kako bi se svi uskladili :/

  30. #80
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    :shock: koje ste vi noćne ptice

    Što se skijanja tiče,jako mi je žao što ne idemo. Ali s obzirom kako se odvijaju stvari oko nas u zadnje vrijeme vezano za bolesti,bit ću sretna ako se ništa novo ne nakalami na nas. Roko još spava pa ne znam kakvo je stanje sa kozama. Nadam se da se neću onesvijestiti kad ga pregledam cijelog!

    Mare-super što idete skupa,ja sam mislila da se Wana neće nagovoriti na tu avanturu.
    Ja bi uzela kacigu za svaki slučaj. Ne toliko zbog njihovih padova,koliko zbog straha da se netko drugi ne zapuca u njih. Kad smo zadnji put bili na skijanju na Jahorini,jedan se čovjek zaletio u jednu curicu od nekih 5 godina i da nije imala kacigu,mislim da bi bilo jako gadno. Tako da toplo preporučam.

    Mial,Yas,Mama27-super mi je čitati o ljubavi između vaših klinaca.

  31. #81
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mogu reći da ih za sad Roko ima poprilično (kozica). Velika je razlika od sinoć do ujutro. Dobio je nove i po licu,jedna mu je odmah ispo oka. Ima i dalje najviše na trupu,a ima par i na tabanima.
    Bit će nam veselo kad ga počne svrbiti.
    Nadam se da je bar temperaturu izbjegao!!

    Iako je sad bed prolaziti kroz ovo,ipak je bolje da ih sad ima nego kasnije.
    I bar će u vrtiću biti miran što se toga tiče!
    Dakle,ako nemate pametnijeg posla,spakirajte dijete i pošaljite mi ga na nekih 2 tjedna i mirni ste!

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Trak ajde dobro da nema temperaturu.
    Jos kad ga ne bi jako svrbjelo , bilo bi super.
    Ja ne znam kak bi to bilo da moji klinci sad dobe kozice.
    Vanja se ionako stalno grebe jer ima jako problematicnu kozu, jos
    da dobi kozice, bila bi cijela u ranamo.
    Uzasno mi je kad pocnemo grijati u kuci jer onda pocinju problemi s njenom
    kozom.
    Jednu cijelu noc je govorila da ju pika i samo se grebla, vise nisam mogla to slusati.
    Sad kad smo bili kod dok. u vezi prehlade, onda je rekla da bi bilo dobro da ju odvedmo u Zg. na testiranje, da vidimo da li na sta alergicna.

  33. #83
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Dakle,ako nemate pametnijeg posla,spakirajte dijete i pošaljite mi ga na nekih 2 tjedna i mirni ste!
    kad ima prvi vlak
    Kala već 2 noći kod bake, preko dana se malo vidimo i mogu reći da su i se živčeki malo oporavili.
    ipak je ovo bilo previše za meneblagdani, MM doma, Kala doma, ja doma. šta je previše je previše uzelo se maha u slobodi. u ponedjeljak ju spremam u vrtić, al nisam ziher jel su prošla dežurstva. nešto mi zvoni u glavi da su dežurstva dok i školski praznici - a kad škola počima???
    Trak ~~~~~~~~~~~~~~~~ od sveg srva da temperatura preskoči Roka i što manje da ga svrbi. kako se TM drži? kako je sveki?

    Kiar se navuko na jastuk. dnevno spavanje obvezno na jastuku, ja ga spušam a on se ljuti i neće zaspati i sam otpuže do njega i namjesti se ko veliki, po noći ga uspijem spustiti, al navečer skoro svaki put zaspe na njemu. ponekad čak se namjesti na jastuku i traži ciku i onda se i tak doji. e svašta baš je šašav
    Mial,Yas,Mama27-super mi je čitati o ljubavi između vaših klinaca.
    da to su trenutci koji odmah izbrišu neprospavane noći i ine probleme

  34. #84
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Aaaa Mial,blago tebi za Kalino spavanje kod bake. Zavidim ,šmrc!!

    Mislim da je škola za tjedan dana,ali nisam sigurna :/
    Roko je tak,tak. Malo se počeo žaliti da ga bole kozice,dakle narednih dana smo u banani totalka. Temperaturu nema,ajd bar to!
    MM je ok,kaže da ga sve svrbi,iako nema još ništa
    Sveki plače po cijele dane,što zbog operacije,što zbog Roka i toga što je planirala da bude s njim za vikend.
    Ja se ne dam,iako bi najrađe otputovala na Havaje

    Puse svima!

  35. #85
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Trak joj baš mi te žao. sad moraš biti jaka za sve. drži se
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ evo vam još da što bezbolnije koze prođu!

    ja sam luuuuuuuuuuuda danas. Kiar spavao svega 20 min cijeli dan :shock: , malo vrišti, malo plače, malo cendra a samo bi nekud putovao. Kala tek sad zaspala :shock: :shock: , inače joj nedam u ovo vrijeme, ali sad sam molila Boga jer neeeeeeeeeeeemogu više, a da mi je samo naći tipku ignor

  36. #86
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    i ivan je zaspao kasno, tek oko 16, još spava
    mi svi zalegli oko pola 3, sva sreća se ne diže iz kreveta pa mi ostali možemo spavati, dobro ja se baš i ne mogu opustiti, malo odspavam pa ga iz druge sobe osluškujem

    dežurstva su gotova, od ponedjeljka bi sve trebalo biti kao i prije
    ivan je krenuo još u srijedu jer kod nas je bila anketa za dane prije božića i staru godinu no u srijedu ipak nije bilo njegovih teta no njemu to niš previše ne znači


    mial fakat naporni blagdani
    ja sam ovaj vikend isto manje više prepuštena sama sebi jer mi je mm u komi, kaže d a mu se i grlo i pluća i glava raspada
    sva sreća klinci su dobri i spavaju

    mama27 što koristiš za vanjinu kožu?

  37. #87
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Kozice napreduju brzinom svjetlosti :shock: :shock:

    Naočigled ih dobija i to najviše po licu i dalje po trupu. Ima i kod piše,pa na preponama,ma svugdje. Za sad je ok,ali kad se počnu sušiti bit će nam veselo.
    Za sad mi dozvoljava da ih namažem,ali mislim da neće još dugo.

    Čak se i po cijeli dan igra bez problema,valjda je jadničak skužio da ne možemo nigdje.
    Danas je mm s nama,ali od sutra ću veći dio dana biti solo- ne znam tko je već zazivao svece,ali tako mi svi sveci pomogli narednih dana

    Mial-jel možda opet zubić kod Kiara? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da spava kao anđelak !

    Mama27-a jeste bili kod dermatologa? Grozno je to s alergijama,ali srećom što su stariji to lakše podnose.

    Mare-jeste nabavili opremu za Lovru?
    Ja danas bila u Harvisu (ako se tako piše) i piše da je sniženje 50 %,ali nisam našla ništa za Roka. Mislila sam mu uzeti za nagodinu,jedno dva broja veće ski odijelo nego sad,ali mi je i dalje preskupo,a ne sviđa mi se!
    Prošle godine sam mu našla ski hlače na tregere u TL-u za 80 kn,snižene sa 299. E to je već sniženje :D

  38. #88
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ma tko će ga znati šta mu je. ovo su sad dva dole, pa bi trebala biti neka pauzica, a možda će kod njega samo šibati van sad kad su krenuli.
    evo probudili se oboje prije pol sata i sad će biti veselo bar do ponoći ako ne i duže
    joj ja kad vidim kakve su kolone za CC, odma izgubim volju za samo proći po njemu. kad idem u spar nemrem naći parking , jedno vrijeme su se parkirali kod nas u ulici, a sad oko CC po zelenim površinama

  39. #89
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    **mial**, yasmin slikice su genijalne

    ja sam pripremila za album, pozurit cu sa stavljanjem

    trak kazes KOZICE... is, is, is....
    ma prezivjet cete vi to
    jesi ti ono mislila na mene ? (post s pocetka stranice)

    mama27 kad cete vi u ove krajeve?

    bobcica tako je i nama kad tata pocne nabrajati

  40. #90
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    uspjela sam :D :D :D

    slikice su u albumu ZIMA 2007/2008

    proceduru znate (kliknite na "Alben" ili gdje pise "xmama_tatax")

  41. #91
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Dobro jutro!

    Mare-jeste nabavili opremu za Lovru?
    Oprema kompletirana! Čak smo nabavili i kacigu. I to neku turbo-ultra-super (nadam se da će izdržati i slijedeće godine ). Sve je i testirano na Kupresu, tako da smo mirni. Jedino nemamo potkapu - nema toga kod nas za kupiti, valjda ćemo naći u Sloveniji.

    Inače, bit ću slobodna pozvati sve zainteresirane da se zalete do nas na Pohorje na druženje i sanjkanje! Nekako mislim da je vama iz sjeverne, zapadne Hrvatske to jako blizu...

    trak, jesi bila u Intersporta? Tamo sam vidila lipih odijela (a i kod njih je počelo veliko sniženje).

    A o temi bratska ljubav... Ja sam se jako bojala kako će Lovre reagirati na Šimu (jer mu je Šimin tata apsolutni favorit, najbolji prijatelji ...). Međutim, to je prava idila! Ujutro se budi s njegovim imenom, zaspiva također. Kad nešto kupujemo, trebamo kupiti i za Šimu. Stalno priča kako će ga naučiti igrati nogomet, tenis... Zadnje vrijeme ima nekakve mini-ispade, ali sve u svemu ništa strašno. Nadam se da će takav biti i prema vlastitom bratu/sestri.

    haribo, ja za gledanje slika, nažalost, trebam pričekati dolazak doma...

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Dobro jutro svima nakon jos jedne poprilicno naporne noci
    Vanja se probudila oko 12 i pocela plakati i nisam ju mogla umiriti.
    Ispitivala sam ju da li ju nesto boli, zasto place?
    Ali nista nije htjela reci, samo je plakala. Onda je uspjela zaspati, ali za dva sata opet ista prica.
    Vise nisam znala sta bi. Onda smo otisle u drugu sobu, malo sam ju razbudila i tada smo legle i na kraju je spavala sad do jutra.
    Sad sam ju pitala sta je to bilo po noci, ali se samo smije

    Haribo slikice su vam super!!!
    Kako je inace bilo na skijanju? Kakav je bio Kristijan? Da li je probao skijati?
    Mi smo se spremali u Dojcland, ali onda stalno nesto iskrsne i tako samo odgadjamo. Za sad je plan da idemo dok malo zatopli

    Trak, nismo bili kod dermatologa jer se Vanji koza pogorsa bas u vrijeme kad se pocinje grijati.
    Ona je u principu od rodjenja imala jako suhu kozu, ali je znala dobiti osipe po tijelu iako je bila do sedam , osam mjeseci iskljucivo na sisi.
    Dok je bila stara sest mejseci ja sam popila malo orangine i Vanja je dobila takav osip, nesto grozno, kao da je bila opecena po cijelom tijelu.
    Tako da sam morala jako paziti sta jedem i pijem dok sam dojila.
    MI smo inace za vrijeme vanjine alergije ponekad koristili fenistil kapi dok ju je jako svrbjelo.
    Ne znam da li se te kapi mogu koristiti i za vrijeme kozica jer one dosta ublaze svrbez.

    Yas stalno sam inace koristila Eucerin ulje za kupanje u kombinaciji s mlijekom za tijelo isto od eucerina.
    No zadnjih mjesec dana sam ju mazala samo s Bubchen uljem i ponovo joj se pogorsalo.
    Sad vec dva-tri dana ponovo kupamo u Eucerinu, ali mazemo s A-dermom i vec se vidi poboljsanje.
    Sad sam bas gledala i lisajevi se povlace i nju vise tak ne svrbi .

  43. #93
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Haribo aaaaaaaaaaaa prekokrasno, koja priroda mmmmmmm, aaaaaaaaaaaaaaa baš ste mi slatki
    Maruška za opremu! pa mislim šta se čeka onda više
    mama27 joj to buđenje mi je tako poznato al ja sam se više navikla ( ko magarac na batine ) tako da ni nekukam, ali obvezno imamo svaku noć 2,3 takva buđenja, pa onda par za vodu, za pred jutro pokime nekoliko puta, između toga Kiar papati, pa je sad i on počeo ako odmah nije cika u ustima u plač . pa se ja čudim u stvari kako se naspavam. izdresirala je mene Kala pa mi glava još nije na jastuku ja već spavam, al zato kad se MM probudi on više nemože zaspati.

    ajme koja idila u kući aaaaaaaaaaaaaa
    Kala u vrtiću - pošto je sinoć kasno zaspala bilo je jutros buđenje i spremanje na brzinu, tako da nije stigla odma ujutro šefovati
    MM na novom poslu
    Kiar spava
    a kraljiva ( ) majka forumira i kafeniše

  44. #94
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    kraljiva=kraljica

  45. #95
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj **mial** prvotno napisa
    a kraljiva ( ) majka forumira i kafeniše


    (...)
    I Lovre se često budi po noći s nekim čudnim pričama. Ujutro se, naravno, više ničeg ne sjeća.
    Jutros...
    Mama, ti ne ideš raditi? Ti ćeš me čuvati.
    Moram ići raditi, ljubavi.
    A di ti je došao avion?
    ????

  46. #96
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    :shock:
    koliko crnjaka ovdje, a nije me bilo samo 2 dana :shock:

    Uglavnom, sve što je već prošlo - sva sreća da je tako, a za koze - sve to nas čeka prije ili kasnije, a opet kažu da je bolje prije.
    Ni MM ih nije imao, a ovu sezonu ih očekujemo, tak da isto ne znamo kak ćemo to izvest. Prošle godine kad su stigle u vrtić, raspitivao se o cjepljenju, ali su mu rekli da to uopće nije nikakva garancija da ih neće dobiti, odnosno da ih može dobiti i od cjepiva :/ pa je odustao, a Patrika smo na neko vrijeme izvadili iz vrtića dok ne prođu, tak da smo prošle godine uspjeli izbjeći, ali ove....tko zna.

    Kavica - hm, bilo je burno - dečki su obrisali i uglancali podove (za to smo bar trebale dobiti gratis kavu )....najurcali se, iako je u početku kad su se iščastili morskim plodovima izgledalo da se baš i neće složiti . Ivanu je trebalo malo vremena da za ovog mog borga skuži da je otpor uzaludan, ali kad je skužio, sve je bilo u redu. Kad je Ivan otišao na wc, jedva sam polovila patrika da ga ne ide tražiti jer će doći yas se je stvarno trudila dobiti ih zajedno u isti kadar, ali to je bila nemoguća misija.
    Uostalom na slici se vidi da sam iznemogla od hvatanja . Sljedeća kava, molim s nesicom u termosici na igralištu
    Poslije je isto bilo prepričavanja kak je "bio na kavi s ivanom i da će opet ići s ivanom na kavu" - nisam znala da se to tak zove :? , pa ga pitam, misliš na valjanju i brisanju podova - a on kaže: "da"

    Šteta da nam se obitelj Blaze nije mogla pridružiti, ali imam neki osjećaj da bi ispraznili kafić u sekundi - i ovako baš ljudi nisu bili jako oduševljeni.
    Drugi put!

  47. #97
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Stijena
    nesica u termosici isprobano i savršeno funkcionira s mojim
    Trak di siiiiiiiiiiiiiiiii? kako ste?
    joj sad sam malo čitala o tim kozicama pa me ulovila frka. znači ako ih Kala dobije da će ih dobiti i Kiar? možda malo bedasto pitanje nije to bed za tako male? ako tko zna

  48. #98
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    eto i stijeninog iskaza-poklapaju se

    Mial blago tebi, kod mene dijametralno suprotno, mm bolestan ostao doma, ivan čudno kašlje zvuči kao lagani laringitis pa je ostao doma na promatranju

    lucija i ja ćemo izludjeti, navikle smo na mir i tišinu barem preko tjedna

    ona još spava, nakon što sam je ishvalila za one tri noći kad je išla u normalno vrijeme spavati noćas se u njoj opet probudila drama queen

  49. #99
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj yasmin prvotno napisa
    ona još spava, nakon što sam je ishvalila za one tri noći kad je išla u normalno vrijeme spavati noćas se u njoj opet probudila drama queen
    e da smo bliže bi nas četvero na noćne kave i mladi gospon još spava
    kako to moja mama kaže:
    sinoć prelac jutros serac

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ček ček Mial jel se ti to hvališ sa tim kaj si stavila ročkas maminog cvijetića online sa cca 7 mejseci zakašnjenja?
    Dobro jutroooo

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •