Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Odlicna knjiga o Djedu Mrazu za 49 kn!

  1. #1
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno Odlicna knjiga o Djedu Mrazu za 49 kn!

    Mauri Kunnas, "Djed Mraz", izdanje MOzaik knjiga, kod njih na popustu 49kn, drugdje 59 kn. Odlične ilustracije, lijepa prica, jos jedna varijanta na temu Djeda Mraza, ali i sa natprosjecno puno topline!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    334

    Početno

    Ne želim otvarati raspravu, svatko ima pravo na svoj izbor, samo nudim alternativu: mi imamo super slikovnicu Pjevajmo hrvatske Božićne pjesme. S Isusom, bez djeda Mraza. Prelijepa je.

  3. #3
    lucky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    102

    Početno

    Van teme, al moram
    Tatek, Velebit je pre-pre-prekrasan
    P.S. Imamo isti zanimaciju

  4. #4
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Citiraj Tsumami prvotno napisa
    Ne želim otvarati raspravu, svatko ima pravo na svoj izbor, samo nudim alternativu: mi imamo super slikovnicu Pjevajmo hrvatske Božićne pjesme. S Isusom, bez djeda Mraza. Prelijepa je.
    Mislim da jedna knjiga (bozicne pjesme) ne iskljucuje drugu (djeda Mraza), osim mozda u nekom jako visokom ideoloskom smislu ... po meni obje mogu stajati uy bok jedna drugoj. Ova knjiga o Djedu Mrazu puno vise govori o zajednistvu, skladnom zivotu i ljubavi nego o tome tko donosi darove djeci (i u njoj ne vidim nista sto bi govorilo protiv ikojih vjerskih vrijednosti, dapace, mislim da ih promice na najbolji nacin).

    Meni osobno najdraza knjiga o Djedu Mrazu je "Father Christmas" od Raymonda Briggsa i ne mogu razumijeti kako ju dosad jos nitko nije preveo, jer je to evergreen medju takvim knjigama i jedna od onih koja najvise dira srce.

  5. #5
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Mislim da jedna knjiga (bozicne pjesme) ne iskljucuje drugu (djeda Mraza), osim mozda u nekom jako visokom ideoloskom smislu ... po meni obje mogu stajati uy bok jedna drugoj.
    Slažem se , i dodajem da bi i Fiona (i mama ) potvrdile Tatekovu preporuku.

  6. #6
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    [quote="tatek"]
    Mislim da jedna knjiga (bozicne pjesme) ne iskljucuje drugu (djeda Mraza), osim mozda u nekom jako visokom ideoloskom smislu ... po meni obje mogu stajati uy bok jedna drugoj. [/quote
    Ovo i ja podvlačim u potpunosti!
    Tsunami..ni tvoj prijedlog nije loš,al u nekoj drugoj priči.Ovdje pričamo o Djedu Mrazu ..obožavam ga!

  7. #7
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Tatek je predložio knjigu, molim vas da se držite teme (predložite knjigu ili napišete svoje dojmove o Tatekovoj).

    Ukoliko topic krene u raspravu o Djedu Božićnjaku/Isusu zaključati ću ga.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno Re: Odlicna knjiga o Djedu Mrazu za 49 kn!

    Citiraj tatek prvotno napisa
    Mauri Kunnas, "Djed Mraz", izdanje MOzaik knjiga, kod njih na popustu 49kn, drugdje 59 kn. Odlične ilustracije, lijepa prica, jos jedna varijanta na temu Djeda Mraza, ali i sa natprosjecno puno topline!

    bilo ih je i u svijetu knjige.

    meni se ove godine dopala Najljepse bozicne price - price su tople, s razlicitim poukama, ne samo o poklonima i konzumerizmu, nego puno vise o zajednistvu, pomaganju, cak i ekologiji...

  9. #9
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Meni osobno najdraza knjiga o Djedu Mrazu je "Father Christmas" od Raymonda Briggsa i ne mogu razumijeti kako ju dosad jos nitko nije preveo, jer je to evergreen medju takvim knjigama i jedna od onih koja najvise dira srce.
    postoji prijevod, imale smo ga sestra i ja još kao klinke, samo nije bio Božić u pitanju nego Nova godina, to su bila ta vremena. Obožavala sam tu knjigu (zapravo strip) i obožavam ju i danas

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb, Bukovac
    Postovi
    227

    Početno

    Ja ju imam i meni je pre pre prekrasna, M: ju obozava! Ilustracije i prica su za cistu peticu (a, profesorica jezika sam po struci pa to valjda ima tezinu )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •