Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: košara za ljetni period

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    3

    Početno košara za ljetni period

    Razmišljamo o kupovini 3u1 kolica, ali su nam već u 2 trgovine preporučili da uzmemo neku drugu varijantu kolica, budući da imam termin poroda u drugoj polovici travnja. Po njima je u ljeti pretoplo za dijete da se vozi u dubokoj plastičnoj košari.
    Molim pomoć iskusnijih roditelja!

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    i ja tako mislim, i nisam kupovala košaru. i nije mi falila.

  3. #3
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    F je rođen u veljači, imali smo obična kolica s AS...
    do toplih dana sam ga nosila u klokanici i slingu, a poslije u kolicima i slingu...
    košaru nismo imali, a ne znam što bismo bili s njom

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    233

    Početno

    Bruno je rođen usred ljeta i najvećih vrućina. Košaru nismo mislili kupovati, ali dobili smo ju posuđenu i puno smo ju koristili. Pa i po ljeti - pruža više hladovine nego AS, a beba leži na ravnom i spava. Imali smo quinny, bila je dosta prozračna, a stao je u nju 4 mjeseca.

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    košari nisam imala uopće, ni za zaru, ni za margitu, ni po zimi, ni po ljeti.

  6. #6
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Mi smo kupili i koristili 2-3 puta ljeti. Taman da se poslikamo s bebom u kolicima

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Ja sam imala za Daniela iako je rođen u 7.mj. i jako smo je puno koristili. Puno mu je ugodnije bilo i kako je već netko rekao, ima više hlada.

    Sve ti ovisi koliko misliš šetati s bebom jer u as nije dobro da baba bude dugo.

  8. #8
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    A. je rodjen u 8.mj. i sve do 6 se vozio iskljucivo u kosari.

  9. #9
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Sve ti ovisi koliko misliš šetati s bebom jer u as nije dobro da baba bude dugo.
    AS je samo jedna od alternativa košari. mi nismo koristili ni košaru, ali niti AS.
    (tu naravno ne mislim na vožnju u autu, AS uvijek i bez iznimke u tom slučaju)

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    moji su oboje puno vremena provodili u kosari, doista nam se isplatila.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    koprivnica
    Postovi
    1,264

    Početno

    ja sam kupila s kosarom, ako nista drugo, dok beba zaspi u kolicima samo poneses kosaru u kucu...ili ako ides nekome, beba ima svoj prostor...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    nama je jedna beba ljetna, a druga zimska i u oba slucaja smo bili bez kosare (tj. imali smo kosaru ali onu pletenu koja sluzi za druge svrhe).
    imaj na umu da ako je beba veca, da to jako brzo preraste.
    moji se inace u toj dobi nisu vozili u kolicima nego se nosili u marami pa je to razlog zasto nismo kupovali kosaru.
    ali pretpostavljam da je za zimsku bebu koja se od rodjenja vozi u kolicima jako prakticna ako ne i neophodna.

  13. #13
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj tridesetri prvotno napisa
    ali pretpostavljam da je za zimsku bebu koja se od rodjenja vozi u kolicima jako prakticna ako ne i neophodna.
    Lovre je zimska beba, od rođenja u kolicima... bez košare.
    Ni za slijedeću bebu nećemo kupovati košaru.

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    pa ako je u kolicima od rodjenja, kako onda bez kosare? jel se kolica mogu spustiti tako do budu potpuno ravna? jer ako ne mogu, onda je kosara potrebna. (govorim o djeci koja se voze u kolicima prvih 6 mjeseci)

    mi smo imali kosaru, i dobro nam je dosla iako je l ljetna beba. upravo zbog polozaja, ne bih se usudila improvizirati u neravnim kolicima.

  15. #15
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ja sam rodila Ines u 8 mjesecu i košaru sam koristila 3 mjeseca dok ju nije prerasla, onda smo prešli u AS. nama je bila super jer sam ju rodila kod mame u Dbk, pa je prvih 2 mjeseca i spavala u njoj tz. putni krevetić (Windoo košara).

  16. #16
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa
    pa ako je u kolicima od rodjenja, kako onda bez kosare? jel se kolica mogu spustiti tako do budu potpuno ravna? jer ako ne mogu, onda je kosara potrebna. (govorim o djeci koja se voze u kolicima prvih 6 mjeseci)
    Ima kolica koja se mogu spustiti u sasvim ležeći položaj.

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    pa da, upravo to sam i pitala. mislim znam da ima, ali ima i onih "skoro ravno", a ta nisu dobra za malu bebu.

    ja sam u trudnoci skoro kupila jedna bez kosare pri cemu me prodavacica uvjeravala da je to ravno i kad je vidjela da ne pristajem, spomenula je neku improvizaciju uz pomoc pelene... ali nisam pristala.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •