Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: trokolica i rucna kocnica(rolanje)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    13

    Početno trokolica i rucna kocnica(rolanje)

    Mozete li mi reci svoja iskustva sa rucnom kocnicom na trokolicama.Dvoumim se izmedu gracco trecko koja ju nemaju i Quinny speedi koja ju imaju.Cemu zapravo sluzi?Trokolicu namjeravam kuptit prvenstveno zbog rolanja.Pa pomozite glede toga.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    286

    Početno

    pa upravo tome da zakočiš prednjom kočnicom, jer kada imaš role na nogama ne možeš kočiti sa nogom onu štangu što zakoči zadnja dva kotača,za rolanje ili jogging obavezno Quinni ili neka druga sa prednjom kočnicom.

  3. #3
    emanina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    oprosti što ti upadam u temu al vidjela sam jedna kolica koja su mi bila predivna a neznam koja su to.
    znači trokolica sa kočnicom a prednji kotač se piga kak okrećeš kolica (uf teško za objasnit) ne (samo) da se okreće za 360 nego se naginje lijevo i desno.
    pa ako netko slučajno zna zanima me iz čiste znatiželje

  4. #4
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni je ručna kočnica odlična na nizbrdici

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    13

    Početno

    da li ste probale rolati sa trokolicama i kakva su vam iskustva?Osobito me kocenje zanima jer mislim da rucna kocnica ne igra veliku ulogu vec bi trebalo normalno rolama kociti ili?sta mislite?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    286

    Početno

    Citiraj emanina prvotno napisa
    oprosti što ti upadam u temu al vidjela sam jedna kolica koja su mi bila predivna a neznam koja su to.
    znači trokolica sa kočnicom a prednji kotač se piga kak okrećeš kolica (uf teško za objasnit) ne (samo) da se okreće za 360 nego se naginje lijevo i desno.
    pa ako netko slučajno zna zanima me iz čiste znatiželje
    pa moja Quinni se pigaju kad nakosiš kolica.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    286

    Početno

    Citiraj ixa prvotno napisa
    da li ste probale rolati sa trokolicama i kakva su vam iskustva?Osobito me kocenje zanima jer mislim da rucna kocnica ne igra veliku ulogu vec bi trebalo normalno rolama kociti ili?sta mislite?
    pa pišem iz osobnog iskustva, normalno da sebe zaustaviš sa kočenjem rolama, ali možeš si zamisliti teret ispred sebe u velikoj brzini koji i dalje juri, pa moraš i njega zaustaviti.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj dramica prvotno napisa
    Citiraj ixa prvotno napisa
    da li ste probale rolati sa trokolicama i kakva su vam iskustva?Osobito me kocenje zanima jer mislim da rucna kocnica ne igra veliku ulogu vec bi trebalo normalno rolama kociti ili?sta mislite?
    pa pišem iz osobnog iskustva, normalno da sebe zaustaviš sa kočenjem rolama, ali možeš si zamisliti teret ispred sebe u velikoj brzini koji i dalje juri, pa moraš i njega zaustaviti.
    hvala na odgovoru ima u tome istine sto si napisala...znas li mozda neka kolica(trokolica)za preporuciti po normalnoj cijeni do cca25ookn

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    286

    Početno

    ixa imaš pp

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •