Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 54

Tema: co-sleeping: kako sprijeciti padanje s kreveta?

  1. #1
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno co-sleeping: kako sprijeciti padanje s kreveta?

    sto je stariji, j. sve nemirnije spava. trenutno spavamo na krevetu 140cm + spojeni kinderbet bez jedne stranice. srecom pa su nam sa tri strane zidovi i spavamo kao sardine pa osjetimo kad bi mogao pasti s kreveta. u toku noci promijeni sve moguce polozaje, od glave u kinderbetu a nogu na mom jastuku, pa glava na mm-u a noge na meni, pa glava kod mojih nogu, noge meni u bubrezima itd. ako ga pokusam namjestiti da spava 'normalno', budi se i buni, pa ga pokusavam ne dirati. jednom me probudio usred noci, deruci se mama, mama. pogledam - nigdje ga nema, ni kod nas ni u kinderbetu. :? i skuzim da visi s kreveta glavom par centimetara iznad poda nekako se uspio probiti pokraj mene do jedinog izlaza s kreveta (a to nije lako, posebno da ja ne skuzim), pasti i srecom zapeti nogom za rub ograde od kinderbeta.

    e sad, selimo valjda uskoro u novi stan i imat cemo krevet 2x2m, sa tri strane slobodan. 6 metara povrsine gdje moze pasti. :/ kako to rijesiti, posebno dok spava bez nas? malo mi je glupo postavljati jastuke svud oko kreveta, ni nemam ih toliko. jos cemo po noci nekako prezivjeti, ali ne mogu po danu i navecer stalno provjeravati jel ziv ili visi s kreveta.

    co-sleeperi, kako rijesavate situacije kad klinci spavaju sami (popodne ili navecer prije nego i vi odete leci)?

  2. #2
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    jastuci i deke oko kreveta, nema druge :/

  3. #3
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ja sam, kad je bila mala, stavljala zarolani (veci) rucnik sa svake strane. Odavno nista ne stavljam i krevet nam nije do zida. Spava nemirno, ali ne toliko da bi pala.
    Da je padala, vjerojatnije bi na pod stavila nesto mekano na sto moze aterirati, umjesto "ograda" po krevetu (to otkad je veca, ne za malu bebu).

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Trebaš vidjeti naš krevet: sa jedne strane je njegov krevetić (odlagalište igračaka), a sa druge je ogroman komad spužve 1,5 x 2m, ostatak od kampiranja, koju pridržavaju stolica i noćni ormarić. Na podu desetak različitih jastuka. Sa svake unutrašnje strane kreveta zarolana deka.
    Uglavnom, estetski dojam i nije neki, ali funkcionira.

  5. #5
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    kad je stariji sin bio beba, spavala sam s njim u velikom krevetu na koji je muz nakalemio drvene resetke koje su se otvarale na dnu kreveta kao kapija , zvali smo ga "lavlji kavez" ; malecki spava na bracnom krevetu bez ikakvih ograda, doduse je pao nekoliko puta kad je bio manji, unatoc raznim zarolanim dekama, jastucima itd, jednom sam ga cak ispustila na pod dok smo oboje spavali, a on se u snu popeo na mene i tako spavao, ja se okrenula i... ...puf!
    sad vec dugo ima osjecaj i ne pada s kreveta, bas kao ni mi.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    I mi svaku vecer pravimo ogradu od deka i jastuka.

  7. #7
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Spustili smo bracni madrac na pod, a do njega je madrac s kinderbeta (koji smo isto rastavili do daljnjega). Konfiguracija funkcionira odlicno jer nema opasnosti od pada, samo sto taj mali madrac bas nije nesto koristen - vise voli gurat se s nama.

  8. #8
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Kad je spavala sama, oko nje sam slagala jastuke. Poslije kad je bila starija nije više putovala po krevetu pa nisam ni stavljala jastuke.
    Kad spava s nama, onda je u sredini.
    Tako sad radim i s juniorom.

  9. #9
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Kupi one debele spužve, prodaju se na metre, kada zeko spava razvuci ih oko kreveta, a kada ti ne trebaju samo ih zarolaj i gurni u neki slobodni kut.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mi smo približili krevetić sa jedne strane, sa druge dve nam je zid a četvrta (gde su noge) strana nam je slobodna. Nađu premeštam u sredinu ili do njenog krevetića, zavisi koja sisa je na redu (obično se oko 4h zarotiramo). Ali ona spava dosta mirno i uvek se pribija uz mene.
    Pre neki dan smo MM i ja pričali i dogovorili se ako se ikad preselimo u nešto veće daćemo da nam se napravi krevet 220x220 koji će imati bočne strane kao dečiji krevetić koje mogu da se dižu i spuštaju.

  11. #11
    Irena001 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Crikvenica/Slavonski Brod
    Postovi
    396

    Početno

    Mi smo kupili (kad smo joj naručili njen krevet) 2 zaštitne ograde za krevet- to ti izgleda nekako ovako:
    Zaštitna ogradica

  12. #12
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi imamo na podu madrac 2x2. Spavamo svi zajedno i nema opasnosti od jakog pada

  13. #13
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    Kad svi spavamo ona je u sredini, no po danu i dok mi ne dođemo u krevet rolamo deke i stavljamo jastuke. Pala nam je dva puta, i to oba puta preko svega naslaganog.

    No evo, sad je stvarno mirna zadnjih par mjeseci i sve ok funkcionira iako su nam 3 strane kreveta slobodne.

    Nekako me ne privlači ideja o spužvama is vem ostalom oko kreveta, pa to mora dprivlači hrpe prašine.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    maksimir
    Postovi
    213

    Početno

    moji su padali tu i tamo-niš strašno.
    Čim oni malo odrastu, dobiju orjentaciju, poput odraslih i prestanu padati.

  15. #15
    pipi1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    380

    Početno

    Moj stariji sin je tako nemirno spavao i uvijek su na podu bili jastuci i deka

    ali on je ipak uspio past i udario ustima u parket i još uvijek mu se vidi loptica na usnama a od toga je prošlo dvije i po godine

    okrenuo se naopako u snu i pao dolje preko one daske koja je ispod naših nogu

    onda smo kupili ovu mrežu koju ima i Irena 001 pa preko nje nije prelazio


    maleni srećom mirnije spava

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,649

    Početno

    Gurneš krevet u čošak, i tako zaštitiš dvije strane.
    Treću stranu zaštitiš kinderpetom, a ostatak od 120 do 200 cm možeš dopuniti nekim ladičarom ili noćnim ormarićem
    Za četvrtu stranu možeš kupiti ogradicu u TL, ili možeš okrenuti uzglavlje kreveta ako je povišeno pod noge. Ili možeš kupiti krevet koji ima i podnožje malo povišeno.

  17. #17
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    baš sam nedavno prodala zaštitnu ogradicu kao na slici, pa eto... postoje duže i kraće, ovisno da li je dijete veće ili manje (za manje treba veća jer nemirnije spava), moja je bila duža a kraća nam još treba. može se namontirati na koji god dio kreveta, možeš i 4 staviti a ako ti smeta vrlo jednostavno se makne.

  18. #18
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    i mi svi zajedno spavamo ali sve je teže i teže a ona ne želi u svoj krevetić.i kad zaspe i mi ju lagano prebacimo ma ne prođe kratko vrijeme evo nje hop nazad k nama.a šta ćeš dijete voli kontakt s nama
    ali..jako je nemirna,skače,plače,udara nogama,neznam valjda sanja ili što ali ima dana kada sto puta noću vrišti i baca se pa nemali broj puta noge završe meni ili MM u oku,bubregu...i svuda zaspi lijepo a usred noći ona kod nogu pa se opet vrati gore ma uglavnom to je nezgodno jer već preko dvije godine nespavamo normalno (čitaj cijelu noć) nego stalno gledaš,pratiš svaki trzaj njen,pa čaja traži sto puta ... svaku drugu noć uz sve to i budi se i nosim ju po pola sata da se smiri..a da stvar bude bolja uvijek nekako oko 2h ujutro :shock:
    jedanput je skoro pala s kreveta već je napola padala i visila glavom dolje a ja sam je onak u polusnu uhvatila za vreću i držala a ona jadna visi strašno....
    stvarno neznam kako ju naučiti na krevetić jer primjene nekih teorija stavi dijete u krevetić i izađi iz sobe kod nas ne dolaze u obzir jer se automatski baca van :shock:

  19. #19

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    mrežasta ogradica definitivno je super stvar.
    poslije je možeš montirati i na njegov krevet, super je i za putovanja...
    mislim da je ova naša duga 1.6m.

  20. #20
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    s jedne strane je radijator, pa ne zelim stavljati krevet odmah do njega. s druge strane cu staviti kinderbet, ali on ide samo do pola. ni meni se ne svidjaju jastuci na podu, osim prasine, naprosto mi je ruzno.

    zanimljiva je ta mrezasta ogradica. turbo limac? ima li u kiki ili ikei? kolka je cijena, otprilike?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    našu sam platila oko 200kn u baby media shopu, bijela, obična.
    u tl je negdje isto toliko, ali su kraće. imaju ih sa svakakvim uzorcima, pa o tome ovisi i cijena.

  22. #22
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Nije vezano uz ispadanje iz kreveta, ali je zanimljiv tekst o cosleepingu (za skepticne): http://naturalchild.org/james_mckenna/cosleeping.pdf

  23. #23
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    I mi imamo tu ogradicu iz baby media shopa. I super nam je. Kako smo preselili u novi stan gdje namkrevet okružuju 4 zida, ona gotovo i nema funkciju ali u starom stanu nam je bila super. Stariji sin je dugo spavao na dodatnom jogi madracu koji smo stavili uz naš krevet na pod. Odmah nam je to bila prilika da ga malo ali ipak ne posve odmaknemo od sebe i da malo mirnije i kvalitetnije svi spavamo. Jer smo skužili da ga u stvari živciramo i da se zato stalno vrpolji i okreće po noći. :/
    Ja bih ga uspavala dolje na njegovom jogiju i legla gore u bračni a po potrebi bi se po noći spuštala. Ili da jednostavno imate svi samo jedan veliki jogi na podu za sada.

  24. #24
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Citiraj ivancica prvotno napisa
    I mi imamo tu ogradicu iz baby media shopa. I super nam je. Kako smo preselili u novi stan gdje namkrevet okružuju 4 zida, ona gotovo i nema funkciju ali u starom stanu nam je bila super.
    , 3 zida, naravno.

    I da, ogradica je ona duža. Povoljnije je nego u TL-u a i tamo nemaju dugačku samo kratku ogradicu.

  25. #25
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    mi smo svoje obje ogradice svojevremeno kupili u brežicama, u baby centeru, tamo je definitivno najbolji izbor (ove dvije su iste) i koštale su oko 50 eura zajedno.

  26. #26
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    s jedne strane je radijator, pa ne zelim stavljati krevet odmah do njega. s druge strane cu staviti kinderbet, ali on ide samo do pola. ni meni se ne svidjaju jastuci na podu, osim prasine, naprosto mi je ruzno.

    zanimljiva je ta mrezasta ogradica. turbo limac? ima li u kiki ili ikei? kolka je cijena, otprilike?
    ima u mercatoneu(emmezeta) za naručiti jako lijepe u raznim bojama

  27. #27
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    a koliko se ceka?

  28. #28
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    meni je nekako najsigurnije staviti nešta na pod.može pasti samo sa jedne strane tako da joj dole stavim i deku i nekakve jastuke.
    ogradica me strah,ako se po noći digne i padne preko nje ondaje još gore nego bez ogradice.

  29. #29

  30. #30
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    donna, vama bi definitivno odgovarao "lavlji kavez" poput naseg. bar ne bi trebali brinuti da li ce pasti. a bauljanje po cijelom krevetu, pa ono kad ih nades na vrhu glave, ili na sebi, to mi je u stvari preslatko.

  31. #31
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    lasica, :shock: za "coolest gadgets"!

  32. #32
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    zara je upravo pala s kreveta
    čulo se samo tup, ja otrčim u spavaću, ona sjedi na podu i spava.

  33. #33
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj Felix prvotno napisa
    a koliko se ceka?
    Mercatone?

    pa ja kad sam radila tamo bilo je dva mjeseca

  34. #34
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    donna, vama bi definitivno odgovarao "lavlji kavez" poput naseg. bar ne bi trebali brinuti da li ce pasti. a bauljanje po cijelom krevetu, pa ono kad ih nades na vrhu glave, ili na sebi, to mi je u stvari preslatko.
    hahaha baš tako "lavlji kavez" nama treba

  35. #35
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Mi smo jedno vrijeme imali tu ogradicu al smo ju brzo mkanuli jer mi je više smetala nego koristila. Al to je bilo stvarno davno davno dok je V bila jako mala.
    Nisam imala baš problema sa padanjem iako spava stvarno u svim mogućim pozama :/
    Samo je jednom doduše pala i to preko mene. Ja sam spavala ko top i nisam skužila da se ona penjala na mene pa je jadna samo skluznula jer ju nisam uhvatila
    Inače spava u sredini između nas dvoje, a sad već dok nas nema zna sići sama s kreveta.
    Kad smo maknuli kindač i kad je dobila svoj krevet rekla sam joj da je sad to nisko i da sama može sići. Tak da sad zaspi u svom krevetu a tokom noći, najčeće oko pol jedan čujemo tapa-tapa-tap i eto nje u našem krevetu.

    Meni nije loša ova ideja s jastucima ili nečim mekanim na podu ako dijete učestalo pada. Pa staviš ih samo navečer kad idete spavati a tokom dana ih negdje skloniš.

  36. #36
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    mi imamo ogradicu iz ikee, i super nam je...koristimo je od prvog dana

  37. #37
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj puhovi obožavaju smokve prvotno napisa
    a bauljanje po cijelom krevetu, pa ono kad ih nades na vrhu glave, ili na sebi, to mi je u stvari preslatko.
    Jana u zadnje vrijeme spava na mojoj glavi. Ne moram vam reći da se probudim s glavoboljom. Noćas se za 90 zarotirala pa smo se na koncu i MM i ja tako zarotirali, da nam bude "udobnije". Ali svejedno je završila na mojoj glavi.

    No nazad na temu. Ni ja ne znam kako da ogradim krevet. Doduše, dio noći spava u krevetiću, ali pred jutro završi između nas dvoje pa me sve strah da u snu ne odgmiže do ruba. :/

  38. #38
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    ovisi čije padanje treba spriječiti.
    mi sinoć tatu bacili na pod!

  39. #39
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    moja frendica ima na podu napuhan luftmadrac, po danu ga gurne pod krevet, navecer ga izvuce van. lagan je za odrzavanje i visenamjenski :D - tko se otkotrlja s kreveta - moze na njemu nastavit spavat :D

  40. #40
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Ben je ove godine na moru pao s kreveta, spavao je sam u jednom krevetu.

    Ja sam stavila jastuk na pod, kad je pao samo si je povukao plahtu i pokrio.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Moj pametan i vrijedan muž, nakon što je Zala jednaput bubnula s našeg kreveta i to u jako uski prostor gdje postoji mogućnost da se udari u svoj ormarić ili rub kreveta, i nakon moje histerije, napravio je običnu ogradu za sve 3 stranice kreveta koja se može po potrebi pomicati i skidati.Fakat si je dao truda, u Bauhausu kupio drvo, spojio ogradicu i iznenadio me! Kinderbet ima spuštenu jednu stranicu i spojen je s našim krevetom i ona zapravo većinom spava s nama, slučajno se koji puta u toku noći zarola u svoj krevetić.Ja sam tražila neku ogradicu da kupim, ali sve su male, skupe, fiksne, previsoke, preniske i sl.I sada stvarno nemam brige,bez imalo brige je mogu ostaviti samu na velikom krevetu kada zaspi.No vec je i dovoljno velika pa se sama popne ili siđe s kreveta, bed je samo kada se nezgodno zarola prema rubu kada je u snu.No sada je taj problem riješen.Kod bake je neki dan sama došla u kuhinju kada se naspavala.

  42. #42
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    E dajte mi recite, vi koji imate ograde svud posvud, a kak vi po noći idete pišati?

    Barbie, dala si mi dobru ideju, MM bi isto mogao nekaj tog tipa izmisliti. Jesam li prebezobrazna ak bih tražila slikicu umjetničkog djela na pp?

  43. #43
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Sa jedne strane je MM namontirao dasku koju je presvukao nekim finim debelim materijalom, a sa druge strane kreveta spava on Kad idem po noći na pi pi penjem se preko njega

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    E dajte mi recite, vi koji imate ograde svud posvud, a kak vi po noći idete pišati?

    Barbie, dala si mi dobru ideju, MM bi isto mogao nekaj tog tipa izmisliti. Jesam li prebezobrazna ak bih tražila slikicu umjetničkog djela na pp?
    Ja ne idem po noci piskiti.A daske sa strane skinemo kada idemo spavati jer smo MM i ja na rubu.Nisi prebezobrazna,ali mislim da je TM sigurno domisljat pa mu nece trebati skica,jer iskreno, ne znam kaj bi ti poslala.Obicne daske sa metalnim nosacem.Moja mama kad je vidjela tu ogradu je rekla da smo "ko svinje u toru"!

  45. #45
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    E dajte mi recite, vi koji imate ograde svud posvud, a kak vi po noći idete pišati?

    Barbie, dala si mi dobru ideju, MM bi isto mogao nekaj tog tipa izmisliti. Jesam li prebezobrazna ak bih tražila slikicu umjetničkog djela na pp?
    pa preskocim dasku
    ili se spustim prema nogama i dolje

    da vidis kakav covjek postane akrobat, ustajanje iz kreveta a da se ne cuje sum, ni micanje posteljine, ni feder u jogiju, samo da se princeza na zrnu graska slucajno ne probudi
    a na mjesto sebe stavim jastuk, da se uz jastuk priljubi dok me neba...
    to je vec prava taktika dizanja iz kreveta

  46. #46
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Barbie hvala!

  47. #47
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj zrinka prvotno napisa


    da vidis kakav covjek postane akrobat, ustajanje iz kreveta a da se ne cuje sum, ni micanje posteljine, ni feder u jogiju, samo da se princeza na zrnu graska slucajno ne probudi
    a na mjesto sebe stavim jastuk, da se uz jastuk priljubi dok me neba...
    to je vec prava taktika dizanja iz kreveta
    kod nas je do u tančine isto ovako

  48. #48

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj zrinka prvotno napisa


    da vidis kakav covjek postane akrobat, ustajanje iz kreveta a da se ne cuje sum, ni micanje posteljine, ni feder u jogiju, samo da se princeza na zrnu graska slucajno ne probudi
    a na mjesto sebe stavim jastuk, da se uz jastuk priljubi dok me neba...
    to je vec prava taktika dizanja iz kreveta
    kod nas je do u tančine isto ovako
    princeza na zrnu graška x2!

    samo što sam ja istrenirala i svoj mjehur da po noći nema pi-pi!

  49. #49
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj ra prvotno napisa
    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj zrinka prvotno napisa


    da vidis kakav covjek postane akrobat, ustajanje iz kreveta a da se ne cuje sum, ni micanje posteljine, ni feder u jogiju, samo da se princeza na zrnu graska slucajno ne probudi
    a na mjesto sebe stavim jastuk, da se uz jastuk priljubi dok me neba...
    to je vec prava taktika dizanja iz kreveta
    kod nas je do u tančine isto ovako
    princeza na zrnu graška x2!

    samo što sam ja istrenirala i svoj mjehur da po noći nema pi-pi!


    A na svaki MM-ev pomak na krevetu šizim jer on još nije svladao tehniku bešumnog okretanja.

    Ja sam naučila i kako se ne pomaknuti po noći. Možda tu i tamo protegnuti prstiće na rukama i nogama, ali inače striktno poza kipa.

  50. #50
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    ja ne bih mogla nocu bez bar jednog odlaska na wc, cak i prije trudnoce.
    za sada smo rijesili situaciju, jer cemo imati samo madrac i podnice na podu, dok ne kupimo okvir.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •