Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: co-sleeping: kako sprijeciti padanje s kreveta?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    131

    Početno

    Mi smo zbog toga skinuli noge s kreveta tako da imamo na podu okvir, podnice i madrac. Pored toga, drveni okvir sam prekrila s dekama da se eventualni udarac u snu ublaži. Iako spavamo tako da je MM na rubu, jedno dijete između mene i njega, a drugo između mene i zida, znalo se desiti da se po noći djeca okrenu i otklize do ruba gdje su nam noge. To je prevagnulo u odluci da spustimo krevet i da mirne duše mogu spavati.

  2. #52
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    mi smo spustili madrac na pod prije nekih mjesec dana i odahnula sam. sad mogu u wc po noći

    do prije mjesec se i nije nešto posebno rotirao, funkcionirala je kombinacija kinderbeta i kreveta i mene sa druge strane.

    preko jednog vikenda nam je nestalo goriva pa smo bili prisiljeni odnijeti madrac u drugu (topliju) prostoriju i svidjelo nam se.

    karlo se tako rotira po krevetu da se često nađe na puzlama na podu, ali pad mu ublaži zarolani jorgan.

  3. #53
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,180

    Početno

    Složili krevet iz Ikee (divan je) i sad se dvoumim između tog da uzmem ogradu ili da postavim blazine na pod s njene strane. Sinoć je spavala popreko. Nemirno. Ja se nisam naspavala jer sam bila u grču da će pasti. Ne vidim trenutno način za ugurati još jednog bebana, a da to funkcionira. Krevet je širine 140 cm.

  4. #54
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    ja bi blazine, jer će ti se mala ubrzo početi penjati preko ograde.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •