Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 206 od 206

Tema: punkcija jajne stanice

  1. #201
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Inesz, hvala ti na ovim riječima.
    Danas sam isto kao jučer, ne primjećujem da se ista pogoršava. Vjerojatno previše osluškujem sve znakove tijela i onda to psiha samo još pogorša. Možda je sve ovo samo jedan veliki panični napad i bit će dobro kad se vratim u Hrvatsku. Nadam se tome..

    Ovo mi je prvi postupak i stvarno sam mislila da su to odraditi sama bez imalo problema. Oboje sada vidimo da smo napravili najveću moguću grešku što sam išla sama... Mislila sam da ću to bez problema podnijeti, da će biti sve ok ali na kraju ovako. Na žalost, nema mi tko doći. MMove okolnosti na poslu su takve da ne može nikako doci, problem je i s tim autom. Samo sestra zna u kojem smo postupku a zbog posla ne može mrdnuti iz grada.

    Danas mirujem, sutra ću na kontrolu kod liječnika od petka (kod njega sam bila prije bolnice) pa ćemo vidjeti, možda možemo napraviti neke kontrolne testove ili nešto.
    U petak su mi u bolnici radili dosta pretraga, a mislim da je ovo najbitnije za emboliju:
    PTZ (prothrombinz.)- 91,0 (ref.v. 70-130)
    INR - 1,04 (nema navedenih ref.vrijed.)
    aPTT - 27,2 (26-38)
    D-dimer - 0,36, a (ref.vr. 0,00-0,50).

    Razmišljam o tome da su kupim nešto za smirenje, možda me to podsvjesno malo smiri. Imaš li možda prijedlog što bih smjela sada popiti?

  2. #202
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A možda je blagi hiper plus malo panike.
    Nema koristi sad od lupanja po glavi kako je trebalo, bila je veća vjerojatnost da će sve proći sve OK i sada bi razgledavala crkve i dućane.

    U postupcima se relativno često propisuju Normabeli, ali mislim da nijedan ozbiljan lijek ionako ne možeš kupiti bez recepta. Kupi si neki umirujući čaj, neku mješavinu kamilice, majčine dušice, valerijane, lavande...

  3. #203
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    ERA,
    kako si?

  4. #204
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    @argente, nadam se da si u pravu, to je najbezbolniji slučaj. Popila sam danas neki čaj od kamilice u gradu, ne usudim as naručivati mješavine a nemam gdje skuhati u hotelu.. MM i ja smo se zadnjih puta razgledali crkvu i dvoraca, sad sam htjela u neki zoo akvarij ali ću preskočiti.

    @Inesz, mislim da mi je bolje. Počeli su me boljeti listovi ali mislim da su to samo mišići. Puno bolje mogu udahnuti i ne dišem više non stop duboko, još uvijek mi se događa da mi se srce jako uzlupa kad se ustanem ali to traje mrvicu kraće.
    Dala sam si Enoxaparin pa mislim da mi je od toga malo lakše, pijem još i Duphastone i Eutyrox. Nezz zasto mi je štitnjača skočila na 4,15, prije samo mjesec dana je bila 1,65. Nadam se da će se stabilizirati.

  5. #205
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    ERA, kako ide?

  6. #206
    ERA avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2017
    Postovi
    120

    Početno

    Hej bog, vratila sam se jučer u RH pa smo MM i ja cijeli dan bili pod dojmom.
    Malo ostajem bez daha predvečer, ali nista blizu onome u Beču.

    Danas cu nazvati svoju dr.opće prakse pa da vidim njezino mišljenje oko svega i da mi pogleda nalaze. Onaj privatni dr. kod kojeg sam išla mi je dao kontakt broj jednog liječnika u RH da mu se javim radi kontrole pluća. Rekao mi je da bi volio da to nastavim nadzirati pa ću pokušati doći do njega.

    Sve u svemu ide na bolje. Hvala puno tebi i svima drugim curama, jako ste mi puno pomogle.
    Sad odbrojavam dane i sve simptome osluškujem

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •