Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: specijalist za uho, grlo, nos u splitu?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno specijalist za uho, grlo, nos u splitu?

    Drage mame iz Splita, trebala bih preporuku za nekog dobrog specijaliste za bolesti uha (za djecu), nije nužno da radi u bolnici, može i privatna ordinacija (ja već dugo ne živim dole pa ne znam a ovo mi treba za prijateljicu tj. njenu djecu koja žive na otoku pa ne zna baš puno imena, nekog tko je stvarno dobar, jer su je do sad išetali ko ludu od jednog do drugog a nikakve pomoći). Hvala!

  2. #2
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Moja nećakinja je operirala treći krajnik kod dr. Kurtovića. Bili su zadovoljni.

  3. #3
    Adi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    573

    Početno

    http://arhiva.bljesak.info/modules.p...ticle&sid=6176
    pročitajte ovo o tzv. Kurtoviću

  4. #4
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    A dr. Bandalović u bolnici?
    Mi smo bili kod dr. Tafra- ne znam da li je specijalista za djecu, ali su u čekaonici na pregled čekala uglavnom dječica.
    Ima odličan pristup, simpatičan, za dijegnozu i terapiju još ne mogu ništa reći...tek smo počeli.

  5. #5
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    definitivno dr.Tafra ili dr.Kontić mi ti imamo iskustvo sa skoro svima u bolnici pa se javi ako te šta zanima

  6. #6
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    dr.Tafra za svaku preporuku
    mi se s njim družimo već cca 6g
    predivan je
    operirao je krajnike starijem dječaku a sad će najvjerojatnije i mlađem jer ima tri balote u grlu
    predivan je

    tu je i dr.Poljak
    ja sam nedavno imala jako puno problema pa sam čak u bolnicu završila...dr. je predivan...radi i s odrasila i djecom...prepreprepdivno stvorenje

  7. #7
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    ma dr.Tafra je zakon moje cila obitelj je kod njega a sad će mi i malu operirat idemo u petak ili sutra kod njega a dr kontića san predložila jer mi je malu prošle godine doslovno spasija imala je 40temp napravija je miringotomiju i ne znan kako bi mu zahvalila na tome
    a dr poljak ajme svatko ima svoje iskustvo moje sa malom kod njega na božić samo šta ga nisan šakon udrila ali san mu kazala da je totalno nestručan pa sad nekome je super meni je malu posla doma sa upalom pluća i sumamedom drugim u misec dana

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Evo frisko mi je frendica javila da su saznali za dr. Marisu Klančnik na Križinama - u jedno jutro su obavili sve što su ih drugi vozali vec mjesecima, odusevili su se njom, stvarno je bila ljubazna i kad su rekli da su putovali sa otoka u jedno jutro im je obavila i neke pretrage za koje bi morale dolazit drugi dan, ona ce im vjerojatno napravit i operaciju 3. krajnika... Uglavnom, vrlo zadovoljni pa ako nekome jos treba ljubazan speclijalist za uho, grlo nos u Splitu...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •