Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 168 od 168

Tema: RODA SZ Hrvatska - VZ, Ck..... 5. dio

  1. #151
    mrla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    151

    Početno

    Da li će uskoro biti radionica o platnenim pelenama u ČK ili VŽ?
    Naime, šogorica mi je zainteresirana za kupnju platnenih pelena, i iako smo mi već po drugi puta platnenopelenaši, ja bi ipak da joj to još netko prezentira osim mene i MM. Jadna sva je zbunjena jer ne zna koje pelene kupiti, i rado bi opipala sve te Rodine pelene. Pošto su naše Rodine puse stare malo više od 3 godine, to nije za usporedbu s ovim novima. Nama je bio olakšan posao kad smo kupovali pelene jer smo našli samo Rodine i Kamarisove, s time da smo Rodinih u to vrijeme uspjeli kupiti samo 6 komada jer ih nije više bilo za kupiti (kasnije smo nadopunili kolekciju ). A sad na tržištu ima toliko modela...

  2. #152
    hildegard avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    769

    Početno

    Nije problem održati radionicu samo bi nam trebala barem tri sigurna polaznika.
    Ako uloviš još nekog zainteresiranog javi se, ili ako ulovimo mi na vrijeme ćemo staviti obavijest.

  3. #153
    mrla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    151

    Početno

    Hildegard, hvala na odgovoru!

  4. #154
    mrla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    151

    Početno

    ajmo cure, ima li zainteresiranih za platnene pelene?! da se skupe bar 3 i održi radionica...

  5. #155

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    93

    Početno

    ja sam..i nudim svoj poluslužbeni prostor ako treba...tada sam sigurna da ću doći ..
    hild...imam šest tvojih od pred tri godine..tridesetak tanjinih od H. za koje ne znam da li bi se dale kaj doraditi..i definitivno mi treba još...+ gačice jer imam samo dvoje vel. 0..a a para nemam na pretek pa bi mi bilo super dobiti savjet u što mi je najpametnije uložiti..a i susjeda mi je trudnica ..

  6. #156
    hildegard avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    769

    Početno

    ej sikica, tebe sam očekivala na zadnjoj radionici .
    Hvala za prostor, imamo ga u starom Hrastu.

  7. #157

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    93

    Početno

    ja sam ti kao ono..."obečanje ludom radovanje"...vidiš da ovaj put nudim prostor samo da bum ziher da dolazim..jer kad se poslože sve naše želje i obveze uvijek nekaj zvisi...
    inače..ja tražim nekog tko mi može za vrijeme kafenisanja u ČK ili VŽ dati konkretne upute za nošenje u slingu...ne ide mi baš...prošlo nosila u marami a sad sam dobila sling na posudbu pa bih htjela probat jer mi je brzina sve bitnija i bitnija

  8. #158
    s3ja avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    sunčana strana ulice
    Postovi
    391

    Početno

    Obavijest za sve s područja naše SZ podružnice!
    Povodom Međunarodnog dana prava djeteta, Udruga Roda organizira radionicu o odgovornom roditeljstvu koja je dio projekta Ne! po guzi. Radionica će se održati u petak, 19. studenog 2010. g. u 17 sati u Čakovcu, Stari Hrast, dvorana ACT-a.
    Radionica je besplatna, a predviđeno trajanje je 120 min.

  9. #159
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/64102-S...91#post1842991

    Sjam rabljene odjeće i opreme za djecu

  10. #160
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    http://forum.roda.hr/threads/64102-S...91#post1842991

    Ponovno, Sajam rabljene odjeće i opreme za djecu u Nedelišću

  11. #161

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    102

    Početno

    Sve pohvale za jučerašnji sajam u Nedelišću, prvi puta smo bili i ostali oduševljeni! Cd-i, brošure sa infom prevažnim za skorašnje roditelje - sjedi 5!

  12. #162
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Drage žene, dođite u Varaždin pogledati dokumentarac "Sloboda porodu"
    čije će se projekcija održati na sljedećem mjestu:
    CineStar Varaždin, Ulica grada Lipika 15 u 18 sati.

    Film „Sloboda porodu“ progovara o kršenju temeljnih ljudskih prava tijekom toga osobitoga i važnoga trenutka.
    U šezdesetminutnom dokumentarcu vodeći svjetski stručnjaci zajedno s međunarodnim odvjetnicima za ljudska prava pozivaju
    na kampanju koja zahtijeva radikalne promjene u ophođenju spram rodilja. Hermine Hayes-Klein, američka odvjetnica i organizatorica
    nedavno održane konferencije o porodu („Human Rights in Childbirth“) ističe: “Način na koji se odvija porod u velikom broju
    zemalja je izuzetno problematičan. Milijuni trudnica podvrgnute su nepotrebnim farmaceutskim i kirurškim intervencijama
    za koje i liječnici priznaju da se čine iz financijskih razloga ili zbog osobnog komoditeta. Žene širom svijeta počinju shvaćati
    da porod ne mora i ne smije biti takav. Omalovažavanje i zlostavljanje nisu neizbježna cijena sigurnosti.”
    Posljednje uređivanje od Indi : 17.09.2012. at 22:47

  13. #163
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Došao je dan projekcije.
    Dođi te i pogledajte film "Sloboda porodu"!

  14. #164
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    U subotu 29.9.2012. u Čakovcu i Varaždinu organizirati ćemo štandove povodom Tjedna dojenja 2012.

    Čakovec, Trg Republike, 9:00-12:00
    Varaždin, Trg Slobode, 9:00-12:00

    Veselimo se Vašem dolasku

  15. #165
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

  16. #166
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Rodina Mala škola dojenja u Čakovcu
    U subotu, 26.10.2013. u Čakovcu, u prostoru udruge ACT, Novakova, Stari Hrast, 1.kat, održat će se Rodina radionica Mala škola dojenja.
    Radionicu vode Rodine savjetnice sa SOS telefona za pomoć pri dojenju, a namijenjena je svim trudnicama i njihovim partnerima.
    Prijave su obavezne zbog ograničenog broja polaznica i primaju se do popunjavanja grupe, radnim danom od 10-18 h na tel. 098 620 463.
    Početak radionice je u 18 sati, predviđeno trajanje je 2 sata i 30 minuta (uključena pauza).
    Radionica je besplatna, veselimo se vašem dolasku.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    4

    Početno

    Da li ima u planu neka nova radionica u Čakovcu?

  18. #168
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Rodina radionica za trudnice u Čakovcu

    Drage trudnice,
    obavještavamo vas da će se 25.1.2014. (subota) u Čakovcu, održati jednodnevna Rodina radionica za trudnice.

    Prijave su obavezne zbog ograničenog broja polaznica i primaju se do popunjavanja grupe, a najkasnije do 24.1.2014., radnim danom od 9-18 h na tel. 098/948-9907 ili na mail sjeverna@roda.hr (ime i prezime, očekivani datum poroda i dolazi li s vama partner/ica za porod)

    Radionica je namijenjena svim trudnicama i njihovim partnerima. U grupu ćemo primiti 10 trudnica.
    Ovom radionicom željeli bismo vam obogatiti i olakšati trudničke dane te omogućiti poseban doživljaj trudnoće i porođaja kao prirodnih i fizioloških, a ujedno jedinstvenih i posebnih stanja koja mijenjaju život žene i obitelji.
    Radionica će se održati u prostoru dvorane ACT-a, Stari Hrast, 1. Kat, Novakova ulica.

    Vrijeme održavanja radionice je od 16:30 do 20:00 sati (s pauzama).

    Radionica prati tijek trudnoće i sastoji se sljedećih tema:

    - spolnost kroz trudnoću, porođaj i dojenje
    - Fiziologija trudnoće, zdrava prehrana i način života
    - Fiziologija porođaja i utjecaji na nju
    - Porođaj – očekivanja i planovi
    - Poslijeporođajno razdoblje i dojenje

    Poželjno je doći u udobnoj odjeći te ponijeti jastuk ili prostirku da se možete što udobnije smjestiti, odnosno bilo što drugo s čime ćete se osjećati ugodnije.
    Radionica je besplatna!
    Veselimo se vašem dolasku!

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •