Pokazuje rezultate 1 do 50 od 50

Tema: Jaslice u Osijeku?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    29

    Početno Jaslice u Osijeku?

    Zna li netko koji vrtići u Osijeku imaju i jaslice i gdje se oni nalaze?

  2. #2
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno Re: Jaslice u Osijeku?

    Citiraj Mateja prvotno napisa
    Zna li netko koji vrtići u Osijeku imaju i jaslice i gdje se oni nalaze?
    Imaš u donjem gradu jaslice,i na bosutskom.
    Toliko ja znam iako ih ima naravno više!
    A u kojem si dijelu grada?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    29

    Početno

    Iz okolice Osijeka sam, vjerojatno ću uskoro počet raditi pa me zato zanima!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    580

    Početno

    Dječje jaslice CVRČAK
    Strossmayerova 145
    Telefon: 304 - 199

    Dječje jaslice TRATINČICA
    Gacka 1b
    Telefon: 271 - 473

    Dječje jaslice IVANČICA
    Ive Tijardovića 4
    Telefon: 506-140


    A više o svemu tome imaš na http://www.vrtici-os.hr/

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    29

    Početno

    Švrćo! Hvala na informaciji!

  6. #6
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    jaslice STRIBOR na Vijencu I Meštrovića

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    mursa
    Postovi
    59

    Početno jaslice u osijeku

    hvala frida

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    mursa
    Postovi
    59

    Početno jaslice u osijeku

    zanima me kakva iskustva imaju roditelji s retfalačkim vrtićima.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    mursa
    Postovi
    59

    Početno jaslice u osijeku

    ljudi gdje ste .

  10. #10
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    dižem malo temu jer sam totalna zbunjola...u fazi smo istraživanja jaslica i teta čuvalica..
    privatne jaslice Heidi su ok, bili smo neki dan tamo u izvidnici, ima njih 10 u maloj grupi, male su jaslice,pa mi se čini prisna atmosfera, ono što mi se ne sviđa je to da nemam mogućnost dovesti ju na 4 sata bar mjesec dana da se adaptira, tj. mogu ju ja dovesti na koliko želim al moram platiti punu cijenu...
    idemo dalje u istraživaje, privatne jaslice Mali princ su na redu...., a nakon toga nekoliko teta čuvalica pozivamo na razgovor...
    državna jaslice nam nisu u opciji jer je puno djece, a ja ne žalim da se izgubi u masi (bar ne dok je ovako mala..)ako netko ima neku ustanovu ili tetu na preporučiti bili bi vam zahvalni na info.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    259

    Početno

    Pužić, gdje se nalaze te privatne jaslice koje si navela?
    Znaš li koliko djece obično bude u grupi u državnim jaslicama?

  12. #12
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    Heidi jaslice su na Drinskoj, negdje na sredini-privatna kuća i ima ploču Heidi.
    u državnim bude obično 20-30 djece u grupi kako gdje (koliko sam ja informirana)
    ovdje sad ima dvije grupe-mala i velika, s tim da u 9. mj veliki odlaze u školu, pa će tu malu prepoloviti na male, male..i one malo veće...inače možeš otići s djetetom tamo u izvidnicu i pitati što te zanima (to se ne plaća ), vidjeti ako dijete reagira...

  13. #13
    Ariana avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    418

    Početno

    Odi do Duginih Boja u zagrebačkoj 19. Tamo je naša Daka i prezadovoljni smo. To je u u kući u dvorištu adventističke crkve.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    mursa
    Postovi
    59

    Početno

    možeš li nam malo opisati vrtić dugine boje
    da li je privatni/koja je cijena
    kako je osoblje
    rade li po nekom posebnom programu/montesori sl./
    hvala

  15. #15
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Ima netko iskustva s vrtićem "Vedri dani"? Kako se radi, kakve su tete?

    Ariana, kolike su grupe u tom vrtiću Dugine boje? Jel ima veze s religijskom zajednicom?

  16. #16
    Ariana avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    418

    Početno

    rade po programu advent-kindergarten. nije vezan uz religijski odgoj nego više u odgoj u skladu sa prirodom. zdrava hrana, fizičke aktivnosti, životinje... nema nikakve agresive, nisam od dake nikad čula da se itko potukao, u grupi je otprilike desetak djece ( tu u Osijeku). tete su odlične, djecu maze, nose, odvikavaju od pelena....
    imamo sastanke radionice, idu na izlete...

  17. #17
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    jel imaju i jaslice u Duginim bojama i ako da od kojeg uzrasta primaju ako znaš Ariana?

  18. #18
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Zvuči super! Koliko košta?

  19. #19
    Ariana avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    418

    Početno

    grupe su miješane. bubamare od 1 do 4 godine, a mravci od 4,5 do škole.
    900 cjelodnevni a 600 poludnevni

  20. #20
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    evo da malo podignem temu, nakon poziva jaslicama i obilaska nekolicine došli smo do saznanja da jedino Heidi prima djecu prije navršenih godinu dana. Bitno je samo da se dijete kreće (dakle da ga ne moraju nositi cijelo vrijeme), puže ili hoda.Poludnevna cijena s ručkom tamo je 700 kn, a cjelodnevne 6:30-16:30 960 kn.od 9. mj će biti dvije grupe, mali, mali, skroz mali u jednoj, a u drugoj veći. za sad predviđaju da će ukupno biti cca 20 djece u dvije grupe, a rasporediti će ih ovisno o dobi, pretpostavljaju u jednu one male do 1,2-2 g, a u drugu ostale (ovisno koliko bude skroz malih i koliko velikih) (predškolaca)za sad im jedna velika grupa odlazi cijela u školu tako da nemaju niti jednog predškolca prijavljenog za 9.mj.Hranu im donosi Prehrana d.o.o , tako da se tamo ne kuha, eventualno pripreme brzinski obrok tipa mlijeko ili neku kašicu za skroz male.atmosfera je ok..prijave primaju od 30.6. a može i sad krenuti dijete..ima mjesta.
    U Malom Princu ne primaju skroz male (čak mi je teta rekla tek od 2. god, no nemojte me držati za riječ jer nisam s ravnateljicom pričala nego s jednom od teta)
    U Duginim bojama su mi velki raspon u godinama u maloj grupi od 1-4..inače i tamo mi je atmosfera ok.
    što se teta čuvalica tiće jako se slabo na oglas javljaju (dala sam u Burzu i u Glas).danas nam je jedna bila, pa nije mi baš sjela..još tražimo i istražujemo

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    259

    Početno

    Baš sam se zainteresirala za Dugine boje. Znači da u istoj grupi budu djeca različitog uzrasta? Onda bi mi obje bebe (1 i 3 god.) mogle biti u istoj grupi? Ariana, vi idete u taj vrtić i zadovoljni ste? Kako je s upisom, jel primaju sve koji se prijave ili postoji nekakav odabir?
    Pužić, ja sam nedavno tražila tetu čuvalicu preko neta i puno mi se žena javilo. Budući da sam u međuvremenu privremeno odustala od tete čuvalice mogu te uputiti na njih, ako želiš javi se!

  22. #22
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ajde molim te na pp javi brojeve žena koje su ti bile ok, ja sam inače magnet za luđake , pa....nisam baš nešto dobro prošla s tetama s oglasa.Dugine boje probaj nazvati, ja sam pričala s njima i jako su ljubazni, no moja šefica je premala za njih tamo.Ako ne nađem neku ok tetu ići će u Heidi za početak na 4 sata, dok ja još nisam počela raditi, pa ćemo vidjeti kako će to funkcionirati.
    evo br Duginih boje 215-404

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    259

    Početno

    Hvala na broju. Iskreno, mislim da bi mi bolje odgovarale grupe vršnjaka, ne znam kako to u praksi funkcionira.

  24. #24

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    2

    Početno

    Hej!
    Ima tko kakvih iskustava u Vrtiću PČELICE u Osijeku???

    PUUUUNoooo HVALA!

  25. #25
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno Re: jaslice u osijeku

    Citiraj fenix prvotno napisa
    zanima me kakva iskustva imaju roditelji s retfalačkim vrtićima.
    mene isto zanima retfala.
    moram naknadno napraviti upis bebača jer mi se planirana situacija iskomplicirala.
    cvrčak ili sunčica? koliko djece ima u jednoj grupi?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    16

    Početno

    mi smo u sunčici - no tek smo na samom početku....
    no prošle smo godine pravili upis u potočnici ....a tamo bugarska...sobe ko prije sto godina blagi užas...
    po tom pitanju sunčica je ok a i tete su po priči super....

  27. #27
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    tnx, mmirta.
    imam neku info da od ove godine u retfali samo cvrčak radi kao jaslice, da valjda nije bilo dovoljno djece da okolnim jaslicama/vrtićima oforme grupe pa kao radi samo cvrčak?! :?
    očigledno nije točna info! još ću jednom provjeriti, to je susjedi mojoj rekla koordinatorica za vrtiće jer sam ja susjedu zamolila da mi se raspita (radi u županiji). btw. za cvrčak je rekla da su isto dobre tete.
    daj mi pliz još nekih info o sunčici.
    koliko djece ima u vašoj grupi? koliko uopće grupa ima? jesu mješane grupe? kakva je hrana? milon pitanja :? :? :?

  28. #28
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ej draga,jel to znači da počinješ raditi najesen?
    A baka servis?
    Kak vam paše naš vrtić u centru? Oformljena je jaslička skupina a tete su genijalne.

  29. #29
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    što se mora, ne može se izbjeći.povraća mi se od same pomisli da se vraćam raditi! :smajlićbljuje:
    moja mama još radi, a od mm mama ima na sebi dva kućanstva i uz to čuvanje njihove djece, bez obzira što jedno ide u školu, a drugo u vrtić.
    ona se na njih potrošila (i još se troši)a za maxića treba imati extra energy. bit će isti kao i tvoj, sve ga zanima! :smalićunezvjerenotražiakciju:
    izgleda da ćemo iskombinirati da ide u jeslice do 12, a mm dođe po njega i čuva dok ja ne dođem kući...dok tako ne riknemo od umora! :smjlićpadanazemljumrtav: (mm ima manje posla po zimi, a na proljeće...ko zna...)

  30. #30
    Pink-OS avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    441

    Početno

    Curke a da li u osjeku postoje neke aktivnosti na koje bi moglo ići dijete od recimo 2.5g
    čula sam da na gimnastiku na Zelenom Polju primaju i tako malene,pa me zanima da li ima još nekekva aktivnost u Osijeku da primaju i djecu od 2.5g?

  31. #31

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    16

    Početno

    gimnastika na zelenom polju je super...luka ide i oduševljen je ....no mislim da tamo primaju klince tek od tri pa na dalje...rada s klincima je super a i treneri su za svaku pohvalu.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    96

    Početno

    ja vas molim za par informacija.naime, ja bih trebala početi raditi koncem 12. mj. ove godine i nisam bila svjesna do sada da se upis u jaslice obavlja kao i upis u školu tj. puno unaprijed. predamnom je još 3 mj. i sada me zanima što mi je činiti? jesam li zakasnila?
    i još nešto, molim mame koje su imale djecu u jaslicama, bilo privatnim ili državnim, jesu li im stvarno djeca bila bolesna stalno i kakve su to bolesti u pitanju jer negdje sam čula da je bilo i meningitisa :shock:

  33. #33
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    strašno! užas!
    ne znam kojim bi riječima opisala nelagodu koja sam osjetila na razgovoru za upis u jaslice!
    nakon sat vremena razgovora pitala sam tetu da li je ona ogajateljica u grupi u koju bi išao moj miš, na što je ona dala potvrdan odgovor, a ja sam tada zamračila! ona se u tih sat vremena ona nije mišu obratila niti jednom jedinom rječju, kao da on nije sa mnom. samo da napomenem da joj se skoro popeo u krilo i da čak ni u toj prilici mu nije ništa rekla.
    oko platnenih pelena smo se skoro posvađale, ali sam ja bila toliko pristojna da sam rekla da sam im mislila pojednostaviti korištenje maximalno prema uputstvima pročitanim ovdje na rodi, međutim, uopće me nije htijela saslušati! koji bezobrazluk!
    :shock:
    poslije razgovora odvela me da vidim sobu sa djecom, gdje sam se zadržala 10tak minuta, a za to vrijeme je jedan mališan neprekidno plakao i gledao me molećivim pogledom, na što su one (ona i druga teta) samo hladno rekle : evo, ovaj je novi, njemu je ovo drugi dan!
    tih 10 minuta ja njih dvije uopće nisam čula šta su mi govorile, samo sam mislila da li da se okrenem i pobjegnem glavom bez obzira ili da prigrlim to uplakano djete da osjeti barem sekundicu topline i pažnje. sačelala sam da mi moj miš dopuže nakon što je ispitao teren i otišla u šoku i jadu kući...
    eto to je moje iskustvo sa jaslicama koje su u osijeku na dobrom glasu!!!pa kakve su onda druge!? :? :shock:
    ne znam šta ću sad!
    imali tko informaciju za jelenka? imaju li najmlađu grupu? kakve su tete? iskustva s platnenim?
    sunčica? isto pitanje?
    ariana, vedri dani mi baš nisu usput, ali...znaš li imaju li oni pozitivan stav prema platnenim pelenama? moj miš čak i kaka na lonkicu...
    u bubamari znam da su svi zadovoljni ali kod njih su popunjene i liste čekanja (zvala sam ih)...

  34. #34
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    :shock: :shock:
    a naš? Stribor?

  35. #35
    Pink-OS avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    441

    Početno

    :shock: draga pa reci u kojima je bio takav doček?

  36. #36
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    radi se o jaslicama cvrčak, koje su nama najbliže kući, i navodno su stvarno na dobrom glasu. zato se i raspitujem o ovim drugima koje su nam isto relativno blizu, ali bubamaru sam kontaktirala jer imam stvarno samo najbolje preporuke i to za sve tete.
    budući da SVE ovisi o teti koju bi imao (odnosno dvije tete kroz cijelodnevni boravak) ove su definitivno obje pale na ispitu!

    sad sam tek skužila da sam arianu pitala za krive jaslice! htjela sam pitat za dugine boje (i jedne i druge su u zagrebačkoj, valjda zato) koje su mi na pola puta do posla pa bi tamo možda mogla...

    stribor mi baš nije usput...

  37. #37
    Pink-OS avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    441

    Početno

    Curke,sve smo zvali,mjesta nema nigdje nego u Cvrčku u Donjem gradu,kakva su iskustva s tim vrtićem,jaslama,pliz ako netko zna,iako mislim da će najvjerojatnije ići u dugine boje

  38. #38
    Pink-OS avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    441

    Početno

    Sade_74 ja TOPLO NADAM da ovo nje taj Cvrčak gdje si ti bila,jer u tom slučaju nema teorije da tamo ide

  39. #39
    Pink-OS avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    441

    Početno

    Sori nije u pitanju Cvrčak nego Ivančica u Donjem gradu,iza Dome!
    Da li ima netko dijete tamo i kako ste zadovoljne,plizz svaka info je dobrodošla

  40. #40
    sade_74 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    uz dravu
    Postovi
    219

    Početno

    Ovako, išla sam na razgovor u dugine boje i tamo nas stavili na listu čekanja, treći po redu, ali kažu da rijetko tko ispiše dijete iz vrtića, pa su nam male šanse da tamo upadnemo. inače tamo mi se super svidjelo - to je to! onda sam ja (očajna) zvala sve žive jaslice-vrtiće oko nas i šire (čak i heidi na drinskoj - oni, naime imaju mjesta ali rade samo do 16h, a do tad i ja radim, a nekad moram ostati i duže na poslu, tak da mi oni nikako ne pašu, a uz to su mi skroz izvan relacije kuća - posao (retfala -zeleno polje). zvala sam i mali princ, ali tamo primaju samo od minimalno 2 godine starosti).
    tako sam zvala i u ivančicu, kad ono tamo radi jedna poznanica, pa mi jedna legica s posla tamo vodi klinca, pa drugoj ide sin u vrtić, i cure su vrlo zadovoljne vrtićem-jaslicama. i tako i ja odlučih (kao da uopće imam drugog izbora ) se na ivančicu. krenut ćemo next month na adaptaciju pa kako nam bude! (vidiš, ove u cvrčku nisu htijele ni čut za adaptaciju! )

    pink os - vidimo se tamo! kad vi startate?

  41. #41
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ja sam nedavno kontaktirala Dugine boje i Heidi. Ako ce nekome znaciti,evo informacija koje su mene najvise zanimale. Heidi prima djecu od 8 mjeseci i ne prave probleme oko platnenih pelena,vec imaju djecu s mpp u grupi. Sto se tice Duginih boja,primaju od 12 mjeseci,djecu koja hodaju. I naravno,puni su. Mozda od ozujka bude koje mjesto slobodno.

    Poslano sa mog HTC Desire 200 koristeći Tapatalk

  42. #42
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    I dodatak: u Duginim bojama platnene pelene takodjer nisu problem

    Poslano sa mog HTC Desire 200 koristeći Tapatalk

  43. #43

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    12

    Početno

    Pozdrav. Treba mi pomoć. Mame iz Osijek javite se.
    Mala mi je 10 mj i tražim jaslice. Znam, upisi su prošli ali možda će Netko primiti. Inače smo u Čepinu ali i osjecki vrtići dolaze u obzir.
    Sve me zanima. Koliko je teta na grupu, kolike su grupe, šta papaju, kako uspavljuju dijete, dali imaju vremena za njih ako plake?
    Moje radno vrijeme je i ujutro i popodne, nekad i cijeli dan. Suprug isto. Pa nam treba vrtić sto radi do navečer ako ne nađemo nekog da uskoci. Ako su do navečer jel imaju i popodne spavanje?
    Znam da nitko neće biti kao ja i da joj je najbolje sa manom ali ne bi ju dala bas bilo gdje. A teta čuvalica...nekako nisam za to. Mislim da joj je bolje s drugom dijelom kad već nema nas u blizini

  44. #44
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Koliko ja znam, u drzavne ne primaju s 10 mjeseci. Probajte nazvati u Heidi pa vidjeti imaju li popodnevnu smjenu. Mislim da nisu imali.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  45. #45
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj Mariskaa prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav. Treba mi pomoć. Mame iz Osijek javite se.
    Mala mi je 10 mj i tražim jaslice. Znam, upisi su prošli ali možda će Netko primiti. Inače smo u Čepinu ali i osjecki vrtići dolaze u obzir.
    Sve me zanima. Koliko je teta na grupu, kolike su grupe, šta papaju, kako uspavljuju dijete, dali imaju vremena za njih ako plake?
    Moje radno vrijeme je i ujutro i popodne, nekad i cijeli dan. Suprug isto. Pa nam treba vrtić sto radi do navečer ako ne nađemo nekog da uskoci. Ako su do navečer jel imaju i popodne spavanje?
    Znam da nitko neće biti kao ja i da joj je najbolje sa manom ali ne bi ju dala bas bilo gdje. A teta čuvalica...nekako nisam za to. Mislim da joj je bolje s drugom dijelom kad već nema nas u blizini
    Ovdje je popis vrtića: http://www.obz.hr/hr/index.php?tekst=121

    Uzmi vremena, pogledaj koje lokacije ti odgovaraju, pa nazovi redom da pitaš imaju li popodnevnu smjenu. Nekad davno Vedri dani su imali (ne da mi se sad čitati cijelu temu, negdje sam na to naletjela - piše im na web stranici da imaju fleksibilno radno vrijeme i da se prilagođavaju potrebama korisnika).

    Sretno u potrazi!

  46. #46
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Zaboravila sam napisati, sto se tice Centra za predskolski odgoj, bez problema mozes telefonom pricati s ravnateljicom. Zena bez problema svakom odgovara na sva pitanja. Bar je tako bilo kad sam se ja raspitivala.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2016
    Postovi
    12

    Početno

    Hvala. Centar nisam zvala. Zasada sam pričala sa dva vrtića i puna su. Kažu da zovem početkom 3. mj. ako se netko ispise pa mogu upasti

  48. #48
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Nedavno sam na Fejsu naletjela na informaciju da Dugine boje (sad se zovu Maša) više neće imati jasličku grupu, ako će nekome ova informacija možda trebati.

  49. #49
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Dodat cu svoje iskustvo s jaslicama Heidi. Moje dijete je tamo malo vise od dva mjeseca i preporucila bih ih svakome! Zaista su super tete, mala obozava vrtic. Nazalost, kad upadne u gradske prebacit cemo ju jer nam puno znaci razlika u cijeni, no da nismo u manjku s parama ne bih dvojila ni sekunde i ostala bi tamo do skole.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  50. #50
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ima ovdje nekih friskih informacija o gradskim jaslicama za najmladje? U cetvrtom mjesecu se trebam vratiti na posao,pa bi u trecem dijete trebalo u jaslice. Starija je isla sa skoro.dvije godine tako da ne znam gdje ima mladjih skupina (u njenom vrticu imaju samo stariju grupu). Znam da je bilo u Pcelici i Cvrcku, ima li ih jos?

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •