Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Listanje noktiju - help!

  1. #1
    Maza avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    174

    Početno Listanje noktiju - help!

    Više ne znam što bi : nokti su mi katastrofa , kosa i koža ok.
    Užasno se listaju i lome se.
    Pisala sam savjetniku na vitamini.hr o on kaže da je zbog uzimanja OK
    , i rada na tastaturi ( uglavnom su mi oštećeni kažiprst i srednji)i da bi trebala piti pivski kvasac , ili bilo što što ima b vitamnia.
    Pila sam one MERZ ali sam 1 mj. , kažu treba 3 mj.
    Šta vi kažete ?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    98

    Početno

    Ja sam pila tablete BioSilica (sadrze silicijum), poboljsala mi se i kvaliteta kose i noktiju.

  3. #3
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno

    Evo ja sam baš isto počela piti pivski kvasac u kapsulama iz istih razloga. Pila sam ga već i prije nego sam bila trudna i pomaže. Toplo preporučujem.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Kod mene je obrnuto, i to od kad znam za sebe: kosa i koža koma, a nokti - hladno oružje 8)
    Jesi li probala s onim lakovima i kremama protiv listanja? Jer ono što ti rade vitamini ćeš čekati skoro godinu dana. Prvo par mjeseci da popuniš "rupe" ako ti ih stvarno fali, a onda dok ono što raste ne dođe na kraj nokta. Vidi koliko ti treba za 1 mm, koliki je nokat, pa računaj... Jer kraj nokta je, kao i kraj kose, mrtva tvar, ne možeš iz krvotoka nešto poslati na to mjesto. Možeš samo zakrpati izvana.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Meni su u vrijeme listanja nokriju pomagale turpijice za nokte. Ne obicne nego one sto u nekoliko koraka turpijas, sve sitnije i sitnije!!! Ali to nije lijek nego krpljenje poslijedica!

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Da li piješ dovoljno kalcija?

  7. #7
    Maza avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    174

    Početno

    Pa baš i ne, al ne što ne bi nego jednostavno nemam naviku...i znam da je to loše ...ali ja bi nešto instant jer su mi nokti katastrofaaaaaaaa

  8. #8
    Maza avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    174

    Početno

    Pa baš i ne, al ne što ne bi nego jednostavno nemam naviku...i znam da je to loše ...ali ja bi nešto instant jer su mi nokti katastrofaaaaaaaa

  9. #9
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da ne otvaram novi topic- pucaju mi nokti!!! i to na polovici. ne znam sta da radim, oba palca s obje strane. ne znam jel ima veze sto dojim. sta da radim, heeeelp!

  10. #10
    anabela avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    314

    Početno

    Kupite lak za nokte Trind, ima ga samo u apotekama. Košta oko 75 kuna, dva tjedna ga morate svaku večer skidati i opet mazati (malo je komplicirano, ali isplati se)
    Ja sada noktima mogu odvidavati šarafe za taj lak sam saznala od jedne kozmetičarke

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Ako ga još uvijek imaš, daj molim te napiši što je unutra, je li to za gljive na noktima? Ja sam u registru lijekova našla samo Trinderm, kremu i mast.

  12. #12
    anabela avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    314

    Početno

    Citiraj mamazika prvotno napisa
    Ako ga još uvijek imaš, daj molim te napiši što je unutra, je li to za gljive na noktima? Ja sam u registru lijekova našla samo Trinderm, kremu i mast.
    Trinderm ti je za zanoktice iz iste firme, ovo je baš lak, ima ga u par nijansi, samo u apotekama i nekim boljim parfumerijama. Nije za gljive

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •