Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 52

Tema: Mura kolica!

  1. #1
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno Mura kolica!

    Ima li tko iskustva s njima. Jako sam se zagrijala i prekrasna su mi ali mi se naslon čini prekratak i da će glavica brzo viriti preko. Na onim nihovim reklamama je klinac (može imati oko godine i pol) i već je malo prešišao. Ne znam što kad ti dijete u tome zaspe? Probala sam staviti Ivonu a njoj naslon dođe do vrata-dobro ona je malo veći trogodišnjak...
    Dajte mi razloga za, jer sam se zaljubila u njih.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    216

    Početno

    Roby, ja ću ti dati razlog za NE. Jesi vidjela materijal od kojeg je izrađena sjedalica. To je obična spužva. Ne daj Bože da navuče vlage, kako s toga skidati flekove i dr.
    Kolica su zaista zgodna i meni se isto jaaako sviđaju ali u zadnje vrijeme, čini mi se da se više pažnje posvećuje dizajnu nego praktičnosti (i kako roditeljima izmusti što više love iz džepa). Slično je i s kolicima Buzz, Zapp ili kako se već zovu. Roditelji ih kupe a djeca im kipe iz njih van. Jedna djevojčica je imala savijenu glavu u vratu samo da stane u ta kolica... to je zločin.
    Ma, ovo i ja tješim sebe ali donijela sam odluku da gledam sključvio praktičnost, a ne dizajn ili lijepe presvlake. Želim da mi dijete ima mjesta u kolicima, da ih mogu brzo i jednostavno sklopiti, da se lako održavaju, da mi stanu u gepek, da mi bez problema prolaze kroz uske prolaze i sl. A razliku do cijene neke skupe stvarčice koja mi se svidjela, uplaćivat ću na račun svoje bebe!!!!!

  3. #3
    silverinne avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    449

    Početno

    mi ih kupili i nama su m.r.a.k.!

  4. #4
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Jeda za i jedan protiv..... opet sam na početku !

  5. #5
    silverinne avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    449

    Početno

    Imali smo već jedna kolica i super su i kvalitetna ali kako smo ih kupili prije bebana nismo znali točno što će nam biti važno. ispostavilo se da smo skroz fulali i sad smo kupili muricu-puricu vođeni novim iskustvom - veelikom bebom, super autosjedalicom koja se može kombinirati s kolicima i kao košara za novorođenče u početku, sjedalo koje se može rotirati i još hrpa detalja. Uglavnom u svim tim potragama sam se uvjerila da nikad neću naći kolica kojima baš nijednu manu neću naći - nađi nešto najbliže svojim potrebama i - kupi
    i ja se nisam baš previše obazirala na savjete drugih mama. ne zato što ih ne poštujem, nego zato što je svaka beba i svaka mama drukčija i ima drukčije potrebe. a mi upravo krećemo u šetnju s novim kolicima
    Pozdrav!

  6. #6
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Ugodnu šetnju malom laviću.

  7. #7
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Silverinne, nisu ti preteška? Meni se sviđaju ali mi se čine težima od Speedya, a on mi je bio too much.

  8. #8
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Meni se jako sviđaju ali su definitivno preteška i samim time za moje potrebe nepraktična. Ja u svom kvartu imam dosta pothodnika + nekoliko štengi do liftai tako dami takva masivna kolica nikako ne dolaze u obzir. Naravno sve ovisi o likalnim uvjetama, željama i potrebama.
    Ja se trenutno dvoumim oko Peg Peregovih kolica Aria koja su komforna, a mala, lagana (6.5kg) i praktična. Jedino im ne ide u prilog što imam Maxi Cosi sjedalicu koju onda ne mogu na njih fiksirati. No sva MC, tj Quinny kolica su nekako glomazna i teška (iako moram priznati da mi se jako sviđaju njihovi modeli).

  9. #9
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Karin pa nisu baš ta Aria kolica toliko komforna, ne čine ti se nekkao uskima i premalo podstavljenima ? Negdje su morali uštedjeti da bi se dobila tako lagana kolica.

  10. #10
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Meni se sviđa što su tako mala i lagana. Gotovo kao kišobran kolica a ipak udobnija. No nisam se još definitivno odlučila.

  11. #11
    silverinne avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    449

    Početno

    Nisu jer ih nikud ne nosim
    imamo u prizemlju biciklarnu/kolicarnu koja je pod ključem pa ih tamo zalokotiram. A na treći kat jednoga dana ću nositi samo idućeg bebana u lahkoj autosjedalici. Što su malo veća i sklopljena - boli me john, imamo karavana pa stane. Istina - svakom prema vlastitim potrebama
    roby - hvala na lijepim željama - mali lavić ko pravi mali lavić - nakrkao se doma i odspavao 2ipo sata u kolicima a meni noge otpadoše od hodanja, ali neka - taman da skinem još preostale 3 kilice :D
    Sretno vam svima od srca u potrazi i nadam se da će biti što manje fulanaca!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Ljudi, vi koji imate Mura kolica:
    1. postoji li kisna navlaka za kolica koja se moze dodatno kupiti?
    2. da li se navlaka moze skinuti i oprati u masini?
    3. kako se pokazuje pokrov za glavu s obzirom da su mnigi rekli da je labav?

    Hvala !

  13. #13
    silverinne avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    449

    Početno

    Helou!
    Daklem, idemo redom:
    1. ima za kupit navlaka za kišu i mislim da košta cca 200kn, ali ju mi tek sad (nakon godinu dana) idemo kupiti jer dok je beba manja, kad nategneš pokrov, kolica su potpuna prekrivena, pa se nama kabanica pokazala potrebnom tek kad su nogice počele viriti.
    2. sjedalo se može u potpunosti odvojiti i uvaliti u mašinu i super se opere i začas osuši.
    3. pokrov? ne vidim na koji način može biti labav ako se pravilno postavi

    Nadam se da sam pomogla

  14. #14

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Hvala najljepsa na odgovorima za Muru!
    Jos imam jedno pitanjce;
    Danas smo ih muz i ja opet isli pogledati u TL i nekako nam se cini kako se nisu mogla do kraja zatvoriti, imali smo filing da zapinje kosara. Pozvali smo zenu koja radi u TL, probala isto napraviti i nije uspjela. Veli ona kako izgleda da se zaista ne mogu do kraja zatvoriti. Jel to zaista tako ili nismo uspjeli skuzit fintu? Jer ako je to tako, onda se kolica ne mogu uzeti u jednu ruku i nositi fixirano jer se uvijek budu otvarala...

  15. #15
    silverinne avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    449

    Početno

    ma neee!

    ti izložbeni primjerci su uvijek razvaljeni, kad kupuješ, inzistiraj na zapakiranim. naša se uredno zatvaraju i mirno stoje zatvorena. trik ti je u jednoj crvenoj kukici koja se mora zakačiti.
    ako imaš još koje pitanje samo reci, ja spremno odgovaram, ali te moram upozoriti da ću ih vjerojatno uvijek hvaliti jer sam toliko zadovoljna! :D :D :D

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Silverinne, samo ti hvali .

    Sama konstrukcija kolica ima 12kg, sportski dio ima nekih 4 kg. Kad se doda dijetetova kilaza, torba i sitnice i kosari za shoping, kilaza se penje na preko 20 kg. Kako se snalazis u nosenju kolica s djetetom kad moras recimo ici u neki pothodnik pjeske po stepenicama gore-dolje? Od oka mi se ovako cini da to necu moci sama izvoditi.

  17. #17
    silverinne avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    449

    Početno

    po stepenicama ti ja idem normalno, polako ih guram nizbrdo i ide bez problema. ako baš trebam nešto di ne mogu nikako, pričekam da se mm vrati s posla
    znam da su teška i mnogi kažu da im je to mana ali meni je ta njihova robustnost zapravo vrlina jer su najudobnija za bebu i za guranje (po meni). probala sam gurati puno raznih kolica od frendica i sva puno više drndaju i zapinju a ja sa svojim mišem mogu kraz pustinje i prašume.

  18. #18
    crvic avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    386

    Početno

    i mi imamo muru, nakon sto smo se tri mjeseca mucili s jednim drugim kolicima :/

    mjura nam je zakon, a i nasem crveku. teska jesu, ali ja ih ne nosim, ukoliko idemo po stepenicama, vucem ih na zadnjim kotacima i ne osjetim tu tezinu!

  19. #19
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    ok, ja nemam Muru nego Buzz ali samo bi htjela reći da što se težine tiče, imali smo PP Pliko i bila su puno teža za guranje od Buzz-a
    Za nošenje pojma nemam jer ih nigdje ne moram nositi

    Što se udobnosti tiče; ja sam ih upravo zbog te spužve i uzela jer je malom super mekano sjediti za razliku od standardnih presvlaka. I sjedeći dio je fino anatomski napravljen tak da ne vidim problem što se tiče udobnosti djeteta

    odužila ja

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    94

    Početno

    ja sam se u muru zaljubila davno prije nego sam ostala trudna... morala bi imati ne znam kakvu manu da se predomislim i kupim neka druga... osim tezine, zadovoljavaju sve uvjete koje trazim od kolica, tako da nema greske... jedva cekam da ih kupim i da beba stigne pa ih pocnemo koristiti...

  21. #21
    vekya

    Početno

    Bok cure! Još 15-ak dana i stiže nam bebica! Neki dan su nam stigla naša Mura 3 kolica- smeđe boje i za sad sam jako zadovoljna s njima samo mi je košara od kad sam je otpakirala poprilično zgužvana i nikako da se ispravi!
    Jel ima netko kakav prijedlog kako ˝popeglati˝ tu tkaninu od poliestera?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    Mala dvojbica-koja su bolja,mura ili buzz?Naime,stiže bebica,a ja se ne mogu odlučiti,uglavnim me brine košara,koja je udobnija,praktičnia i tako to,buzzova mi se čini dosta mala.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj sandra23 prvotno napisa
    Mala dvojbica-koja su bolja,mura ili buzz?Naime,stiže bebica,a ja se ne mogu odlučiti,uglavnim me brine košara,koja je udobnija,praktičnia i tako to,buzzova mi se čini dosta mala.
    ja sam imala murinu kosaru i super je. iako na muru mozes stavit i buzzovu kusaru.
    meni najbitnija razlika izmedju ova dva modela je sto se buzzu ne moze sjedalo staviti u lezeci polozaj, a muri moze.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    Mislim da će biti Mura.Baš sam ih gledala neki dan,jako mi se sviđaju. Čine se praktična i velika.Buzz je zaista manji.

  25. #25
    silverinne avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    449

    Početno

    mura! mura! mura! mi evo čekamo i drugog putnika pa smo kupili i košaru i čekamo da se vozamo!! :D

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb- Dubrava, Špansko
    Postovi
    188

    Početno

    malo pitanjce za curke s Murom!
    Kada okrenem sjedalicu da gledam u bebu, mogu li okrenuti i sjenilo tako da je beba ful u hladu, znači da je isto zaklonjena kao i kada ona gleda prema naprijed. Ako da, kako?
    Thanks

  27. #27
    silverinne avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    449

    Početno

    da, naravno. samo okreneš u suprotnom smjeru i podesiš zglob na sjenilu i staviš na kolica

  28. #28
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    pitanjce-jesu li jako velika kada se skupe? ja se dvoumim između mure i loole up-i jedna i 2. imaju svoje prednosti i mane tako da nisam pametna.

  29. #29
    grom avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    602

    Početno

    Citiraj spunky125 prvotno napisa
    pitanjce-jesu li jako velika kada se skupe?
    Mi imamo Muru. Pogledala sam na stranice da vidim kako izgleda Loola up (njih nije bilo kad smo mi kupovali). Kako mi se čini, Loola kad se skupi zauzima veću površinu a manju visinu. Mura je kraća i viša. Meni se to čini praktičnije jer je vjerojatnije da ću nešto staviti pokraj kolica a ne na njih.
    Kad smo kupovali otišli smo u dućan i tražili da nam ih sklope da dobijemo dojam kako to izgleda. (u svakom slučaju je šok )Mada mislim da na max cosi web stranicama ako pogledaš tehničke karakteristike možeš naći i točne mjere sklopljenih kolica.

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    loola up ti je sigurno manja, bez greske..mura ti zauzima stvarno puno mjesta medjutim u turbo limacu ti nazalost ne znaju ni pokazati kako se ta kolica skupe do kraja..mi smo probali staviti u gepek i nisu stala dok nismo skuzili dodatno sklapanje..na kraju sam bez obzira odustala od mure zbog tezine, najteza su kolica na trzistu s kilazom od 17kg sto znaci da sad svog komada u njima da bi gurala otprilike 30 kg..iako su mi fora kotaci

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    112

    Početno

    Vozimo Muru i obožavam ju, naša su žuto ljubičasta i baš su mi" opaljena" (naglašavam jedninu), moje Zrno ih gleda s visoka(ne voli se voziti u kolicima nijedne vrste, ) , definitvino su mi najljepša, ali možda ne i najpraktičnija.
    To sklapanje koje se spominje je nama problem: konstrukcija nam zauzme cijeli pratljažnik i onda nemamo kamo staviti sjedalicu (od kolica ne AS) i na to nismo uopće pazili kad smo ih kupili. Savjet s moje stran ej obavezno gledai dimenzije, , (nama je taj detaljčić nekako promako, hahahahah).

  32. #32
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Ima li neko Muru Green slice ili Adriatic blue? Te mi se nekako najvise svidjaju iz prijasnjih kolekcija, ali ih u tim bojama nisam vidjela uzivo. :/
    A ako narucujes, radis to naslijepo. Pa rekoh da pitam ima li neko sliku u albumu svoje Mure u prirodnom okruzenju.

  33. #33
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    I da, dimenzije sklopljenih Mura 3 kolica sa sjedecim dijelom. Na netu sam nasla par dimenzija, ali svugdje su dugacije. Cesto imaju obicaj da ih "smanje".
    Hvala.

  34. #34
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj Lu Lu prvotno napisa
    ja sam imala murinu kosaru i super je. iako na muru mozes stavit i buzzovu kusaru.
    meni najbitnija razlika izmedju ova dva modela je sto se buzzu ne moze sjedalo staviti u lezeci polozaj, a muri moze.
    ja se isto jako dvoumim izmedju buzza i mure i nekako prevaginje mura zbog ovog sjedala , ali me zanima da li je provjerena informacija da se buzzova kosara moze staviti na muru? kosaru cu posuditi od frendice koja ima buzza pa da eto znam.
    cudno mi je da je mura jeftinija od buzza, a dizajnom je daleko ispred (barem meni). ako netko ima koju fotku svoje mure u praksi (kad je recimo skroz spusteno sjedalo) ili kad u njemu sjedi vece dijete dajte please stavite da dobijemo dojam kak to izgleda

  35. #35

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj šnapi prvotno napisa
    Citiraj Lu Lu prvotno napisa
    ja sam imala murinu kosaru i super je. iako na muru mozes stavit i buzzovu kusaru.
    meni najbitnija razlika izmedju ova dva modela je sto se buzzu ne moze sjedalo staviti u lezeci polozaj, a muri moze.
    ja se isto jako dvoumim izmedju buzza i mure i nekako prevaginje mura zbog ovog sjedala , ali me zanima da li je provjerena informacija da se buzzova kosara moze staviti na muru? kosaru cu posuditi od frendice koja ima buzza pa da eto znam.
    cudno mi je da je mura jeftinija od buzza, a dizajnom je daleko ispred (barem meni). ako netko ima koju fotku svoje mure u praksi (kad je recimo skroz spusteno sjedalo) ili kad u njemu sjedi vece dijete dajte please stavite da dobijemo dojam kak to izgleda
    sigurno ide buzzova kosara na muru.
    moje dijete jos nije vece pa ti slika ne bi nista pomogla.

  36. #36
    Kikica1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    733

    Početno

    Potpisujem da buzzova kosara ide na muru jer smo je mi posudili i vozali do negdje 5.mjeseca.

    Mali sad ima 15 mjeseci i bez beda se vozi unutra mada mi se nekada cini da je onaj naslon mogao biti i dublji jer mislim da dok on dodje do 18kg mislim da ce mu glava naveliko biti iznad ruba naslona /imamo visoko a mrsavo dijete

  37. #37
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    podižem!
    mi imamo mura 3 kolica i jako smo zadovoljni. sada bi kupili košaru za bebicu koja dolazi na proljeće.
    surfam i dolazim do oprečnih informacija.
    dakle, na mura 3 definitivno ide dreami košara? kikica1 i LuLu? a što je s adapterima? negdje sam pročitala da se u tom slučaju ne koriste murini adapteri već oni sa quinny kolica...?
    posebno me zanima i maxi cosi košara, onaj noviji model..netko je trenutno prodaje u oglasniku pa sam je mislila ubosti u slučaju da je kompatibilna. ima tko iskustva iz prve ruke? u dućanima su prilično neinformirani...

  38. #38
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ja bih od proizvođača očekivala odgovor na sva ova pitanja. da im probaš poslati email?

    očekivala bih i od prodavača, ali rijetko se nađe netko informiran.

  39. #39
    mare- avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    os
    Postovi
    41

    Početno

    posebno me zanima i maxi cosi košara, onaj noviji model..netko je trenutno prodaje u oglasniku pa sam je mislila ubosti u slučaju da je kompatibilna. ima tko iskustva iz prve ruke? u dućanima su prilično neinformirani...[/QUOTE]

    mi imamo muru 4 i maxi cosi mura pram body košaru, noviji model, ako si na taj mislila..bila nam je odlična, skroz je komotna i čvrsta, mislim da beba baš gušta u njoj bez da joj manjka mjesta

  40. #40
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    hmm, ne, ova iz oglasnika nije mc mura pram već samo maxi cosi (?). žena kuja je prodaje ima maxi taxi kolica. veli da je joj je bio par koji ima najnoviji model mura 4 i da košara nije išla na njhove adaptere. navodno da je taj najnoviji model (mura 4) opet nešto drukčiji od generacije prije...neka caka kod adaptera. mi imamo muru 3 atlantic slice, kupljenu prije manje od 2 god.

  41. #41
    Solange13 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    399

    Početno

    mi imamo mura 4 stara par godina. mislila sam ih prodavati ubrzo. znači, nisu kompatibilna s novom košarom? sa cabriofix sjedalicom jesu.. hmm. morat ću to napomenuti budućim vlasnicima!

  42. #42
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    imam pitanje u svezi mura košare...raspakirala sam košaru i sad vidim da nema nikakvih ručka za nošenje, eh sad ne znam da li uopće ih nema ili su ih u trgovini zaboravili?!

    uglavnom s obzirom da sam na 2 katu i nemam mjesta u stanu, razmišljala sam konstrukciju kolica ostavljati u prizemlju, a bebu nositi u košari, međutim bez ikakvih ručki mi sad to izgleda neizvedivo.....ja sitna, a košara ogromna....

  43. #43
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Nosi se za ove dvije bočne ručke (na linku se vidi jedna) ili za ručku na vrhu "sjenila". Ali teško je jer je košara sama po sebi glomazna i teška. (Zato dobro služi kao krevetić bebi prva 2-3 mjeseca, a i neće je beba tako brzo prerasti.)

    http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...w=1120&bih=563

  44. #44
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Nosi se za ove dvije bočne ručke (na linku se vidi jedna) ili za ručku na vrhu "sjenila". Ali teško je jer je košara sama po sebi glomazna i teška. (Zato dobro služi kao krevetić bebi prva 2-3 mjeseca, a i neće je beba tako brzo prerasti.)
    hvala...ja to uopće nisam doživljavala kao ručke...košara je stvarno glomazna, a to mi super odgovara....imam još jedno pitanje, ispod spužve nalaze se 2 nazovimo to prstena (crna plastićna), što se okači za njih?
    Posljednje uređivanje od Ares : 02.05.2011. at 11:07

  45. #45
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    E te pak ja nisam nikad primijetila :D . Ali mogu pogledat. I odoh stavit oglas na burzu, lijena sam za prodavanje te košare, a sama se neće prodat.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    623

    Početno

    kad bebica može u sportski dio ?
    imam muru 3

  47. #47
    YoungMummy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    243

    Početno Mura bez košare?

    Nama se isto jako sviđaju ova kolica, a kako ćemo imati ljetnu bebu htjeli smo izbjeći uopće kupovanje košare (meni osobno nije pre praktična), nego uzeti kolica koja mogu odmah od početka, dakle imaju nulti, skroz ravni položaj.
    Prodavačica me uvjeravala da su Mura od 0 mj. i da je ona tako vozila svoje dijete od početka, ali kad ih je stavila u nulti položaj nije mi bio baš sasvim ravan... ne znam... jel itko vozio bebu u Muri bez košare od početka?

    I malo off topic, da li postoje neka druga "sportska" kolica (dakle, velike gume, robusna, prigodna za rolanje...) a da mogu u sasvim ravni položaj? Od ovih što sam vidila Mura mi je još bila najravnija, ali ponuda je prilično velika u današnje vrijeme...

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    388

    Početno

    ja sam uzela u pikolu...
    jako su slicna murinim kolicima...
    dva robusna gumena tocka iza... jedan "poduplani" plasticni naprijed... odlicna su,lagana,sportska,i imaju nulti polozaj (skroz su ravno)....
    ja sam ih kupila u osijeku i proslo ljeto su bila zadnja,pa su im snizili cijenu za 50 %.... umjesto 2400 kn,platila sam ih 1200...
    samo si potrazi na netu i svuda obilazi trgovine dok bebac ne dode...
    ja sam kupovala kolica od 4 mj trudnoce-pa skroz do kad mi je mala imala 2 mj....

  49. #49

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Mi imamo Muru 3, kupili smo ih kad je stariji sin imao 5,6 mj i kupili smo samo osnovna kolica jer je on tada već sjedio...e sad imamo bebu staru 20 dana i kupili smo još autosjedalicu jaje cabriofix za ta kolica, super mi je to praktično jer ih samo skinem s kolica i stavim u auto, no zna li netko koliko se dugo beba smije vozit u tom jajetu s obzirom da mi djeluje dosta skvrčeno u tome? pitam za vožnju u kolicima.... ne u autu, u autu obavezno koristim cabriofix ....

  50. #50

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    po kući malog vozim u tim osnovnim kolicima samo ih spustim u ležeći ali to nije baš za van, jer je još premali da ga vežem pojasevima....

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •