Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kako zabaviti nošenu bebu?

  1. #1
    argenta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sjeverno pa južno
    Postovi
    1,254

    Početno Kako zabaviti nošenu bebu?

    Mi se nosimo od Vilenjakovog prvog mjeseca, uglavnom u slingu, a u marami kad je hladno. I u početku je sve bilo super. On bi gledao unaokolo, šarmirao ljude i odmarao moje ruke.

    Ali sad nam nošenje više ne funkcionira tako dobro, jer mu je postalo dosadno, tj. gledanje mu više nije dovoljno. Stalno se pokušava izvući van i dohvaćati stvari. Ponekad vrišti kad ga krenem nositi, jer mu se ne da samo "visiti" na meni. I inače je beba koja nije baš ovisna o rukama i nošenju, nego preferira igru i priču na podu/podmetaču/kauču.

    Kako ga zadržati u nosiljci zadovoljnog - obzirom na hrpu stvari koje moram obaviti, i stariju kćerkicu kojoj ponekad zatreba mama koja ne zabavlja bracu?

  2. #2
    koalica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    408

    Početno

    Da ga probaš ostaviti na podu da se sam igra s nečim zanimljivim???? npr. plastična boca od jane, neki šuškavi papir, igračka.......daljinski........kutija............ .ima toliko zanimljivih stvari........

  3. #3
    mamabanana avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    u službi njihovih visočanstava
    Postovi
    287

    Početno

    ja sam znala po sebi povjesati gomilu stvari, lancice, suskave vrecice - pa bi ga to neko vrijeme zabavljalo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •