Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Zana Stil- kuhinje...

  1. #1
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno Zana Stil- kuhinje...

    Možda mi je sada već too late za bilo kakve informacije, ali eto ipak...

    Je li netko naručivao/kupio kod njih kuhinju i kakva su vam iskustva?!?

    Mi smo naručili kod njih u Solidumu prije cca dva tjedna, cijena nije baš mala, izrada mi se učinila ok...
    No stričeki za izmjeru me zezaju cijeli tjedan, ne dolaze na dogovoreni termin, pa mi je to malo bljak s njihove strane... Inače ženskica koja radi u salonu (jedna od) je full simpa i susretljiva... Malo me strah kad me toliko vozaju za izmeru kaj će biti sa isporukom... :/

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Đurđevac
    Postovi
    174

    Početno

    Ma da, emira, nisam valjda ranije skužila da kupuješ kuhinju, odmah bi ti rekla da zaobiđeš Solidum u velikom luku. Naime, moja kolegica s posla je kupila kuhinju tamo, čekala je cijela 2 mjeseca i onda kad je stigla dosta toga nije bilo dobro. Ja isto kupujem kuhinju i kolegica mi je rekla da zaobiđem Solidum, odnosno imaju oni sad salon i u Koprivnici phoenixlifestyle. Imaju i web adresu, progooglaj....
    Sretno....

    Meni će kuhinju raditi po mjeri majstor koji je radil i Emilijinoj kumi, a ona je cjepidlaka, i zadovoljna je s kuhinjom, pa sam onda odabrala njega.

  3. #3
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Solidum je skup dućana, među ostalim i Phoenix..., tako ta to nije isto. Samo to, ostalo ne znam jer smo odustali od Zane i kupili u Lesnini. A sad, vidjet ćemo kad će doći... :/

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Italija
    Postovi
    198

    Početno

    zana stil mi je nekako u podsvjesti kao dobra firma... mislim da smo mi nesto kupovali od njih u Zagrebu a ono sto smo kupili je bilo dobro... e sad, ne mogu se tocno sjetit sta.

    cubana nadam se da ces bit zadovoljna sa Lesninom obzirom na njihovu kvalitetu namjestaja opcenito (isto ne mora biti pravilo kod svakog komada namjestaja).

  5. #5
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj sibell prvotno napisa
    cubana nadam se da ces bit zadovoljna sa Lesninom obzirom na njihovu kvalitetu namjestaja opcenito (isto ne mora biti pravilo kod svakog komada namjestaja).
    A znam. Odvagnuli smo "za" i "protiv"; protiv vecinom citam po forumima, a dosta prijatelja ima lijepe i kvalitetne stvari (kostaju naravno), dobivene u roku. Za par mjeseci imat cu i ja iskustvo za podijeliti. Pozitivno, nadam se.

  6. #6
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Što se tiče cijene, mi smo obišli desetak dućana, i Zana Stil nije bio najskuplji pošto smo točno znali kakvu kuhinju hoćemo... U Lesnini su mi npr. za jednu kuhinju rekli da je rok isporuke 3 mj. na što smo mi ostali :shock:, u Zani garantiraju rok isporuke za 30-45 dana, pa bumo vidjeli...
    A što se tiče Soliduma... u njemu je puno dućana, od onih sa astronomskim cijenama do onih jeftinijih. Pa svatko može izabrat po svojim željama a i dubini džepa...

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    Kakva su iskustva s izradom kuhinja po mjeri? Ja sam malo lutala i sve mi se čini skupo pa sad razmišljam naći majstora, kupiti što mi se sviđa i da mi on sklopi.
    Prilično mi se žuri jer su nam se neke stvari odigrale na brzinu i sada moramo brzo dijelovati, a strah me da se zbog toga ne zeznem. Bili u Kultu i kuhinjice su po 12.000,00 bez aparata... Ne znam koliko bi tražio majstor i koliko bi me došao materijal, ako je to približno, onda mi se ne isplati.

  8. #8
    buby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,873

    Početno

    što se tiče izrade kuhinja po mjeri
    moj savjet je da se čuvate onih koji računaju po metru - pa cijene materijala su razl., a košarice i kvake da ne govorim
    dobro je uzeti nekog po preporuci (i da ste to sami i vidjeli, mislim rad tog majstora)
    kada imate ideju što želite i obiđete npr. 2-3 mjesta sa panelima (da vidite boje, kvake, razl. dodatke), zovete majstora da izmjeri, nacrta i da vam ponudu
    dobro je pitati još jednog za uporedbu

    ukusi, želje, platežna sposobnost i sve ostalo je vrlo individualno

  9. #9
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    I u dućanima ima različitih kuhinja i različitih cijena. Isto tako, kuhinje po mjeri su različite i po kvaliteti i po cijeni. Ako ih sklapa neki stolar negdje u garaži zasigurno će biti osjetno jeftinije. Što je stolar opremljeniji različitim strojevima za finalnu obradu to će i cijena ići gore. Tako će kod nekih koji imaju kak ti mini tvornice i mala postrojenja biti jednako skupi kao da ste kuhinju kupili u dućanu npr. talijansku direktno iz tvornice. Pa sada svako neka procjeni što mu je bitno i koliko hoće/može izdvojiti za kuhinju...

    Iskreno, ja sam vidjela jednu jedinu kuhinju koju je radio stolar i kojoj nisam našla zamjerku (ja sam picajzla), ali je koštala uuhuhuhhh kunića isto kao da su ju kupili u scavolini-ju ...

  10. #10
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    moja preporuka je mali salon novakuhinja na horvaćanskoj (imaju i svoju web stranicu na kojoj možete poslati mjere kuhinje i u vrlo brzom roku dobijete 3d nacrt i troškovnik), meni su radili 2 kuhinje i još 3 za poznanike i svi smo zadovoljni, rok je 3 tjedna

  11. #11
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Citiraj paci prvotno napisa
    moja preporuka je mali salon novakuhinja na horvaćanskoj (imaju i svoju web stranicu na kojoj možete poslati mjere kuhinje i u vrlo brzom roku dobijete 3d nacrt i troškovnik), meni su radili 2 kuhinje i još 3 za poznanike i svi smo zadovoljni, rok je 3 tjedna
    Kako je s cijenom? Jesu li skuplji od nekog prosjeka ili povoljniji? I kakvi su uvjeti placanja? Jako su mi zanimljivi, bas sam proucila stranicu im 8)

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun
    Postovi
    144

    Početno

    Ja sam dosta toga kupila u Zana stilu i totalno su neprofesionalni. Za calligaris su mjesec dana prekoracili rok isporuke i da ja nisam nazvala nebi se sjetili ni nazvati. Kad je konacno stiglo nisu se ni ispricali. Djecija soba je stigla na vrijeme, ali dostava je besplatna a montaza je mislim bila 5% cijene sto je bilo dosta za poprilicno skupu sobu.
    Ne bih vise kod njih kupovala.

  13. #13
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    ne spominjite mi Zana stil...

  14. #14
    sandraL avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Šta je bilo s kuhinjom

  15. #15
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Ne pitajte... fronte su nam radili 3. puta, ove treće isto nisu kako treba ali ja nemam više živaca s njima se natezati. Ne poštuju rokove, svaki put šalju drugog majstora, isporučili su nam krivi sudoper, 5 puta su dolazili na intervenciju jer je isti sudoper curio... sada propušta jer ga nisu dobro posilikonirali... UŽAS!!! To su samo neke od stvari... Totalni promašaj!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •