Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: rvanje sa stiroporom :)

  1. #1
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno rvanje sa stiroporom :)

    Ovo mu više dođe za neke buduće eventualije pošto sam se sa ovom izborila ali bih volela da čujem postoji li neki trik.

    Elem, juče su momci objavili rat jednom komadu stiropora. Povećem, recimo 60x10x10. Rastaviše ga na proste faktore uz cičanje i vrištanje ''Pada sneeeg!!!''. Beše mi žao da ih prekidam naivno se nadajući da ću sve srediti usisivačem.

    Završiše oni igru (kad nije ostao ni komadić veći od 0.5x0.5) i dadoše zeleno svetlo usisivaču. Koji je btw sa vodenim filterom .

    Mislim da sam ga praznila jedno 20 puta. I da sam barem duplo češće pokušavala da sa sebe i creva otresem bezobrazne kuglice željne zezanja jedne ionako previše zezane majke. I da sam povukla vodu na WC šolji jedno 200 puta igrajući se fizike koja mi ovog puta baš i nije išla na ruku.

    Na kraju epopeje pokupila sam iz šolje stiropor koliko sam mogla i stavila u kesu za smeće. Usisivač prvo oprala nad kadom a onda provalila da bolje (tačnije nekako) otiče nad lavaboom i tamo nastavila pranje.

    E sad, u šolji i nakon dva dana imam 20-tak kuglica koje mi se smeju na svako moje i dečije toaletiranje a kadu sam (valjda) uspela da očistim pre večerašnjeg kupanja (sinoć smo se igrali kuglicama za vreme tuširanja).

    And finaly, kako očistiti lavine stiropora iz dečije sobe? Da li bih možda zvučala pametnije ako napomenem da mi je padalo na pamet da siđem do svekrve i pozajmim običan usisivač sa kesom?

  2. #2
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    običan usisivač s kesom će rješiti problem

  3. #3
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ja ću ti se samo dobro nasmijati

    riješenje, draga, zaista ne znam, al želim ti da ga se što brže riješiš.


    a da napraviš sa klincima nagradnu igru- tko brže i više skupi stiropor loptica u vrečicu dobija veeeeliku čokoladu (npr.)

  4. #4
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Ja sam u sličnoj situaciji bez problema pokupila kuglice s običnim usisavačem

  5. #5
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno



    Jao, skoro sam pala sa stolice dok sam čitala!
    Sva sreća moj Soren nije još u toj fazi...ali bit će kada na proljeća budemo spavaću sobu oblagali sa stiroporom!

  6. #6
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Znači ipak sam trebala sići po svekrvin usisivač. Jedini razlog zašto nisam je 'tajfun' koji duva danima tako da bih zaratila sa komšilukom. Ovako smo ratovali samo kupatilo i ja - naši smo pa i nije veliki bed

    Hvala puno! Nadam se da mi neće trebati svejedno ali sam morala pitati

  7. #7
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    običan usisivač provjereno dobro skuplja
    srečom po MM-a ,ali ionako je on usisavao pa da se više mučio možda mu ne bi više palo na pamet dati sinu bušilicu(onu malu na baterije)
    i ooooooogrooooooooman komad stiropora
    dijete se zanilo i radilo a tata se zablesio u tv

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •