Pokazuje rezultate 1 do 50 od 126

Tema: I opet kakanje - ne zeli ga pustiti van

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #17
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    prehrana mu je ful zdrava. ok, uvijek bi mogla biti zdravija, ali smatram se roditeljem djeteta koje zaista kvalitetno jede.
    pod tim mislim raznovrsno, obavezno svaki dan jedan kuhani obrok (rucak - cuspajz, povrce s mesom, spinat uz krumpir, tjestenina sa umacima od povrca na masinovom ulju, domace juhe s povrcem, riba i slicno).
    svaki dan jede voce,ali bas svaki.
    voli ga i guramo mu ga, posebno ono sto potice stolicu tipa kruska, kivi, naranca, sok od cijedjene narance itd.
    palentu jako voli i jede ju sa sensiom cca svaki drugi dan za dorucak ili veceru.
    mlijeka popije do 3 deci, nikad vise, a nekad smo mlijecno samo na sensiji.
    ne jede cokolade, srecom nije ljubitelj, a slane grickalice tipa stapici i smokiji ne dajem.
    ujutro mi popije caj, najcesce kamilicu (sa portalakom) - dosta slatka kombinacija, malo mu i dosadila, pa sad uvodim sokice, (kršitelj koda) od sljive, prirodni sok od jabuka (mutni) vec mjesecima zna popit kroz dan.
    sokove ne smatram bas zdravim u prehrani, ali trudim se da je prirodno, ili cijedjena naranca, ili 100% od jabuke (taj otvara mnoge..) ili (kršitelj koda) sljiva.

    probala sam mu skuhati kompot od suhih sljiva, krusaka, limuna, sa cimetom - nesto pre pre fino - ja se davila u tome - on mrljao, jedva popio taj dan pol case.
    same suhe sljive nece, sok od njih isto ni pod razno.
    jedino smo dosta na bijelom kruhu i pecivnu, ali ipak ne smatram da bi to bio problem.
    pijemo i probiotik.

    kod njega je vjerojatno to sto je vec toliko ispraksao zadrzavanje, da mu 4 dana ne kakanja ne stvara big deal.

    dnevni ritam - tu smo malo losi, ali cekati njega da se pokaka - nikad nikud ne bi otisli.
    kad njemu dodje poriv, on se legne na kauc, zacas ga prodje i idemo dalje.
    na kraju se pokaka kad fakat vise nemrem drzat u sebi, kad se skupi toliko velika kolicina od cca 4 dana, a onda su to doma drame, znoj i suze.

    dobro, nije strasno. inace je vesel, cak jede zadnjih dana jako jako dobro, i ja sam se prestala nervirati.
    necu mu opce govoriti o kakanju, i stvarati presing. radimo sve kaj mozemo s prehranom i medikamentima i cekamo pregled za mjesec dana.
    Posljednje uređivanje od argentina : 30.03.2012. at 14:27

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •