Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Trudnoca i nosenje dece

  1. #1
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno Trudnoca i nosenje dece

    Ima li vas koje ste trudne nosile svoje bebace?
    Pika je sve redje u slingu,a sve vise u marami,ima 10,5 kg i tako nam je najzgodnije.Obozavamo da se nosimo i prosto sam pretuzna kad pomislim da cu morati da prestanem da je nosim kada zatrudnim(nadam se,uskoro).
    Ako je sa trudnocom sve u redu,mogu li i dalje biti koala-mama?

  2. #2
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    ja sam nosila dokle god sam mogla, tj dok mi trbuh nije postao prevelik pa sam jedva vukla i samu sebe, a noa je bio težak, 15-ak kili

  3. #3
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Ja sam danas 28 tjedana i jos uvijek se redovno nosimo svaki dan. Naprijed mi vec odavno smeta trbuhu, ali zato se nosimo u mei taiju na ledjima barem sat vremena dnevno (kad treba zaspati). Mala ima 16 i pol mjeseci i 10.5 kg.

  4. #4
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam 25 tjedana i nosim ga, bez pomagala, samo u rukama. ne uvijek, naravno, jer on nekad voli hodati. ali nosim ga i na treci kat, hm. nekad mi se cini da mi kvadricepsi nece izdrzati onih zadnjih 10 stepenica. bed mi je samo kad mi se piski, a on nece hodati, e onda jedva zadrzim. to su tzv. prisiljene kegel-vjezbe

    drz-nedaj

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Čak i ako se osjećaš odlično, trudnoća ide glatko i sve je za pet pa možeš nositi starije dijete, budi oprezna kad ga PODIŽEŠ.

  6. #6
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Dok mi nije smetao trbuh - bočno u pouchu, a poslije na rukama. Često do 4. kata pješke. Jest da bih se zapuhala, ali što ćeš?

  7. #7
    vitekova mamuška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    846

    Početno

    Nosila dok se nisam otvorila. Ne vjerujem da je od toga, ali bih se u idućoj trudnoći ipak trudila nositi što manje.

  8. #8
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    sva tri puta nosila koga god je trebalo do zadnjeg dana

    al to ovisi o tome kako se osjecas, mozes li, kako nosis... i tako...


    meni je svaka trudnoca bila uredna, zatvorena do pred porod (nekih cca 6 sati ), nosila ih bez problema, bez obzira na njihove i moje kile


    sjecam se da sam uspavanog nou nosila na wc nekih tri-cetiri sata prije nego sam rodila lea (vodenjak je vec bio puknuo)

  9. #9
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    ja sam 25 tjedana i nosim ga, bez pomagala, samo u rukama. ne uvijek, naravno, jer on nekad voli hodati. ali nosim ga i na treci kat, hm. nekad mi se cini da mi kvadricepsi nece izdrzati onih zadnjih 10 stepenica. bed mi je samo kad mi se piski, a on nece hodati, e onda jedva zadrzim. to su tzv. prisiljene kegel-vjezbe

    drz-nedaj
    Mikka,pa to je vise nego korisno Bar se neces upiskiti kada,nakon porodjaja ,budes kijala.Meni su vazda bile mokre gace Trebalo bi ih vec poceti raditi,preventivno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •